Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Weekend...cały dzien jeździliśmy po zakupach -kupiliśmy rogala do spania + w gratisie była poduszka w kształcie kolka dla niemowlaka- nie wiem czy to sie przyda ale było dodatkiem, także tez dzis bede testować 🙂 Jechaliśmy i mijaliśmy straszny wypadek , w ktorym zginęła 5letnia dziewczynka,bo jakis idiota szybko jechał i wjechał w dziadka z wnuczka,którzy czekali na zielone- masakra, cały czas myśle o tym dziecku i o tym,co przeżywać dzis musza jej rodzice...Posiedze chwile i ide robic ciasto. Miłego wieczoru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ania31 napisał(a):
Kangoor w końcu kupiliśmy 🙂 w ikei - łóżko z materacem które " rośnie" z dzieckiem. No zobaczymy jak to się sprawdzi.. Mamy zamiar narazie zabezpieczyć Małego z jednej strony ścianą, z drugiej naszym łóżkiem bo zdarzają mu się zwariowane noce i nie chce by nam spadł

No wlasnie! U nas tez sa takie zwariowane noce i dlatego troche odwlekam ten moment ze zmiana lozeczka, z drugiej strony zdarza sie to coraz zadziej wiec moze jakos mala da rade. A lozeczka z Ikei prezentuja sie calkien niezle, jak juz bedziemy szukac konkretnego meodelu to na pewno podjedziemy i tam obejrzec lozka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry dziewczynki! Jak minela Wam nocka? Ja dzis dlaczylam do was z glupimi snami. Do tej pory nic mi sie w sumie nie snilo a dzis calutka noc. Pare durnych watkow sie przewinelo- az szkoda gadac...
Dzis wybieram sie w gory, na tydzien. Troche odpoczne sobie, mala pooddych swiezym powietrzem i pobryka z dziadkami. W przyszlym tyg ma podobno padac snieg wiec powinien nam sie wypad udac 🙂 Bede do was zerkac od czasu do czasu.
Milego dnia brzuszki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry. Za mną kolejna nieciekawa noc. Jestem zmęczona, niewyspana, połamana. Poza chorobą dzieci wstaję na siku po 1000 razy, piję jak smok i spać nie moge...
Brzuch mi wyskoczył. Nie da sie go już wciągać. M jakoś nie ma ochoty powiedzieć swoim rodzicom... nie wiem czemu. Ja do swoich nie mam kiedy jechać, chyba w końcu wyślę mamie mmsa ze zdjęciem Malucha. Wolałabym osobiście, ale mama chora, dzieciaki chore, cholera wie jak długo to sie będzie ciągnęło....Muszę z M dziś o tym porozmawiać bo męczy mnie to niesamowicie.
Wrzucę Wam zaraz mój brzuchol...- założyłam nowy wątek na zdjęcia.
No i nie napisałam Wam najważniejszego... zaczynam czuć ruchy. Jestem pewna że to to...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Doti fajny pomysł
Kangoor udanego pobytu. Zazdroszcze tak pozytywnie bo kocham góry

Pokłóciłam się dziś z M. Płakać mi się chce. Nie chce mi się z nim gadać, prostować, tłumaczyć całego tego bla bla bla mi się nie chce, pomilcze sobie dziś. Smutno mi bardzo. Cudowny facet, ale typowy facet. Zero empatii tylko własny punkt widzenia.
Nic kochane.. spokojnej niedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam was dziewczyny jak sie czujecie ?
ja walcze o wizyte u ginekologa dzisiaj a jak nie to najpozniej jutro . trzymajcie mocno kciuki .
w 12 tyg ciazy lekarz stwierdzil ze jest zagrozenie odklejenia sie lozyska biore do teraz leki na podtrzymanie , od kilku dni spac w nocy nie umiem mam bole brzucha dzisiaj w nocy wrecz bol promieniowal z okolic pepka .. teraz boli po lewej stronie nie potrafie ani siedziec ani lezec brzuch nie jest napiety ale gdy dotkne mocniej to bol sie nasila....wszystkie inne dolegliwosci ciazowe minely przez ten bol nawet w zoladku mnie nie ssie jak wczesniej....dlatego prosze trzymajcie kciuki za dobre zakonczenie bo jestem pelna obaw i mimo ze jak dotad nie krwawilam to moje nieszczesne lozysko spedza mi sen z powiek.
i jak tu myslec pozytywnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
udalo mi sie na jutro.... niestety godziny zajete a ze moj lekarz przyjmuje od 18 ja mam wizyte na 20... odrazu rano pobiore krew wyniki akurat na 20 juz beda... tak wgl to moje pierwsze badanie tutaj pierwsza krew pobieraja od 4 miesiaca..
i mam nadzieje ze temu lekarzowi sie nie zbrzydne bo co przychodze do niego to cos mnie boli nigdy nie bylo tak bym powiedziala ze wszystko jest ok...
mam wielka nadzieje ze wszystko ok ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry dzień...
O nocy wolę nie wspominać, bo była okrooooopna. Teraz dopiero siadłam bo robiłam krokiety na obiad. Córa zasnęla więc mam chwilkę luzu.
Od wczesnego rana sypie śnieg, Starszy nudzi że chce iść na dwór a nie może bo chory....

MajowaMamo lekarzowi na pewno nie zbrzydniesz 😉 W końcu będzie miał co robić, bo to nudne same bezproblemowe pacjentki mieć. Na pewno wszystko jest w porządku :* Ja do tej pory tylko raz miałam morfologię robioną choć poza tym trochę innych badań z krwi było.

Martag ja też mam kosmos z tym lataniem siku. A do tego piję jak smok, więc to tylko pogarsza sprawę 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doti ktokiety mmm podeślij trochę do Poznania 😜 zazdroszczę Coi tego śniegu ja już nie mogę się doczekać aż u nas zacznie sypać.
A Ty majowa mamo sie nie przejmuj lekarze od tego są żeby słuchać o naszych problemach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hoondi trzymamy kciuki za wizyte 🙂 majowamamo tez sie nie stresuj bo ja widac po każdej historii tutaj która sie stresowalyśmy to wszystko konczylo sie super? zauwazyłyście?

Teeeeż bym już chciała snieg!! Tak obudzić sie, spojrzec przez okno a tam biało 🙂 Jak jest śnieg to czuc coraz bardziej święta 🙂

A wgl dzisiaj w Dzien Dobry TVN i była Monika Urlik jako artysta na koniec i po porostu sie zakochałam http://www.youtube.com/watch?v=Dny3EMK8p58 nie da sie nie płakać 🙂 tym bardziej w ciąży 🙂:*
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc brzuszki!.
Majowamamo nie martw sie- na pewno wszystko bedzie dobrze. Switnie ze udalo Ci sie zalatwic dzis ta wizyte bo zawsze lekarza jak Cie obejrzy i powie ze jest OK to bedziesz spokojniejsza.
Hoondi- czekamy na relacje z wizyty. Powodzenia!

U mnie dziewczynki trochę śniegu spadło w nocy i od rana mala szaleje na podwórku. W tamtym roku jeszcze jakśs tak ją śnieg nie rajcował i nie bardzo pamiętala co to takiego. Uparcie twierdzila ze śnieg jest ciepły i koniecznie chciała robić kulki bez rękawiczek 😁 A ja zaś sobie wypoczywam. Ale mi tu dobrze...

Milego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Brzuszki
U mnie też dziś rano śnieg padał ale teraz nie ma już po nim śladu, szkoda. Mam nadzieje że szybko wróci bo uwielbiam taką białą zimę.
Ucieszyłam się dziś bardzo, bo rano mieliśmy wizytę w poradni alergologicznej. Mały miał testy i część tych alergii pokarmowych mu pomału mija... Nawet sobie nie wyobrażacie jak się cieszę 🙂 tyle rzeczy mu musiałam odmawiać a teraz mogę coraz odważniej próbować. Z M dalej niefajnie. No trudno.. 🤨
Hoondi i Majowa mamo dajcie znać jak tam Wasze malenstwa. Trzymam kciuki
Sny ... koszmar wpadam pomału w znieczulice 😠
Miłego dnia dziewczyny 😘

Monia teraz doczytalam Twojego posta. Czuje tak dość nisko pod pępkiem. W różnych miejscach. Po bokach czasem tak bardziej na środku. W tej ciąży to określenie " bąbelki" mi jak najbardziej pasuje.
Coś się u Ciebie w brzuszku zaczęło dziać ? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No własnie nie wiem..to chyba za szybko i zaczynam sobie wkręcać..no takie własnie bąbleki powietrza uciekające bul bul bul i jak sie wyciszam i probuje wsłuchac to na złośc cisza, i tak pare razy sie zrobiło i raz tak własnie bardziej z boku...kurcze no juz mołby mnie skopac porzadnie i byłabym super szczesliwa 🙂

A męża przetrzymaj troche :p niech sam sie podlizuje i wgl 😁 w ciązy Cie nie może wkurzac także niech nie fiśuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia ruchy są super. Ciąża staje się wtedy taka realna, cudownie jak dzidzius o sobie przypomina, dla mnie to wciąż jakieś takie niepojete że moje ciało jest domem 🙂 z drugiej strony przynajmniej ja tak mam jak się dziecko długo nie rusza to jest to dla mnie straszny stres. W poprzedniej ciąży tak właśnie miałam Kuba się całymi dniami " nie odzywał" Boże co się nadenerwowalam. A dzieci są po prostu tak różne, jedne wariują spać mamom nie dają a drugie to leniuchy i matki modlą się by ten mały leniwiec przynajmniej raz na ruski czas się dał małego kopa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, trzymaj sie dzielnie! Maz na pewno niebawem sie opamieta i wszystko wroci do normy. a Ty kochana nie stresuj sie teraz tym, bo szkoda Twoich nerwow na jakies male nieporozumienia.
Monia- fajnie ze juz czujesz maluszka. Ja wczoraj tez dostalam pierwszy znak. Nareszcie! A z tymi ruchami to tak jak napisala Ania, czasami maluchy potrafia nie dawac znaku godzinami i wtedy dopiero zaczyna sie mega stres.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...