Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć wieczorkiem 🙂
Ja chyba w prezencie świątecznym kupię sobie jaśka pod brzuchal 🙂
Diabełki małe śpią, ja oglądam tv i tak sobie leżę i leżę i coś mi zaczęło plumkać w brzuchu 🙂 Może się na dobre rozkręci Mały bo póki co to właściwie nic nie czułam. Raz tylko jakiś czas temu...
A tak w ogóle to miałam dzisiaj świetną chwilę z córeczką. Posadziłam ją sobie na udach jak juz byłyśmy w piżamach. Ona podniosła mi bluzkę od piżamy do góry szukając pępka. Znalazła, cieszy się, pokazuje, mówi "pepek!", a ja na to "tak, a w środku dzidziuś". Córa popatrzyła na mnie dziwnie, pokazała na brzuch i mówi "dzidzia". M do niej żeby dzidzię pocałowała a ta wtuliła się w brzuszek i dała buziaka 🙂 🙂 🙂 🙂 Słodzina moja 😁

Witaj malgoniac 🙂 Wiesz już kto mieszka w Twoim brzuszku? Napisz nam coś o sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witaj Małgosia!
Oj z tymi wywrotkami to trzeba uważać. W zeszłym roku wyrznelam
takiego orła że nie mogłam usiąść na tylku przez 3 dni po czym musiałam wstać otrzepać się i iść do pacjenta 😁 dlatego to też kolejny powód by pracę odpuścić. W zasadzie przez to że ślisko w wielu miejscach na osiedlach co roku gdzieś zarylam 😜 więc wolę siedziec w domu i najdalej wypuszczać się do sklepu jak pingwin kroczek za kroczkiem 😁
Doti córcia słodka 🙂
Udanych zakupów jutro dziewczynki
Ide spać, dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
Powiem Wam, że ja rodziłam już dwa razy i za każdym razem w terminie z OM. Dziecko może urosnąć większe i na USG termin się zmieni, ale moim zdaniem ten z OM zwłaszcza jak któraś ma regularne cykle jest ważniejszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Brzucholki 🙂
W moim przypadku chyba bardziej ten temin z usg jest wiarygodny bo mam długie cykle i późno owulacje. Kube urodziłam 2 dni po terminie, wszystko zaczęło się idealnie tak jak sobie obliczyłam z owu.
Kuba mówi dziś rano do lusterka" jest przystojniak" 😁 uśmiałam się
Jakoś mi humor dopisuje 😉 czeka mnie intensywny weekend bo rodzinka przyjeżdża.
Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czekamy czekamy, kochane maluchy pojawia się kiedyś i wtedy się okaże. Ja teraz skupiam się na odpoczynku i czekam żeby zima się skończyła. Brzuszek nie urósł ni jeszcze duży wiec daje sobie rade ze wszystkim. Mam nadzieje ze nie przytyje aż tak dużo w ciąży bo jak na razie się trzymam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brzuchatki mam do Was takie pytanie, czy myślałyście o wkładkach laktacyjnych wielorazowych? Pewnie więcej będą mogły powiedzieć mamusie które już mają maluchy... mi przy poprzednich karmieniach baaaardzo dużo wkładek schodziło. I to nie tych najtańszych tylko z penatena kupowałam bo miały wkład absorbujący taki jak pampersy. Inne po prostu przeciekały... I co karmienie to zmiana obu wkładek, bo jak dziecko ssało z jednej piersi to z drugiej mleko samo leciało.

Drugie pytanie - słyszałyście kiedykolwiek o czymś takim : http://www.kubeczekmenstruacyjny.pl/Kubeczekmenstruacyjny.aspx ???? 😮 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doti ja to te wkładki laktacyjne z baby ono lubiłam i pewnie przy nich zostane.
Marta jak Twoje ósemki dalej dokuczaja czy dały Ci spokój ?
I jak zakupy dziewczyny wyhaczylyscie coś fajnego ?
Oczy mi lecą 🤨 kolejny dzień łapie o tej porze takiego śpiocha że normalnie ledwo stoje na nogach, a Kuba coś dziś ani myśli się zdrzemnać.. Mama przyjeżdża gdzieś za 2 godz, jutro Młody z narzeczoną a ja nic nie zrobiłam, mega mega leń i najgorsze jest to że normalnie nie mam dziś siły na nic. M ostatnio tylko sypia w domu, oczy to ma już biedny " na zapalkach" niech ten świateczny tydzień już przyjdzie. Będziemy cały czas na wyjazdach ale razem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...