Skocz do zawartości

lipiec 2013 :)))) | Forum o ciąży


happywife

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
henimedes napisał(a):
Ja się z takimi skrzepami budzę co rano i nie ważne czy nawilżę powietrze w pokoju czy nie. Cały czas muszę kontrolować czy przypadkiem w danym momencie nie leci mi krew ;/ jak jestem w domu albo u kogoś znajomego no to ok, ale gorzej jak jestem w podróży albo np na zakupach ;/ Byłabym wdzięczna za dobry sposób powstrzymania krwotoków.

wiesz co chyba nie ma dobrego sposobu, naczynia się rozszerzają i więcej krwi produkujemy , chyba trzeba zaopatrzyć się więcej chusteczek albo jakiś "tamponów" i to przetrwać niestety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja na razie zdrowa 😁 Właściwie od początku ciązy nie byłam chora. Staram sie unikać duże skupiska ludzi. Centra handlowe czy inne.
Widać, że to skutkuje. Dużo siedzę w domku, ale też spaceruje, a jak się już z kimś spotykam to zawsze wypytuje czy zdrowy jest 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Ja choruję znowu,
znaczy się przeziębiona jestem,
katar mam straszny, ledwo mówię.
Masakra jakaś to już 4 raz odkąd jestem w ciąży 😞

Co do krwawienia z nosa to miała tak w pierwszej ciąży dodatkowo jeszcze straszne krwawienie dziąseł, ale przeszło samo ok 18 tygodnia ciąży.

Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedne moje 🥴
Ja o dziwo i odpukać w niemalowane nie zachorowałam jeszcze mimo, że w tym roku nie zdążyłam się zaszczepić. Też się pilnuję, ale to nigdy nie jest sposób i można zarazić się wszędzie. Wracajcie do zdrowia szybciutko. Ja osobiście polecam inhalacje, najlepszy sposób na katar. Dodatkowo zapuszczam sobie dwie trzy kropelki olejku eukaliptusowego do opakowania chusteczek. Mąż ostatnio taką dostał to nie mógł się nadziękować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
henimedes napisał(a):
Biedne moje 🥴
Ja o dziwo i odpukać w niemalowane nie zachorowałam jeszcze mimo, że w tym roku nie zdążyłam się zaszczepić. Też się pilnuję, ale to nigdy nie jest sposób i można zarazić się wszędzie. Wracajcie do zdrowia szybciutko. Ja osobiście polecam inhalacje, najlepszy sposób na katar. Dodatkowo zapuszczam sobie dwie trzy kropelki olejku eukaliptusowego do opakowania chusteczek. Mąż ostatnio taką dostał to nie mógł się nadziękować.

jeszcze możesz sie zaszczepić
mnei gin namawiał ale podziękuje
raz się szczepiłam jakieś 6 lat temu i nigdy tyle nie chorowałam co wtedy , masakra



a co tam jeszcze u WAS ????
u mnie dziś pizza w piecu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kochane brzuszki 😉 , dzien intensywny w zalatwianie spraw
a tak pogodowo to u mnie pada snieg
obiadowo ..... to pomidorowo 😁
a no j jeszcze trzymajcie za mnie kciuki ide dzis na usg (stresa mam oby bylo wszystko ok ) po wizycie u ginekologa dal mi recepte na flegamine na ten kaszel
oszczedzam sie jak moge bo caly czas dol brzucha boli no i ta krotka szyjka 🤢 nadal wisi widmo szwow (ale jak bedzie trzeba to bedzie )
milego popoludnia
a no i zdrowiec dziewczyny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie !

:-) Ja dziś po wizycie u ginekologa, wszystko jest dobrze ! Dostałam antybiotyk na dodatni posiew, i po tygodniu ma być dobrze, więc nie mam się o co martwić, jestem spokojniejsza ;-)

Pomijając cały ten fakt, postawiłam ostatnio na relax jakim są zakupy ... głównie skupiłam się na ubrankach dla małego :-) i powiem Wam szczerze, że odżyłam ! :-) Takie śliczne rzeczy udało mi się kupić i bardzo się z nich cieszę.

Łóżeczko już mam, ponieważ dostałam ... łóżeczko-kołyska z szufladą ... takie 2 w 1, nie wiem czy się sprawdza, zobaczymy, mi się podoba.

Z dnia nadzień czuje się lepiej, mam tylko sporadyczne dni, kiedy budzę się i od razu się złe czuję - złe samopoczucie, drażliwość itd ... zauważyłam, że mniej zapachów mi przeszkadza ... już nawet od dwóch dni jem mięso na obiad, a to już coś ! Tak to cały czas zupa pomidorowa :-) ale nadal ją uwielbiam !!! Dziś na obiad zrobię kotlety schabowe z ananasem i żółtym serem :-) zobaczymy jak i czy będą mi smakować - a przynajmniej taki mam plan ;-)

Przeziębienie całkowicie mi przeszło, mogę powiedzieć, że jestem zdrowa, oby tak dalej.

Pozdrawiam Was ciepło !!!

P.S. Dzięki za odpowiedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Razem napisał(a):

obiadowo ..... to pomidorowo 😁


U mnie też pomidorowo 😁

Trzymam kciuki, będzie dobrze! 🙂 Może uda się płeć poznać ?

Ja po robocie papierkowej zabieram się za sałatkę z kus-kus i tuńczyka 🙂

Trzymajcie się ciepło w ten śnieżny dzień! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika gratulację!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zaraz wpiszę do tabelki 🙂

U mnie pewnie też będzie chłopak, chociaż głęboko w duszy modlę się o dziewczynkę 😉

Katar mnie nie opuszcza, głowa od tego boli
i jeszcze brzuch zaczął,
a jeszcze tydzień do wizyty 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 😁
dzieki dziewczyny 😘 😘 😘
ale to na kolejnym usg bedzie lepiej widac co tam "wisi" 😉
ale te to tak po 23 tyg w moim wypadku 😁
mam pyt. czy ktoras wie co sie dzieje z olka ?
miala miec egzamin na prawo i znikla juz tyle dni cisza 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie
U mnie sloneczko swieci co do sniegu to i owszem ciagle jest 😮
Mam dosc tej zimy kurcze chce juz wiosne
Ogolnie to czasem czuje sie rozdrazniona , nie mam pojecia co jesc otwieram lodowke i ja zaraz zamykam teraz tez nie wiem co zjesc moze salatka z pomidorem ?
Uciekam jutro maz wyjezdza wiec mam troche pakowania
Sciskam Was 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
henimedes napisał(a):
Też zauważyłam jej brak, może wyjechała gdzieś na parę dni albo zakuwa ostro do egzaminu- po tych zmianach podobno masakra jest. Na pewno wszystko u niej ok. Musi być ok 😉

Tak na dobry sen:


P.S. To nie ja :P Ale podkoszulek słodki 😁


ZARABISTY JEST TYLKO WIECEJ TAKICH FATALASZKOW DLA NAS 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Takich fatałaszków jest cała masa Tylko cenowo... Ekhmm... Coś mi w gardle utknęło :p Mam parę stron zapisanych właśnie z ubraniami dla kobiet i ceny są całkiem całkiem, powoli muszę zacząć kupować bo zaczynam się nie mieścić. Narazie mam te pasy to jeszcze ujdą lekko niedopięte spodnie, ale za miesiąc... Wczoraj się zmierzyłam- mam 10 cm dodatku w brzuchu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam 3 pary leggisnów ciążowych- głównie w nich chodzę, bo są ocieplane na zimę 🙂
Mam też spodnie z H&M- ale są jeszcze za duże. no i siostra kupiła mi w lumpku spodnie materiałowe granatowe- też ciązowe, ale czekam na wiosne 🙂 a tak to tuniki i sukienki- UWIELBIAM 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA JESZCZE NIE MAM NIC NA OKU FAJNEGO DLA BRZUSZKOW 🤢
CIAGLE SZUKAM CHYBA TEZ POLATAM PO SKLEPACH , SZMATEKSACH I GDZIE SIE DA 😁
CHWILOWO LATAM PO DOMU W DRESACH 😁
ALE NA WIOSNE TRZEBA COS SOBIE SPRAWIC 😉 NO I JAKIES BUTY WYGODNE 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też nie mam nic ;/ kuzynka która była w ciąży jest ode mnie bardzo niska i ona już przed ciążą była grubsza więc jej ciążowe ciuchy na mnie nie wejdą. i Jeśli chodzi o sklepy ciążowe to w mojej okolicy ciężko o nie ;/ a te co są z braku konkurencji narzucają sobie chore marże. I jeszcze moje dresy zaczynają być ciasne w brzuchu... Wczoraj wieczorem już mi było pod brzuchem niewygodnie... Ech grubieję...
Moje najbliższe wydatki to spodnie ciążowe i coraz bardziej skłaniam się do tej poduszki rogala- bardzo mi niewygodnie się leży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MARTYNA
WITAJ W KLUBIE 😁
TERAZ NARZEKAMY ZE NAM JEST NIEWYGODNIE I NIE MA CO ZALOZYC 😁
U MNIE TEZ JAKOS MALO SKLEPOW DLA CIEZARNYCH I JAK COS JEST TO CENY DOBIJAJA 🤢
WIEC ZNAM PROBLEM CHWILOWO MA 1 PARE SPODNI 🤢 W KTORE MAM NA WYJSCIE A TAK TO PO DOMU DRESOWE COS TAM ALE I TO SIE ROBI CIASNE
CO DO ZOLWIKA TO MA SIE DOBRZE MACHAL RACZKAMI RUCHLIWY JAK NIE WIEM CO 😁 KOLEJNE USG BEDZIE U MNIE KOLO 23 TYG TAKIE DOKLADNIEJSZE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...