Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
HEJ 🙂dzięki dziewczynki za rady..dziś już lepiej...pije dużo wody z miodem i cytryna,biore syrop dla kobiet w ciąży prenalen(polecam),krople do nosa Euphorbium(homeopatyczne),wapno i witamine c...a na noc wzielam paracetamol bo miałam stan podgorączkowy... 🤨dzis czuje się już calkiem dobrze..tylko katar mi przeszkadza... 🤨moze obejdzie się bez antybiotyku(oby).
Ja w pierwszej ciąży chodziłam do szkoy rodzenia...bezpłatnej katolickiej...fajna sprawa,polecam...chodziłam z moim m.,byly ćwiczenia i pokazywaly jak oddychać...itp. Mi to bardzo przy porodzie pomoglo...bo mój mi ciagle przypominal o oddychaniu i sam wiedział jak mam to robic... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mnie też zaczyna pobolewać gardło:/ Ale narazie nic nie biorę, może samo przejdzie 😉
Dziewczyny macie jakiś spsób na krwawiące dziąsła? Podczas mycia zębów jest tragicznie... :/ Może jakaś pasta do zębów? Albo płyn do płukania? Słyszałam coś o melisie ale nie wiem czy w ciąży można.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalia ja gdzieś słyszałam o rumianku ale nie jestem pewna...
Ale dziś dziwny dzień... raz słońce raz deszcz...:/
Zdecydowałyście się na szpital w którym chcecie rodzić? I czy kierujecie się przy wyborze tym gdzie Wasz lekarz prowadzący pracuje...?
Ja w sumie wybrałam i nie jest to szpital w którym pracuje moja lekarka. Warto zaglądnąć na stronę Fundacji Rodzić po Ludzku, jest tam zakładka "gdzie rodzić" i poczytać opinie o szpitalach w swoim mieście
ihttp://www.gdzierodzic.info/
Przeglądam właśnie koszule nocne i biustonosze do karmienia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malinka super ze czujesz sie lepiej 🙂
ja dzisiaj mam dramat wczoraj w nocy zreszta tez, tak mnie boli ten dolek po wyrwanym zebie ze szok!!! ide do dentystki wlasnie zeby mi cos poradzila...
Zeberka jak znajdziesz jakas fajna koszule to daj znac linkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bo ja znalazlam taka stronke i zastanawiam sie nad koszulami stamtąd
http://www.lovemum.pl/categories/koszulki-do-karmienia-koszulki-ciazowe-pizamy-ciazowe-pizamy-do-karmienia/?order=price_asc
biustonosz do karmienia takze biore pod uwage 🙂

wogole zamowilam rozek taki w małpki z polarem Minky ze strony http://kalamati.blogspot.de/ super sa te rozko-kocyki podobno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no z tej stronki KALAMATI sa śliczne rzeczy 🙂 wypatrzylam jeszcze taka stronke
http://www.hugme.pl/ i napewno kupie stamtad kocyk boskie sa poprostu 😁
fajne rzeczy są jeszcze na http://dolly.com.pl/ ale narazie kupilam posciel na allegro z feretti byla super promocja http://allegro.pl/posciel-feretti-trio-3-cz-romeo-blue-promocja-24h-i3366572590.html
😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
goshe napisał(a):
hej kochane 🙂
jak sie czujecie?
ja ok tylko ten ból po wyrwaniu zęba mi dokucza 🤨
my niedlugo jedziemy nad jezioro 🙂
miłego dnia 🙂


Hej 🙂ja już lepiej 🙂tylko biore ten magnez i mi niedobrze po nim... 😞u nas nie ma pogody żeby nad jezioro jechać... 😞powiem wam ze już zmeczona jestem teściami i chętnie bym już do domku wrocila... 😞tesknie za mezem,ma do mnie dojechać za tydzień... 😞tak wiec jeszcze trzy tygodnie w PL i wracam do Anglii...i czas się wziasc za wyprawke...u nas sa tak zwane carbooty...można nakupować super rzeczy dla dzieci,czesto now...za grosze... 🙂dobre markowe ubranka,praktycznie wszystko można tam znaleźć,wozki,kolyski, itp... 🙂 🙂jeszcze boje się ze mój maly ospy dostanie...bo byliśmy u koleżanki corki i okazało się następnego dnia ze ma ospe... 😞jeszcze mi tego brakuje,przeciez Gracjan w domu z nudow nie wytrzyma... 😞zawsze pod gorke.. 😞jak u was ze spaniem?u mnie kiepsko,budze się po 4-5godz i już nie mogę zasnąć a rano jestem nie przytomna... 😞no wlasnie dawno magdysc nie było...może czasu nie ma... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie!
Malinko to co Ci teście z Tobą robią, że tak chcesz uciekać??
Ze spaniem u mnie róznie..zasne, potem siku i często już ciężko zasnąc..i budzę się pozno, ale nigdzie mi się nie spieszy, więc się nie stresuje tym.
JAk Wasze brzuszki wszystko ok?
Mnie mała jak kopnie czasem to az boli...czuje ją często bardzo nisko..w sobote czułam normalnie w pochwie..czasem tez w odbycie-dosłownie.. 😉 hehehe.
Piszcie kobitki co u Was? Zeberka jak się masz? Iskierka, Goshe, Malinka i cała reszta...??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
ja sie czuje super 🙂 mój mały narazie az tak nie kopie ze mnie boli 😉ale za jakis miesiac - 1,5 miesiaca to to dopiero sie zacznie a powyzej 30 tc to juz wogole 🙂 pamietam jak czasem myslalam ze żebro mi pękło jak Oliwierek mnie kopnął 😁
u mnie ze snem różnie, przewaznie raz wstaje na siku i spie dalej do rana a czasem jak sie obudze to dlugo nie moge zasnać 🙂 i moge spac tylko na prawym boku bo inaczej mi źle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mnie jeszcze tak bardzo nie kopie ale czasem jak się rozpędzi to cały dzień non stop 😜
wczoraj wystawiła kolano albo łokieć i miałam taką śmieszną górkę... mąż cieszył się jak dziecko kiedy mu to pokazałam 😁
ze spaniem właściwie nie mam problemów... zdarza mi się raz obudzić do łazienki ale rzadko...
tylko wczoraj jak się położyłam to rozbolał mnie żołądek ale wstałam, połaziłam chwilę i przeszło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂
Malinko ja mieszkam z teściami 😮 Na szczęście idzie się z nimi dogadać ale w tym albo w przyszłym roku stawiamy ścianę i osobne wejscie hehe
Jeśli chodzi o kopniaki to też je uwielbiam 🙂 Strasznie mi tego brakowało po pierwszej ciąży 🙂
Spi mi się dobrze, chociaż mam już próby przed nocnym wstawaniem bo jak nie syn w nocy pomarudzi, to kot drapie w drzwi bo chce na dwór albo do domu albo mąż o 5 rano wstaje to mnie zawsze obudzi. No i oczywiście siku;p
Coś mnie ostatnio humory dopadają i płaczliwa strasznie jestem. Też tak macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki! 🙂 Oj mam te humorki i to straszne... mąż sobie ze mną nie może poradzić hehe 😁 Ale już niedługo... da radę 😉 Moja malutka wieczorami dostaje szału, kopie, wierci się, tańczy 😁 Zobaczymy co będzie później. Za tydzień mam badanie krwi, moczu i glukozę po 50g :/ blee... 🤢 wieczorkiem po badaniach wizyta u gina. Znów zobaczę moją Oleńkę 😁 Już się nie mogę doczekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeju ja tez mam humorki i to straszne 😮 az sama sie na tym łapię 🙂 pozniej mi glupio i przepraszam męża 😉on mowi ze to wytrzyma heh no nie ma innego wyjscia hehehe 😁
ja glukoze bede miala dopiero w 27tc chyba troche pozno 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 ja się czuje dobrze. Maleństwo kopie jak oszalałe 🙂 aż czasem jestem w szoku, że ma aż tyle siły już 🙂
Ja też śpię dobrze, czasem mam problemy z uśnięciem ale jak posiedzę w dzień na powietrzu to padam jak mucha.
Pobudki oczywiście na siku...a jak mąż rano wstaje do pracy to jak pójdę z Nim do łazienki i wysikam się to śpię
nawet do 11...12... 🙂 Jedyne co mi doskwiera to silne bóle lewego biodra i całej nogi (aż potrafią obudzić)
ale nie ciągle tylko co jakiś czas. Pytałam lekarki no i to od rozciągania bo idzie od pachwiny 🙂
Natalia ja też mam takie płaczliwe dni...bez powodu i o byle co...aż wstyd 😞 A co do glukozy ja dostanę skierowanie
na następnej wizycie czyli w 23 tygodniu.
Zaczęłam robić dokładną listę zakupów takich większych bo póki co mam tylko ciuszki takie podstawowe, uniwersalne dla obu płci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja kupowałam co jakiś czas coś co mi wpadło akurat w oko i tak się nazbierało tego troszkę ale to kropla w morzu potrzeb. Podstawowe rzeczy mam pod ręką w sypialni w wąskiej szafce obok której postawimy łóżeczko i moja mama jak ją otwiera śmieje się, że mam już takie zaopatrzenie jakbym miała rodzić za 3 tygodnie. Ale ta szafka jest szeroka na 30 cm więc tylko sprawia takie wrażenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...