Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
Jejku Ania TY zaraz zaczniesz 20 tydzień!!! Ale masz fajnie 🙂
A ja wstałam i sie ogarne i chyba spacerkiem poczłapie do rodziców, mam 2km jakos ale to 20 min drogi spokojnym krokiem, byle by nie wiało bo wtedy lipa..
A wgl wczoraj ustaliliśmy z meżem że jak wróci z trasy to ubieramy choinke bo ja juz nie moge wytrzymać!!! 🙂 czyli w piatek albo sobote juz bedzie stała jak wszystko dobrze pojdzie 🙂 juuuupi tak sie ciesze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Kobietki,

Co myślicie o takim wózku? Macie w ogóle jakieś doświadczenia z wózkami?

http://megatanio.pl/wozek-bebetto-luca-kol230-wysgratis-gratisy-p16252.html

aha i M kupuje mi na Mikołaja poduszkę Rogala w kształcie lit C z supermami.pl macie jakieś doświadczenia?

Dzieki za odp buziaki na dzień a ja idę do PEPCO heh może coś wreszcie kupię. Jestem u Mamy w Radomu i mam blisko do sklepów, skorzystam więc 🙂 chodzę troszke jak babcia przez ból okolic kości ogonowej ae cóż...nie mogę cały cza leżeć!
Aha apropos podrózy samochodem: Ja jechałam o 3 h do Radomia samochodem i pllecy bolały mnie okropnie..także zastanówcie się z podroóżami autem daleko.
Zapisałyście się już do szkoły Rodzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hoondi w pepco są fajne i niedrogie ubranka dla dzieci, parę rzeczy tam kupiłam. Co do wózka, widziałam go w sklepie (ma bardzo fajny materiał) i często widzę te wozki na ulicy ,wiec chyba są ok. Co do szkoły rodzenia to mam wątpliwości, w ktorym szpitalu mam rodzic, bede na ten temat rozmawiała z lekarzem i wtedy podejmę decyzje.
Rogala tez dostałam i póki co jeszcze nie jest mi potrzebny,ale fajnie sie z nim zasypia, myśle ,ze mi przyda się w późniejszym czasie. Najgorsze jest przechodzenie przez niego w środku nocy jak chce sie iść do toalety 😁
Robię dzis obiad-schabowy 🤪 Rano poleciała mi krew z nosa i się śmiałam do Piotrka ,ze z tego zelaza to mi juz niedługo nic nie zostanie hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja do szkoły rodzenia nie idę. Już mi to raczej nie potrzebne hahaha Zwłaszcza, że musiałabym organizować dodatkowo opiekę do dzieci i M namawiać nie wiadomo ile razy 😉 Ale mamusie ktore będą miały pierwszego dzidziusia - polecam. Zwłaszcza jak nie będziecie miały opieki kogoś doświadczonego później.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doti ratuj jak Ty sobie poradzilaś z tym bólem brzucha! ja rano obudzilam sie z okropnym bólem pleców a teraz doszedł jeszcze skórcz chyba macicy nie jestem w stanie podniesc sie z łóżka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga pomogła mi no-spa, wzięłam 2 tabletki na raz i leżałam, leżałam, leżałam....W ciągu dnia jak sie ruszłam to nie pomagała niestety spazmolina...i jesli czujesz ze macica stwardniała i taki silny skurcz trzyma to zadzwoń do lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O kurcze! Własnie wygrałam coś takiego: http://www.mamissima.pl/akcesoria_dla_mam/mata_do_przewijania_niebieska_snoozebaby.html za udział w jakiejś ankiecie o szkołach rodzenia 😁 😁 😁
Jak któraś brała udział to sprawdźcie maile, to chyba z bebiprogramu.

Tu jest następny konkurs gdzie mozna coś wygrać: https://www.bebiprogram.pl/konkurs-swiateczny/recommended/887
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doti bardzo fajny ten przewijak 🙂
Co porabiacie? Ją prasowalam i prasowalam i prasowalam. Niecierpie tego robic, ale tyle prania mi narosło ze nie bylo wyjscia.
Monia fajnie z ta choinką też bardzo lubię jak już stoi ubrana ale ja jeszcze sobie poczekam bo my co roku swieza kupujemy
Aga odpoczywaj i niech Ci szybko przechodzi
Marta mi też sie zdarzało że szła mi krew z nosa i to w takich głupich momentach jak np robilam kanapke
Sorki za literowki ale pisze na innym tele a ten tele to katastrofa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda wytrwałości życzę :*
Mnie też się te wózki bebetto podobają - mają jedne z najdłuższych gondoli na rynku. Bardzo możliwe że spokojnie zimę będziecie mogły przejeździć w gondolach bo będzie cieplej 🙂 (tylko dzieciaki już nie będą chciały leżeć 😁)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie Brzuszki czy tylko ja tak swiruje... zawsze brałam baaaardzo ciepłe czasem wręcz gorące kąpiele i prysznice . No i teraz ciągle wydaje mi sie ze i tak ta woda za ciepła.. Oj Boziu tak myślę dzisiaj jak to tak .. znam dziewczyne co prawda z widzenia ktora urodzila dziecko i zaraz jej się wpadlo, była znowu w ciąży..ale .. kapnela się w 6m-cu 😮 nie pytajcie jak to bo ja nigdy tego typu historii nie ogarnialam. Jedno jest pewne przez te miesiące żyła normalnie jak przed ciąża a dzidzia zdrowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki!

Jesteście tak produktywne, że chyba 20 min czytałam Wasze wypowiedzi.
W końcu byłam u lekarza :P normalnie masakra z tym wyczekiwaniem. Przynajmniej się opłacało 🙂 bo mój M po raz pierwszy zobaczył naszego maluszka, a jak zobaczył, że się rusza to normalnie żałuje, że nie miałam aparatu!
Lekarz w ogóle śmiał się z nas, że chcieliśmy teraz badania, przecież lada moment wyśle mnie na połówkowe. Mimo to uparłam się, bo siedzi mi w głowie dziewczyna, która była dokładnie w tym samym tygodniu co ja. Okazało się, że ok. 15TC płód jej obumarł. I to jeszcze wyszło na USG! A ile już wcześniej nie żyło? I teraz jeżeli choć raz na dzień nie poczuję jego ruchów to zaczynam się niepokoić 😞
No nic. Idę spać, bo jutro znowu z rana trzeba iść do pracy - już nie mogę doczekać się Świąt!

Dobranoc dziewuszki i trzymajcie się ciepło!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu ja kąpie sie nadal w gorącej wodzie 🙂
Hoondi i Monia co do wózka to tez poczytajcie opinie innych zanim się zdecydujecie...ja odkąd kupiłam używany komputer w NORMALNYM sklepie ,bo głupia byłam ze nie poczytałam opini przed, to od tamtej pory zawsze wertuje internet zanim cos kupie. Wiadomo ,ze ile ludzi tyle opinii,ale myśle ze warto poczytać 🙂
Miłej nocy 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie widzisz Doti nasluchalam się że w ciąży nie wolno brać gorących kąpieli. A dla mnie normalna to była właśnie taka prawie gorąca. Może dlatego tak głupio schizuje. Mam do Ciebie pytanie co do ruchów bo jestes bardziej doświadczona, ja nie mam co porównywać bo w poprzedniej ciąży łozysko było inaczej ruchy na początku też trochę inne.Wiem, że na naszym etapie mało dzidzius się odzywa ale czy możliwe by nie odzywał się 3 dni? Ja tak miałam przez weekend nie pisałam nic bo nie chciałam wyjść na panikare ale byłam nieźle przestraszona. Niby coś tam coś się działo ale już nie wiedziałam czy mi się zdaje czy naprawde. Zdarzały Ci się takie baardzo ciche dni na moim etapie w poprzednich ciążach? Dzisiaj Malutki plumka wyraźnie 🙂
Marta ja też tak mam zanim coś kupię to studiuję opinie na necie i wyciągam średnią 😉
Dobranoc Brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzis ciężka noc i nie śpię od 5,a w nocy ciagle sie przebudzalam i biegałam do toalety. Poprostu cos mi zaszkodziło, bol brzucha i biegunka, wiec dzis zrobię sobie małą dietę 🤢 przyda się. Czy w ciazy mozna brać węgiel ? To chyba takie najbardziej naturalne na biegunki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki wy sie za bardzo zamartwiacie widzę. jak chodzicie w takim ciągłym stresie dzidziuś tez to czuje.. dlaczego miałoby się coś stać. wiadomo zdarzają sie nieszczęścia ale przytrafia się to jednej na 100. jest tu nas na naszym forum chyba z 30 i z tego co wiem jedna pani poroniła ale było to bardzo wcześnie. musicie mniej op tym mysleć bo zwariujecie 🙂 a co do kąpieli słyszałam ze nie za gorąca i nie za długo jeżeli w wannie. 🙂co do wózków jak oglądałam po sklepach moja uwage przykuł ten http://www.youtube.com/watch?v=U8ybbVnsNg0
ale te z bebetto tez wszystkie fajne i dosyc nie drogie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.
Pospałam trochę 🙂 Wieczór tak mi macica stwardniała, że miałam wrażenie że mam piłkę w brzuchu. Normalnie kamień. Po nospie wszystko przeszło.
Za 1,5 godzinki idę do fryzjera 😁 Ależ będzie fajnie 🙂 Przy siedzeniu z dziećmi 24h/dobę takie wyjście to prawie jak impreza hahaha
Martag myslę że można węgiel 😉
Aniu wracając do Twoich obaw - w poprzedniej ciąży na pewno miałam tak, że poczułam pierwsze ruchy a potem było kilka dni spokoju zanim znów poczułam. A teraz poczułam trochę i cisza przeszło tydzień. Dzieciaczki są jeszcze małe, mogły ułozyć sie gdzieś blisko kręgosłupa i wtedy nie będzie tak czuć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂
Doti i Madzia macie rację. Madzia btw momentami mi do świrowa niedaleko 😉 ciąża to dla mnie ciągly stres, biedne to moje baby
Doti zrób się na bóstwo 🙂
Ja planuję iść w weekend do znajomej zrobić kopytka i może jeszcze na coś się skusze
Marta ja bym wzięła. U mnie problem w drugą stronę... ☺️ kolejny dzień nic..
Ide dziś na świateczne zakupy sasasa sa uwielbiam 😁 Kuba mówi ostatnio do taty
- Tataaa
- Co synek?
- Nie mam pieniądzyy
M twierdzi że tego tekstu się ode mnie nauczył 😜 no co.. mam chować do skarpety, jak mam to wydaję a co ja biedna poradzę że w służbie zdr zarabia się jak się zarabia 😉
Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haha Ania ,dobry ten Twój Kuba 😁 co do oszczędzania to ja nie lubie siebie za to,ale nie potrafię oszczędzać- co mam to wydam..
Co do problemów z wyproznianiem to moja koleżanka tak ma. Jak byłam z Nią na wakacjach, miała biedna straszne z tym problemy, tydzien potrafiła niekorzystac z toalety, za to jak przyszło co do czego to biedna miała takie bole brzucha ,ze ledwo żyła 😞teraz jest w 19tyg. Ciazy i dalej ma z tym problemy. Dodatkowo tez ma niedobor zelaza, wiec jeszcze bardziej jej się to nasiliło, wiec jak ja usłyszałam ,ze tez mam brać zelazo to bardzo się wystraszyłam,ale póki co jest wszystko ok. Wczoraj tez sie dowiedziała,ze będą mieli dziewczynkę ,wiec podwójna radość,bo to nasi najbliżsi znajomi, jeździmy razem na wakacje, wiec jak bedą mieli córkę w wieku naszej to wogole Super 😲
Najgorzej,ze w ten weekend i następny czekają mnie 2 imprezy: wigilia u mojego Piotra w pracy i urodziny kolegi, ale chyba wszyscy maja iść pozniej na dyskotekę ,wiec ja na pewno odpadam, bo tance w ciazy to chyba nienajlepszy pomysł,wiec mój Piotrek pójdzie sam 🤔 Nie mam weny na imprezy wogole.
Miłego dnia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...