Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Goshe napewno wszystko bedzie ok...mysl pozytywnie 🙂 🙂 🙂daj znac jutro co i jak 🙂ale masz fajnie 🙂a my dalej w niepewnosci 😉ja tez sie boje blokady jezykowej...ale trzeba dac rade... 😉biore meza zeby sie pewniej czuc...moglabym wziasc tlumaczke ale sama nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się bardzo denerwuję, bo od wczoraj prawie nie czuje ruchów małego. Kilka razy poczułam tylko takie wypychanie. Do tego boli mnie często brzuch jak na okres i wieczorami swędzą mnie ręce i stopy, że do krwi mogę się drapać. Dzwoniłam do gina i nie odbiera, wysłałam jej sms, co mam robić le tez jeszcze nie odpisała ;-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia jak Cię niepokoi cokolwiek zawsze możesz iść do szpitala najbliższego na izbę przyjęć i muszą Cię przyjąć, zbadać..
Nie masz co się zastanawiać jak coś się dzieje.
Może Maluszek nie ma już na tyle miejsca żeby szaleć. Ale zawsze lepiej się upewnić jeśli się niepokoisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamisia89 napisał(a):
Mi sie zdaje ze te swędzenie może być związane z puchnięciem, albo zatrzymywaniem się wody w organizmie 🤔 i ze to normalne w ciąży.


niby u mnie nie widac tego puchniecia ale nogi mam ciężkie i jakies takie nabrzmiałe a jeszcze jak troche pochodze to już wogole bola...ta koncowka ciazy jest tragiczna a do tego jeszcze to oczekiwanie... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie :-)

Mnie swędzą strasznie... ale OCZY! 😞 Mam ochotę je wydrapać... W piątek wieczorem dostałam okropneeego kataru, w sobotę leżałam cały dzień pod kocem a wieczorem wypociłam się porządnie! (4 koszulki mokre!).
W niedzielę już ok, tylko te swędzące oczy... ;/

A dzisiaj w nocy miałam takie głupie sny, że obudziłam się płacząc... I nie mogłam się przez chwilę uspokoić.

Ehh... czekam na paczkę, którą zamówiłam z pierdółkami do torby do szpitala i będę już miała wszystko! Torba będzie spakowana i dopięta na ost guzik ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malinka24 napisał(a):
Uwielbiam te chwile jak synek przychodzi do mnie do łóżka. ..przytula sie tymi małymi rączkami i mówi kocham cię mamo...po mimo ze macierzyństwo nie jest zawsze kolorowe to dla takich słów warto żyć 🙂


Dokładnie!!! <3
Moja Hania z rączek składa serduszko i mówi: "Mamusiu, to dla Ciebie! 🙂 Ty teś mi wyślij sierduśko" :-)
Przytula się i mówi "Moooja kochana rodzinka!" :-)
Uwielbiam to!!! To jest prawdziwy CUD!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
malinka24 napisał(a):
Uwielbiam te chwile jak synek przychodzi do mnie do łóżka. ..przytula sie tymi małymi rączkami i mówi kocham cię mamo...po mimo ze macierzyństwo nie jest zawsze kolorowe to dla takich słów warto żyć 🙂


Dokładnie!!!
Moja Hania z rączek składa serduszko i mówi: Mamusiu, to dla Ciebie! 🙂 Ty teś mi wyślij sierduśko :-)
Przytula się i mówi Moooja kochana rodzinka! :-)
Uwielbiam to!!! To jest prawdziwy CUD!


coś mi się źle dodaje... :/ nie mogę wrzucić posta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...