Skocz do zawartości

Lutowe mamuśki 2014 r. | Forum dla mam


mixidixi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej

ja troche lepiej juz, zostal katar tylko.
Aldona zdrówka dla Ciebie.
Szkola rodzenia super sprawa, my chodzilismy w 1 ciazy, teraz juz uwazam ze nie musimy, zreszta z Julka nie mielibysmy co wtedy zrobic. Nasi dziadkowie mieszkają oddaleni o 120 i 70 km. Niby nic a jednak widzimy sie raz na 3-4 miesiace.

Uciekam , milej niedzieli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej co u Was???
Ja miałam nie najlepszy weekend bardzo męczyły mnie skurcze, dzwoniłam do lekarza kazał leżeć i odpoczywać i wziąć nospe, a gdyby było gorzej to jechać do szpitala. Na razie staram się leżeć ale wiecie jak to jest przy małym dziecku. Myślałam że już dzisiaj będzie lepiej ale coś znowu mnie pobolewa, jak mi do wieczora nie przejdzie to chyba pojade. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny, u mnie juz lepiej, katar juz prawie nie meczy, dalam rade 🙂
u nas ok, mały wczoraj caly dzien spał, ale za to w nocy buszował nie moglam spac.
Mialam sie wybrac dzis do CH na zakupy, potrzebuje kupic małej kalosze, i rozejrzec sie za kurtka dla siebie, bo w końcu tamtą oddalam byla o wiele za duza w rozmiarze M. a S niestety juz nie bylo.

Skorom super fota 🙂
Edyta jak sie czujesz ?

pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny EDYTA jak tam ?mnie też męczą skórcze ale lekarz stwierdził wczoraj,że nic się nie dzieje.Nadal do końca nie wiem co będzie,raczej dziewczynka ale nie chce zabardzo pokazać swoich wdzięków.Waży 430g i wszystko jest ok.U nas pogoda straszna aż nie chce sie wychodzić a musze zrobić zakuy małej do przedszkola.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej no ja trochę lepiej, ale dalej mnie pobolewa. Jutro zadzwonię do dr bo mam wrażenie że zależy to też od mleka wypływającego z piersi. Zauważyłam ze jak mnie mocno bolą i czuje ze mleko mi napływa to za jakiś czas mi się macica stawia, jajniki mnie bolą jak na okres i w krzyżu mnie rwie. Dzisiaj nie mogłam się do niego dodzwonić. Poki co leże ile można. Skorom magnez biore już od miesiąca na skurcze łydek. Jak się coś mądrego dowiem to dam Wam znać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edyta jak najszybciej dzwoń do lekarza bo skurcze i ból w krzyżu mogą zwiastować odklejanie się łożyska. Ja wciąż jestem podziębiona ale już jest o niebo lepiej. Całe szczeście obyło się bez gorączki co mi sie rzadko zdarza. Dziś wybieram się na zakupy na poprawę humoru i samopoczucia. Muszę kupić prezent dla męża na dzień chłopaka, dla siebie jakąś książkę o dzieciach do poczytania i może w końcu jakieś spodnie ciążowe bo nawet stare dresy zaczynają mnie cisnąć.
Mam do was jeszcze pytanie. Czy wybieracie się na USG 3d połówkowe? Bo właśnie nie wiem czy mogę już iść w 20 tygodniu czy lepiej do 21 poczekać?
Miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edyta , życze Ci dużo zdrowia, oby szybko sie wyjasnilo co i jak, a Ty musisz koniecznie odpoczywac ! skurcze to nie bagatela, pewnie przepiszą Ci feneterol i ispotin, to leki które bralam w pierwszej ciazy jak mialam przedwczesne skurcze. Czulam sie po nich okropnie, serde walilo , rece sie trzesły nie moglam szklanki utrzymac.,ale pomagalo, skurcze ustały.
Zycze by obylo sie u Ciebie bez leków. Dawaj znac jak cos sie dowiesz.

Sprawdzalam czy mam mleko, i z prawej piersi lecą juz kropelki siary !! nie lubie strasznie tego okreslenia, kto je wymyslil ?? 😞

Aldona duzo zdrowia. Ja usg mialam w 20 tyg + 6 dni i lekarz przelonczał mi na 3d, lecz nie nagrywalam bo to spory koszt.
Lekarze mówią ze 21 -22 tydz jest faktycznie najlepszy, nie wiem od czego to zalezy?
Kurcze dzien chlopaka, zapomnialam , uups
Kupilam dzis plaszcz ciazowy na zime, tym razem lezy super i mam zapasu jeszcze.
i 2 pary spodni, w H& M sa wyprzedaze , jedne przecenione z 129 zł na 30 zł, a na drugie jeansy 149 zł mialam bon 25 % i zaplacilam 110 zł. W spodnie jestem juz zaopatrzona.
Jezeli któras z Was korzysta z h&m to jak zapiszesz sie do newsleterra to otzymujesz na maila bon na jednorazowe zakupy 25 % to dość sporo , wiec polecam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edyta duzo zdrówka życzę. Mam nadzieję, że wszystko dobrze bedzie. Daj znać co u ciebie i jak tam sie czujecie z maleństwem.
Ja dziś kupiłam sobie jedna parę jeansów w sklepie z ciążowymi rzeczami. Wybór mieli naprawdę spory i jestem zadowolona. Jak podrośnie mi jeszcze trochę brzuszek to pomyślę nad kupnem jeszcze jakiś ale póki co chodzę główne w leginsach i tunikach bo czuję się w nich najwygodniej. Po domu chodzę w dresach a pracując w domu nie potrzebuje aż ta dużo ubrań na wyjścia.
Mężowi kupiłam dwie książki sagii Gra o tron.Serial bardzo mu sie podobał wiec mam nadzieję, że książki też przypadną mu do gustu.
buziaki dla wszystkich ciężarnych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hey..bylam wczoraj u gina...maly rosnie jak na drozdzach..ma 18cm i wazy 400gram 😉ale ziewal ale machal 😉 🤪 🤪jeszcze sie nie urodzil a juz go kocham 🙂po 24tyg kazal gin zrobic badania 🙂nastepna wizyta 23pazdziernika..i przytylam 2 kg 😉czyli od poczatku ciazy przytylam 3.5kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
EDYTA jesteśmy z tąbą,zobaczysz będzie wszystko dobrze.Ja w pierwszej ciąży też brałam fenoterol i też fatalnie się po nim czułam.U nas pogoda beznadziejna,tylko siedzieć w domu.Ja na 3d się nie wybieram mamy teraz sporo wydatków mała idzie do przedszkola,mamy dalej remont więc pieniądze się przydadzą,zobacze maleństwo jak się urodzi.pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć, u nas week juz prawie zlecial.
Mąż byl wczoraj w pracy, potem byliśmy na zakupach ( kupilam kombinezon dla synusia ) .
Julcia dostała kaszlu i kataru, mi przeszlo, a ona złapała, juz po lekarzu, musi zostac pare dni w domku.
Mi plany troche pokrzyżowały sie, bo jutro mialam jechac do kolezanki z miesieczną Helenką, we wtorek zapisalam sie na zajecia dla kobiet w ciazy. W piatek musze zrobic badania na gluzkoze itp, a w czwartek znowu te zajecia. Wszystko mi przepadnie...szkoda.

Znowu zaparcia mam, czuje sie strasznie, brzuch wzdety, i wielki jak w 9 miesiacu, nie dziwie sie bo od 3 dni przeciez jem , bez zadnego ujścia....espumisan, jeliton, i hektolitry wody nie pomagają.

uciekam bo Julcia wstala i jemy obiadek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🤪
Edyta co u Was? 3mamy kciuki za Ciebie i bąbelka

Dzisiaj byłam na Usg połówkowym wszystko ok uffffffffff lożysko poszło już troszkę do góry i nie jest przodujące 😉 Rafałek ma już 392 g 😉 mój mały okruszek 🙃

Aco tam u Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi_W napisał(a):
Cześć, u nas week juz prawie zlecial.
"Mąż byl wczoraj w pracy, potem byliśmy na zakupach ( kupilam kombinezon dla synusia ) ."

oooo muszę zacząc się rozglądać ale nie wiem jaki rozmiar wybrać ;(

,"we wtorek zapisalam sie na zajecia dla kobiet w ciazy"

jakieś fajne? polecasz?myśę żeby zapisać się do jakiejś szkoły rodzenia, i skacze po stronach w internecie.i sama już nie wiem gdzie iść..
myślę też nad jakimś fitnesie albo basenem

"W piatek musze zrobic badania na gluzkoze "

weż ze sobą cytrynę podobno ułatwia wypicie mikstury...mnie też to czeka w tym tyg...na samą myśl robi mi się słabo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny,
Ja wciąż jestem chora i juz drugi tydzień sie męczę. Okazuje się, że to tylko zwykłe zapalenie wirusowe gardła ale czuje sie fatalnie i nie chce mi przejść. Dziś dostałam takiej chrypy, że skrzeczę zamiast mówić.
Jedyny pozytywny aspekt to fakt, że dziś miałam USG połówkowe i wszytko jest dobrze. Będziemy mieli córeczkę 🙂 Strasznie się cieszę na myśl o naszej małej księżniczce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...