Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ale ja mam problemy z pamiecia i koncentracja w ciazy. Zauwazylam od jakiegos czasu ze nie jest z tym u mnie najlepiej ale dzis to juz przeszlam sama siebie. Pojechalam do bankomatu wybrac pieniadze ale po drodze byl market wiec zajechalam, zrobilam drobne zakupy (bo przeciez wielkiej kasy w portfelu nie mialam) i pojechalam do domu zapominajac o bankomacie. W domu zorientowalam sie ze zapomnialam wiec jeszcze raz pojachalam. I wiecie co, pod bankomatem zobaczylam ze nie mam karty w portfelu i cholera znowu do domu. W koncu wybralam kase, wrocilam do domu i chcialam zadzwonic do meza, to zas telefonu nie moglam znalezc. pomyslalam jest w aucie i polecialam szybko. Bez kluczykow oczywiscie!!! Boze, jak jakas nienormalna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kangoor cieszę się że u Was wszystko w porządku 🙂 a dzisiaj to rzeczywiscie byłas nieźle zakrecona 😁 ja ciągle wchodzę do pokoju i zapominam po co, chce cos powiedziec i zapominam co, najgorsze jest to że potrafie sie tak zawiesić że wsiadam w zły autobus 😁 myśle że mojemu dziecku intensywnie mózg rośnie bo mój muszę teraz często zresetowac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kangoor jesteś w ciazy,wiec to normalne ,a u mnie mój M zapomniał mi dzis zostawić karty do bankomatu i muszę jechać do Niego do pracy. Jak mu nie napisze rano karteczki "wynieś śmieci", "wstaw pralkę " to zapomnij ,ze cokolwiek zrobi, wiec nie wiem kto u nas w domu jest w ciazy 🙂

Co do snów ,to juz wiele razy pisałysmy,ze mamy bardzo realne sny i przynajmniej u mnie są one każdej nocy i o dziwo zawsze je pamietam, wiec to chyba tez normalne.

Mnie dzis w nocy trochę wybudzil bol w podbrzuszu,ale za każdym razem wybudzal mnie jak spałam na brzuchu ,nie tak całkiem na brzuchu bo ze zgięta nogą i chyba jednak to znak ,ze niedobrze tak spać 🤢 Ale przecież w nocy tego nie kontroluję 🙂 no ale tak kilka razy , zmienialam pozycje i było ok,ale dzis jeszcze czuje ,ze mnie czasem mały skurcz lub kilka naraz złapie ,ale sa do wytrzymania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja tez miałam dzisiaj horror..śniło mi sie ze poszłam siku wycieram sie a tam krew...i jak wstałam jeszcze taka zaspana to tak sie bałam pójśc zrobic siku...ale oczywiscie wszystko dobrze 🙂 🙂 no ja też jestem zakrecona i mam tak samo jak wy że ide po cos a w połowie drogi zapominam po co:P ale mój mąż też ma podobnie 😁 a teraz to wgl kupił sobie tabletki na pamieć - i zapomina ich brać 😁 hahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuski 🙂 Ja tez zapominam różne małe sprawki codzienne 🙂 Ja w Krakowie chodzę do dr Knafel, ona pracuje też w Koperniku więc może tam..? nie lubię tego szpitala, bo mam okropne wspomnienia i tam panuje jedna taka doktorka, którą bym chętnie zabiła, ale moja dr jest super więc ...... jeszcze nie wiem...blisko mam do Narutowicza, bo mieszkam na Krowodrzej Górce, a w styczniu- lutym będziemy na nowym mieszkanku na Żabińcu więc tez miałabym blisko..pozatym moja koleżanka tam rodziła we wrzesniu i była zadowolona z kadry itd .A Ty juz wybrałas? gdzie wcześniej rodziłaś? aha i musismy się kiedyś spotkać na spacer już z maluszkami na wiosnę 🙂 Kangoor - cieszę się, że dzidzia ok 🙂
Pozdrawiam Wszystkie Brzuchatki 🙂 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoondi ja wspomnienia mam tylko z Kopernika. Poronilam wysłali mnie na Kopernika, potem poradnia o. na szczęście tylko 2 czy 3 razy. Synka też tam urodziłam. To co najgorsze i najpiękniejsze w moim życiu wiąże się z tym szpitalem. Na opiekę nie mogłam narzekać tylko mogli mi wcześniej zrobić cc no ale to już kiedyś pisałam więc nie chce się powtarzać. Były też dwie baby od noworodków działały na mnie jak płachta na byka, antypatycze bardzo. Tak jeszcze podpytuje ale coraz bardziej utwierdzam sie w tym ze teraz tez bede tam rodzic. Moj lekarz tez tam pracuje, jak on jest czuje sie bezpieczniej, tylko bym trafila na jego zmianę, a to loteria. Ostatnio jak przyszedł do pracy to ja już urodziłam tyle co przyszedł mi pogratulować. Na spacer z synkami będzie ciężko bo ja za Krk mieszkam, ale teraz same nie ma problemu. Mam nadz też że uda mi się w końcu spotkać z Doti.
Poszlam dzis po pracy na obiad do mojej ulubionej resteuracji, ustaliliśmy z M że jemy dziś na mieście bo Małemu nagotowalam na dwa dni, pękneeee zaraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny czy moglabym zastapic wode piciem mleka, sokow owocowych naturalnych i herbat owocowych ? tak sie sklada ze woda mi przez gardlo przejsc nie chce gdzies czytalam ze powinnismy pic 2 litry a ja po szklance wymiotuje jak kot ... kazda proba wypicia konczy sie w lazience juz nie wiem co robic a lekarze wrecz zmuszaja mnie do jej picia;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny czy moglabym zastapic wode piciem mleka, sokow owocowych naturalnych i herbat owocowych ? tak sie sklada ze woda mi przez gardlo przejsc nie chce gdzies czytalam ze powinnismy pic 2 litry a ja po szklance wymiotuje jak kot ... kazda proba wypicia konczy sie w lazience juz nie wiem co robic a lekarze wrecz zmuszaja mnie do jej picia;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majowamomo skoro wymiotujesz wszystko co wypilas to bezsensu ją pić. Ja bym pewnie odpuscila na jakis czas i pila to co piszesz soki herbaty itd to na co Twój organizm dobrze reaguje. Wiadomo, że czysta mineralna jest najlepsza ale w Twoim przypadku to nie wiem czy nie lepiej narazie ją zastąpić. Myślę że gdybym była na Twoim miejscu to właśnie tak bym zrobila przynajmniej na jakis czas. Te mdłości pewnie Ci już wkrótce przejdą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Majowamama myśle,ze bez problemu możesz to zastąpić skoro nie możesz pic wody, ja wodę tylko tez pije kiedy niebardzo sie czuje...
Co do szpitali to ja mam dwa do wyboru, jeden gdzie pracuje mój lekarz i moja kuzynka na ginekologii, a drugi gdzie tez na ginekologii pracuje moja kochana szefowa z byłej pracy i zawsze we wszystkim moge mna Nią liczyć i tak sobie myśle,ze chyba bede rodzic tam gdzie jest Ona,bo mojego lekarza akurat nie musi byc na dyżurze,a Monika jest codziennie ,bo jest radiologiem i nawet Ona robiła mi HSG , a jak pobierali mi wycinki to pielęgniarki i wszyscy byli dla mnie tak mili ,ze podczas zabiegu śmialiśmy sie,ze nic mnie nie bolało, wiec mam juz jakieś doświadczenie 🙂 i powiem Wam,ze naprawdę dobrze jest miec znajomosci, człowieka całkiem inaczej traktują , aczkolwiek to przykre...

No i byłam dzis w Tesco i zaszalalam - przeceny kosmiczne...kupiłam 2 opakowania body po 5 sztuk za 20zl jedno 🙂 jedno kupiłam 0-3 drugie 3-6 i śliczne różowe body z falbankami za 12 zł i 2 pary pluszowych spodenek za 17zl ! Cudowne uczucie, chodzę, gapię się i mordę cieszę 🙂 a w brzuchu dalej jak mnie ukuje, to az zaboli 😘 a jutro pojadę jeszcze do h&m bo widziałam dla siebie ładna sukienkę na święta wiec kupie taka większa i fajne sa bluzki , takie zwykle typy basic za kilka złotych,a ze teraz z duma pokazuje mój brzuszek to moge nosic obcisłe ciuszki 🤪 no i małej jeszcze kupie śpiocha rolling stones, bo tak mi sie spodobał 😎 szaleństwo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widzisz Aniu, czyli też miałas ciężkie przejścia 😞 to już wiem pewnie o której pani z Kopernika mówisz... wygląda jakmały gruby trol lub Hobbit może? tłuste ciemne włosy, niska...znieczulona baba... no ale nie ważne 🙂 Obysmy juz nigdy na nią nie trafiły.

Majowa Mamo: jedz dużo owoców, pij soki czemu nie? tam też jest woda 🙂 powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Jak się ma znajomości kogoś kto się zainteresuje to jakoś tak zupełnie inaczej.. No niestety tak to wygląda. Mój lekarz kończyl zmianę jak zaczęłam rodzic i poszedl powiedziec ze się mna opiekowal cala ciążę, wiem że o mnie pytał też jak przyszedł na kolejną zmianę. Niby nic a jakiś taki komfort to daje.
Hoondi haha no możliwe że o tej samej myślimy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie zaczęłam czytać książkę "język niemowląt",bo znajoma tak bardzo zachwala i myśle.ze moze to byc bardzo fajna ksiazka dla kobiet,które pierwszy raz zostaną mamą,ale nie tylko. Jesli któraś z Was jest zainteresowana, napiszcie swoje maile, mam ją w skrzynce w PDF 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te sny to są naprawdę po****:,(
Śniło mi się dziś że mój tata miał wypadek i umiera 😞 😞 😞 tak strasznego koszmaru jeszcze w życiu nie mialam 😞 nie wiem jak długo to trwało jak dlugo płakałam przez sen ale obudziłam się zapłakana, roztrzęsiona. Do dupy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.
Aniu współczuję takich snów.
Mnie sie nic nie śni ostatnio, ale to raczej dlatego, że mam noc tak przerywaną co chwila, że chodze półprzytomna. Starszy miał w nocy 39* gorączki, co dziwne bo wczoraj od rana nie miał wcale, a na noc dostał syrop przeciwbólowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że dziś nie ide do pracy bo jestem spuchnieta, musiałam strasznie płakać, zresztą jak do Was pisałam to już godzine nie spałam a jeszcze mnie telepalo i łzy mi same płyneły. Nic to tylko koszmar 😞
Znacie jakąs fajną salatkę z jajkami. Dostałam dużo wiejskich jajek już leżą jakiś czas w lodówce i chciałabym je dziś wykorzystać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
majowamama235 napisał(a):
ja rowniez chetnie poczytam 🙂 podam email meza do ktorego mam dostep 24 h 🙂 [email protected]


Majowamama wysłałam 🙂 ciekawa jestem czy odwiedzasz często PL? Ile leci sie ze Sri Lanki do PL? I w Pl gdzie wcześniej mieszkalas, bo nie pamietam czy pisałas? Jak sie tam tak daleko od rodziny?troche zazdroszczę,ale ja myśle , ze bym bardzo tęskniła. Moja siostra mieszka w Niemczech, tak niedaleko,a tak tęskni.

Ja namawiam mojego Piotra ,ze skoro i tak musimy kupić mieszkanie,to żebyśmy wyprowadzili sie ze Szczecina np.do Poznania albo Gdańska, bo mnie tu nic nie trzyma, oprócz rodziny i przyjaciół, ale i tak przecież bylibyśmy w Pl. I tak po roku czasu bede musiała szukać pracy,a perspektywa pracy w naszym mieście jest tak kiepska, ze az szkoda gadać. Nie mowię,ze gdzie indziej w PL jest kolorowo, ale tutaj budują tylko galerie handlowe i biurowce ,których nie ma nawet kto wynajmować,bo najnormalniej w świecie ludzie nie maja pracy. Mojego Piotrka trzyma praca-fakt,ale ma własna działalność ,która w większym mieście moze by nawet lepiej mogła prosperować, bo i tak przyzwyczajam sie juz do jego powrotów z pracy po 21. Nie potrafię Go przekonać i myśle ,ze za kilka lat będziemy tego żałować,a ja na pewno. Moja znajoma, o której tez Wam pisałam ,ze jest w ciazy wyżej o tydzien ode mnie a nasi M razem pracują tez chcą kupić mieszkanie i tez Karolina namawia M i Nas na Poznań , mnie tam namawiać nie musi,ale nasi mężczyźni absolutnie sa na nie! tym bardziej ze razem pracują,wiec i razem mogliby tam cos kombinować...Faceta jest tak trudno do czegoś przekonać,a myśle ,ze póki jeszcze jesteśmy młodzi to powinnismy ryzykować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...