Skocz do zawartości

Przyszłe Mamy z Łodzi | Forum o ciąży


olamat

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tak bym już chciała mieć malutką przy sobie... ładna pogoda się robi, słoneczko wychodzi a ja jak zwykle w domu 😞
nie mogę się doczekać jak będę śmigać z wózeczkiem 🙂 Może się spotkamy w jakimś łódzkim parku 😉
Ciekawe czy Silvusia tuli już swoją Zuzię 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zielona gratuluję zdrowego malucha 🙂

Ja dzis ide do lekarza i zobaczymy, czy moja mała ma ochotę się juz pojawic, czy jeszcze posiedzi u mamusi! 🙂

Esia jak tam Twoje samopoczucie, ja mam skurcze codziennie i taki obolaly dół brzucha jak w ostatnich dniach okresu. Wczoraj byłam na KTG i mam skurcze co 25 minut na poziomie 50%. Czuję, że to niedaleko 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zielona faktycznie spory facet się szykuje 🙂 i zdrowiutki to najważniejsze 🙂

Olamat też mnie brzucho pobolewa, ale nie odczuwam tego jako skurcze tylko jako ciągły bół. Ja na ktg nie chodzę- a szkoda bo bym była spokojniejsza, że z mała wszystko ok, bo coś od wczoraj leniwa... Albo przez ten twardy bęc jej tak dobrze nie czuję. A Ty gdzie robisz ktg?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rozwarcie jest na opuszek palca!!!

Dostałam juz skierowanie do szpitala i mam spokojnie czekac, aż zacznie się cos dziac. Mała cały czas jest ułożona posladkowo i cc będzie na 100%.
Jeżeli nie urodze przez tydzien to mam iśc na wizytę w natępny czwartek. Zobaczymy, coś czuję, że w tym tygodniu wszystko sie wyjaśni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzucholki

jestem czerwcóweczką, jeżeli jeszcze nie macie wyprawki dla swoich maluszków to zapraszam serdecznie na nasze aukcje ubranka w 100 % POLSKIE (właśnie próbujemy rozkręcić z mężem firmę)

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=16562293

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Esia no tak, mam czekac na bóle. Jestem trochę zestresowana 🤪
Następną wizytę mam w czwartek, chyba, że coś drgnie to mam już wypisane skierowanie do szpitala i mam jechac.
Esia zostało Ci tylko 7 dni z brzuchem!!! Ciesz się tymi ostatnimi chwilami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olamat dam znać jak tylko będę w domku z moją Małą 🙂
Dziś byłam na ktg, zapis wyszedł ok. Jakieś skurcze są ale słabe do 30 dochodziły... Chcę do pt wytrzymać.
Jak tam Twój brzunio? Mój to co chwile miejscowo twardy jak skała i dziwne kształty przybiera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na ktg miałam skurcze na poziomie 50%! I w sumie w ciągu dnia twardnieje mi kilka razy. A dodatkowo boli mnie tam w środku. Podobno jest to odczucie jak otwiera się szyjka. Będę na bieżąco pisac, jeśli coś się u mnie zmieni 🙂
Spokojnego wieczoru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Esia jak tam Twoje samopoczucie? U mnie w sumie nic sie nie dzieje. Wczoraj miałam tylko skurcze w pachwinie, tak silne, że chodzic nie mogłam. Pewnie mała ucisnęła mi jakiś nerw. Po jakimś czasie minęło. Myślałam, że po odstawienieu fenoterolu jakoś szybciutko wrócą mi mocne skurcze, a tu cisza!

Kruszyna i Zielona a jak Wy się czujecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieńdoberek!

Kurcze ja coś spać nie mogę, budze się co 2 godz. i potem ciężko zasnąć.
Olamat ja póki co też nie mam jakichś silnych skurczy, tylko ten brzuch co chwile twardy i kwadratowy...
Jeszcze tylko 4 dni... 🤪

Ale nas zasypało, co? Bielusieńko na dworku, ale już by mogła przyjść ta wiosna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Dziewczyny!
Ja Was czytam i jestem przerażona tym co mnie czeka za 2-3 miesiące. U mnie facet dorodny więc na koniec maja się raczej szykuję. Jejku jak Wam zazdroszczę, że na dniach będziecie miały dzidzie w domkach.

A zima to jakaś masakra, beznadzieja, niech się skończy!!! :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...