Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

Niech rosną malenstwa na zdrowie, a my (tzn Ania31 na pewno 😉 najwyżej się będziemy toczyć 😁 jedyny czas co brzucha nie muszę wciągać 😉
Ja dziś mam kolejny dzień leniwca, w kominku się pali, mama gotuje pysznosci, tata jeździ z wnukiem, M w pracy, a ja sie bezczelnie obijam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ania prawidłowo, że sie obijasz - jak tylko mozesz to korzystaj 😉
Chudzinki jesteście i tak 😉 Ja ważę teraz 67kg i od początku ciąży schudłam jakieś 3kg i sporo w obwodach. Mało jadłam to dzidzia czerpała z maminych zapasów zimowych 😉

Magda pytasz o długość Groszka? Chłopiec będzie ale nie znam wymiarów ani zdjęć aktualnych nie mam. Mam nadzieję, że we środe uda mi się Wam pokazać 😉
A pozostałe dzidzie mają 3,5 roku i 14 miesięcy... a ten najstarszy dzidziuś to ma 31 lat 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mąż mnie dzis chyba po plecach w nocy skopał,bo kręgosłup w jednym miejscu tak mnie boli jak dotknę 😁 To chyba za to ,ze wczoraj lekkiego focha miałam hihi...czasami warto, bo dzis zabiera mnie na zakupy ,mowi ze moze córeczce cos kupimy małego , pozniej restauracja 🙂chyba jednak za rzadko stroje fochy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doti to mój rocznik 🙂
Marta udanych zakupów 😎 mój jak mamy na zakupy jechać to jest chory, nie znosi, do marketu po spożywcze rzeczy i chemię nie ma problemu, ale tak to go nie wyciagne, nie pójdzie i już. Woli mi kase dać i mieć z głowy. Przynajmniej tyle że do resteuracji często w niedzielę jeździmy jak zostajemy u siebie bo w kinie czy w teatrze to już nie pamiętam kiedy byłam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania mój tez nie lubi,tylko spożywka, jedynie do tk maxxa wejdzie i nigdzie wiecej, a w tk są takie słodkie ubranka dla dzieci ,ze jak tam patrzę to szaleje...i pewnie tam albo w h&m tata ewentualnie wybierze sukienkę, mam jeszcze zniżkę 30 % do cubusa wiec tam pewnie tez wejdę. Pierwsza sukienka to zaszeleje, a pozniej już na spokojnie, poza tym bardzo duzo ślicznych ubranek mam po chrzesnicy wiec sporo mi odejdzie, tym bardziej,ze Ona ma je piękne i wszystko trzymała dla mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się tak cieszyłam jak w poprzedniej ciąży dowiedziałam sie, że córeczka będzie, że będę mogła w tych pięknościach w sklepie wybierać... a tu się okazało, że straaaaaaaaasznie dużo ubranek dostałam od kuzynki i cała przyjemnośc kupowania mnie ominęła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Brzuszki 🙂
Jak Wam minęła niedziela? U mnie kolejny leniwy dzień, aż mnie już nosi 😉
Ja z ciuszków coś tam kupie jak będą sezonowe przeceny. Bardzo lubie mothercare niestety jest tam drogo więc kupuje tylko na przecenach, lubie h&m, tk maxxa też i w tesco z tego f&f też są spoko rzeczy dla dzieci. W tej ciąży mam trochę inne podejście do ciuchowej wyprawki, ale nie dziwie się mamom w pierwszej ciąży, miałam podobnie. Jeśli mogę jednak coś doradzić to nie kupujcie dużo rozmiaru 56 bo może się okazać że Wasza dzidzia \" długa\" i nie wykorzystacie. Lepiej mieć więcej większych niż takich \" na styk\".
Dla chłopczyka mam sporo rzeczy ale dla dziewczynki nic a nic, oj przepiekne są czasem te sukieneczki, może akurat czekają na mnie.. zobaczymy w środę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny, jetem tak, jak Wy w 16 tygodniu 🙂 ale nie wiem czemu u mnie sie to nie wyświetla. Płec poznałam na badaniu USG tym dokładnym w 13 tygodniu na 90 % chłopczyk, teraz sie tez potwierdziło, bo miałam kolejne USG. Spanikowałam, bo przeszłam chyba grypę żołądkową i 2 dni miałam bardzoooo słabe, juz się bałam o dzidzi i musiałam do niego zajrzeć. Na szczęście wszystko ok 🙂 Ja też farbowałam włosy niedawno nawiązując do wcześniejszych pytań. Używam farby bez amoniaku. Pozdrawiam 🙂 aha czy Wy też nie możecie jeść smażonych raczej rzeczy? (wymioty itd...?)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry brzuszki!
Nie mialam dostepu do kompa przez weekend a tu dzis patrze ze sie porzadnie rozpisalyscie 🙂

Witaj Hoondi- ja tez przechodzilam wirusa (rota wirusa) w ciazy i wszystko jest OK. Lekarka powiedziala ze tylko powazna infekcja z wysoka goraczka moze byc niebezpieczna, a wymioty i biegunki czy inne przeziebienia raczej nie maja wiekszego wplywu na malenstwo.
Widze ze mamy kolejnego chlopczyka- to juz chyba 5:1 🙂 Marta- ale Twoja Kaja bedzie miala powodzenie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj hondi ;-) mnie szarpie jak tylko powacham coś ma co nie mam ochoty i myślę ze tak mi zostanie do końca...tylko menu się poszerza powoli ;-) mi niedziela fajnie minęła mam nowe super ubranko dla synka (zrobiłam sobie zdj na profilowe) tylko nie wiem czemu bokiem i się ds się tego zmienić nawet jak obracam zdj... A teraz co chwile chodzę i zakładam na nie dotykam i przytulam a mąż się na mnie patrzy jak na wariatke i śmieje ;-) ale co poradzę :-P już się tak nie mogę doczekać!!!! Byle do świąt, od nowego roku szybko zleci ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monikaaa napisał(a):
Witaj hondi ;-) mnie szarpie jak tylko powacham coś ma co nie mam ochoty i myślę ze tak mi zostanie do końca...tylko menu się poszerza powoli ;-) mi niedziela fajnie minęła mam nowe super ubranko dla synka (zrobiłam sobie zdj na profilowe) tylko nie wiem czemu bokiem i się ds się tego zmienić nawet jak obracam zdj... A teraz co chwile chodzę i zakładam na nie dotykam i przytulam a mąż się na mnie patrzy jak na wariatke i śmieje ;-) ale co poradzę :-P już się tak nie mogę doczekać!!!! Byle do świąt, od nowego roku szybko zleci ;-)


Super! Przy pierwszej ciay tez bardzo szybko zaczelam szalec z ubrankami i wpatrywalam sie pozniej w nie godzinami. Wyciagalam z szuflady, rozkladalam, ogladalam, skladalam, na nowo wedrowaly do szuflady i tak w kolko 🙂 Doskonale Cie rozumiem!
Nie wiem czy mi sie tylko tak wydaje ale jakos mi ta druga ciaza leci duzo szybciej. W pierwszej to pamietam ze 1szy trymestr trwal wieki, potem do 20-tego tyg tez kolejne 100 lat, a teraz poki co leci mi tydzien za tygodniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stres raczej nie mniejszy- ja mam dosyc trudna ciaze i tym razem jestem chyba bardziej swiadoma ryzyka, komplikacji itd. niz poprzednio- tak ze nawet powiedzialabym ze denerwuje sie jeszcze mocniej. Natomiast co do tego ze czas z dzieckiem plynie szybciej to sie zgadzam i pewnie to powoduje ze te dni teraz uciekaja mi jeden za drugim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wow - faktycznie jesteśmy wyjątkowe i póki co jedyne...liczę,ze chociaż któraś jeszcze dziewczynkę bedzie miec 🙂
Wy ubranka kupujecie,a my byliśmy z M w sobote i nic nie kupiliśmy...jednak muszę jeździć sama, bo on wybiera takie drogie rzeczy ,bo nic sie na tym nie zna, wiec męża pościć na zakupy to na koncie zostanie zero złotych. Wybrał buty dla dziecka w tk za 130 zł! Także nic nie kupiliśmy ,w tym tygodniu pojadę sama na spokojnie. 😎
Powiem Wam,ze bardzo ciągnie mnie na słodycze, wiec staram sie ich nie kupować ,zeby mnie nie korcilo. Wiadomo,ze cos zjem, ale jak mam paczkę małych batonów to mogłabym zjeść cała na raz, wiec nie moge za duzo kupować.
I kolejny tydzien leci...byle do świat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny mi weekend minął remontowo, mąż odmalowywał mieszkanie a ja dzisiaj od rana sprzątam:/ Wczoraj poczułam pierwsze ruchy jak jechałam pociągiem od teściów super sprawa 🙂
Ja już zaczynam przygotowania do swiąt dzisiaj kurier przyniósł paczkę ze wstążkami i bombkami styropianowymi więc zabieram się do roboty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kangoor napisał(a):

Super! Przy pierwszej ciay tez bardzo szybko zaczelam szalec z ubrankami i wpatrywalam sie pozniej w nie godzinami. Wyciagalam z szuflady, rozkladalam, ogladalam, skladalam, na nowo wedrowaly do szuflady i tak w kolko 🙂 Doskonale Cie rozumiem!
Nie wiem czy mi sie tylko tak wydaje ale jakos mi ta druga ciaza leci duzo szybciej. W pierwszej to pamietam ze 1szy trymestr trwal wieki, potem do 20-tego tyg tez kolejne 100 lat, a teraz poki co leci mi tydzien za tygodniem.

Dokładnie tak samo Kangoor! 🙂 Teraz to strasznie leci nie tylko mi ale i moim bliskiem. W poprzedniej ciąży rodzina, przyjaciele wydzwaniali pytali jak się czuje a teraz to taka jakaś " oczywista oczywistość' 😉 a dla mnie to stres nie mniejszy i wcale to wszystko nie takie oczywiste, może dlatego boję się każdej wizyty. Z ciuszkami też tak miałam prałam, prasowałm z takim namaszczeniem. Pamiętam jak Michał ułożył z ciuszków czapki i rękawiczek ludzika w łóżeczku i ten ludzik leżał tak do prawdziwego " ludzika" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga super, że dzidzius się odzywa 🙂 🙂 U mnie to wciąż tak delikatne że aż niepewne

Miałam dziś trochę czasu więc wstąpiłam do douglasa powachać perfumy bo chcialam sobie coś kupić. Zawsze lubiłam perfumy, ładny zapach a teraz wszystko ale to normalnie wszystkie nawet te co mi się zawsze podobały, mi śmierdzą 🤨jade teraz w busie i nie czuje nic prócz dolce vity na nadgarstku i aż mnie mdli 🤢chyba sobie odpuszcze zakup na dłuuugi czas aż mi całkiem przejdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o ruchy malucha to ja tez jeszcze czekam. Raz mi sie wydawalo ze juz cos tam sie rusza ale nie jestem pewna czy to dzidzius czy moje jelitka 🙂 Poprzednio ruchy poczulam w 18 tygodniu, wiec spokojnie czekam, bo na tym etapie bardzo latwo sie pomylic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...