Skocz do zawartości

witam | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kurcze, dużo dziewczyn teraz rodzi przez cc mimo rozwarcia, odejścia wód... Zastanawiam się jak to będzie u mnie.. Czy dam radę...

Monia, na początku idzie podobno bardzo dużo pieluszek. Ja mam opakowanie 72 szt więc spakowałam sobie 30 szt, jak będę widziała, że ubywa to mi bez problemów dowiozą. Napaliłam się na jeszcze inną karuzelę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja juz po zdjecio szwow nawet ok bylo lekarz sie zmial bo cala blata zeszlam z fotela
bylam rowniez oficjalnie zapisac malutka za 2tyg mam odebrac pesel
a co do karuzeli ja niemam moze dostane od kogos he z nikola tez niemialam a ja wzielam do szpitala cala paczke pieluszek ale wydaje mi sie ze ok 20-30starczy choc niezuzyje sie tyle ja zuzylam okolo 15szt
jamargaretka malutka to twoja dzidzia ale najwazniejsze ze drowa
martyna dasz rade urodzic naturalnie napewno ja dalam to ty tez 😜 malutka spi jak zwykle zastanawiam sie kiedy moge wskoczyc do wanny polezec i sie zrelaksowac bo ponoc po porodzie niewolno a ja niewiem od kiedy mozna zapomnialam poloznej zapytac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeju, jeju pęknę 🤪 🤪 🤪 🤪
wypiłam litrowy koktajl jagodowy... O matko 1litr kefira i słoik litrowy jagód. Miało byc na dwoje ale mąż nie zdążył . Aż mi słabo 🤢 🤢 ale mam nadzieję, że nie zwymiotuje. Zaspokoiłam słodyczowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciekawe dziewczyny co Wam powie lekarz.

Mojej dzidziulce chyba zasmakowało słodki napój, bo tak szaleje w brzuszku.A tak w ogóle to zauważyłam , że nie chce mi się słodyczy w ogóle ale takie koktajle mogę pic i pić.

I Uwaga już jestem 8,5 + 😎 😎 przytyłam już ok 🙂 , na pewno jeszcze z kg przytyje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oho ho kogo to do nas przyniosło 🙂 Długowłosa u nas jeszcze lepiej- 2 sierpniówki zrobiły się lipcówkami 😉 Ja odliczam godziny (ewentualnie dni) 😉 Dziewczyny też podobnie 🙂

Koktajle super sprawa, jak były truskawki to też litrami przepijałam 🙂 Teraz czekam na malinki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Długowłosa 🙂 Dawno Cie nie było, my też czekamy i odliczamy 🙂
A jak Twoje samopoczucie przed porodem?

Mam pytanie praktyczne do was kobitki. Czy któraś z Was kupiła już lub ma sprawdzony inhalator? Właśnie rozmawialam z kuzynką i polecała, żeby kupić taką rzecz wcześniej, bo i tak na 100% się przyda, a lepiej teraz na spokojnie wybrac niż pozniej na wariackich papierach czegoś szukać jak będzie na już potrzebny i kupić jakiś szajs... Ona polecała inhalator Philips Respironics Family. A Wy macie jakieś swoje typy?

U nas dzisiaj jakoś pochmurno, dokładnie tak jak było 3 lata temu w dzień naszego ślubu 😉 ale to dobrze wybiorę się spokojnie na ostatnie zakupy do torby szpitalnej 😉 W nocy mi brzuch strasznie twardniał, a małą czuję aż pod żebrami jak się rozpycha 🙂 z racji rocznicy zapowiada się miły wieczór 😎

buziaki mamuśki! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej u nas slodko mam nadzieje ze tak zostanie wlasnie wysorzatalam cale mieszkanko
u nas tez pochmurno chyba bd padac
dlugowlosa faktycznie dlugo niezagladalas
martyna moze teraz ty wskocz w kolejke ??????/ a moze jakos chlopczyk by chcial sie przywitac???????? moje piersi strasznie bola tzn sutki mala za zadne skarby swiata niechce butelki a smoczkiem sie dlawi ehh moja niki juz w szpitalu smoka ciagnela ale jak maja niechce to nie trudno
a propo wagi moja waga wyjsciaowa to 54.5 teraz waze 57 wiec nie jest tak zle mysle ze jak jeszcze troszke na dietce pobede to bede waga 54.5 milego dnia wam zycze i czekamy dalej na maluszki 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia, wszystkiego dobrego z okazji rocznicy 🙂 I wielu wielu wieleeeeelu wspaniałych chwil i lat razem 😘

Tylko grzecznie mi tam i na porodówce dzisiaj nie wyląduj 😉 Jeszcze masz czas 😉

Inhalator dobra sprawa, ja mam taki stary jeszcze więc ci nie doradzę firmy, ale na pewno warto się już wcześniej za nim rozejrzeć. A korzystać z niego możesz i ty i dziecko (ja teraz w ciąży dzięki inhalacjom z soli fizjologicznej wyleczyłam kaszel) Osobiście sporo przy zakupach korzystam z opinii na bangla.pl Nie sugeruję się tylko samą oceną ale również ilością i jakością komentarzy.

Ja cały czas jestem pierwsza na liście 😉 Tylko moja córeczka chyba z waszymi maluchami ma jakąś inną listę i przepuszcza je 😉 Jutro idę na ktg i do mojej gin, zobaczymy co powie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny
u mnie jao tako
chodze na rehabilitacje
dopiero drugi raz moze juz na 10 bedzie dobrze 🙂
chce juz 3 sierpnia wtedy mam usg i bede wiedziała czy bedzie ta cc czy nie ale czuje go tak samo jak czułam to chyba jeszcze sie nie obrócil i niech sie nie obraca bo juz nastawiłam sie na cc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika, wszystkiego dobrego Wam na rocznicę!!

Inhalator, bardzo potrzebna rzecz!ja mam i jestem meeeeeeeeeeeeeega zadowolona. Katarek szybko mija i nie tylko.


Martyna, śniło mi się , że urodzilaś chłopca 🤪 🤪

widziałam zdjęcie synka koleżanki z kwietnia 2011 a teraz ona na lipcówkach była 🙂 ależ maluszek i chętnie bym zobaczyła juz swojego 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda to moja idolka 🙂 Ona tam się ze sobą nie pieściła 😉 4 cm rozwarcia a ona na grzyby do lasu chodziła, rozmyślała o rabatce którą jeszcze nie skończyła... Aktywna babeczka 😉
Antoś jak nic musi odziedziczyć po mamusi taki temperament 😉

Dzieciątko w sam raz 🙂 Nie za duże, nie za małe 🙂 Jakby tak jeszcze ta torbiel się wchłonęła to wręcz książkowa ciąża 🙂

Ciężka noc za mną. Dzisiaj naprawdę mogę powiedzieć, że czułam skurcze. Tylko co z tego jak teraz cisza spokój i nic się nie dzieje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej marinka to dobrze ze wszytsko ok
Antos slodziutki 🙂
martyna ach te skurcze sa i nagle znikaja skad ja to znam
ale powiem wam ze siedzac dzis tak w nocy i karmiac mala pomyslalam ze jeszcze powinna byc u mnie w brzuszku do niedzieli a ja bym mialam relax ale ona jest juz 1.5tyg zemna i jest aniolkiem wogole nieplacze je spi i tak na okragla usmiecha sie to cudowne moc patrzec na jej usmiech niedlugo wy bedziecie miec swoje maluszki przy sobie i ja zatesknilam troszke za swoim brzuszkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję za życzenia :* wieczór bardzo udany, byliśmy nad jeziorem na spacerze, pozniej w restauracji na kolacji, a jak wróciliśmy to padłam jak mucha 😜 eh ten 9 miesiąc... 😁 ale miło było tak spędzić czas tylko we dwoje 🙂

Martyna doskonale Cię rozumiem, bo noce też mam cięzkie. Brzuch twardy jak głaz, a rano taki ból dołem brzucha przez to... choć w ciągu dnia w miarę przechodzi, przynajmniej mi. Ale ja jestem 3 tyg. za Tobą, więc nie ma co porównywać 🙂

Dziewczyny, a ile przytyłyście? Ta moja znajoma co urodziła 3 tyg. temu już waży mniej niż przed ciążą! Ale mała jej cały czas przy cycku wisi praktycznie. No i ona tylko 10 kg przytyła w ciąży..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia no to Wszystkiego Dobrego i dużo Miłości Życzę :*
Pijesz dalej herbatke? Ja zaczełam od poniedziałku i robie sobie napar z 3 łyżek i pół litra wody. No i po 3 dniach, wczoraj wieczorem zaczełam czuc skurcze. Także może coś działa.
Kurcze facet w piątek napisał, że wysyła wózek kurierem a tu do dnia dzisiejszego jeszcze paczki nie mam. Wczoraj napisałam @ żeby podał numer przewozowy i firmę kurierską i nic nie odp. A kasa wpłacona, ehhh.
A ja przytyłam 8 kg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ogromne gratulacje dla świeżo upieczonych mam 😉

u mnie samopoczucie średnio... to znaczy nie narzekam, ale mogłoby być lepiej hehe 🙂 😜
opuchnięte stopy wieczorami dają znak o sobie, mały w brzuszku bardzo się rozpycha no i do tego bóle kręgosłupa, twardniejący i piekący brzuch, noce coraz bardziej nie przespane... 🤔
ale pocieszam się tym że już nie długo Nasze maleństwo przyjdzie na świat 😁 i wtedy powiem sobie że było warto hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...