Skocz do zawartości

lipiec 2013 :)))) | Forum o ciąży


happywife

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej u mnie ok malutka aniolek je spi i tak w kulko ja niemmam juz sily tak mnie boli krocze siku niemoge zrobic bo jestem cala obtarta tak mnie piecze mala doji cyca pokarm sciagam bo mam duzo do butelki potem podaje go malutkiej zeby mi piersi ddpoczely bo tez bola ale najgorzej krocze
karolla gratulacje 🙂
wlasnie ciekawe co i justyny?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej hej
Jestem przeszczesliwa, Malutka slodziara, w nocy spala, ale ja wybudzalam 2 razy na cyca żeby pobudzić laktacje, a chetna do ssania mega, wiec juz piersi da obolale..a poza tym to luz, czuje siw bardzo dobrze, tylko pomimo, ze Lena smacznie spala, ja nie zmruzylam oka z wrażenia 🙂 no i dzidzia wspolpackentki non stop płacze.... Lekarz na obchodzie podkreślil ze moj poród byl ksiazkowy i baardzo dobry 🙂 ale jestem z nas dumna! Także Jagoda, zachęcam do sn, Martyna również 🙂 a na dodatek nasza polozna z ktora umawialismy sie na indywidualna opiekę miala dyzur 24h i powiedziała, ze złotówki nie weźmie, bo nie musiala specjalnie przyjeżdżać,i zyczy sobie odbierac nasze drugie dziecko, ze takiego fajnego porodu dawno juz nie miała! A umawialismy sie na 800zl co jest oficjalna,stawką szpitala. Ależ super sie potoczyło! Mąż juz kupił prezent dla niej 🙂
Justyna daj znac co u Was, jesteście w domu?
Matylda to teraz Ty?
Daga ekspresowo poszło i Ciebie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola mega GRATULACJE super że tak wszystko wyszło
Daga córeczka przesłodka tzn obie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
no teraz chyba ja , nie będę ściemniać w sobotę przed 7.00 mam być na izbie ale przysięgam że chyba nie dotrwam , dziś dzieja się ze mną takie dziwne rzeczy że nawet nie będę tego opisywać
najgorsze że mój P. dopiero jutro po południu dotrze , kto może niech trzyma kciuki żebym chociaż do jutra wieczora wytrzymała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Trzymam mocno Matylda.

Szykuję się na wizytę, zobaczymy co ze mną będzie 😉 Sama się chyba tą wizytą nakręcam bo też się dziwnie czuję i dziwne rzeczy się dzieją 😉 A wydawało mi się, że u mnie kompletny chill i dobry humor 😜 Cały dzień chodzę i śpiewam chałupy welcome to 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No kochane to juz prawie wszystkie juz rozpakowane. Ja juz jutro jade do szpitala o 8 bede. Pewnie zrobią badania i beda cos działać. Zdaje sie ze juz to przechodziłam ale mam takiego stresa ze ojej. Pozdrawiam i dam jutro znac co beda robić z nami.:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku, uśmiech nie schodzi mi z twarzy 🙂 Lenka odsypia poród juz 4 godzine, nawet kapiel, przebranie, ani próby przystawiania do pirsi jej nie obudzily, wiec czeka mnie pewnie cala noc przy cycu 🙃
A i źle podałam z tych moich emocj wagę naszej ksizniczki, waga faktyczna: 3320g
Trzymam kciuki Matylda, bo pewnie teraz Ty, no i Ewa może?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka!!
My dzisiaj wyszliśmy ze szpitala 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Jesteśmy mega szczęśliwi. Opowiem Wam wszystko jutro, jak znajdę chwilę 🙂
Bilirubina spadła, mleko mam 😎 😎 🤪 😁 🙃
Mały przybiera super 🙂
Gratuluję Nowym Mamusiom!!!!
Dagii, Daga i Karolla- GRATULACJE!!!! 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kerry napisał(a):
Hejka!!
My dzisiaj wyszliśmy ze szpitala 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Jesteśmy mega szczęśliwi. Opowiem Wam wszystko jutro, jak znajdę chwilę 🙂
Bilirubina spadła, mleko mam 😎 😎 🤪 😁 🙃
Mały przybiera super 🙂
Gratuluję Nowym Mamusiom!!!!
Dagii, Daga i Karolla- GRATULACJE!!!! 😎 😎 😎

super wieści Justyna 🤪 🤪 🤪
gratulacje i całuski dla Wojtusia
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Informuję, że nie rodzę 😉 Na pewno babeczka 🙂 A ruchliwa tak bardzo że aż położne i moja gin w szoku 😜 Przychodziły co jakiś czas i aż głową kiwały 🙂 Ojj szykuje się ADHD po porodzie... 😉 Rozwarcia brak, szyjka długa także czekamy. Sporo skurczy było, dwa silniejsze ale ja tylko jeden czułam i to lekko. Waga- 3577g, kurcze, będzie spory bobas 😜

Justyna JUPIII!!!! Teraz będzie już tylko lepiej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Mamusie!
ale nam się tu bobasowo porobiło!
I same wspaniałe wiesci! cudnie!!!

Karolla - ooj, jak bym chciala 🙂 Na prawde bardzo milo sie czyta Ciebie, cieszę się, że Lenka taka grzeczna i mama szczesliwa!!! ps. mój Ksawuś ważył dokladnie 3320 🙂 i mierzyl 52 cm

Justyna - Wojtuś cudny! i jak on dojrzale patrzy!!!! wow! nie jak noworodek! 🤪

Dagii - slicznosci Em. w avatarze! 🙂

Martyna - spoko, my przejdziemy na sierpień 😁
Choć, przyznam, że dołaczam do dzisiejszych "dziwnie czujących się" cięzarowek - ja aż dzwoniłam do położnej.
Jutro ide do niej na badanie i ktg.




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda ja mam już dużego dziecia (prawie 3600) więc nie mogę zwlekać do sierpnia 😜 Jak ja ją urodzę później!!!
GIn pocieszyła mnie, że te częste skurcze (i wbrew pozorom silne bo między 60 a 100% nawet) mogą mi bardzo szybko skrócić szyjkę. Ach żeby tak było...

Rzeczywiście Wojtuś ma taki inteligentny wzrok jak nie noworodek. Śliczniacha 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

henimedes napisał(a):
Jagoda ja mam już dużego dziecia (prawie 3600) więc nie mogę zwlekać do sierpnia 😜 Jak ja ją urodzę później!!!
GIn pocieszyła mnie, że te częste skurcze (i wbrew pozorom silne bo między 60 a 100% nawet) mogą mi bardzo szybko skrócić szyjkę. Ach żeby tak było...

Rzeczywiście Wojtuś ma taki inteligentny wzrok jak nie noworodek. Śliczniacha 😘



Spoko, mój kuzyn urodził się z wagą ponad 5 kg 😉 Dasz radę he heheh 😁
Mój waży mniej, bo pewnie ok. wlasnie 3200 teraz, zobaczymy czy mi cokolwiek jutro wyjdzie na ktg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

henimedes napisał(a):
Jak przeczytałam to "ponad 5" to od razu skurcz poczułam 😜


noo, to teraz "komu kurka jajko zniesie" 😁 😁

DOBREJ NOCY wszystkim papa :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej my tez po wizycie, krwi nie bylo do tej pory po badaniu, w pierwszej ciazy mialam tak na ostatniej wizycie przed porodem czyli dzien przed....
U nas niepokojace wiesci, niby mam sie nie martwic ale jednak nie potrafie tego kontrolowac...
Mala bardzo malo przybrala od ostatniej wizyty i wymiary sa bardzo nierowne....na 38 tydzien
np. bpd ma na 40w0d
Ac 33w3d
fl37w3d
wazy tylko 2784g czyli przybrala tylko 300 w 3 tygodnie a poprzednio prawie 800
Poztym szyjka wysoko i dluga nic nie wskazuje z usg termin teraz mam nawet na 8 sierpnia gdzie wczesniej byl 23 lipca nawet. Lozysko 3 stopia tez musze o tym poczytac
Ogolnie humor do d
pobral wymazy na hbs i gbs ile to moze kosztowac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna sliczniutki maluszek 🙂
martyna co do krwi po badaniu to u mnie bylo jej dosc sporo a fajtycznie masz uparciuszka w brzuszku ale kto wie moze jej sie szybko odmieni 🙂 🙂
rudi malutka jeszcze przybierze bedziesz miala latwy porod jak malutka 🙂ciesz sie
dagii mam pytanko do ciebie kiedy poszlas na pierwszy spacer??????? i jak ubralas malutka u nas jest cieplo i tak sie zastanawiam kiedy moge wyruszyc
u nas bardzo spokojnie malutka to aniolek mam nadzieje ze tak zostanie je i spi budzi sie na karmienie co 4h wiec nie jest tak zle wczoraj byla pierwsza kapiel w wodzie wogoile nieplakala dopiero jak ja wyjelam ale sprwnie mi to poszlo wiec jest ok mussze jechac dokupic ciuszkow bo mam wiekszosc na 62 i sa duzo zaduze krocze boli nadal jak cholera ide dzis do apteki spytac o jakis spray na lagodzenie bolu bo to jest taki silny przeszywajac 🙂y bol ze nawet z lozka wstac niemoge ehh ja to sie mam buzki
buziaki dla wszystki maluszkow i czekamy na kolejna mausie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martyna nie wiem o jakie krwawienie Ci chodzi , ja nigdy nie miałam nawet kropelki 😮
Rudi nie wiem ja robiłam te wymazy prywatnie ale serio nie pamiętam coś około 17 zł chyba ale dzieki temu że miałam w jednej dwustronnej probówce tzn próbce to płaciłam jeden raz a jakbym miała te patyczki włożone w dwie rurki to płaciłabym razy dwa ot taka dziwna polityka


ja dziś lepiej , pełna energii do pracy ale o nie nie
dziś już dość , dziś zajmuję się sobą i jak najwięcej czasu spędzam z małą , wieczorem może pizza i relaks przy kąpieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...