Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czyli nie jestem jedyna...to ulga bo trochę zaczynałam się martwić tym... Jeszcze jak się jest pierwszy raz w ciąży...to już w ogóle nie wie człowiek co myśleć...
Niunieczka ja miałam 75g glukozy, reszta dziewczyn pewnie też...podejrzewam, że to standard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja miałam 50g glukozy 😁 , tutaj daja 75g jak po 50g wyjdzie wysoki cukier 🙂

Jedziemy w tym tygodniu do IKEI m.in. po komode i lampke dla maluszka 🙂 mielismy jechac pod koniec wrzesnia ale mąż stwierdził ze bede wtedy miala za duzy brzuszek i nie chce mnie ciągać po takich sklepach 😁 i tym sposobem niestety wózek zamówimy dopiero pod koniec wrzenia a nie teraz :/ ale co tam nie rodze jeszcze przeciez 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goshe ja też się wybieram do Ikei w tym tygodniu 🙂 🙂 Też mamy upatrzonych tam kilka rzeczy. Mam zamiar zamówić też w najbliższych dniach łóżeczko, materac, przewijak, butelki i jeszcze kilka drobiazgów 🙂
W weekend u nas w Krakowie były targi Mother&Baby. Wybraliśmy się z mężem i powiem Wam, że bardzo fajnie było to zorganizowane. W namiotach swoje produkty wystawiły akurat te firmy , którymi jesteśmy zainteresowani 🙂 zresztą praktycznie wszystkie stoiska zajmowały najbardziej znane typu: Maxi Cosi, Palmers, Canpol, Lovi itp. No i podpytaliśmy o kilka rzeczy i np. podjęliśmy ostateczną decyzję co do fotelika ( bo wahaliśmy sie pomędzy dwoma z Maxi Cosi) 🙂 Oczylwiście dawali mnóstwo ulotek, próbki kosmetyków, Canpol dawał smoczki 🙂 Były konkursy dla dzieci ( np. wyścig raczkujących maluchów), dla mam (o fotelik samochowody), ojców( o fotelik, różne gadżety dla dzieci). A najlepsza była akcja dla tatusiów 😁 dawali co godzinę kolejnej grupce 5 ochotników taki brzuch wiązany na plecach i szyi, żeby poczuli się przez godzinę jak ich partnerki no i potem opowiadali jak to jest mieć taki duży brzuch 😁
Można było też uczestniczyć w różnych wykładach np. chustowanie, jak wrócić do formy po porodzi itd, można też było nauczyć się jak poprawnie i bezpiecznie zapiąć niemowlaka w foteliku samochodowym 🙂 z tego ostatniego skorzystałam i jestem spokojniejsza trochę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goshe mi się wydaje, ze ten biały (z h&m 😁 też na niego poluje 😁) będzie o wiele wygodniejszy bo odpada celowanie nóżkami w nogawki, po drugie dziecko ma swobodę ruchów nóżkami i mu wygodniej no i podejrzewam, że cieplej 😁 wczuj się jak Ty byś się czuła w śpiworze a jak w spodniach narciarskich 😁
ooo a powiedz mi jeszcze jaką koszulę kupić do szpitala (długi rękaw, krótki, na ramiączkach?) znalazłam na allegro takie zwykłe proste jednokolorowe takie wydaje mi się w sam raz..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja zamawiam ten kombinezon: http://allegro.pl/boski-puchaty-cieplutki-kombinezon-zajaczek-62cm-i3491287358.html bardzo mi się podoba i wygląda na cieplutki. Do 3 miesiąca powinien wystarczyć. Na późniejsze miesiące dostałam ciut większy od koleżanki 🙂 Co do koszul do szpitala to mam z krótkim rękawkiem. 2 sztuki fajniejsze i 1 taką tańszą typową do porodu, żeby nie było mi szkoda później wyrzucić. Kupiłam nawet majteczki poporodowe, ale bawełniane - zwykłe...takie babcine... :P Jakoś te jednorazówki do mnie nie przemawiają... cena jednorazówki taka sama jak wielorazówki. Mam 4 pary 🙂 Dostałam od znajomej huśtawkę z Fisher Price http://sprzedajemy.pl/hustawka-magical-mobile-swing-fisher-price,1487006 - dokładnie taką samą 🙂 przyda się 😁 i masę ciuszków... wystarczy do następnej jesieni... 😁 Jedynie będę musiała pokupywać jakieś sukieneczki 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WItajcie. JA dzisiaj odstawiłam numer i nie pojechałam na glukozę;p nie mogłam spac przez to badanie i się boję -nie wiem czemu.. , ale nie picia, tylko reakcji..
Zeberko ja tez mam momętami 'skurcze', napięcia, ale przechodzi na szczęście 🙂. Dodatkowo mnie skróciła się szyjka, ale nie panikuję;p. Zobaczę co się dzieje po miesiącu, bo jutro mam wizytę 🙂
Goshe ja jeszcze nic praktycznie nie mam i się nie przejmuje 🙂 DAmy radę kupić wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja wlasnie tak sie zastanawiam nad tymi kombinezonami ale chyba jednak kupie ten w H&M taki spiworkowaty 🙂 jutro go obejrze dokladnie bo jedziemy na zakupy 🙂 jutro tez mam urodziny 😁 ostatnie przed okrągłą 30 🙃 i mąż chce zebym sobie prezent wybrała heh
Koszule kupie z krótkim rękawem albo 3/4 bo na ramiączkach to raczej za zimno w zimie 🙂 majtki tez kupuje takie bawełniane, te siateczkowe tez do mnie nie przemawiają 🙂 jeszcze staniki do karmienia potrzebuje ale to pod sam koniec ciązy kupie bo wiem ze piersi pod koniec ciazy duzo sie powiekszają 😁 i szlafrok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia powiem Ci ze ten kombinezonik jest przesliczny 🤪 a huśtawka napewno sie przyda 🙂
Niunieczka ja mam prawie wszystko juz oprócz wózka, fotelika, elektrycznej niani i przewijaka na łóżeczko 🙂no i rzeczy dla mnie 🙂nawet ubranka juz mam prawie skompletowane 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam na tej liście do szpitala zapisane, że mam mieć dwie koszule więc kupię też takie średnie,a potem się ich pozbędę bez żalu. Mam też upatrzoną jedną taką do domu , ładną 😁 Ja w ogóle planuje te szpitalne rzeczy wywalić do kosza bo jakoś mnie już teraz odstraszają i nie chce ich potem mieć 🙂 Według opisu na stronie szpitala ubranka dla maluszka trzeba mieć swoje tylko na wypis więc przygotuję mężowi i przywiezie w tym dniu dopiero. Od przyszłego tygodnia zaczynam szkołę rodzenia więc tam się jeszcze dowiem pewnie wszystkiego. U nas Goshe jeszcze nie było ich w h&m, tylko na stronie. Może wybiorę się w tym tygodniu i zobaczę czy się pojawiły. Szkoda, że u nas nie ma możliwości zakupów przez stronę h&m.:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia czy już nie jesteś sama??
Oj dziewczęta jakiś dołek mnie złapał.. Dzisiaj nie pojechałam na glukozę, choć powinnam była.., ale jutro już mnie to nie ominie...
nie wiem czemu tak się boję.., ale tylko reakcji na to nic więcej..czy Wy tez się stresowałyście?
Proszę napiszcie coś do mnie.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...