Skocz do zawartości

lipiec 2013 :)))) | Forum o ciąży


happywife

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
daga19902 napisał(a):
ja zazdroszcze dziewczyna ktore w ciazy maja wysokie liblido niestety moje na pozimie 0 w pierwszej ciazy mialam tak samo lecz minelo kolo 15tyg teraz tak nie jest 😞


no to widze z eporaz kolejny sama nie jestem 🙂 moje kochane babeczki...
Ja z amela to normalnie masakra
Płakałam tak mi sie chcialo jak maz mi odmowil a robil 2 pelne etaty wpadalam w histerie normalnie tupałam ze zlosi nogami ..tak mi sie chcialo .. a teraz wrr.. wogole wole polozyc sie spac ..ale to tez moze byc spowodowane tym ze wtedy nie mialam 2 latka petajaego sie wolajacego ciagle mami !!! oraz nie hcodzilam do pracy bo odrazu bylam na l4 a maz wziol dodatkowa prace .. teraz jest zupelnie inaczej ,maz niechce dodatkowej pracy wiec ja pracuje.. a po prayc opieka nad mala .. obiad i obowiazki domowe mysle ze stres robi swoje i dlatego nie tyje wogole ... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda, biedactwo 😘 Może lekarz niekompetentny, źle zdiagnozował... Aż tak źle chyba nie było... Trzymaj się i wracaj szybko do zdrowia 😘

Jagoda- i jak usg??? Czy mój szósty zmysł miał dzisiaj rację???

Co do seksu i libido... U mnie też nie jest złoto. Przez pierwszy trymestr nic bo moje libido wynosiło -1, teraz gdy jest lepiej i kiedy mam ochotę to mojego męża w domu nie ma tak jak dzisiaj albo przepracowany zasypia zanim ja wogóle przyjdę do pokoju ;/ A próbowałyście budzić mężów przez pieszczoty??? Tak w środku nocy albo nad ranem... Mojemu się to bardzo podoba 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie,

wpadłam tylko po to, żeby Wam napisać, że wszystko super idealnie, dzidzia śliczna, cudna urocza!!!! 🙂 🙂 Miziała sie rączkami po buzi podczas usg, jest na prawdę śliczna! Lekarz nie chciał podawać płci, bo nózki były mocno podgięte pod pupcię i niewiele było widać. Nalegałam nalegałam, więc trochę poprobowalismy podejrzec i on tam znowu widzi siusiaka 😎 🤪
Tak więc hehehe moja intuicja, moich znajomych, Henimedes..i Twoja 😜, chyba zawiodla 🙃 😁
Dziwnie się czuję, bo nasze dziecię bezimienne, ale Mąż twierdzi, że lekarz nie był dziś ani trochę przekonujący i on twierdzi, ze na nastepnym usg bedzie córka 🙂
Gin mowił - że niczego oficjalnie nie potwierdza, ale Ksawka mi potwierdził nieoficjalnie juz w 13tc, takze ufam Jego wiedzy i oczom 🙂 Wspominał jedynie, ze dzis kiepska widocznosc a na tym etapie dziewczynki miewaja opuchniety srom itd. Widzialam jednak, ze sam jest przekonany ze to chłopak 🙂
Myślę nad imieniem 🙂

Caluje Wam mocno!

ps. juz myslalam ze nikt nie napisze o libido 😜 Ja w 1 ciazy czulam sie jak wulkan seksu, moje libido skoczylo z normalnego na +100 turbo, ale mąż nie chcial, bo sie bal dziecka 🙂 Tym razem ja moge spac spac spac spac i mi sie nie chce nic, a mezowi owszem, się zachciało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadrobiłam WAS i teraz sama nie wiem co napisać
moze tak chaotycznie
w pierwszej ciaży libido zerowe a teraz mhm mam ochotę ale na pewno nie z własnym mężem ( bo u mnie chyba najbardziej skomplikowana sytuacja)
kredyt tez mam i mieszkania nawet 3 ale nie było trudno o kredyt oczywiście przecudowna rodzina na swoim (badziew -oszusci i złodzieje )
henimedes to co ci mówi intuicja odnoście płci mego dziecięcia ??
co do USG to oficjalnie nie udowodniono jego szkodliwości względem "częstotliwości " wiec nie ma się co martwić tylko cieszyć , już pisałam że moj gin robi 3 ale to dlatego że to oszczędność czasu dla niego nie ??? ale w sumie mogę mieć kiedy chce , jak dotad i tak miałam na każdej wizycie ale teraz za 3 tygodnie już na bank bez usg
prawo jazdy zaczynałam robic kompletnie zielona , dawno dawno temu 5go stycznia , zaczęłam od nieodśnieżonej wiejskiej drogi i zawsze będę sobie wdzieczna że zaczęłam je robić zimą 😉

no a ja czuję sie fatalnie, niestety to bardzo źle że nie gorączkuje to znaczy że mój organizm się nie broni , na razie mam antybiotyk w domu ,
a i jeszcze byłą tam ta położna ao której WAM pisałam i potwierdziła dokładnie to co pisałam a dziś ją poprosiłam sama o zmierzenie tętna i kolejny ZONK
bo SŁABE tzn w normie jeszcze no ale 120 , moze bidak mały spał w przerwie między moimi kaszlami
to chyba tyle , nie wiem kiedy bedę bo cieżki weekend przed nami
tym bardziej że ciągle waham się czy brać ten antybiotyk czy nie , ale chyba tym razem nie mam wyjścia
6 lat temu też miałam zapalenie płuc i nie chcę jeszcze raz przez to przechodzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuchatki

Jednak wysłałam Kacpra do przedszkola, bo już w domu był nie do zniesienia.
Cisza jak makiem zasiał, aż nie wiem co ze sobą zrobić - na szczęście to tylko chwilowe 😉
Wczoraj przed zaśnięciem Młoda dała o sobie bardzo znać, chyba też przestraszyła się ksiązki którą czytałam 😜
Matylda bidaku, kuruj się dziewczyno, bo to nie przelewki 😠 chyba jednak antybiotyk będziesz musiała zażyć.
Jagoda i jakie dobre wiadomości dostałaś na walentynki!!!!na potwierdzenie płci i tak musimy przynajmniej do połówkowego poczekać, choć i tak wszystko okaże się w lipcu 😉
Ja w każdym razie czekam jeszcze 2 tygodnie jak mi potwierdzi płeć to zaczynam kupować bo się potem nie wyrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry wszystkim! 🙂

My dzisiaj troszkę poświętujemy, bo mam dziś urodziny 🙂 Idziemy na obiad do restauracji. Do tego dostałam nowy tel wczoraj, więc go testuję 🙂

Dagii - 🙂 jak to się człowiek przyzwyczaja do przedszkola, co? A ja ciągle w domu siedzę z Młodym i czasami marzę o tym, żeby poszedł gdzieś choć na godzinkę 😉

Buziaki, miłego piątku!
Luuuubię piątki papa! 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
Jagoda gratulacje nie oficjalnego Chłopczyna drugi synek 😉 ja jak czytam mezowii ile chlopcow to on mowi dobrze 😉 Liczy ze tym razem bedzie syn dla rownowagi 🙂

Jak tam po walentynkach 🙂 mnie wkoncu spotkalo cos miłego :P 🤪 i to nie był sen :P

Moja córeczka kończy dziś 2 latka :* 😁 😘 😘 chyba miała wyczucie bo jak nigdy wyciągnęła sobie spódnice z szafy i założyła 🙂 chodź nie wyprawiamy urodzinek malej 😞 bo moj katakt z teściowie nie jest najlepszy . Umówiliśmy się ze znajomymi na niedziele 🙂 Fajna historia chcemy wyprawić urodzinki mojej córeczki i koleżanki córeczki sa prawie w równym wieku 🙂 znajomość ze szpitala spotkałam agnieszke na patologi ciazy zatrzymywali nam poród w styczniu miałam termin niby na lmarca ale wyliczylam ze na 15 lutego tak sie stalo.. Mowie do niej może spotkamy się na porodowce zaczela sie smiac ze mam termin duzo pozniej no i co spotkałyśmy się na porodowce 😉 do dzis spotykamy sie 🙂 tym razem będą to ich wspólne urodzinki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Jagoda- sto lat!!! dużo zdrówka!!!

Marietta- Dla Amelki też sto lat! Niech rośnie duża! 🙂

U mnie dziś leniwo. Wczorajsze walentynki.... jak zwykle mąż się spisał 😁
Dostałam torcik w kształcie serca, słodycze ( wszystkie w nawiązaniu do walentynek) no i zabrał mnie na kolację 🙂

Dzisiaj o 18:00 kupujemy autko, weekend mam już zaplanowany i aktywny- oczywiście będę wszędzie śmigać 😁
W poniedziałek mamy wizytę i USG 🙂 Nie mogę się doczekać. Ciekawe ile Junior urósł?
Na obiad dzisiaj Pudliszkowa- z braku pomysłu i przejedzenia wczoraj 😉
Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda not o STO LAT!!!!!!!!!!

Dla Amelki również STO LAT!!!!!!!!!!!!!!!!

Oj tak ja do przedszkola, bardzo się przyzwyczaiłam, i nie powiem jest to wspaniała rzecz 🙂
Dzięki temu miałam okazję się teraz zdrzemnąć bo późno poszłam spać, zaraz zbieram się na zakupy bo u nas dzisiaj na obiad tagliatelle z wędzonym łososiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...