Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Niunia musi być dobrze wszystko nie ma innej opcji...szkoda tylko, że tak długo musisz się denerwować....
Jak tam dziewczynki? 🙂 Balujemy jutro? 😁
My w sobotę i dziś mieliśmy ostatnich gości, którzy chcieli poznać Julkę 😉 Mała śpi właśnie na brzuchu męża. Ma dziś dzień przytulania i wzmożonego wiszenia na piersi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie w Nowym Roku moje drogie ze wam wszystkiego co najlepsze aby ten rok byl lepszy od poprzedniego i aby spełniły się wasze wszystkie marzenia 🙂
Kasiula wyglądacie ślicznie a malutka jaka ma fajna sukienusie 🙂
dziewczyny jak tam dotrwaliście do 24 🙂 bo my tak Nowy Rok przywitany a szczególnie intensywnie witał go Kacperek bo jak zegar wybił północ to tak zaczął płakać ze ło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki wszystkiego najlepszego w Nowym Roku ! 🙂 🙂
Kasia, Goshe śliczne Maluszki 🙂 🙂 a jakie wystrojone 🙂 🙂 🙂
My zaczęliśmy Nowy Rok wizytą na całodobówce bo Julce od wczoraj ropieją oczka. Dostała krople, zobaczymy kiedy przejdzie.
Agata Julka za to punktualnie o północy pojadła mleczka i zasnęła chwilę po 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia jaka masz slodka malutka biedroneczkę 😁 😁
U nas sylwester minął fajnie 🙂 😉 po 19 Fabianek spał a my poszlismy przed dom puscic z Oliwierkiem fajerwerki 🙂 cieszyl sie Mały heh
pozniej o 21.30 Oli zasnął, Fabuś o 22 zasnął bo nie mogl kupy zrobic wczesniej i poplakiwal 🤨 i w koncu mielismy wieczor dla siebie 😁 przy Sylwestrze z TVN 🙂 fajerwerki nie obudziły chłopaków naszczescie 🙂
Wogole to Malutki wczoraj osrał sie az po pachy 🤪 body ledwo dopralam heh musialam go pod kranem umyc hehe a dzisiaj nad ranem tak sie zasikał ze az pod lopatkami mial mokro, źle mu w nocy pampersa zalozylam, taka zaspana bylam 😜 nie wiem ile w takich mokrych bodach spal, oby nie zachorowal tylko 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heja, no i mamy kolejny rok do przodu 🙂 Fajne zdjęcia i maluszki na nich 🙂
Nasz Jaś wczoraj o 23.30 zrobił nam taki koncert że szok. Nie wiedzieliśmy co robić, na szczęście termoforek pomógł. Zasnął chwilę przed północą, był tak zmęczony tym płaczem, że nic nie było w stanie Go obudzić, nawet fajerwerki, które puszczali pod naszymi oknami.

Zeberka, naszemu małemu też ropieją oczka, przemywam Mu herbatką ze świetlika i już jest trochę lepiej, pomaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilia słodziak 🙂 🙂 🙂 A puchną Mu? Nasza Jula obudziła się dziś z czerwonymi i opuchniętymi lekko. Dostała krople z antybiotykiem. Ja przemywałam solą fizjologiczną albo wodą przegotowaną. Biedna jak się budzi to ma całe zaklejone oczy i nie może otworzyć no i chyba Ją bolą bo marudzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilia jaki On zapatrzony w te zabaweczki 😁 slodziuszek malutki 🙂
Mojemu tez ropialy oczka ale nie mial zaczerwienionych tylko taką wodną ropkę miał, przemywalam mu tez sola fizjologiczna albo woda przegotowaną i przeszło. ..
Mój mąż jutro juz do pracy idzie buuu a tak fajnie bylo razem w domu tyle dni 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goshe Julka ma po spaniu całe zaklejone i biedna nie może ich otworzyć i się denerwuje.
Mój mąż też jutro do pracy idzie 😞
Dobrze, że jest tak ciepło bo można spacerować spokojnie 🙂 🙂 my praktycznie codziennie zaliczamy dłuższy spacer 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na szczęście spuchniętych ani zaczerwienionych nie ma. Noworodki mają jeszcze niedrożne kanaliki, położna zalecała mi delikatne masowanie między noskiem a oczkiem.... w wewnętrznym kąciku oczka. Mam nadzieję, że rozumiecie 😉 To podobno pomaga odetkać kanaliki.

Mój mężulek też jutro do pracy, a już się przyzwyczaiłam bo miał teraz długi urlop i bardzo mi pomagał. Tak więc jutro ciężki dzień nas czeka :/

Dziewczyny...jak tam wasze brzuszki? Ja nie wiem czy to normalne ale jestem prawie miesiąc po porodzie (CC) a brzuch jeszcze mi został, czy Wy też jeszcze macie? Nie mówię ze powinien być zupełnie płaski ale wydaje mi się, że jest za duży jak na taki okres po porodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ILA słodziak z twojego synka 🙂
dziewczyny nie do wiary ale Kacperek dzisiaj przespał cała noc budził sie tylko co 3 godz.na jedzonko 🤪 powiem wam ze az dziwnie mi było spać bo co kawałek do niego zaglądałam
😁 Dziewczyny mam tez mały problem kacper od 2 dni bardzo męczył sie z kupiorka a jak juz zrobił to b.mało i taka strasznie zbita jak guma to chyba nie za dobrze co?
i ma nadal takie wzdecia dawałam mu espumisan ale nic nie pomagał p.doktor dała mu debridat ale ja tam poprawy kurcze nie widze bo nadal baki puszcza jak nie wiem i krzywi sie przez to bo na pewno boli go brzuszek przez to a i jeszcze mowiłam wam ze nie wiem czy ma katarek czy sapkę niby P.doktor stwierdziła ze katarek to nie jest ale kurcze on sie tak meczy a szczególnie rano i wczesniej tak nie miał doradzcie mi cos kobitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale Hardcore mam dzisiaj 🤪 mały dopiero zasnął jejku a ja dopiero sniadanie zjadlam 🤪 w domu jak po huraganie Katrina heh Oliwierek caly czas bajki oglada od rana super poprostu ehh mąż wraca z pracy o 14.30 a ja dopiero obiad zaczynam gotowac oo i wlasnie Fabianek zaczyna poplakiwac 🙃 🙃 🙃 nieeeeeee 😉
a czucia w miejscu blizny tez niem do konca ale to minie za jakis czas spokojnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatka ja już kiedyś pisałam, że nas wybawiło Windi. Byłam na początku przeciwna ale widząc jaką ulgę poczuła córcia to jestem wdzięczna pani doktor za jego polecenie. Są to takie rurki które wsadzasz (uprzednio naoliwkować trzeba) do dupki dziecku i przez nie ulatują gazy, które zalegają w brzuszku i kupka wychodzi (podobno kiedyś stosowało się termometr do dupki, żeby dziecko mogło się wykupkać jak miało problem). Mała nawet nie czuje tego a ulga ogromna. My stosujemy to jak już nic nie pomaga kompletnie (do tej pory może ze 3-4 razy). Tak to wystarcza espumisan.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatka ja już kiedyś pisałam, że nas wybawiło Windi. Byłam na początku przeciwna ale widząc jaką ulgę poczuła córcia to jestem wdzięczna pani doktor za jego polecenie. Są to takie rurki które wsadzasz (uprzednio naoliwkować trzeba) do dupki dziecku i przez nie ulatują gazy, które zalegają w brzuszku i kupka wychodzi (podobno kiedyś stosowało się termometr do dupki, żeby dziecko mogło się wykupkać jak miało problem). Mała nawet nie czuje tego a ulga ogromna. My stosujemy to jak już nic nie pomaga kompletnie (do tej pory może ze 3-4 razy). Tak to wystarcza espumisan.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
goshe napisał(a):
ale Hardcore mam dzisiaj 🤪 mały dopiero zasnął jejku a ja dopiero sniadanie zjadlam 🤪 w domu jak po huraganie Katrina heh Oliwierek caly czas bajki oglada od rana super poprostu ehh mąż wraca z pracy o 14.30 a ja dopiero obiad zaczynam gotowac oo i wlasnie Fabianek zaczyna poplakiwac 🙃 🙃 🙃 nieeeeeee 😉
a czucia w miejscu blizny tez niem do konca ale to minie za jakis czas spokojnie 🙂


Moj też dziś do pracy poszedl i tez do 14.30eh mam dosyć. Gracjan mi w miescie scene odwalil...bo nie chciałam mu czegos kupic...bil mnie i krzyczał. ..oblalam sie zpospiechu kawą. ..Miłosz od rana się drze! 🤨w domu sajgon.Jestem nie wyspana Mąż spi na sofie bo Miłosz nie chce spac w łóżeczku. ..
Mam dosyc.
Dziewczyny dzieci macie śliczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja nie dawno wróciłam od sąsiadki... trzeba czasem wyjść na pierdoły 🙂 Mała grzecznie spała a ja sączyłam kawkę 😉 Już nie karmię Olki, zaczęłam brać Bromergon na zatrzymanie laktacji. Pierś mnie trochę boli w okolicy pachy.. 😞 troszkę ściągłam pokarmu dla ulgi..niby jest lepiej..zobaczymy co będzie dalej. Mam brać 1/4tabletki co pół godziny (jedna tableta dziennie). Ogólnie te tabletki są tragiczne...jestem po nich mega senna a głowa mnie tak boli jak nie wiem... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...