Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki dziewczyny, probuje się dodzwonić do tego swojego gina ale nie odbiera. Jutro przyjmuje w przychodni więc mam nadzieję że odbierze i mnie uspokoi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzięki Aniu. Faktycznie na szczęście nie mam takich akcji jak plamienie, a młoda to mi dzisiaj tak buszuje jakby chciała niczym obcy wyjść z brzucha 🤪
Z zakupów została mi tylko chemia (chyba - bo muszę dokładnie sprawdzić listę 😁 ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
mam pytanie (w sumie to juz standard :p) , a mianowicie polecicie mi jakas stronke gdzie bede mogla kupic wszystkie niezbedne rzeczy dla siebie do porodu ? i jakie proszek , plyn polecacie do wyprania ciuszkow itd?zaczynam miec wrazenie ze chociaz przez tyle miesiecy cos ciagle kupowalam to w koncu wyjdzie tak , ze polowy nie mam :p lista oczywiscie jest , no ale :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałam na allegro od użytkownika r_p77, a jeśli chodzi o proszki to kupilam w rosmanie. Brakuje mi jeszcze kosmetyków dla malucha ale to pewnie też w rosmanie kupię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda będzie dobrze, już niedużo zostało.
Dziś Pan Doktor uświadomił mnie, że już 25.04 mogę rodzić, a na święta lepiej żebym rodziców do siebie zaprosiła i juz nigdzie nie jeździła. Zabiło mnie to,a ja jeszcze nie mam lozeczka i kosmetyków dla dziecka i dla siebie 🤪 🤪 przeraziłam się!
Z szyjką macicy ok. Na następnym badaniu czyli 24.03 bede miała robiony posiew z pochwy i odbytyu 🤪 tez Wam juz cos lekarz o tym wspominał...boli to badanie?
I wogole szok,bo mała niby od piątku przybrała na wadze 500gram! 🤪 jakos mi sie w to wierzyć nie chce,ze w piątek miała 1700 a dzis juz 2200! Nadal twierdzi,ze to norma i teraz dzieci szybko rosną ale TYLEEE? Mowię do Niego, że jak tak dalej pójdzie to urodzę dziecko 7kg,a on mnie zapewnia,ze moje dziecko urodzi się do 3800, bo ja nie chce cesarki,a mowi, ze cesarkę wykonuje sie od 4200! Nie wiem , w piątek badał mnie na innym aparacie od USG wiec chyba są jakies przeklamania! Jestem w lekkim szoku 😠 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta to badanie na gbs nie boli nic a nic. Jeśli wynik jest dodatni i paciorkowiec jest to sprawdzają na jakie antybiotyki jest czuły i potem w trakcie porodu podają antybiotyk by uchronić dzidziusia. Mam nadzieje że dobrze to pamiętam i nic nie pokrecilam 🙂 Pytałam wczoraj o to badanie ale mój stwierdził że koło 36 tyg zrobimy. Usg a rzeczywista waga to +/- 500 g ponoć czasem i więcej. Sprzęt robi swoje jeśli dobrze pamiętam. Mój miał mieć ponad 3800 mówili że jak na mnie duży chłop a w rzeczywistości miał 3480 🙂 A ze świetami my też w tym roku robimy u siebie 😉

Aga no to teraz spij spokojnie 🙂

Pannaekiert polecam tego samego allegrowicza co Aga. Proszki chyba wszyskie mozliwe miałam lovela, dzidzius, biały jeleń. Nie mam ulubionego by jakoś szczególnie polecić. I tak jak były plamy to najpierw zapieralam ręcznie. Teraz wypróbuje ten niemiecki persil dla dzieci w zelu. Ciężko te wszystkie zakupy ogarnac 😉 szczególnie jak to pierwsza ciąża

Magda już nic nie czytaj. Tylko lekarz Ci powie prawde jak Was wybada. Trzymam kciuki by było dobrze

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc
mmmm- rogaliki bardzo chetnie. Ja teraz trzese sie na wszystko co jest slodkie. Zrobilam dzis sernik trojczekoladowy- na zimno i tak sobie mysle ze jutro z okazji swieta sobie pozwole na maly kawalek.
Magda- trzymam kciuki zeby wszystko bylo OK. Daj znac jak bedziesz juz po szpitalu i bedziesz wiedziala cos wiecej.
Marta- to ta Twoja Kaja rosnie jak na drozdzach! wow! Az niesamowite zeby w tydzien maluch przybral 0,5kg- moze faktycznie ktorys z pomiarow mial wiekszy margines bledu. W kazdym razie grunt ze wszystko dobrze i maluch rosnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na słodycze tez sie trzęsie,ale muszę sobie odmawiać,bo przytyłam juz 14kg, moje dziecko zapowiada się na wielkoludka, więc trzeba niestety mowić sobie NIE 😞. 😞
Ostatnio w tk maxxie widziałam fajnego pajacyka takiego cieplejszego,polarowego ale nie kupiłam,bo drogi był,a dzis patrzę,że o polowe go przecenili,no ale nie kupiłam,bo skoro Kajka juz taka duzo,to nie mam pewności czy w 56 wejdzie haha 😁
Ogólnie w sklepach kolekcje wiosenne,ja zachorowałam na plaszcz i dupa-nie kupie 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu jak zwykle w weekend cichutko.
Ja dzis oczywiscie skusilam sie na ten serniczek i wiadomo- cukier mi strzelil- i teraz zaluje. Ach, najpierw czlowiek sie nie moze oprzec a potem ma wyrzuty sumienia.
A jak tam wasza sobota?
Ja mam jutro gosci a od poniedzialku znowu bede wypoczywac po weekendzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś leniwie, tylko zakupy w markecie, aaa no i dwa okna umyłam:P
A pogoda dziś jak na zamówienie cały dzień słonko 🙂 jak ja kocham wiosnę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego i dużo zdrowka dla Mateusza Doti 🙂
U mnie też leniwie trochę polatałam na odkurzaczu i mopie, obiad zrobiłam i tyle. Kube nosi, czysta energia.. dalej nie śpi..
Powiedzcie mi dziewczynki zdarzają Wam się bóle takie mulace trochę jak na okres. Czy taki ból to też ten przepowiadający ? Od wczoraj 2 razy tak miałam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie ciężarówki 🙂
Ja niedawno wróciłam. Dzisiaj był strasznie pracowity dzień :P Najpierw Obi, potem Merkury Market, Castorama masakra ! A później jak zostało kupione i obejrzane to harówa na maksa. Ojciec z dziadkiem listwy zakładali, M latał ze śmieciami, mama z babcią zmywały szafki, ja robiłam selekcję zawartości szafek i inne lżejsze roboty. Teraz to dopiero nabrało tempa, ale jesteśmy za półmetkiem 🤪 może za 2 tyg wprowadzę się z powrotem.
Idę spać, dobranoc brzuchatki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Brzuszki!
Zapowiada się piękny dzień..zresztą patrzylam na pogode i cały tydzień ma być taki 🙂 wiosna kochane! uwielbiam 😎 biore się dziś za przegląd Kubusiowej szafy, muszę młodszemu zrobić miejsce i chyba zacznę pomału prać może już przeschnie na podwórku. A tak z innej beczki wczoraj miałam dzień ciąglego gloda 🤢 jakbym dziure w żołądku miała cały czas chodziłam i szukałam, zjadłabym dosłownie wszystko co ma trochę cukru 🤨 😞 nie jem słodkiego od środy i to już pewne że tym razem będzie bardzo ciężko wytrzymać.
Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello 🙂
Aniu ja mam podobnie z tym głodem i to od kilku dni, mąż już się ze mnie śmieje jak wstaję do lodówki 🙂 ale co tam wagą będziemy się martwić po porodzie:P
Też się cieszę na tą piekną pogodę bo dziś wyjeżdżam na tydzień do teściów więc może trochę na ogrodzie posiedzę 🙂
A co reszta dziewczyn taka ciuchutka 🙂?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuchatki.
Miałam w weekend sporo zawirowań, bo najpierw urodzinki Starszego w sobotę a wczoraj z Młodszą w szpitalu... Wysypka która ją dopadła była tylko gorsza i wczoraj lekarka mieszkająca po sąsiedzku z moimi rodzicami stwierdziła, że powinniśmy jechać do szpitala żeby Mała dostała sterydy. Tak też zrobiliśmy. Po godzinie od zastrzyku wysypka ciut zbladła więc nas wypuścili do domu. Jeśli w ciągu kilku dni nie zejdzie to być może trzeba będzie podać sterydy doustnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niestety jak się przyczepił pech ostatnio tak puścić nie chce.... Mam nadzieję, że teraz już będziemy wychodzić na prostą. Idzie wiosna, piękna pogoda, dzieci zdrowieją, będą więcej na powietrzu. Oby było lepiej.
Dzis mam kontrolę u gina i mam nadzieję, że z Groszkiem będzie ok.
Za tydzień czeka mnie USG... czemu to tak długooooo 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry,
U mnie tez dzis swietna pogoda. Zaraz zabieram sie za pranie, potem mam troszke prasowania zaleglego. Obiadek z wczoaj mi zostal wiec dzis gotowanie z glowy.
A co do apetytu dziewczyny- to u mnie wcale nie lepiej. Chodze ciagleeeeee glodna. Myslalam ze po jakims czasie na tej mojej diecie sie przyzwyczaje i nie bedzie mnie tak meczylo- ale NIE. Poprostu jadlabym na okraglo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...