Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja kawe lubie ale odkad zaszlam w ciaze nie moge jej pic bo mi niedobrze sie robi, myslalam ze juz przeszlo bo to koncowka ciazy ale jednak nie 🙂 a herbatke moge pic tylko czarna bez niczego tzn z cukrem tylko heh, z cytryna mi śmierdzi 🤔 😮 a sokow takich np. malinowych tutaj nie ma:/

no wlasnie ciekawe, moze cos sie ruszylo??? niunieczka urodzila to moze teraz przyjdzie lawina porodów 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe będziesz miała całą dostawę 🙂 🙂 🙂
zrobiłam sobie właśnie 3 naleśniki jeden z dżemem truskawkowym i dwa z borówkowym dorwałam jakiś w lidlu ostatnio bo za mną chodził 😁 póki co nie stoją w gardle więc sukces 🙂
rosół się gotuje 🙂
Goshe opadł Ci brzuch bo m dynda już nisko i dopiero teraz czuje ile ten mój Maluch waży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HMMMM nalesniczki ale smaka narobilas jutro na obiad zrobie ale ja z nutellą uwielbiam, Oli tez, tylko mąż z dzemem lubi 😁
cos Ty moj brzuch jest wysoko jak na zdjeciu, choc Michal mowi ze nisko juz jest, ale mi z Olim tez nie opadł, wysoko siedzial az do porodu 🙂 🙂 🙂
Ale zrobilam przed chwilą dramat w kuchni... 🤨 postawilam Oliwierkowi mleko na kakao na kuchence, dobrze w sumie ze mam elektryczną, i calkiem o nim zapomnialam...siedzimy w salonie i nagle poczulam zapach spalonego mleka 😲 😲 😲 lece do kuchni a tam dymu jak w kominie i mleko cale na kuchence wylane i sie spala 😲 😲 😲, wylaczylam kuchenke, smród niesamowity, okna pootwierałam, okap włączylam i sie wietrzy...Boze moja skleroza doprowadzi do tragedii, dobrze ze porod niedlugo...zelazka tez ostatnio nie wylaczylam, dobrze ze mąż wszedl do sypialni bo tez bylo by nieciekawie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój Gracjan uwielbia nalesniki...codziennie by mogl je jesc...tylko ze on je je tylko z cukrem...mówi na to posypka hihi 😉 😉
No wlasnie rodzimy czy nie... 🤨 🤨 🤨
Ja wybralam sie do sklepu i nawet poszlam dalej niz planowalam...mowie sobie łał...nic mnie nie boli...wrócilam do domu i znowu to samo chodze zgieta bo takie mnie igly przeszywaja na dole... 🤨a jeszcze w dodatku mlody sobie ze mnie worek treningowy zrobil i kopie gdzie popadnie...ała... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe nasza córka jest uparta i stawia na swoim nic na Nią nie działa ani przekupstwa ani nic 😁 już Jej od wczoraj mówię zeby się odbijała od żeber i wychodziła 😁
mój mąż już tak siedzi, śmieje się i mówi " eeeeeeeee Julka już dziś się nie urodzi" bo liczy ze Ona zrobi Mu "na złość" i jednak wyjdzie już do nas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ktg wogole nie mam tu...nawet jak bylam w szpitalu to mi nie zrobili...cała Anglia...tu jest inaczej niż w Pl...ale podejrzewam ze juz do samego porodu to ktg robią...bo to chyba normalne he 😉
oj chcialabym rodzic...boje sie ale chcialabym miec juz to z glowy...i pozbyc sie balastu z przodu 😉
Wymysliłam co kupie Gracjanowi od braciszka...teraz tylko męża wyslac zeby kupil... 😉synek sie ucieszy... 🙂 🙂ja tez na na wspolnej czekam...ale Gracjan jeszcze nie spi...bo ja tu mam dopiero 19.00 godzine...wiec tak jeszcze z 1,5 godziny tez go do spania posle 😉i bede czekac na męża do 23.00... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki...
ja też jeszcze w dwupaku 😞
wczoraj na KTG nic nie wyszło... jutro następne ale pewnie znowu nic się nie będzie działo... tylko znowu stracę cały dzień 😠 a tych bajeczek że mogę zaraz wrócić już do porodu mam zwyczajnie dość... od piątku nic innego nie słyszę a mała dalej siedzi w brzuchu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi tez wtedy w szpitalu powiedzieli:o jeszcze do nocy pani wroci...na porod...i co...dupa jasiu hehe dalej chodze... 😠 😠 😠i pewnie dalej bede chodzic az do dwoch tygodni po terminie...i skutki tego juz widze...koncowka a mi rozstepy wychodza na brzuchu na dole po prostu super... 😠 😠 😠to nic ze sie smaruje...gówno to daje... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...