Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Rany co za dzień! Od rana męczę się z migreną, dzieciaki marudzą, płaczą, biją się.... M śpi zmęczony po nocy w pracy, do tego boli go ręka w łokciu i też zmięty jakiś. Na szczęście dziś juz do pracy nie idzie, więc w nocy będzie z dziećmi. Ja sie wyprowadzam do pokoju syna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Magda no właśnie ja niby jeszcze pracuje i w miarę jestem w ruchu, a sapie ciągle jak lokomotywa i taaak mi ciężko, ruchy jakieś takie niezgrabne i w ogóle bardzo ociezala jestem 🤨 a przecież dopiero co kończę 4 m-c to co bedzie jak pójdę na zwolnienie.. Jeszcze gdyby nie to że zima to moglibyśmy z Kubą chodzić na długie spacery bo uwielbiam a tak to kiszenie się w domu.
Dzwoniła do mnie moja serdeczna przyjaciółka która też jest w ciąży i dziś okazało się że będą bliźniaki 😁 oj ale się ucieszyłam, powtarzałam jak zdarta płyta cudownie, cudownie 😁 ona biedna taka wystraszona , wcale jej się nie dziwię... Ale ja jako dumna ciocia mogę się cieszyć dowoli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki 🙂

Monikaaa: było napisane, że należy położyć się na wznak i położyć ręce na brzuchu między pępek, a spojenie łonowe. Tylko w uwadze pisali, że to sprawdza się w przypadku dziewcząt, które mają prawidłową wagę - wówczas nie ma zbyt dużej warstwy tłuszczu. Z doświadczenia wiem, że czasem to wymaga duuużej cierpliwości, bo maluch nie zawsze rozrabia akurat przy górnej ściance 😉
Gdy pierwszy raz to poczułam, to łaskotanie na dłoni, wtedy jakby stado mrówek mi po plecach przebiegły. Życzę Ci abyś także tego doświadczyła!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello brzuszki,
Tak sobie dzis zdalam sprawe ze juz jestem uzalezniona od tego naszego forum. Tak bardzo zwiazalam sie z Wami i jak nie wiem co tam u Was sie dzieje to szukam tylko okazji zeby zerknac choc na chwile. Teraz jak jestem na tych moich "wakacjach" to troche mniej zagladam di Was i wlasnie sobie uswiadomilam jak bardzo mi Was brakuje 🙂 Ciesze sie dziewczyny ze tu jestescue i ze mozeny sie sobie wyzalic i razem pocieszyc z tych naszych rosnacych brzuszkow. Fajnie ze jestescie 🙂 milej nocki! 😉.
P.S. sorki za literowki ale pisze z tel i ten touch screen doprowadza mnie do szalu jak mam cos poprawuac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kangoor mam to samo 🙂 zupełnie obce dziewczyny, ale fajne jesteście i lubię z Wami tu być, nie ma ani szydery ani złośliwosci, życzliwe gadu gadu. I nawet nie czuję tego że z niektórymi z Was mam 10 lub niewiele mniej lat różnicy.. Jestem tu chyba najstarsza ale kompetnie się tym przy Was nie przejmuję.. Podziwiam bardzo mamy które mają 20 - 25 lat.. ja miałam w tym czasie pstro w głowie inne rzeczy mi czas zajmowały. Jak pomyśle że w moim wieku Wasze dzieci będą szły już do szkoły to tak trochę pozytywnie zazdroszczę, ale lepiej późno niż wcale 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam was bylam wczoraj u ginekologa. okazalo sie ze wszystko wporzadku...
dziecko ma juz 12 cm i kopie jak szalone a ja nic nie czuje ..poza tym probowalo piastka uderzac w moj pepek ..
czy u was na usg dziecko tez nie ma tak jakby miejsca w srodku ? bo ja widzialam ze wypelnia cala przestrzen nozki ma lekko skulone wyprostowywuje je wlasnie przy kopaniu...
a i ssie kciuk ale to chyba normalne na tym etapie 🙂
co do badan mam infekcje w moczu lekarz dal mi jakies leki i kazal przyjsc jutro z innymi dodatkowymi badaniami moczu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny.
Ja dzisiaj w domku, od trzech dni meczy mnie migrena, teraz z rana jest troszke lepiej, ale zobaczymy potem. Jutro ide na usg, mialam isc w sobote, ale nie wytrzymam :p ja to naprawde nienormalna jestem na tym punkcie, ale tak sie martwie o moje malenstwo.
Majowamama a jakie leki dostalas? Bo mi tez wyszla jakas bakteria, kazali zuravit brac, a jeden lekarz dal antybiotyk, z kolei inni mowia, zeby nie brac tylko sprawdzic za jakis czas i taka zabawa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry
Majowa mamo na tym etapie dzidzius ma jeszcze sporo miejsca, caly czas się wierci fika koziolki, ćwiczy mięśnie, dopiero później ma coraz ciaśniej dlatego noworodki lubią być tak ciasno otulone, czują się wtedy jak w brzuchu.
Zle się dziś czuje, mam nadzieję, że mój dzisiejszy pobyt w Krk szybko się skonczy, bo chce byc z powrotem w domu
Miłego dnia Brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny, odebrałam dzisiaj wyniki moczu i crp i trochę się zmartwiłam, leukocyty 10-20, bakterie dość liczne i crp 9,6 😞 zastanawiam się czy zadzwonić do lekarza skoro w poniedziałek mam wizytę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majowamama235 napisał(a):
agach86- ja na twoim miejscu bym zadzwonila bo ja mam infekcje w moczu i lekarz szybko zareagowal antybiotykami...


To Cie posłuchałam i zadzwoniłam, lekarz mnie uspokoił powiedział że leukocyty w ciązy niektórzy uznają normę 14-16, a crp też nie jest niepokojąco wysokie więc na spokojnie mam czekać na wizytę w poniedziałek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny nie martwie się mój ginekolog powiedział, że u kobiet w ciąży to jest normalne
Wszytsko bedzie dobrze, ja mam wizytę dopiero po 10... ruchów nie czuję , brzusio malutki.
Mam nadzieje, że wszystko będzie ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!
Martwi mnie trochę hoondi,ze nic sie nie odzywa. Mam nadzieje,ze wszystko u Niej dobrze.
Ja dzis leniuchuje w domu,zimno na dworze, wiec nawet mi sie nie chce wychodzić, lodówka pełna, wiec nie mam nawet po co 🙃
Ja lekarza mam jutro na 17, wyniki odbiore po drodze,tez jestem ich bardzo ciekawa. Aga i faktycznie mi lekarz powiedział ze na te normy mam wogole nie zwracać uwagi,bo to nie sa normy dla kobiet w ciazy tylko dla zdrowych facetów. Dlatego ja swoje wyniki odbieram po drodze, nawet na nie nie patrzę ide odrazu pokazać je lekarzowi, niech ocenia.

Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane, bardzo bardzo bardzo Was przepraszam, że nie pisałam. Miałam ciężkie dni, nie zaglądałam do komp. Nie pomyślałam,że ktoś się martwi.
Na szczęście dzidziuś jest zdrowy i porusza się i nie da się ukryć, że to chłopczyk 🙂 Mam tylko uważać na siebie i chuchać i dmuchać..tylko co to znaczy....aha i ten ból w okolicach kości ogonowej promieniujący na pośladki tak jakby w mięśniach... mam wizytę 10 grudnia u fizjoterapeutki..zobaczymy czy coś pomoże....
Już tak się bardzo pozytywnie nastawiłam, że zapomniałam że miałam dwa razy łyżeczkowanie i że muszę na siebie uważać. Troszkę mnie to zaniepokoiło. a może sama sobie teraz wymyślam. Eh... pozytywne myślenie to podstawa!!!
Tez oglądałam ten filmik o wcześniaczku- płakałam jak bóbr.
Kochane Brzuszki, życzę Wam dobrego dnia, duzo sił i energii do codziennych zmagań.
Ja tez bym bardzo chciała już robić zakupki dla syneczka.. może w piątek z mężem pojedziemy...obiacał mi już 🙂 to napiszę Wam, co kupiliśmy 🙂
Moja Mama była u nas przez kilka tygodni i juz pojechała i teraz mi smutno jakoś, jak już siię przyzwyczaiłam do Jej obecności. Taka samotna się czuję...cały dzień sama w domu. Eh.. muszę się ogarnąć..taka ładan pogoda...chyba skoczę do warzywniaka i kupię brukselkę. Tak!
Może znacie jakieś pomysły na brukselkę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Noo wkooooońcu 🙂 dobrze ze wszystko dobrze u Ciebie:* a ja znowu spałam do 12 hyyyhyyy 😁 mąż sie ze mnie śmieje ze odleżyn dostane 😁
Maluszek ma 12cm 😁 ale wypasiony 🙂 mój ostatnio w 13tyg miał 7,5cm i teraz w piatek ide czyli 2tyg j wizyty i jestem ciekawa ile urósł 😁 to bedzie pełny 15tydz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...