Skocz do zawartości

lipiec 2013 :)))) | Forum o ciąży


happywife

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry Brzuszki 🙂
Jak Wam się dzień rozpoczął?
Ja się zbieram na zakupy, umówiłam się z siostrą ( też w ciąży termin na październik 😉 ) i jedziemy buszować po lumpkach. W moim ulubionym jest dostawa 🤪 🤪 🤪
Potem jakiś wspólny obiadek i buszowanie po galerii. Muszę pooglądać jeszcze wózki i inne rzeczy dla Juniora.
Dzisiaj weszłam na wagę... właściwie przez miesiąc +0,8 kg. Ale zauważyłam większy apetyt 🙂 Nadal na mięso nie mogę patrzeć.... no chyba ze z KFC, tam nas już znają.... 😁
Trzymajcie się ciepło!!!
Papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
falujący brzuch 🤪


Agnieszka- dokładnie u mnie to samo było. Byłam w szoku, zaczęłam się śmiać i Młody się zawstydził :P
Ja wypychania nie czuję, Mam wrażenie, że Młody ma dużo miejsca, Skórę też mam grubszą,może dlatego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Wróciłam z glukozy, udało się 😉
Mam nadzieje, że wynik będzie dobry i nie trzeba będzie powtarzać.
Zmarzłam tam okropnie 😞
na szczęście blisko do męża do pracy, więc jeszcze na ploty z przyjaciółką skoczyłam, a mąż mnie nawet do domu podrzucił 🙂
A teraz na spokojnie kawka 🙂

Jagoda- skonsultujcie to z innym wykonawcom, bo na prawdę dużo sobie krzyczy facet.
I trzymam kciuki, żeby wszystko ruszyło.

U mnie też już widać wygibasy Młodej w brzuchu.
A po dzisiejszej glukozie to myślałam, że mi wyskoczy 🙂 Tak wariowała, na szczęście teraz chwila spokoju 😉

Teraz relaks a potem trzeba się będzie za obiad zabierać ale dzisiaj tylko naleśniki, nie mam sił ani ochoty na nic innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Dziewczyny 🙂
A ja tam dzisiaj zimę straszę 😜 Sadzę kwiatki (na papierze), żółciutka bluzeczka założona i chyba mi się tylko wydaje albo na prawdę słońce wychodzi 😁

Co do "falującego brzucha"- jak to w moim opisie poniżej jest napisane- nasze macice to istne sale gimnastyczne 😜 Wasze maluchy buszują tak jak leci czy mają określone pory??? Bo moja mała szaleje najbardziej rano jak jeszcze jestem w łóżku i weczorem jak się położę. A już wogóle jak mąż do niej gada to czyste szaleństwo w moim brzuchu jest 😜

Boziu, czy wasze brodawki też się porobiły takie duże jak u murzynek z wiosek?? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no Martyna też mam takie cycki
jeszcze można mieć w ciąży plamy pod pachami i w pachwinach no i ta krecha na brzuchu ale chyba mnie to teraz ominie , kreskę mam do tej pory po pierwszej ciąży jeszcze nie znikneła ale nie ciemnieje
i paszki jak na razie bledziutkie 😉


moje rusza się mało co kilka dni , najczęściej wieczorami , i wczoraj jak mnie młoda w brzuch kopnęła to od razu oddało 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagii - wlasnie caly dzien w tej sprawie dzwonie,szukam, pytam.
Koleś za remont 42 m zazyczyl sobie w sumie prawie 13 tys samej robocizny plus oczywiscie wszystkie materialy typu wylewki samopoziomujace (b.drogie) i wszystkie inne.
Tutaj mamy o 2 m wieksze mieszkanie, robilismy tu totalny rozpierdziel, nie az taki jak tam w krakowie teraz i 3,5 roku temu zaplacilismy 15 tys. Teraz robimy znacznie mniej, a cena jakby nie bardzo "kryzysowa" 🤢 Mam jeszcze 2 kontakty do sprawdzenia, i jednego flisiarza. Najgorszy oczywiscie jest czas, ktory goni :/

U nas dziś risotto z cukinia, papryka, marchewka, cebulka, kurczakiem itd. uwielbiam je 🙂
Mlody jak zwykle rosołek.

Ja sie boje wagi, przez tą infekcje przez ktora schudlam teraz nadrabiam. Jak sie wazylam 3 dni temu to juz bylam 4 kilo wiecej niz na poprzedniej wizycie :/ Strach sie bac normalnie.
Chyba wyniose wage do piwnicy a przy wazeniu na wizytach bede zamykac oczy 😞

Moje dziecko (starszak) robi wlasnie juz 3 kupę dziś, ten to ma przemiał 😉
Ale te kupki to sama radosc, bo jak kazde dziecko mial juz okres ze postanowil kupek nie robic. Byly leki, syropki, czopki, lewatywy, masakra...

uciekam papa



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. co do brodawek, to ja sie nie wypowiadam 🤢 Jak slysze ze karmiac dziecko ma ono objac cala otoczkę to padam na twarz bo moje jakby mialo objac to by nic nie zjadlo, chyba mąż by nawet nie objal 😁 🙃
A kreske w 1 ciazy mialam od 17 tc a teraz nic. A zeszla mi faktycznie calkiem niedawno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I mam już wyniki.
Oprócz hemoglobiny i hematokrytu wszystko w jak najlepszym porządku.
A glukoza po 2 godz. 4,53 mmol/l czyli wszystko w normie 🙂

Ale kiepski dzień miałam, słabo mi było jak nie wiem,
podejrzewam, że to po glukozie.
Zrobiłam naleśniki i poszłam spać.

Jutro w planach zakupy ubraniowe bo liczę na to, że wiosna już zagości a ubrań brak, ja się w mało co rzeczy mieszczę no i Młodego trzeba trochę ubrać.Może nawet mąż skorzysta 😉
Także z rana wybieramy się do Faktory 🙂
Także mam labę i nie gotuję jutro nic 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do brodawek i piersi, ja to chyba jakaś dziwna jestem ale mi się cycki w ogóle w ciąży nie zmieniają 🥴
Owszem teraz odrobinę urosły, i w sumie niby powinnam kupić nowy stanik ale zastanawiam się czy jest sens, bo jak mi znowu się stanie tak jak w pierwszej ciąży, że przed porodem mi zmalały 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. Nakarmione, wykapane, uśpione, starszy na wychodnym, ja siedzę i się relaksuję 🙂


Dagii - ja bym się tam cieszyła...ja nie mogę kupić stanika :/ Wczoraj robiłam porządki w bieliźnie i kolejna partia moich ukochanych w sumie nowych staników w rozmiarze C (już po ciąży) poszła w tył szafy. Został mi jeden E który jest za ciasny :/ W większość rzeczy głownie sie nie mieszcze wlasnie przez cyce, a jesli wejde to wygladam jak Jagna 🤢

Ale dziś mialam bardzo milą niespodziankę, bo przyszła paka ciuchów, tym razem dla mnie 🙂 Zestaw ciążowy i nie tylko, prawie wszystko nowe, kilka z metkami, spoko, jestem bardzo zadowolona 🙂 Tylko wlasnie mam nadzieje ze spora czesc tych ciuchow przyda mi sie bardziej po urodzeniu na lato, bo w kilka rzeczy nie wchodzę już ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda - Agnieszka - na prawdę będziesz miała LEONKA ????
ale fajnie 🙃

ja tam sie we wszystko mieszczę , cycuszki jędrniejsze ale nie wiem czy większe może ciut ciut , dlatego stanika nie kupuję bo wiem jak będą wyglądać PO
już kiedyś przedstawiłam opis więc się powstrzymam ale na pewno te flaki będą sięgały PASA 😠

ja też dziś sama tzn jestem przyzwyczajona ale tam na wsi jak jesteśmy od siebie daleko ,, ale nie tutaj i to jeszcze w piątek , no ale służba nie drużba 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gizelda napisał(a):
Jagoda - Agnieszka - na prawdę będziesz miała LEONKA ????
ale fajnie 🙃

😞


powiem tak, odkąd pamiętam prawie nikt nie mowił do mnie Agnieszka, a najbliżsi przyjaciele mówią na mnie Jagoda 🙂

Co do Leonka - w czw za tydzień już mam nadzieję, że będzie potwierdzony na 100% 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Jagoda - Agnieszka - na prawdę będziesz miała LEONKA ????
ale fajnie 🙃

😞


powiem tak, odkąd pamiętam prawie nikt nie mowił do mnie Agnieszka, a najbliżsi przyjaciele mówią na mnie Jagoda 🙂

Co do Leonka - w czw za tydzień już mam nadzieję, że będzie potwierdzony na 100% 🙂

ale super
mnie się LEONEK bardzo podoba , gdybym miała mieć syna miałby tak na imię , tylko zrobiłam wczesniej pewną głupotę ( jak jeszcze mówiłam że dzieci mieć nie będę czyli prawie 3 lata temu ) i teraz nici z LEONKA 😉


specjalnie sprawdziłam jak masz na imię żeby gafy nie strzelić he he ale dla mnie też mozesz być Jagodą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):

mnie się LEONEK bardzo podoba , gdybym miała mieć syna miałby tak na imię , tylko zrobiłam wczesniej pewną głupotę ( jak jeszcze mówiłam że dzieci mieć nie będę czyli prawie 3 lata temu ) i teraz nici z LEONKA 😉


Hehe, chyba się domyślam jaką głupotę 😉 Ja straciłam tak imię Pola 🙂

Mi tam Agnieszka nie pasuje do ciebie i mimo że już jakiś czas temu zauważyłam że jesteś Agnieszka to i tak piszę do ciebie Jagoda i tak zostanie pewnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
henimedes napisał(a):
Witam Dziewczyny 🙂
A ja tam dzisiaj zimę straszę 😜 Sadzę kwiatki (na papierze), żółciutka bluzeczka założona i chyba mi się tylko wydaje albo na prawdę słońce wychodzi 😁

Co do "falującego brzucha"- jak to w moim opisie poniżej jest napisane- nasze macice to istne sale gimnastyczne 😜 Wasze maluchy buszują tak jak leci czy mają określone pory??? Bo moja mała szaleje najbardziej rano jak jeszcze jestem w łóżku i weczorem jak się położę. A już wogóle jak mąż do niej gada to czyste szaleństwo w moim brzuchu jest 😜

Boziu, czy wasze brodawki też się porobiły takie duże jak u murzynek z wiosek?? 🤔



hahah z tymi sutkami to prawda 😉 Jak kapsle od słoikow śmieje sie hehe 😉
Jesli chodzi o aktywność dzidziusia to fakt ... jest ze rano jak jeszcze spie to budzi mnie własnie Ruch naszej córeczki staram sie jeszcze pospać ale ruchy sie strasznie nasilają ... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Laseczki,

dopiero goscie wyszli, alesmy sie nagadali 😲 😁

Co do mojego imienia to chyba do mnie nie pasuje, bo zawsze mialam jakies ksywki nadawane w roznych okolicznosciach 🙂

Ciesze sie ze imie sie komuś podoba, bo juz 2 osoby z mojego najblizszego otoczenia skrzywily sie slyszac to imie. Mnie tez sie podoba i juz 😜 Poza tym wszyscy juz (Ksawek, Tata i ja) posługujemy się tym imieniem, tak wiec zmiana moze nastapic tylko w przypadku kiedy Leon okaże się dziewczynką 😜 😉 😎

Dzisiaj mnie czeka jeszcze duzo pracy zwiazanej z remontem :/ Muszę zrobic dokladny plan szafek w kuchni z wymiarami, kosztorys remontu lazienki łacznie z policzeniem ilosci plytek itd 🤢 Bardzo lubie takie rzeczy robic ale dzis jestem juz troche zmeczona.

Acha! chrzestna mojego męża na dzien dobry dzis zaserwowala mi tekst:
ale masz duży brzuch!
🙃

Dobrej nocki wszystkim papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry wiosennie 🙂
u mnie słonko od rana świeci 🙂 fajna pogoda się robi!
Pobudkę miałam o 6:40, bo Młody urządził niezłe party albo gimnastykę w brzuchu 🙂
a może chciał powiedzieć... "Wstawaj Mamo! 28 tydzień się zaczął!!!! 😜 😉 😎"
Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Wiosennie 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Od razu inny humor chce się zielonego za oknem a we Włocławku jeszcze śnieg gggryyyy ale słoneczko od rana pięknie świeci (nawet moje koty na balkon chciały dziś 😁 ) I ja wiosenny mam humor , zaczęłam porządki u córci w ciuchach i szok prawie puste półki wszystko za małe , masakra jak ona mi rośnie . Z moją polową trochę porozmawiałam ale umówiliśmy się na GG albo na Skype w zależności co złapie 😉 i znów go uświadomiłam że zaczynamy zaraz 7 miesiąc , swoją droga jak ten czas leci . Ja dopiero chyba odsapnę po 12 maja cały ten miesiąc mam zaplanowany i gonitwa istna po dopinać wszystko przed komunią .
A synuś jakoś ostatnio mało aktywny , chyba daje mu mamusia do wiwatu z ty lataniem 🤨 i dziecina musi odespać , przyznam się ze jak wracam z miasta to jestem ledwo żywa na ostatnich nogach ... a i jeszcze się wkurzam bo nic nie można w tej dziurze znaleźć dla ciężarnych znaczy coś fajnego eleganckiego na komunie ... 😞 😠 Będę musiała do Torunia jechać ale to jak mąż przyjedzie .
jeszcze wam pokażę moją małą 😉 to z zdjęcie z balu dla niepełnosprawnych dzieci
Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...
miłej zielono -słonecznej niedzieli dziewczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak się dopiero doczytałam ze o piersiach była mowa ...
ze mam wielkie to wiem i bez ciąży 😁 😁 😁 😁 ... ale jakoś mocno się nie zmieniły i się zastanawiam czy w ogóle będę miała czym karmić Małego 😞 bo z córcią nie było czym
a bardzo bym chciała ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello 🙂

U nas słońce pokazało się na chwile przed kilkunastoma minutami i tyle. Rano sypał śnieg :/
Panowie poszli na spacer, ja nadal walczę z projektami. Mąż grafik stwierdził, że moje projekty ręczne są porównywalne z projektami u nich na uczelni 🤪
I tak ja z astygmatyzmem od urodzenia z brakiem widzenia przestrzennego itd. strzeliłam 3wymiarówy rysunek kolorowy 🙂

Uporaliśmy się też z innymi rzeczami, kosztorysami duperelami.
Zaraz robię obiad i dzis znowu mamy gości, tym razem Ksawuska odwiedza jego przyjaciel Kubuś 🙂 - jak to mowi mój syn - Kubuś kudłaty (bo ma burzę loków na głowie).

Miłej niedzieli wszystkim!

Monia! ale duża śliczna córa! 🤪 A z mężem na gg...hmm, z jednej strony fajnie, bo sie tęskni i nie ma czasu na kłotnie 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

U nas weekend jakoś leci, ja mam dziwny humor i nic mi nie pasuje 😞
Najchętniej płakałabym przez cały czas...
Chłopaków wysłałam na kulki a sama zamiast odpocząć i zrobić coś dla siebie to zaczełam sprzątać i dopiero usiadłam.
Kręgosłup już nie wytrzymuję 😞

Jagoda - udanego spotkania i super, że wszystko tak sprawnie Ci idzie 🙂
Może się przekwalifikujesz? 😉

Monika - piękną masz córę!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
popołudniowe a kuku 😉
muszę się od stresować
nagadałam marnej 😠
już mi brak na nią siły ( ani razu nie dostała klapa , kary) tylko gadam i gadam ale to chyba się skończy 🤨
ma tyle lekcji nauki kurna z tej religii (ze aż przykro mi ) ale musi nie jest księżniczką i to co wymagają w szkole musi umieć a przynajmniej zajrzeć poczytać przypomnieć a ona nic "0" jak nie zwrócę uwagi to ta nic . I mówię ze jeszcze jestem teraz cała dla niej a będzie maluszek to się skończy ... w czwartek pani z religii a dzieciaki pytać odpowiedzi mszalnych ( czyli to co wierni odpowiadają kapłanowi na mszy ) sporo tego jest a ona olewka ..
dziewczyny mówię wam małe dzieci mały kłopot ... i niech ktoś się śmieje , ale mi nie jest do śmiechu , ty bardziej że znajomi mówią ze w gimnazjum to jest masakra tyle nauki ;
wzięłam się za przebieranie w szafach trzeba odświeżyć , powywalać co leży od lat i a może się przyda , a może się jeszcze wejdzie 😞 , nic z tego ale masz racje Dagmara kręgosłup daje się we znaki i trzeba na odpoczynki
Dagii dzięki za tego komplementa ( to nasza wspólna robota , mojego m i moja 😜 😉 )
jak tam humor twój ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello 🙂

ależ mnie synuś zaskakuje!!! 🤪 mój nieśmiałek zmienia się w rezolutnego, dominującego gadułę 🙂
Jejku, jak on się zmienia, jeszcze miesiąc temu niewiele rozmawiał z dziećmi, teraz buzia mu się nie zamyka, ustala zasady, tłumaczy co można czego nie, orpowadza po mieszkaniu, pożycza zabawki, uczy się bawić swoimi zabawkami i grami, ustala zasady ("Kubusiu nie siedz na podłodze bo Ci pupa zmarznie, usiadz proszę na dywanie" lub "Kubusiu, uważaj z tym autem, bo mi zniszczysz tapetę!"). Przychodził do mnie i mówił - mamo, teraz puść nam muchę w mucholocie bo chłopaki chcą tańczyć! 🙂 😁 😁 🙃 Jest cudny 🙂 a ja szczęsliwa, że tak się lubią, że tak pieknie się bawią 🙂
Do tego, odebrałam dziś chyba z 6 tel w sprawie mieszkania (sprzedazy), jestesmy umowieni juz na 3 spotkania, a co naśmieszniejsze - wydzwaniala dziś ta pierwsza babka, co juz nam zaliczkę wplacali, ale chcieli juz w grudniu wylacznosc i okreslenie terminu wyprowadzki, potem mi psuli nerwy, rozmyslali sie 3 razy i dziś znowu - ze teraz to juz chca od razu kupic, ale tym razem nie dalam się euforii i ją przetrzymam kilka dni a co! :P)

Jutro zapadną ostateczne decyzje w sprawie ekipy i terminu rozpoczecia remontu. Stresik jest.

No i jutro powinnam iść na glukozę, ale mi sie nie chce i chyba pojde we wt.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...