Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2013 | Forum o ciąży


Gosia734

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

i miałam czekolade z okienkiem do tego pomarańczko 🙃 teraz ugotuje sobie kakałko hmm..... kanapeczke z ogórkiem potem showerek i do wyrka 🤪 jak ja kocham wieczory 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojej gigus ale smakowitości jesz...
Mniam mniam!
ja to dziś zjem kanapeczkę z wedlinka domową + pomidorek malinóweczka i porek 🙂 no i tyle. Juz jakoś bardzo się wstrzymuję od podjadania 🙂
ciekawa jestem ile przytyje w tej ciąży 🙂 aż się boję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już tak jestem dość mięsna i staram się nie za dużo przytyć bo się nie uwlekę 😮 no i dla zdrowia nie jest za dobrze. ale ostatnio mnie tak na mieszane bierze ze szok 🤪 aż się boje świat haha ale co tam się w razie co zgubi potem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj własnie te ciasta... serniczek, mazurek... teściowa robi pieczeń rzymską, oooo i najlepsze parówki w cieście francuskim spróbujcie sobie jak nie jadłyście. oj kurcze to jedzenie... ale moja dzidzia nie protestuje bo jem regularnie co 3 godziny może temu też tak dużo nie przytyłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
parówki w cieście tez lubie, czasami moim na sniadanie robie w cieście francuskim 🙂 oni bardzo lubią.
Gigus pieczen rzymska. Nigdy nie jadłam. Ja się ostatnio zajadłam domowym paprykarzem 🙂 no pychota często ostatnmio go robie 🙂

a ciasta mniam mnia. Ja roboę w te świeta tylko sernik z brzoskwiniami + mazurek z masłem orzechowym 🙂 a pozostałe teściowa. Ale ona takie pyszne ciasta robi. uwielbiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jest najwspanialsze na świecie... z ciast nie jem makowca jakoś w zęby zawłazi. ale tak to oooo... 🤪 teraz możemy sobie wymyślać jedzonko. jutro gotuje barszczyk czerwony jakoś mi sie zachciało 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuu.... pychotka 🤪 a ja sobie gotuje kakao 😁
zmieniając temat kiedy najpotrzebaniejsze rzeczy będziesz kupować?? ja za tydzien jade sie rozejzec do poznania u nas nic nie ma ciekawego. ciuchów mam ful dostałam prawie jak nowe a co tam takie małe dziecko zniszczy. ale smoczki butelki itp mi chodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gigus, wiesz co Kochana ja mam wszystko. A , że wczesniej miałam chłopca to ubraniowo tylko takie wyjątkowe rzeczy kupuje 🙂
Kosmetyki juz mam. Ja używam dla dzieci tylko mustele 🙂 więc dzidziuś też będzie kapany w tych kosmetykach 🙂 nawet 5 opakowań chusteczek musteli zostało mi po synku 🙂
mam dwie buteleczki avent, 2 z chicco 🙂 i mam dwa smoczki jeden z chicco i z aventa 🙂
mam pieluszki tej firmy 🙂
http://allegro.pl/motherhood-pieluszki-tetrowe-tetra-5szt-2013-i3104311400.html
flanelowe jak i tetrowe
mam nawet pampersy 🙂 dostaliśmy w prezencie od znajomych jak dowiedzieli sie o ciąży.
laktator też mam
tak naprawdę wszystko mam 🙂
kupię tylko drobiazgi.

rożek mam, kocyki mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dla mnie będą to kosztowne miesiące.... bo nic nie mam 🙃 nikt w rodzinie nie ma jeszcze dzieci lub są daaaaaleko. kuzynka ma 3 letnią córe ale wszystko dawno posprzedawała. dlatego już niedługo zacznę zakupy żeby to sobie jakoś rozłożyć. zacznę od rzeczy pielęgnacyjnych, potem pewnie wózek i łóżeczko, ale te planuje kupić używane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
polemika_schola napisał(a):
dla mnie będą to kosztowne miesiące.... bo nic nie mam 🙃 nikt w rodzinie nie ma jeszcze dzieci lub są daaaaaleko. kuzynka ma 3 letnią córe ale wszystko dawno posprzedawała. dlatego już niedługo zacznę zakupy żeby to sobie jakoś rozłożyć. zacznę od rzeczy pielęgnacyjnych, potem pewnie wózek i łóżeczko, ale te planuje kupić używane.


No te rzeczy są bardzo kosztowne! Ja pamietam pierwszy raz też kupowałam powoli ale wcześnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja na tyle mam dobrze że będe miala po bratanicy co prawda ma 3 lata juz ale wszystko schowane, zakryte. no pościele kocyki flaszki smoczki kupie ale tez rozłoze sobie mowiłam ze zaczne kupowac po 20tc. no bo ceny są zabójcze 😮 ale póki czas mogę się rozejrzeć.
co do używanych rzeczy ja jak byłam mała też miałam rzeczy od kogoś trzeba sobie pomogać, już nawet gadałam z koleżanką ona ma pół rocznego synka ciuchy będe brała od niej nawet te większe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Ja już po badaniach prenatalnych. Na szczęście maleństwo całe i zdrowe, ładnie się rozwija, ma 5 cm i waży całe 7 gram 🙂 Niestety jeszcze nie wiadomo czy chłopczyk czy dziewczynka.
Co do przygotowania to ja mam wszytsko i ciuszki i butelki, łóżeczko, kocyki, wózek itp. To są duże zalety drugiej ciąży. Jeśli bedzie dzieczynka to tylko troszkę ciuszków dziewczęcych kupię ale na to mam jeszcze czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to super że z dzićka jest wszystko ok. na nastepnym usg będzie już widać co tam skrywa 😁
damy sobie rade, jest jeszcze trochę czasu JEST NAS WIELE 🤪
U mnie wiosennie za oknem czas się zorganizować i ugotować obiadek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... pizza taka na cieniutkim cieście ja ostatnio robiłam bo mój mąż kupnej nie je 😮 ale była pyszniutka.
a ja sobie posprzątałam przebrałam pościele zrobiłam pranie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂

Trochę mnie tu nie było bo miałąm problem nic nie mogłam napisać nie weim czemu dopiero dziś pisałam do admina i juz mogę 🙂
Dużo naskrobałyście ale fajnie jest co czytać 🙂

Ja w poniedziałek miałam wizytę u gina i wszystko ok badania też mi dobrze wyszły 🙂
23 kwietnia mam usg połówkowe 🙂 juz doczekać się nie mogę żeby wiedzieć kto mi się tam w brzuszku skrywa 🙂
A zaraz po świętach mam isc na test z obciążenia na glukoze kurde nie wiem jak ja to wypiję bo ja jeszczce rano wymiotuje a po tym to na pewno im to tam zwrócę 🙂

Ja czekam z zakupami,aż będę znać płeć i pomału zacznę coś kupować bo kompletnie nic nie mam wszystkiego się po córce pozbyłam no,ale nic trzeba bedzie kupic 🙂

Wczoraj mi przyszły ubrania spodnie bluzki bo musiałąm cos kupić na ten rosnący brzuszek i tez jakoś to wszystko takie duze 🤪 ale ogólnie jestem zadowolona 🙂

Wy tu o jedzeniu piszecie a ja dalej coś nie bardzo mam smak do jedzenia a szkoda bo święta tuż tuż i nie najem się 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...