Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze że poruszyłyście kwestię tego co do wózka bo wczoraj szukałam jakiś kompletów poduszek z kołderką ale to chyba faktycznie nie ma sensu. Też postawię na prześcieradełko i kocyk, chociaż wiem że niektóre mamy zamiast prześcieradełka używały tetrowych bądź flanelowych pieluszek i też się sprawdzało.

Ahh i jak mogę to polecę Wam te flanelowe dostałam niedawno w prezencie dwie i są świetne, mięciutkie i duże a wygladają ślicznie. To przykładowy link http://bocianiegniazdo24.pl/pie-tetrowe/148-pieluszka-flanelowa-.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kangoor wielkie dzięki! Potwierdziłaś to co właśnie przed chwilą usłyszałam od mamy. Kocyk miałam zamiar kupić tak czy inaczej, ale z tym prześcieradełkiem to bardzo dobry pomysł. Szczególnie, że faktycznie posypiemy się na lato 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Marta, ale ja niestety ani coli ani paluszkow 😞 gorzka herbata zostaje.
Aga, potwierdzam, pieluchy flanelowe sa super zakupem. Ja uzywalam glownie na przewijaku, malej bylo cieplo i przyjemnie. Ponadto na wszelkie wyjscia mialam pod reka bo jak chcialam gdzies polozyc mala to zawsze na rozkladalam flanelke. Powiem Wam ze jak kompletowalam wyprawke dla Hani to wzielam na probe tylko 2 czy 3 sztuki i bardzo szybko dokupilam wiecej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny
Aga i Szysza to już jeden z najważniejszych zakupów z glowy, super 🙂
Pieluszki flanelowe też się u mnie bardzo sprawdziły szczególnie te duże, tak sobie nawet myślę że będę pod dzidziusia w wózku podkladac, chociaż przescieradelko też chciałabym kupić. A to takie zwykłe frotte masz Kangoor? Ja to jakos nawet o tym nie pomyślałam
Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz, dzięki! To się fajnie składa bo chce zrobić u niego zamówienie po wyplacie. Dziewczyny czy Wy puchniecie trochę? U mnie już chyba czas ściągnac obrączke bo już jest ciasno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na razie nic nie puchnie. Raczej martwię się małym przyrostem wagi. Mąż nawet mi ostatnio powiedział że tyłek mi zanika...ehh a przed ciążą tak się martwiłam że za dużo przytyje:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga ale Ty się tym naprawdę nie martw, bo co kobieta to inaczej. Moja koleżanka ta z bizniakami jest gdzieś w połowie ciąży nie pamiętam który dokladnie tydzień i na początku nie miała za bardzo apetytu schudla pare kg i potem bardzo pomału zaczęła przybierać. W momencie gdy ja już dawno chodziłam w spodniach ciążowych ona nie miała jeszcze potrzeby ( z bliźniakami!) i wszystko wg lekarza jest ok tak jak u Ciebie 🙂 także ciesz się bo ja mało że kulka to jeszcze podpuchnieta 🙃

Szysza dzięki za odpowiedz może to nieładnie ale dobrze że nie jestem sama bo już się zaczęłam martwic czy to nie za wcześnie. Ostatnio też puchlam ale pod koniec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z ta waga faktycznie roznie bywa 🙂) Ja tez przytylam poki co niby strasznie malo bo tylko 3 kg i nadal latam w swoich dotychczasowych ubraniach , ale brzuszek tez nie mam za wielki.
Co do wozkka to zdecdowalismy sie na TAKO CITY MOVE , ale nadal nie mozemy sie dogadac co do koloru, MOJ caly czas upiera sie przy fiolecie , ale ja nie jestem za bardzo do tego koloru przekonana.Co myslicie ? Poza tym mala juz kategoracznie zabronila mi lezec na prawej stronie i za kazdym razem kiedy sie obroce na prawa przypomina mi kopniakamii jak mam lezec 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
Dawno nie. pisalam bo meble, zakupy, malowanie, przeprowadzka itd... Dzis ostatecznie przewozimy graty. Jeszcze nie wszystko spakowane...pudel sto tysiecy 🙂.dobrze, ze w miare sie czuje. Ciezko mi chodzic i dlugo nie daje rady ale na szczescie maz i przyjaciel e pomagaja 🙂
Wlasnie siedze na nowym mieszkaniu, maz skreca sofe ,panowie koncza lazienke, zakladaja drzwi, kolega maluje poprawki a ja siedze i czytam Was 🙂 i pisze wreszcie do Was 🙂

Chcialam Wam zyczyc zdrowia i energii!

Ja uciekam do pakowania kolejnych pudel w domu 🙂 bo o 19 zaczyna sie przewozenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja teź zaczynam martwić się wagą, mam juź 12kg na plusie, a do konca jeszcze 3 miesiące. Niby nie jem więcej i nie czuje aby woda się we mnie aź tak zgromadziła, obrzęków ani opuchniętych kostek nie mam. Moze to przez zmianę metabolizmu, moja aktywność fizyczna zdecydowanie spadła i to jest przyczyna mojego przyrostu masy ciała. Chyba czas zacząć uprawiać ćwiczenia dla kobiet w ciąźy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej laseczki mnie dziś czeka ciężki dzień. Przede mną wyprawa po urzędach muszę zmienić adres zameldowania i wyrobić nowy dowód:/ Nie wiecie czy w urzędach kobiety w ciąży maja pierszeństwo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny

Hoondi ale super że już na swoim 😎 to pewnie masz teraz syndrom "wicia gniazda" 🙂

Aga mam nadzieje że trafisz na uprzejmych ludzi i ktoś Cie przepuści a nie na zgreda z tokiem myślenia " zaszłaś to stój"

Przeglądalam wczoraj asortyment na allegro i mimo że przecież nie pierwszy raz to nie wiem ile tych majtek podkładów itd 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry,
Hoondi, tylko spokojnie! Nie przemeczaj sie zbytnio 🙂 Ja sie urzadzalam na samym poczatku ciazy i pamietam ze to ogromna przyjemnosc wybierac to i tamto i ukladac sobie to wszystko po swojemu ale tez pamietam ze potem bylam umeczona i czulam jakby ktos spuscil ze mnie cale powietrze.
Aga- powodzenia w urzedach. Mam nadzieje ze jakos to przetrwasz, bo w sumie to nie mam pojecia jak to jest z tym przepuszczaniem w kolejce. Mnie narazie nikt jeszcze nie potraktowal jakos inaczej, a wrecz ostatnio w punkcie pobran na badaniach jak oznajmilam ze wchodze bez kolejki (bo na drzwiach napisane jak krowie na rowie CIEZARNE PRZYJMOWANE POZA KOLEJNOSCIA) to facet na mnie ryknal i zapytal \"a niby dlaczego\"??
Karos- waga sie nie przejmuj, po porodzie zrzucisz- karmienie piersia wymaga zazwyczaj troche wyrzeczen wiec kg beda leciec same w dol 🙂 Ja gdyby nie ta moja cukrzyca to pewnie mialabym juz duzo wiecej niz TY.
Ania- co do tych zakupow to ja tez mialam niezly dylemat. Jakos tak to sie wszystko zapomina. Ponadto jak wiecie nie rodzilam w Polsce wiec poprzednio w sumie nie musialam miec zadnych podkladow, ani dla siebie ani tych na lozko bo wszystko zapewnial szpital wiec tym bardziej zastanawialam sie ile tego 🙂 Jak cos to mezusia wysle do apteki w razie czego.

Tak tak w ogole to wczoraj bylam u diabetologa na konsultacji i lekarka mnie pochwalila ze dobrze sobie radze i ogarniam temat. Nazwala mnie nawet grzecznym brzuchatkiem!!! haha... tak wiec w nagrode pomyslalam ze sobie dzis strzele kawe i jakies ciacho, a co!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u mnie dom pełen rodziny- siostra, Mała Nadia, mama- SUPER! Nadia chodzi, gada do brzucha i mowi,ze Ona juz chce się bawić z Kają. Wkłada sobie miska pod bluzkę i tez jest w ciazy 😆 A wujek Piotrek jest jak zawsze najlepszy do zabaw i tak szkoda,ze musiał iść do pracy. Boimy się,ze jak mała się urodzi bedzie o Niego zazdrosna,bo póki co On się z Nią bawi i Ona Go kocha najmocniej i wujek jest tylko Jej 😁
Idziemy zaraz do sali zabaw, mam nadzieję, że dojdę,ale pewnie bede zmęczona chodzeniem 😉 no dobra,raz nie zawsze. Nawiozly mi słodyczy-bede olbrzymem,mimo ze ju jestem, to za 2,5 miesiąca dźwigiem mnie bedą do szpitala zawozic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I załatwiłam wszystko 🙂 nie wiem co się dzieje w tych urzędach ale wszystkie Panie takie miłe! było dużo ludzi ale chyba z 30 okienek czynnych więc załatwiłam dwie sprawy od ręki 🙂 Czasami fajnie tak miło się zaskoczyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Brzuszki 🙂
Nie wiem co to się porobilo ale śpię od kilku dni jak susel 😁 i mimo że wstajemy z Kubą bardzo wcześnie, bo że nie chce spać w dzień to potem mi wcześnie zasypia i wcześnie wstaje, to wstajemy z uśmiechem 🙂 on wyspany, ja wyspana. Mam nadzieje, że tak jeszcze chwile będzie 😉

Marta korzystaj 🙂 nie ma jak rodzinka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zazdroszcze Ania, bo u mnie zas ze spaniem slabo. Przez 2 czy 3 tyg nie mialam zgagi, myslalam ze to przez ta diete ale okazalo sie ze od kilku dni wrocila I to ze zdwojona sila. Spie prawie na siedzaco, bo nijak nie moge sie ulozyc zeby nie miec tego potwornego palenia. W ciagu dnia tez mnie meczy ale jakos tak nie jest to az tak dobijajace jak w nocy.
Jakies plany dziewczynki na weekend? Ja sie umowilam na jutro z polozna na zwiedzanie porodowki I ustalenie planu porodu. Mam nadzieje ze nie bedzie tylko jutro natloku pacjentek I mnie nie odwola, bo juz w sumie chcialabym miec to zalatwione. A Wy juz ogladalyscie szpitale w ktorych bedziecie rodzic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja dzisiaj wyjeżdzam w góry na weekend. Mąż umowił się z kolegą na rower w górach a ja stwierdziłam że sobie troszkę pospaceruję i zaczerpnę swieżego powietrza 🙂 Mam tylko nadzieję że jakoś zniosę tą podróż. My też mamy w planach zwiedzanie porodówki ale ciągle coś wypada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...