Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Doti współczuję z dziećmi i chorobami 😞 Oby szybciutko wróciły do zdrowia.
Migrena też współczuję, bo niestety wiem bardzo dobrze, co to znaczy! Miewałam kiedys bardzo często.
Mój syn nie chciał się za bardzo na badaniu wyprostować i trudno było go zmierzyć ale ma ok 10 cm, malutki, czy nie jest za malutki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc mamusie,
Jak tam Wasze samopoczucie? U mnie doskonale, wypoczywam sobie, Hania szaleje na sniegu z dziadkami, ja sie relaksuje w towarzystwie domowych obiadkow i przekasek, az nie chce myslec ci na to moja waga!
Doti - szczerze Ci wspolczuje i zycze szybiego powrotu do zdrowia dla dzieciaczkow a Tobie duzo sily bo wierze ze na pewno nie jest Ci teraz latwo.
Hoondi- super ze dzidzius zdrowy. No i witamy kolejnego Pana w gronie bobaskow 🙂

Dziewczyny, macie juz pomysly na prezenty po choinke? Ja teraz jak tak leniuchuhe to mysle co tsm komu by sie przydalo i kompletnie nie mam inwencji tworczej....


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoondi cieszę sie, że się odezwalas i że u Ciebie wszystko w porzadku 🙂
Doti dużo zdrowka Twoim dzieciom zycze
Rano mnie brzuch pobolewal a teraz glowa.. może jeszcze nie nap** ale już jakby mi w nia ktos młotkiem ladowal 🤨
Jesli dobrze wszystko pójdzie za 1,5 tyg ide na zwolnienie 🙂 Bylam dziś u szefowej robimy papierkową robote zadzwonił jej tele i wyszła.. miało być na chwilę ale - zapomniała o mnie 😮 i siedzialam jak idiotka ponad pół godz bo przeciez myslalam że ważne sprawy załatwia. Nie tylko ja mam problem z pamięcią 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się rozpisałyście! Uwielbiam świąteczne kupowanie prezentów, wybieram się w poniedziałek tylko muszę zrobić listę, w tym roku świeta u męża rodziców, ale moi też tam wpadną na jeden dzien, niestety dzieli nas 300km, a co do prezentów to zależy co kto lubi, moja mama dostanie kosmetyki ( w yves rocher są teraz fajne promocje na zestawy) a męża album ze zdjęciami z naszym wspólnych wakacji. Na szczęści z mężem robimy sobie wspólny prezent.

Doti to masz szpital w domu, trzymaj się cieplo i niech dzieciaki wracają szybko do zdrowia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny teraz czeka nas usg polowkowe...powiedzcie mi ,bo nie wiem, czy robicie echo serca(wiem,ze nie wszędzie mozna je zrobic) czy echo serca robi sie tylko wtedy gdy sa na to jakieś przesłanki ,ze z sercem jest cos nie tak,bo zgłupiałam. Jutro zapytam mojego lekarza,ale koleżanka do mnie dzwoni,ze chciała umówić sie do dr. Na polowkowe (koszt 350zl,wiec myśle ze dlatego ze wykonują tam na miejscu właśnie to e.s) a mój lekarz powiedział,ze zapłacę 170zl i zastanawiam sie czy tak ważne jest to echo serca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na baniu połówkowym sprawdza się wszystkie narządy w tym serce i przepływy krwi.
"Echo serca - Polega na oglądaniu serca aparatem USG wzbogaconym o możliwość pomiaru przepływu krwi przez serce. Echo serca jest wykonywane w celu oceny budowy i pracy zastawek serca naturalnych lub sztucznych, pomiaru wielkości i pracy komór serca, grubości jego ścian oraz diagnostyki wad serca." Tak więc przy badaniu połówkowym jest wykonywane na pewno - przynajmniej ja miałam przy każdej ciąży. Na połówkowe chodziłam prywatnie żeby mieć pamiątkę w postaci płyty z badania 3d/4d i płaciłam za to ok 200zł....

Patrzcie jakie cudenka:
http://tablica.pl/oferta/zestaw-body-sukienka-rajtuzki-r-68-3-6-m-ID4hRzf.html#a25ec43f0b
http://tablica.pl/oferta/zestaw-body-sukienka-rajtuzki-r-68-3-6-m-ID4hSXn.html#a25ec43f0b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monikaa- nie znam ale bardzo chce znac..tutaj podaja plec tak na 100 % w 20 tyg jakos nie lubia mowic wczesnie bo to nie zawsze jest pewne, ten kraj chce miec wszystko na 100 % alle nastepna wizyte bede miala w 18 tyg wiec postaram sie cos od lekarza wyciagnac bo chce zaczac od stycznia juz kupywac typowe rzeczy dla dziewczynki czy chlopca....
ja caly czas czuje ze bedzie chlopczyk zobaczymy 🙂 w sumie nie ma to dla mnie znaczenia dla meza tak samo ja chce by bylo zdrowe mimo moich nerwow ,stresow , itp.
lekarz powiedzial ze dziecko jest nadzwyczaj silne mimo tego lozyska ktore sie odklejalo ,i mimo ciezarow ktore nosilam wczesniej poza tym przez cale 3 miesiace tylko sie denerwowalam i plakalam z bolu codziennie doslownie juz bylam wyczerpana przez nudnosci itp...

tak wgl zauwazylyscie ze mamy z terminem na czerwiec czesto traca swoje malenstwa ,,obumarcie plodu itp ? ja jestem na kilku innych forach ciazowych i co wejde na czerwcowki to widze smutna atmosfere ... az mi sie zle robi jak to czytam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzedniej ciąży na usg połówkowym lekarz sprawdzał Małemu dokładnie budowę serducha, przepływy i oczywiście tętno. Teraz lekarz ten sam więc pewnie będzie podobnie. Usg połówkowe mam równiutko za 2 tyg. Też koło 200 zł zapłacę
Marta przypomniało mi się że pisałaś o pępku. Ja też kiedyś miałam głęboki, teraz jest płaski a jak się śmieje to wyskakuje jak guzik 😉 jak tam Twoja waga dalej stoi w miejscu, moja się popsuła 😁 z wrażenia chyba hihi i zważę się dopiero u rodziców za 1,5 tyg. Niedługo adwent tak pomyślałam by może na ten czas odpuścić sobie słodkie a potem szybciutko napłynela taka myśl " Anka nie oszukuj się nie dasz rady" ale może spróbuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przytyłam Aniu ok 4kg. Brzuch mi juz bardzo wywaliło i jak siadam, wstaje to strasznie czuje macice-mam ja tak twarda, az w szoku jestem ze tak to czuje i do tego jem trochę słodyczy, wyrzuty sumienia mam,ale no co zrobię- silniejsze to ode mnie. Zobaczę jutro swoje wyniki moze mnie otrzeźwi 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziewczyny nie moge patrzec teraz na brukselke. Podobnie mam z brokulami i lososiem. Na sama mysl chce mi sie wymiotowac. Za brukselka to generalnie nie przepadam wiec luzik, ale lososia i brokuly tak poza ciaza to lubie bardzo a teraz... Szkoda gadac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rety! Jak dobrze ze Wy tutaj jestescie i piszecie o wszystkim. Ja od 3 dni mialam w glowie ze o czyms zapomnialam i nie moglam sobie przypomniec o co chodzilo. Mialam sie umowic na to USG polowkowe, jutro zadzwonie. Ale wstyd! ☺️
Dzieki dziewczyny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie było mnie tutaj pół dnia i już za Wami tęsknie :*
A juz pojutrzee do lekarza ..tak sie ciesze 🙂 🙂
ja to bym zjadła brukselke ale jakby mi ktos dobrze zrobił:p samej mi sie nie chce troche:P
oooo wiecie co bym zjadła KALAREPKE!! ale chyba o tej porze roku jej nigdzie nie dostane..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...