Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry 🙂 ale w Poananiu zaczął się dzień od rana leje!
Dziewczyny czy przybrałyście na wadze? ja do kruszynek nie należe ale od początku ciąży jeszcze nic nie przytyłam i zaczynam się martwić czy coś jest nie tak 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Aga- u mnie waga niestety pokazuje +4. Wolalabym zeby bylo mniej ale co ja na to poradze ze jestem ciagle glodna- zasysa mnie tak starszliwie ze nie moge wytrzymac. Mysle ze mnie masz sie co martwic. Teraz dopiero zacznie sie okres przybierania na wadze. A byc moze na poczatku troche zgubilas, przy mdlosciach i braku apetytu i teraz twoja waga wrocila do stanu poczatkowego?

Witaj nowa mamusiu majowa! Opowiadaj co tam u Ciebie? masz juz jakies info co do plci maluszka? To u nas ostatnio top temat na forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja plci nie znam jeszcze niestety mieszkam zagranica lekarz powiedzial ze plec na 100 % moze mi rozpoznac zaraz przed lub po swietach ale za tydzien ide do lekarza moze powie choc na 50 % zobaczymy . wgl mam nadzieje ze to moje malenstwo bedzie chcialo pokazac kim jest , duzo czytalam ze nie zawsze chca sie ujawniac 🙂
co do wagi to ja niestety stracilam i to duzo ... od poczatku do 13 tyg mialam straszne mdlosci i odrzucalo mnie na kazde jedzenie czego skutkiem sa same kosci i skora . obstawiam ze z 57 kg spadlam do 50 musze zaczac to nadrabiac....
a jak wy sie czujecie i jak malenstwa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doti to czekamy na dobre wieści nie może być inaczej 🙂
Majowamama ale dużo schudłaś musialy Cię porządnie te mdłości męczyć, u mnie aż tak źle nie było ok 3kg w dół. Teraz powoli zaczynam jeść to co przed ciążą ale na razie waga stoi. Mam wizytę 2 grudnia więc zapytam lekarza, chociaż jak ostatnio mu powiedziałam że nie jem w ogóle mięsa bo mnie odrzuca to opowiedział mi o swojej pacjentce która od 6 miesiąca jadła tylko pomidory bo na nic innego nie miała ochoty i urodziła zdrowego chłopca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja teraz tak jem pomidory caly czas z ogorkiem i salata jedyne po czym czuje sie naprawde dobrze wczesniej jak mialam mdlosci to marchewki ciagle jadlam nic innego mi nie wchodzilo....
a mam pytanie slyszalyscie moze cos o tym ze pomarancze szkodza ciazy? ja jem je bo mi pomagaja w wyproznieniu sie a ostatnio jest to moj wielki problem....kolezanka natomiast powiedziala ze pomarancze szkodza ciezarnym bo zawieraja jakis tam kwas.. ja mam zakaz od lekarza tylko ananas i papaja....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuszki, witamy nową mamę.
Jesli chodzi o te pomarańcze tez jem je codziennie ,a w mojej mądrej książce jest napisane ,ze sa bardzo zdrowe...myśle,ze to kolejna bzdura jak to,ze nie mozna pic mięty,bo tez gdzieś usłyszałam 🤢 ale czemu akurat ananasow nie mozna ? Tez pierwsze słyszę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majowamama235 napisał(a):
ja teraz tak jem pomidory caly czas z ogorkiem i salata jedyne po czym czuje sie naprawde dobrze wczesniej jak mialam mdlosci to marchewki ciagle jadlam nic innego mi nie wchodzilo....
a mam pytanie slyszalyscie moze cos o tym ze pomarancze szkodza ciazy? ja jem je bo mi pomagaja w wyproznieniu sie a ostatnio jest to moj wielki problem....kolezanka natomiast powiedziala ze pomarancze szkodza ciezarnym bo zawieraja jakis tam kwas.. ja mam zakaz od lekarza tylko ananas i papaja....

Z tego co wiem to pomarancze zawieraja duze ilosci kwasu foliowego 🙂 Extra produkt dla kobiet w ciazy, wiec mysle ze spokojnie mozesz sobie je zajadac w ilosciach takich jak potrzebuje Twoj organizm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doti napisał(a):
Cześć. M wziął sobie dzisiaj wolne... może pojedzie ze mną na to badanie...
Witam nową mamusię...

Trzymamy kciuki Doti. Melduj sie na brzuszku od razu po powrocie do domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mieszkam w kraju gdzie wlasciwie ananasa moge prosto z drzewa zerwac i wszyscy mnie przestrzegaja w internecie pisza tylko o tych niedojrzalych a jak sie okazalo dojrzale tez szkodza zaiweraja skladnik ktory powoduje przyspieszenie porodu a we wczesnej ciazy poronienie ...
jedna z miejscowych kolezanek jadla i jej dziecku serduszko wolniej bilo jak sie okazalo wlasnie z powodu tego owocu lekarz w szpitalu tak na nia najechal ze teraz nawet nie potrafi patrzec na ananasa...ja jadlam duzo przed ciaza ale zaraz na pierwszej wizycie dostalam zakaz i nie jem ani kawaleczka....
za to pomarancze ,mandarynki ,banany jak najbardziej kilogramami bym mogla jesc z jednej str jestem ciekawa wczesniej mialam zachcianki na jablka teraz pomarancze co bedzie potem hmm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majowamama235 napisał(a):
ja mieszkam w kraju gdzie wlasciwie ananasa moge prosto z drzewa zerwac i wszyscy mnie przestrzegaja w internecie pisza tylko o tych niedojrzalych a jak sie okazalo dojrzale tez szkodza zaiweraja skladnik ktory powoduje przyspieszenie porodu a we wczesnej ciazy poronienie ...
jedna z miejscowych kolezanek jadla i jej dziecku serduszko wolniej bilo jak sie okazalo wlasnie z powodu tego owocu lekarz w szpitalu tak na nia najechal ze teraz nawet nie potrafi patrzec na ananasa...ja jadlam duzo przed ciaza ale zaraz na pierwszej wizycie dostalam zakaz i nie jem ani kawaleczka....
za to pomarancze ,mandarynki ,banany jak najbardziej kilogramami bym mogla jesc z jednej str jestem ciekawa wczesniej mialam zachcianki na jablka teraz pomarancze co bedzie potem hmm...


Podpatrzyłam Twój profil i widzę że mieszkasz na Sri lacne woooow, to tylko pozazdrościć Ci teraz pogody 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martag napisał(a):
Dzis opublikowali moją historie, wiec jesli macie profil na Facebooku bede wdzieczna jak polubicie https://www.facebook.com/photo.php?fbid=709219772423062&set=a.181582788520099.45803.179553558723022&type=1&theater

Dzięki z góry 🙂


Polubione 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny! Jak czytam te komentarze na Facebooku to liczę na to,ze dam innym starającym się nadzieję 🙂
Dzis kiepski dzien, bol głowy i wymioty, ale jabłko mi niestety stanęło w gardle i tak się mecze... Nawet będąc w toalecie kotleta spalilam ,bo.nie zdążyłam wyjść hehe 🤢 uroki ciazy, ale i tak jak czytam jak męczą sie niektóre z Was,to ja mam super, bo moge jesc już wszystko i oprócz boli głowy nic mi nie dolega, ale ciśnienie jest niskie wiec pewnie duzo w tym winy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Dziewczyny 🙂
Bardzo się cieszę, myślalam że będzie dziewczynka a tu drugi gentlemen 🙂 oj jak ja go już kocham i czuję go coraz częściej. już nie mam wątpliwości czy to on czy jelita. Tylko z imieniem nie mamy pojecia ..
Marta ja też polubilam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...