Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jezeli chodzi o kurtkę zimowa to daje jej jeszcze 2 tyg zanim pęknie oczywiście w brzuszku. brzuch rośnie mi w zastraszającym tempie i jestem ciekawa od czego to zależy bo od początku przytyłam 3 kg a wyglądam jakbym była w 7 miesiącu. boje się pomyśleć jak będę wyglądać za 4 miesiące ;/ juz ledwo sie turlam i walcze o kazdy oddech 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej Brzucholki 🙂
Już się nie mogę doczekać wizyty, Kangoor na którą idziesz?
Dobre z tymi taczkami 😉
U mnie dziś nerwowy poranek, tzn Kuba się denerwuje i mi się udziela. Teraz się przytulil i siedzi grzecznie. Od rana woła że chce na nocnik no to idziemy do nocnika a on " nie chce" i w drugą stronę chyba mu się chce a kojarzy to teraz z bólem i dlatego tak 🤨 no nic mam nadzieję że szybko wróci normalność...
Doti doczytałam że jedziesz na sylwka do Zakopca, ale Ci fajnie 🙂 🙂 🙂 mnie czeka to ciężarna party mam nadzieje że też będzie fajnie, zanim zaszłam w ciążę myślalam o Pradze bo z wszystkich miast które widziałam, Prage kocham najbardziej bardziej od NY. Jest taka strona wirtualnapraga.pl jakby któras miała kiedyś jak dzieciaczki będą większe ochote to polecam. My bralismy kiedyś noclegi na sylwka u nich i bardzo fajnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu my jedziemy ale z dziećmi...a wiesz jakie są wyjazdy z dziećmi 😉 Zależy jaka będzie temperatura bo moze się uda na rynek w sylwestrowy wieczór wyskoczyć choć na chwilę. No i oby zdrowi byli bo jak będą chorować to komuś domek odstąpimy... A cena naprawdę niewielka bo płacimy coś 40-50zł za domek na 4 osoby za dobę...
Z Kubusiem pewnie jest tak jak mówisz - miał zaparcie i teraz kojarzy wypróżnianie z bólem. Niestety musisz go przekonać żeby nie doszło do tzw zaparć nawykowych...

Marta współczuję tych 8-mek. Ja juz mam wszystkie usunięte...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry,
Marta wspolczuje z tymi osemkami. Mam nadzieje ze "troszke" Cie tylko pobola i szybko bol minie, bo z wyrywaniem teraz to troche kiepsko. Ja mam poki co tylko 1na 8mke usuniete i modle sie zeby mi sie pozostale nie obudzily. u
Ania, mam wizyte dopiero na 19.30 wiec chodze od rana jak na szpilkach. Mam scisniety zolodaek i niedobrze mi jest a z drugiej strony jestem mega glodna. Boze czy ja sie kiedys przestane stresowac? Jestem jakas nienormalna chyba 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta jak tylko sobie pomyslę o 8 to mnie ciarki przechodzą...brrr.
Ale Wam zazdroszczę tych dzisiejszych wizyt ja dopiero za tydzien mam połówkowe a wizyta u lekarza 3 stycznia...
Doti tak mnie natchnełaś do tych konkursów ale szukam szukam w necie i chyba nie mam talentu do wyszukiwania 🙂 Jak na razie zarejestrowałam się na stronie Pampers i dostałam bon na 10 zł wow hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kangoor jak ja Cie rozumiem... Mały plumka i to mnie uspokaja trochę
Marta współczuję 🤨 oby Ci się uspokoiły na czas ciąży i pologu
Doti kasa super za domek 😮 jak dzwonilam z 3 -4 lata temu to wołali tyle pieniędzy że mi szczęka opadła, odpuscilismy wtedy 🤨
Powiedzcie co byście zrobiły dałybyscie Małemu czopka czy poczekaly..no sama nie wiem kurde 🤢 M mowi by poczekać, bo kolejny dzien rano dostaje ten duphalac.Mały nie płacze ale cały czas wszystko się kręci wokół jednego..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajnie macie,ze idziecie na wizyty 🙂 Ja dopiero 27 i zastanawiam się czy nie za późno na polowkowe, bo bede prawie w 22 tyg.ale chyba mozna je zrobic do 22 tyg.? Myśle,ze lekarz chyba jednak wie co robi 🙂
Będę czekać na wieści od Was 😘
U mnie podobno nagra płytę na tym badaniu,wiec teście i rodzice się ucieszą 😉
Trzymam kciuki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Marta- 22 tyg. jest OK na polowkowe. Chyba z tego co wiem mozna robic juz od 19 dokonca 22. Ja w sumie mam dzis taka regularna wizyte ( zawsze lekarka robi mi USG, wiec mam nadzieje na plec juz dzis) a polowkowe mam dopiero za tydzien u innego lekarza.
Ania- skoro lekarza przepisal czopki to moze podaj malemu jeszcze raz. Po co bidulek ma sie meczyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej normalny objaw. Macica sie rozciaga i powieksza i stad te pobolewania. Jesli nie jest to jakis staly i dlugo-trwajacy bol to mysle ze wszystko jest OK. Mnie tez od czasu do czasu pobolewa podbrzusze, czasami krocze albo cos takmnie tam lekko kluje. Moja lekarka mowila ze to jest normalne. W poprzedniej ciazy tez tak mialam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majowamama235 napisał(a):
hej majoweczki 🙂 mam do was pytanie czy tez czasem odczuwacie bole w okolicach jajnikow ? nie bola mnie same jaajniki ale po bokach brzucha najgorzej jak sie zginam albo poruszam zbyt szybko..juz nie wiem o co chodzi


Ja też tak mam zwłaszcza przy kichaniu, pytalam lekarza i powiedział że to normalne bo zmienia się ułożenie narządów i żeby w ogóle się tym nie martwić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny moze macie jakiś pomysł na prezent dla 5 letniej dziewczynki? mam z nia straszny problem bo ona interesuje sie tylko monster high ale ileż można i do tego te lalki są takie okropne. Myslałam o jakies grze ale w sumie grać trzeba mieć z kim a ona raczej cały czas sama bo jej rodzice wogole sie z nia nie bawia?

kangoor moja córeczka ma ta samą kurteczke co twoja córcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha 🙂 No to ladna kurteczke ma Twoja corcia 🙂
Co do prezentu, hmmm to ja raczej nie jestem jakims masterem w wymyslaniu prezentow, ale moze jakies akcesoria dla lalki, wanienke i przybory kapielowe, albo jakiegos doktora? moze bedzie badac lalki? Albo taki zestaw z ciastolina do robienia ciastek, lodow itd. teraz tego w sklepach jest bardzo duzo. No i mozna bawic sie samemu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem jestem ;-) cały czas jestem i czytam codziennie, tylko akurat nie miałam nic ciekawego do napisania. Nuda...wizyta dopiero za tydz... I tylko odliczam dni. Dzisiaj robiłam krew i mocz i zaraz sobie sprawdzę wyniki na necie, normalne za to kocham DIAGNOSTYKĘ zr nie muszę nigdzie chodzić tylko na internecie sobie sprawdzam ;-) w piątek czyli pojutrze się u mnie zacznie 5 miesiąc bo niby od rozpoczęcia 18 tygodnia ;-) 5 miesiąc jak yo dumnie brzmi, już tak wysoko ;-) no a czekam na wieści z waszych połowkowych...jak tam? :-*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja już po połówkowym. Dzidzius zdrowiutki 🙂 🙂 🙂 jestem prze szczęśliwa, wybadal go bardzo dokładnie i wszystko po kolei opisywał. Buzia tak mi się cieszyła że chyba przez godzinę miałam na niej wyłącznie uśmiech 😁 potwierdził że chłopczyk. Poprosiłam by zrobił zdjęcie jak się da, przełączył na 3D ale malutki cały czas pracował przy buzi rączkami, zginal w piastki, to znowoz
przebieral paluszkami. Coś niesamowitego, taki widok 🙂 waży 290 g i termin wg usg ma jak u Marty 🙂
Jest tylko jedna "niespodzianka" szyjka mi się skróciła 🤨 mam się oszczędzac. Nie robił z tego wielkiego problemu bo o 20% póki co więc nie mam zamiaru dramatyzowac. Jestem na zwolnieniu od dziś 🙂 w pracy już ponoć kogoś za mnie na ten okres zatrudnili więc luz.
Teraz tylko by Kubunia wrócił do formy i będzie cudownie 🙂
Buuuuziaki. Prze szczęśliwa Anka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super Aniu, teraz odpoczywaj i żyj juz świętami 🙂 Zastanawiam się właśnie czy te terminy bedą sie jeszcze zmieniać...moja siostra mówiła, ze Jej sie 4 razy zmieniały, w końcu i tak urodziła jeszcze w innym.
Teraz czekamy na kolejne wizyty! U wszystkich nas musi byc dobrze 🤔
Ja jutro umawiam się znów do dentysty, dziąsła mam az poranione tak mi wychodzą te ósemki - masakra jakaś 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu moje gratulacje !!! Bardzo Ci zazdroszczę, że już jesteś po. Ja niestety dopiero 19 idę na wizytę kontrolną z wynikami i wtedy dopiero będę umawiać połówkowe 😞
Także pewnie wszystkiego dowiem się dopiero w nowym roku.
Martag współczuję Ci z tymi ósemkami 😞 trzymaj się ciepło i głowa do góry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez juz po wizycie. Wszystko OK, maluszek wiekszy o 5 dni, wiec niby termin na 3 maja ale wiecie jak to z tymi terminami. Wazy 286g 🙂 no i oczywiscie znam juz plec. Potwierdzily sie przepowiednie z genetycznego i bedzie synus... 🙂 wiec u mnie bedzie parka. Ale sie ciesze: 🙂 najwazniejsze ze jest zdrowy.
To poki co chlopcy gora, o ile sie nie myle to tylko Marta i Magda nosza dziewczynki???
P.S. Aniu ciesze sie ze u Twoj synus zdrowy i ze jestes szczesliwa. Szyjka sie nie przejmuj, bedzie dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...