Skocz do zawartości

lipiec 2013 :)))) | Forum o ciąży


happywife

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marietta12 napisał(a):
Gizelda;ciesz sie ze jestes plaska jak to mowiesz.. Ja dosyc szybko dostalam brzuszek z amela i teraz tez wlasnie 😞 lekarz mowi ze sie duzo wody zatrzymuje mi w organizmie co wyglada strasznie bo pod koniec ciazy wygladam jak niedzwiedz ;/ jak lezalam na podtrzymaniu w 34 tyg mialam brzuch wiekszy od pan ktore lezaly tam w 42!! i czekaly na wywolanie porodu .. wszyscy sie smiali bo pani ktora miala blizniaki miala troszke wiekszy brzuszek 😉 i tez czekala na wywolanie ...dlatego sie boje ze znow bede wygladac jak maciora 😞

ja jak leżałam w 32 to niektóre babki ( te co miały ze mną przyjemność pierwszy raz ) nie chciały mi ktg robić bo myślały że ja gdzieś w 15 tc 🙃 musiałhy sprawdzać w karcie do zaleceń
przy porodzie miałam taki jak większość MAM w 25 tc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kerry napisał(a):
Hej Dziewczyny 🙂
Jesteśmy po wizycie. Wszystko w porządku. Będziemy mieli SYNUSIA 🙂)))

Z resztą wszyscy obstawiali chłopca, nie było zaskoczenia 😁


GRATULACJE!!

Co do brzusia to ja już mam niemały tak, że mieszczę się już w praktycznie jedną parę spodni. A wczoraj rozpoczęłam stosowanie maminego sposobu na gumkę zaplątaną o dziurkę od guzika i guzik od spodni- spodnie nie spadają a nie trzeba jeszcze ciążowych kupować:PP po domu i tak chodzę w długich bluzkach więc nic nie widać:PP

dobrego wieczorku dziewczyny! 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pauli napisał(a):
gizelda napisał(a):
Kerry GRATULACJE
ja wiedziałam że wszystkie bedą miały syna tylko nie ja he he


A Ty już wiesz, że będziesz miała córkę ??? ;-P

nie
i wiedzieć nie będe , ale widzę że pozostałe się z chłopcami rozkręcają 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też już patrzę po allegro i innych sklepach,
rozglądam się za wózkiem i paroma rzeczami których mi brakuje,
bo na szczęście trochę rzeczy po Młodym zostało.
Ale jednak lepiej, rozłożyć zakupy na raty, żeby potem nie kupować wszystkiego na koniec

Matylda, chyba masz rację, ja też coś czuję, że będę miała jednak chłopaka, chociaż marzy mi się dziewczynka.
Mam nadzieję, że na następnej wizycie już będzie widać co nieco .
Jeszcze tylko 10 dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny a macie juz jakies marki wozkow upatrzone ?
ja znalazlam stronke moze ta cos podpowie 😉
http://opinie.wozki-dla-dzieci.com/wozki-ranking/?gclid=CPG1xdzozLQCFYpY3god3icAaw

mi sie akurat ten podoba 😉
http://opinie.wozki-dla-dzieci.com/baby-design-sprint-plus/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja marzę o tym http://allegro.pl/listing/product.php?category=82593&change_view=1&order=dd&product=YzRhY0NGFQoHFltRClRcU1EMUk8aDRE8ClBDWQgZOGRlYw%3D%3D&sg=0&string=graco
ale cena jest porażająca, jak znajdę używany w dobrym stanie to sie pewnie skuszę
A jak nie to pewnie X-Lander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie zamierzam nic kupować , może później jakieś środki higieny i najpotrzebniejsze rzeczy typu pieluchy
wózek też mam ale nie wiem jak to sie stało ale prawie nie używany ,
urodziła się w kwietniu to troche przez lato poleżała w gondoli , potem jesień nigdzie nie wychodziłyśmy, w zimie na sankach ,potem wiosna sama chodziła i znowu lato
w sumie spacerówka była używana może 10 razy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagii napisał(a):
Ja już się nauczyłam po pierwszej ciąży, nie ma sensu wielu rzeczy kupować nowych, wystarcza używane,
dlatego wózek na 100% będzie używany, leżaczek też,
z nowych rzeczy to na pewno butelki, przewijak i pościel do łóżeczka

a nie masz tych rzeczy po starszym dzieciołku ??? czy się zużyły tzn wiadomo nie pytam o butelki ale pościel, leżaczek, wózek ??
ja wszystko przechowuję , nie oddałam nie sprzedałam ani jednej rzeczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niektóre rzeczy mi zostały jak mata, łóżeczko, wanienka, krzesełko do karmienia,
Ale niektóre dałam rodzinie jak się u nich dzieciaki porodziły i wróciły w stanie - nie będę pisała jakim 😠 także trzeba będzie kupić.
wózek chcę inny bo z tamtego byłam strasznie nie zadowolona, ( poszedł do komisu) a teraz ze względu na Młodego potrzebuje czegoś lekkiego, zwrotnego.
Bo podejrzewam, że od pierwszych dni po powrocie będziemy na spacerach bo jak tu usiedzieć w miejscu w wakacje z dwójką maluchów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój wózek też jest do bani ale pewnie nawet marne szanse żeby go sprzedać
z resztą ja na spacery nie chodzę w ogóle to jakoś damy radę

a ja z ręką na sercu mogę przyznać że no krzesełko do karmienia albo mata ( której w ogóle nie miałam) nie były mi potrzebne
ale za to leżaczek niezastąpiony , miesiąc temu przestaliśmy go używać , jak sie wygiął w koncu pod cieżarem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam byłam zadowolona i z maty i z krzesełka 🙂
Super sprawa według mnie, leżaczek się teraz tylko dokupi, a może jakaś ciotka kupi 😉

A na spacery wychodzić będziemy na pewno, bo przy moim małym wariacie wysiedzieć w domu ciężko,
a potem trzeba będzie odprowadzać do przedszkola, przyprowadzać, więc jakiś fajny, lekki wózek się przyda.

A dlaczego nie chodzisz na spacery ? Jeżeli mogę zapytać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ech wyprawka... Jak ja się cieszę że kuzynka rok temu urodziła córeczkę i przynajmniej ubranka mi oddaje. Chociaż pewnie i tak trzeba będzie zrobić przebiórkę i coś podokupywać. I jeszcze jak będzie u mnie synek...
Na naszym forum dziewczyny opisują różne wózki, ich zalety i wady, cenowo też patrzą niektóre. Wczoraj przewertowałam chyba cały temat 😁 Ja oczywiście nie mam zielonego pojęcia jaki wózek kupić... Na pewno nie na trzech kołach, bo ta kuzynka o której wcześniej wspominałam ma taki i jak dla mnie jest strasznie wywrotny. Muszę koniecznie wybrać się do sklepu na przegląd i wypróbować. Mąż też chce się wybrać 😉

Marietta mi brzuszek też urósł, ale jeszcze dopinam się w swoich spodniach. W poniedziałek mają przyjść pasy ciążowe, przetestuję je. Jeden to koszt około 9 zł. Czytałam opinie innych i pisały, że jak się spodnie lekko nie dopinają to można zostawić guzik niezapięty i zakryć tym pasem.
Tobie może ten brzuszek tak urósł bo na początku byłaś w ciąży bliźniaczej... Teraz może trochę się uspokoi.

Dobrej nocy Kochane :* Uciekam na siusiu, które mnie ostatnio bardzo męczy i spać 😉 Ciao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
happywife napisał(a):
Kerry napisał(a):
Hej Dziewczyny 🙂
Jesteśmy po wizycie. Wszystko w porządku. Będziemy mieli SYNUSIA 🙂)))

Z resztą wszyscy obstawiali chłopca, nie było zaskoczenia 😁


GRATULACJE!!

Co do brzusia to ja już mam niemały tak, że mieszczę się już w praktycznie jedną parę spodni. A wczoraj rozpoczęłam stosowanie maminego sposobu na gumkę zaplątaną o dziurkę od guzika i guzik od spodni- spodnie nie spadają a nie trzeba jeszcze ciążowych kupować:PP po domu i tak chodzę w długich bluzkach więc nic nie widać:PP

dobrego wieczorku dziewczyny! 🙂)


Ja wlasnie gumke mam za soba chodzac do pracy siadajac na wysokie krzeslo do klientow bluzka mi sie podwijała i co 😉 majtki bylo widac 🙂 ale juz mam spodnie ciazowe w swoim rozmiarze tyle z ejuz nie uwieraja w brzuszku bo jest gumka,mozeliwe ze sie tak pojawil bo byly blizniaki wkoncu drugi pecherzyk nadal jest ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...