Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc dziewczyny.
U mnie cos dzis kiepski nastroj. Nie wiem czemu ale jakos mi dzis humor nie dopisuje i plakac mi sie chce. Hmmm nie wiem czy to te cholerne hormony czy co innego.
Teraz czekam na gosci, mam nadzieje ze troche sie rozkrece przy ludziach.
Ania, gratuluje wytrwalosci, bo ja sobie wczoraj pozwolilam na pierniczka. A dzis to juz wogole zapchalam sue na poprawe humoru....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nie smuc Kangoor 😘 zjedz sobie jakieś pysznosci na zdrówko. Ja się dziś ważyłam 64,5.. 6,5 kg do przodu już 🤢 to mnie trochę blokuje ale nie wiem czy sobie na coś dziś nie pozwolę.. Zobaczymy ja to uparta jak osioł jestem, ale słodkie to moja straszna słabość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Ania faktycznie trwasz, a ja właśnie wcinam pączka ☺️
Czekam jak zwykle ma Piotrka aż się uszykuje i pojedziemy na zakupy!, całe zycie jest tak, ze ja jestem gotowa, a On zawsze ma czas- a mnie to tak wq...!!!
Kangoor goście przyjdą na pewno się rozweselisz. Ja mam cudowny humor,bo dzis rano zobaczyłam jaki mam śliczny brzuszek i kazałam Piotrkowi porobić zdjecia i wysłałam mamie i siostrze 😎oby jak najdłużej był taki nie za duży,albo chociaz do Sylwestra.
Miłego weekendu, my dzis Wigilia w pracy u Piotrka ehhh- nie chce mi się 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam...ledwo M do domu doprowadziłam i jak pomyśle, ze za tydzien kolejna impreza i to jeszcze na dyskotekę wszyscy chcą iść, to poważnie się zastanawiam, bo uszarpac się z pijanym nie jest łatwo, tym bardziej w moim stanie 🥴
Idę spać...uff 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Brzuszki
Marta mam nadz że się przynajmniej wyspałaś 😘
U mnie leniwie, cieszę się bardzo bo znalazł się mój pierścionek zareczynowy ☺️ miesiąc go szukałam 🤨 okazało się że po jakimś weselu zostawilam w łazience u rodziców.. Ufff całe szczęście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wyspalam się, a wczoraj sie najadłam i uśmiałam , miedzy innymi z mojego Piotrka 🙂 jedzenia było mnostwo, bo każdy zrobił cos dobrego 🤔 dodatkowo moja koleżanka w 20 tyg. Ciazy i wogole zero brzucha - nic!! Wszyscy mówili, ze żartuje, ze jest w ciazy i to o tydzien wyżej ode mnie 😉 az tak to chyba bym nie chciała, jestem dumna z mojego brzucha, ale podejrzewam,ze do porodu jak bedzie szła,bedzie miała brzuch taki jak ja teraz 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale szalony weekend! Wczoraj mieszkanie zlałam wodą i tak pół umordowana pojechałam na urodziny naszego starszego, a dzisiaj z kolei zachciało mi się spaceru. Wzieliśmy naszego demona i poszliśmy w teren żeby psiak się wybiegał. Masakra. Łzaziliśmy tak ze 3 godz. Po powrocie zjedliśmy obiad i cała trójka padła. Conajmniej zabawnie wyglądaliśmy.
Chyba jednak wczoraj trochę przegiełam z tym sprzątaniem, bo cały czas w krzyżu mnie łamie :P albo przez ciąże. Macie może jakiś sposób na to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Brzuszki
Mam pytanie do mam które już mają dzieciaczki. Co podajecie swoim dzieciom jak mają zaparcia? U nas pierwszy raz taka akcja 😞 mały cały weekend nie zrobił kupy. Dziś pół nocy nie spał płacz taki że sie serce kraja. M poleciał raniutko do apteki to mu babka doradzila duphalac (jakoś tak to sie pisze) i Kuba ta nieszczęsną kupe zrobił, ale teraz dzwonie do opiekunki i mówila ze jak zjadl troche bulki to znowu w placz, rozmasowala brzuch i jest ok ale ja i tak mysle co jeszcze moge mu dac jakby go ten brzuszek dalej bolal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu spróbuj przemycić suszone śliwki (np rozdrobnione w jogurcie) dawajcie duuuużo wody do picia np z sokiem jabłkowym ale domowej roboty. Jednorazowo można podać czopek glicerynowy. Nic co zawiera kakao, odradzam banany i makarony bo też działają zapierająco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...