Skocz do zawartości

Pazdziernik 2013 | Forum o ciąży


SyLa1205

Rekomendowane odpowiedzi

Syla no ja takie objawy miałam w tym tyg. i najpierw zarzuciłam mężowi że ociągal się z przyniesieniem mi rano pieczywa, a potem zwaliłam te trzęsące ręce za odstawienie Fenoterolu, słodkiego jadłam na potęgę i nic nie pomagało.
Gorąco też mi było a teraz raz gorąco raz zimno ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kurcze a ja już nie wiem co robić , boli mnie cały czas brzuch , jest twardy jak nie wiem co i chodzić moge tylko w zgiętej pozycji , nie idzie się wyprostować tak boli. Może to być po badaniu , albo po prostu już się zaczęło. Nie chcę męża z pracy ściągać , bo może to fałszywy alarm . Dobrze , że Maks śpi to trochę moge poleżeć , ale potem to nie wiem jak się nim zajmę , jak wykapie itd,itp Strasznie ciągnie mnie w dól, kurcze zaczynam się bać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
Fela super napewno bedzie tak jak tego będziesz chciała nie przejmuj sie ;-)
Młoda ja tak jak dziewczyny mam duzo sluzu wydaje mi sie ze na przemian z wodami plodowymi bo ostatnio cała noc śpię z pełnym pecherzem i nic a w dzien kiedy leze to normalnie jakbyś sobie usikala No ale jak maja odejść ro niech odchodzą pomału teraz to tez mam taka bardziej galaretke niż typowo uplawy ale jest tego jeszCE wiecej niż było.

Ja mam pytanie czy wasze brzuszki tez są teraz takie spokojne ?? Bo mój to prawie cały czas śpi wieczorem sie tylko budzi.

I pytanie czy wam tez tak gorąco ??? Bo ja zdycham ;( chodZe zmęczona duszno mi tak jakbym sie dusila potem mam gorące poty i ręce mi sie trzęsą jakby z braku cukru nie wiem czemu tak nie wiem czy mam sie martwić ze to ciśnienie czy co

Mnie też jest ciągle gorąco 😞 a dziś rano zle się czułam i zmierzyłam ciśnienie i miałam 137/87 a normalnie mam 100/60
A dzidzia jak juz pisałam cały czas się wierci,przewraca się z boku na bok jak tylko ja zmieniam pozycję to on też a siedzieć w ogóle nie mogę bo zaraz idzie bardzo wysoko pod żebra i ciśnie mnie okrutnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla ja tez mam takie napady gorąca , i też przez ostatnie dni mam mleczne upławy a te takie galaretkowate przezroczyste to mi tak się wlasnie wody sączyły w poprzedniej ciązy.

Dg no jeśli lekarz kazał czekać aż zaboli to chyba wie co mowi 🙂 3mam kciuki żeby już niedługo 🙂

i ja dzisiaj co innego się czuje dzisiaj tylko twardnienia brzucha miałam i to tylko kilka razy w ciagu dnia ale wczoraj to masakra jakaś z tymi skurczami i to takie bolesne naprawde myslalam że cos sie zaczelo dziać ! dzisiaj przeprasuje jeszcze kilka rzeczy i już wpakuje do torby a nie że leżą na fotelu hehe 😁 jutro idę na badania i musze skoczyć sobie jakieś klapki kupić bo tak zerknełam na te co mam w domu to żadne mi nie odpowiadaja ... no i jak bd miala wszystko spakowane do końca to bd spokojniejsza 🙂 ale wiecie mam jakieś dziwne przeczucie ze już dlugo nie pochodze w dwupaku... najgorzej mnie martwi fakt ze nie grzeja jeszcze w centralnym a w nocy naprawde jest chłodno w domu ... a mieszkam w kamieniczkach ... jakby się mialo niedlugo urodzić to chyba bd musiala jakiś grzejniczek kupic bo oni wykąpać dziecko jak zimno jest w domu ani nic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny, widze że wszystkie dzisiaj chodzą obolałe.. mam to samo brzuch mnie cały boli że ledwo się ruszam, co do upławów to ja mam takie ala galaretkowate niby białe ale troche przeźroczyste.. giga to mnie teraz przestraszyłaś :P wcześniej miałam bardziej mleczne i dużo mniej.. więc teraz nie wiem czy to sączące sie wody czy zwyczajny śluz..

dg ja cie podziwiam że 2 doby z ciągłymi regularnymi skurczami wytrzymałaś ja to bym chyba już dawno w szpitalu siedziała, bałabym się że wystarczy jeden mały ruch i urodze w domu, 3mam kciuki aby wszystko poszło po twojej myśli 🙂

syla ja też już od jakiegoś czasu mam napady gorąca i zimne poty , od kilku dni też się cała trzęse i jakaś osłabiona jestem, ciągle chce mi się spać i zero apetytu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej,

jeju dziewczyny jak patrzę na te tygodnie ciąży to właściwie 60% już się rozpakowuje 🤪

Młoda - no ja u mnie od tyg. to 140/90 a że z dzidziusiem jest ok to narazie jestem w domu a nie w szpitalu, no i przyjmuję leki na nadciśnienie więc jest ono w sumie takie skaczące bo jest też czas kiedy jest w normie 🙂 więc nadal czekam, co dalej i często chodzę na usg i ktg.

Mi jest też raczej ciepło niż zimno, ale póki co w normie, wiem że po cc będą skoki temp. i to straszne ufff jak sobie o tym pomyślę to mi źle, ze mnie też leci coraz więcej śluzu ale wydaje mi się że wszystko w normie jest 🙂

Dg - jak tam imprezka się udała? 😉 mnie dzisiaj chłopaki wyciągnęli do naszej ulubionej restauracji bo nie wiem czy jeszcze przed rozwiązaniem bym zdążyła a na takie jedzonko przy karmieniu to raczej sobie nie będę miogła pozwolić 🙂

Giga - ja tak myślę o Tobie cały czas i normalnie tfu tfu żeby nic takiego się nie wydarzyło ale jakby się coś zaczęło dziać to Ty masz z kim córcię zostawić?

Kati - jak przez dłuższy czas będziesz miała takie ciśnienie to lepiej jedź do szpitala bo to jest już ten wyższy stan, zwłaszcza że miałaś wcześniej takie niskie ciśnienie, ja to pod tym względem jestem przewrażliwiona 😉

Fela - trzymaj się a jak nie wytrzymujesz to ściągaj męża i już...

ale się "naradziłam" hehe jakbym wszystkie rozumy pozjadała 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny,
i po szkole. Jakoś dałam radę, w sumie dzisiaj mniej mnie bolały plecy i tyłek przy siedzeniu 🙂
Skurczy w sumie niewiele mam, raz na jaaaaakiś czas. Więc bez rewelacji. Co do upławów to ja całą ciążę mam takie mleczne upławy, wkładki muszę nosić. W sumie przed ciązą też miałam upławy ale mniejsze.
Wiecie, wczoraj pobaraszkowałam z mężem i w każdej pozycji było mi nie wygodnie 😞 w pewnym momencie zakuło w pochwie i od razu skojarzyło mi się to z bólem przy badaniu rozwarcia szyjki... może już mi się skraca szyjka albo coś się dzieje? badanie u lekarza dopiero za tydzień 😞

a wy się trzymajcie dzielnie. Ciekawe która z was urodzi pierwsza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fela ja tak już funkcjonuję od dłuższego czasu. Wszyscy zdziwieni że nie mogę usiąść przy stole zwłaszcza że mówią że nawet nie wyglądam na 9ms.
Mi już teraz wszystko jedno tylko jak się nie bałam tak teraz się boję, ale czeka mnie to i tak i tak..
Co do wagi to ja się nie przejmuję już 2400miała w piątek Agata przed urodzeniem miała niby 2450 a urodziła się 2680, jak dla mnie poniżej 3kg też może być, jak to lekarz mówi co się pani tak upiera by dziecko było takie duże powyżej 2,5starczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fela58 napisał(a):
Dziewczyny o 19.35 urodziłam zdrową Polcie , waży 3850 i 54 cm 🙂 poszło szybko 🙂 pozdrawiam[/quo
GRATULACJE FELA !!!!!
Ale Ci zazdroszczę 🤪 Byłaś chyba pierwsza na liscie ,ja następna ale chyba jeszcze poczekam trochę ha ha ha
Duuużo zdrówka dla Polci spokoju i miłości dla ciebie !!!!
Ale mi się z wrażenia namieszało w tej wiadomości ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urodziłam Sn 2650g, po 3skurczach wyjechaliśmy z domu, na izbie miałam 8cm rozwarcia lecieli ze mną na wariata w windzie prawie parlam nie zdążyli z antybiotykiem na paciorkowca, nawet nie założyli mi wenflonu.Poszło szybko, INGA JEST NA ŚWIECIE 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...