Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć Ciężarówki. Czy mogłabym Was prosić o podanie nazw sprzedających z allegro? Nie chce mi się przeszukiwać forum (szkoda że dalej nie ma wyszukiwarki...) a myślę czy by nie pokupić trochę rzeczy potrzebnych...

Tak w ogóle odzywam się rzadko bo strasznie dużo na głowie mieliśmy ostatnio... Wczoraj pochowaliśmy teścia....

Imion nie mamy wybranych... M twierdzi że jak się urodzi to się wybierze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kangoor Michał chce Bartłomieja, ja Bartosza 😉 nie wiem jak Boga kocham jak ja się z tym moim mężulkiem dogaduje 🙃 a w sumie nie ma co narzekać 🙂

Doti też będę zamawiać u tego gościa r_p77 prawie zawsze u niego kupuje. U tego drugiego widziałam pare fajnych rzeczy to możliwe że się skusze

Orientujecie się może czy są miniaturki babydream lub innego zelu dla dzieci w rossmanie? Tak sobie pomyślałam że może bym kupiła do szpitala żeby dziecku nie pachnieć czymś intensywnym. Nie ma w tym moim miasteczku rossmana więc nie mam jak sprawdzić

Magda wracaj do zdrowia, przegon gorącą herbatą z sokiem malinowym wszelakie przeziębienia 🙂

No już niedługo marzec byle go przetrwac a potem mogę rodzić..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!
Ja się dziś trochę zmobilizowałam,bo moja kumpela od bliźniaków zadzwoniła,ze za 7tyg. Umówiona jest na cesarkę jesli wszystko bedzie dobrze dalej szło. Fakt,ze Ona nosi bliźniaki,ale doszło do mnie, że to zaraz,wiec dzis piorę i w przyszłym tyg.powoli zacznę pakować torbę i zobaczę co mi jeszcze brakuje,ale dla mnie to tylko mydła i podkładów poporodowych brak,ale jutro jedziemy do szpitala na zwiedzanie porodówki, w ktorej chce rodzic,wiec dowiem się co trzeba miec ze sobą,a co bedzie zbędne. 😮
12.03 idę na warsztaty "Bezpieczny maluch"-koleżanka mnie zapisała,to chetnie dowiem się czegoś o pierwszej pomocy,bo jestem w tym niestety zielona,a skoro do szkoły rodzenia juz nie zdążę,to chociaz w tym bede uczestniczyć, tym bardziej,ze odbędzie się to w hotelu ulicę dalej od mojego domu 😆
A w piątek lekarz i ważne usg przeplywowe 😆 ciekawa jestem ile mała juz wazy i czy pokaże buźkę ,zebym mogła ją znowu zobaczyć w 3d 🙂
Miłego dnia 🤔 ide na spacer 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malgosia myślalam o żelu. Ten balsam na rozstepy to taki różowy? Raz miałam w poprzedniej ciąży racja że się w ogóle nie chciał wchłaniac ale mnie bardziej drażnil zapach, po prostu śmierdzial więc tez w połowie wywaliłam. Czytalam że ta niebieska seria dla niemowląt też ma nieprzyjemny zapach, a reszta spoko, ale sama nie wąchalam. Generalnie mamy polecają i mam zamiar wypróbować to wyrobie sobie opinie. Ten blog fajny ale.. cóż nie znam się tak jak autorka na chemii jednak niektóre produkty jak np chusteczki nawilzane pampers ona neguje a u nas się bardzo sprawdzają i nie będę z nich rezygnować. Ona ma bardzo złą opinie o mustelli i z tego zelu dla dzieci owszem nie byłam zadowolona ale o tych kremach na rozstepy dla kobiet słyszalam prawie same dobre opinie, palmers którego ja używam też wg niej be więc ...

Marta ja chyba od razu kupie 2, pampersa na początek. W tesco widzialam tez huggies też kupie 2. Słyszalam że mają wycofywać a szkoda bo lubiłam te pieluchy. Jak tylko malutki będzie ciut większy wyprobuje dady i fajnie by było gdyby go nie uczulaly bo uważam że są nie tylko tanie ale i naprawdę w porządku nie przeciekają itd. Na początku mi oczywiście śmierdzialy ale już albo ja się przyzwyczailam albo po prostu przestaly śmierdziec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda- kuruj sie! Duzo zdrowka.
Marta co do pieluch to mysle ze mozesz spokojnie kupic paczke 1nek- tak poprostu zeby byc juz przygotowanym do szpitala. A pozniej to juz sama ocenisz na pupie malucha czy te 1 sa OK i wyslesz meza po zakupy 🙂 Ja sie zaopatruje w 1ki i to kilka paczek bo wiecie mi nikt nie daje szans ze dotrwam do maja i prognozy sa na 36tydzien wiec bobas na bank bedzie pasowal do 1nek 🙂
A z tym Babydream to co mama to opinia. ja wlasnie zachecona tym blogiem z analizami zaczelam czytac opinie mam i stwierdzilam ze jest baaardzo duzo pozytywnych wiec zaryzykuje. tak czy inaczej nie wszystkie produkty tej firmy byly polecane na blogu wiec trzeba uwazac! Oliwka i mydelko OK ale juz jakies emulsje niekoniecznie. W kazdym razie ja pierwsze tubki kosmetykow kupilam- tak jak juz pisalam- z serii Emolium.

Ania- haha no to macie orzech do zgryzienia 🙂 Moze twoj maz zmieknie i postawisz na swoim 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, odebrałam dziś wnik i na szczescie cukrzyca mnie omineła i żelazo się podniosło 🙂
Zrobiłam właśnie zakupy na allegro u tego uzytkownika r_77 wiec część już będę miała 🙂
co do pieluszek ja kupie po jednej paczce 1 i 2 zobacze które będą lepiej pasowały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mialyscie doświadczenie z kosmetykami ziaji? Dla dzieci to chyba ziajka,bo tez jestem ciekawa,a ja z ziaji używam wielu kosmetyków i jestem bardzo zadowolona,ale jak to wyglada u dzieci to pojęcia nie mam,a ceny są przystępne. Sama na początek zakupie oillatum,a potem bede próbować, tak samo z pieluchami, na początek pampersy,a potem tez chciałabym wypróbować Dadę.
Patrzę na aukcje tych użytkowników co podalyscie i zastanawiam się czy takie cos jak podkłady jednorazowe do przewijania do szpitala są potrzebne??? A podkłady poporodowe kupie tez w każdej aptece...wiec chyba mi juz nie opłaca się kupować na allegro,bo zostały mi tylko takie pojedyncze rzeczy wiec szkoda kasy na przesyłkę,skoro apteka pod nosem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malgosia to ja chyba jeszcze w starych opakowaniach kojarze
Marta z ziaji dla dzieci nic nie miałam więc nie wiem. Z podkładami nie pamiętam już czy kupowałam do szpitala ale bardzo fajna sprawa i może któras z Was skorzysta to podkłady higieniczne na przewijak, jak coś malutki zabrudzil a jak był malutki przy przewijaniu zdarzało się to dość często to po prostu wyrzucalam a nie musiałam prać na okraglo pieluszek na które go kladlam czy pokrowca. Kupowałam różnych firm najczęściej bella ,w rossmanie chyba właśnie babydream albo po prostu w aptece.

A tak jeszcze ku pamięci z kosmetyków które mi przy maleństwie pomogly to mustela na ciemieniuche, rewelka. Nie każde dziecko ma ciemieniuche mój miał jak miał około m-ca i po tej musteli zeszła raz dwa. To tak jak już jesteśmy przy kosmetykach i innych gadzetach 🙂
Aga super że wyniki masz dobre, czyli pożegnalas się z żelazem i anemią?
Kangoor a może malutki Cie zaskoczy 🙂 czy ten 36 tydzień to proroctwo lekarza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Gosia 🙂 Duzo pozytywnych opini słyszałam o Dadzie,więc na pewno bede próbować wszystkiego. Mam nadzieję,że u nas problemów ze skora nie będzie,a te podkłady do przewijania zakupie,ale mam nadzieję,ze jutro dadzą mi tez jakaś listę co trzeba wziac do szpitala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez zgadzam sie co do pieluszek Dada. Bardzo dlugo uzywalam Pampersow- w sumie nie wiem dlaczego a okazalo sie ze Dada o polowe tansza a rownie dobra. Na poczatek na pewno bede kupowala Pampersy, bo jednak maluszek ma bardzo wrazliwa skore a jednak papmersy maja lepsza przewiewnosc wiec pewnie latwiej o utrzymanie pupy bez zaczerwienien i odparzen ale mysle ze duzo szybciej tym razem przejde na Biedronkowe cudo.
Ania- z tym porodem to wiadomo, jakas tam szansa jest ze wytrwam dalej niz do 36tego ale niewielka, przez to ze mam podwojna macice i ona poprostu robi sie niewydolna. szyjka tez nie daje rady przy dwoch macicach a ponadto macica sama w sobie jest mniejsza niz taka normalna pojedyncza. Prawie zadna kobieta z ta wada nie jest w stanie wytrwac do konca ciazy- takze szanse sa male- ale zobaczymy- zdarzaja sie cuda przeciez 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wyprobuje dadę bo dużo moich koleżanek sobie chwali.
Aniu wizytę u lekarza mam za tydzień więc dopiero wtedy lekarz mi powie czy odstawić, jest jeszcze poniżej normy ale mowił że jak będzie powyżej 11,2 to ok a ja mam teraz 11,5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku kangoor to może się okazać że już za 1,5 miesiaca będziesz mamą 🙂 Jak ten czas leci!!! Zaczyna to do mnie docierać że trzeba się sprężać z tymi zakupami a nie czekać do ostatniej chwili 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie- do mnie tez ostatnio to dotarlo i stad zaczelam intensywne przygotowania. Ciuszki mam juz wyprane tylko wyprasowac i poukladac. Zakupy zrobione, na czesc jeszcze czekam bo przesylka nie dotarla.
Ale ten czas leci- a ja mam wrazenie ze dopiero co robilam test 🤪
Jutro mam znowu USG wiec zobacze czy moj maly babelek rosnie jak trzeba..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie ciężarówki
Ale mam dzisiaj chandrę. Masakra. Nic mi się nie chce. Łażę po allegro, ale tak bez skutecznie. Co nie znajdę, to zaraz stwierdzam, że lepiej pojechać do hurtowni i tam sprawdzić. Włącznie z chemią.

Co do pieluszek, to mój brat baaardzo sobie chwalił te Dada, a kolega z pracy, że są jakieś Newborn\'y i te są dobre.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...