Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć dziewczyny,
Chciałabym dołączyć do waszego forum również jestem w ciązy, spodziewam sie bliźniaków na koniec listopada. Chciałam was zapytać czy wy też macie stracha przed badaniem prenatalnym bo ja juz pomału fiksuje dlugo staralismy sie o dziecko wiec teraz dmucham i chucham jak mogę.
Któraś z was była już na prenatalnych??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej magdasc - podwójne gratulacje 🙂
Bliźniaki - nieźle 🙂
Ja już jestem po prenatalnych - wszystko ok, moja dzidzia zdrowa - niesamowita ulga - ale chyba każdy przed się denerwuje.
Na pewno wszystko będzie dobrze - trzymamy kciuki! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Magda, cofnij się kilka postów w tył, niektóre z nas były już na badaniach.
Ja byłam 2 dni temu, to moja pierwsza ciąża i tez się troszkę obawiałam ale uważam że warto zrobić te badanie, pozbawia wszelkich wątpliwości no i można dokładne zobaczyć maleństwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂dlugo mnie nie bylo... 🤨gratulacje dla nowych mam... 🙂 🙂 🙂Ja dalej czuje sie nie najlepiej...mimo ze jutro koncze 12tydzien... 😞ale odliczam dni...mam nadzieje ze nie dlugo to sie skonczy i w koncu bede mogla normalnie funkcjonowac...we wtorek mam usg juz nie moge sie doczekac... 🙂eh jeszcze na wekendzie czeka mnie przeprowadzka,wspaniale normalnie...a ja bez sil... 😞
Pod koniec czerwca lece do Polski na wakacje...licze ze do tego czasu nudnosci i mdlosci wreszcie przejda... 🤔jak myslicie to bedzie juz okolo 18tygodnia?pozdrawiam 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda witamy 🙂 🙂
to chyba pierwsze listopadowe bliźniaki tutaj 🙂 🙂 gratulacje!!
Co do badań prenatalnych ja jeszcze nie byłam...idę dzisiaj...też się denerwuje...
A Ty kiedy idziesz?
Malinka niby powinno pomału przechodzić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malinka to 18tc to juz na 100% nie bedziesz miala mdlosci powinny sie juz konczyc najpozniej ok 14tc z tego co slyszalam i czytalam 🙂
kamisia ja jak zawsze jestem w h&m to probuje cos kupic ale zawsze odkladam bo to za wczesnie 😜 ale teraz jak bede to juz napewno kupie jakies body 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wczoraj byłam w tesco i widziałam cudowne czapeczki 🙂 ale ceny mnie zniecheciły. Ale jutro jade na małe zakupy to może odwiedzę pepco a tam czesto mają promocje. Jak byłam 2 tygodnie temu to body były po 5 zł ale nie znałam płci to sie powstrzymałam. ale jutro poszukam czegos uniwersalnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malinka24 ja biorę witaminki Pregna plus i czuję się po nich świetnie. Poza tym są małe i łatwo je połknąć 🙂 cena... ok 30zł. Dziewczynki ja też pokusiłam się o kupienie jakiegoś body dla mojego malucha 🙂 rozm56. takie uniwersalne bo nie wiem jeszcze kto siedzi w moich brzuszku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki!
Ja czuję się już znacznie lepiej ale jeszcze zmęczona czasem bywam i coś mnie brzuch ostatnio boli jak za dużo chodzę. A uwielbiam spacerki i mój maluszek też 😞
malinka24 ja brałam pregne i też nie mogłam. Samego kwasu foliowego też nie mogę, strasznie mi po nich nie dobrze. Teraz dostałam na próbę femibion 2. Jest tam kwas foliowy ale w małej ilości i DHA też jest. Biorę od tygodnia i jest ok 🙂
Też jeszcze nic nie kupowałam, mój maluszek ma prawie 1,5 roku więc jeszcze mam spooooro rzeczy po nim. Nic nie wydawałam bo chciałam szybko drugiego bobaska, żeby za dużej przerwy nie było hehe
Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...