Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2014 | Forum dla mam


Julka85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej laseczki 🙂
wczoraj wszystkim Wam wysłałam zaproszenie do znajomych 😉

Iga ja Ciebie doskonale rozumiem, bo też nie potrafię się powstrzymać przed zakupami dla małej i synka zresztą też - jestem typem prawdziwej zakupoholiczki, ale podobno mam to po mamie 😉 więc nie moja wina 😁
dla synka na wiosnę mam już 4 pary adidasów (adidas, puma, reebok i nike), a już planuję kupić trampeczki fajne widziałam pumy i reeboka i jeszcze pewnie z 3 pary sandałek kupię - no poprostu nie mogę się powstrzymać ...ehh

dla mnie karmienie piersią było bardzo przyjemne, choć nie powiem 3 dnia po porodzie tak mi mały "pogryzł" brodawkę że krwawiła i to bardzo bolało, ale kupiłam sobie wtedy kapturki na brodawki i do póki się nie zagoiła to karmiłam go przez te nakładki sylikonowe, albo odciągałam laktatorem i z butli dostawał . Teraz już nie mogę sie doczekać kiedy małą przystawię do piersi 🙂 Najważniejsze jak napisała Ola to pozytywne nastawienie i nic na siłę 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć !!
A mnie wczoraj odwiedziła rodzinka i przywieźli trochę bajerów dla młodego (wieczorem wstawię fotkę 🙂), także pierwsze rzeczy już mamy 🙂 Są śliczne i takie maleńkie !!!!!!! I jeszcze z bratową wybrałyśmy się na mały shopping (całe szczęście skończyło się na oglądaniu). Nawet mąż stwierdził, że trzeba będzie zacząć kupować niektóre rzeczy 😮, a to zupełnie do niego niepodobne 🙂.
Miłego dnia!!
Ewa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W takim razie dołączam do grupy zakupoholiczek 😁
W sumie to aż sama sie dziwie, ze tak mało rzeczy narazie kupiłam, ale powstrzymuje sie bo dostałam już bardzo duzo ubrań.
A jak kupuje cos większego to zawsze sie zastanawiam czy trafię na dobra porę roku, mam z tym problem 😉

Dagmara super avatar! Miło Cię widzieć 🙂
Co do butów dla synka to przyznam, ze jesteś lepsza ode mńie 🤪
Ola ja pije sok z buraka 🤔 w pierwszej ciazy lekarze zalecała, wszędzie piszą o cudach jakie robi burak ale dałaś mi do myślenia bo byłaś zdaje sie u konkretnego specjalisty...
Czytałam przed chwila trochę o cukrzycy i burakach i fakt można jej dostać jak pije sie bardzo duzo.
Moze ograniczę do kilku szklanek tygodniowo i będzie ok? Wczoraj na kolacje 2 szklanki wypiłam.

Wstałam o 6:30, o 7:30 już byłam w przychodni i niestety nie mogłam wypić glukozy bo pani stwierdziła, ze niedługo przyjeżdża kierowca i nie zdążymy poczekać 2h 😞
No cóż, zrobię jutro, z tym ze kazała mi ja rozróbie samej i wypić w domu ok 6 i po dwóch godzinach przyjść na pobranie krwi 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buźka 🙂 troszkę się chowała 🙂 zdjecie miesiąc temu zostało zrobione:
[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/57163564714930629681.jpg[/IMG][/URL]

a tu trzyma się za stopę 🙂

[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/24913964051979389193.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga i jak ten kocyk chyba firmy Womar? w porządku? przymierzam się do kupna 🙂
wstawiłam kilka fotek, akurat miałam w tel kilka zdjęć ze stanów, bo wysyłałam koleżance, która teraz urodzila, chciała zebym jej kupia tam jakies ubranka. mam drugiego pajaca w kaczuchy zamiast malpek ale już nie robiam zdjęcia.

Kiedyś strasznie denerwowały mnie ubranka dla dziewczynek, wszystko fioletowo- różowe, nie mogłam patrzeć nawet na działy dziewczęce, jakby nie było na świecie innych kolorów, a tu proszę ... kolor już nie ma dla mnie znaczenia 😉 chociaż przyznam, ze bardzo lubię szarości, granaty oraz biel ale czasem nie ma ubranka w innym kolorze tylko róż..

Synka również ubieram w rożne kolory, chociaż w niebieskim ślicznie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Beata - co do linka w jednym wyrazie to bardzo prosta sprawa - w oknie edycji, w którym piszesz (wklejasz) post, u góry masz różne "znaczki". Pierwszy to pogrubienie, drugi kursywa itd. Ten, w którym "robi się" ten wyraz jest na pozycji piątej licząc od lewej strony - taki znaczek coś jak znak nieskończoności 🙂 Wciskasz go - wklejasz linka strony, a w miejscu pogrubienia (zaznaczenia) wpisujesz wyraz, pod jakim ma być ten link widoczny dla nas 🙂 I to cała filozofia 😉
A ubranka to chyba Carters\'a z tego co widzę? Jest tego mnóstwo, wszystko by się chciało.. W poprzedniej ciąży też nakupiłam mnóstwo rzeczy, nazamawiałam z Nexta i wielu nie zdążyłam ubrać lub ubrałam 2-3 razy, teraz się już kontroluję, będę dokupować na bieżąco. Ale znam Wasz "ból" - też nie mogę się powstrzymać jak jestem w sklepie i coś wpadnie mi w oko 😉

Jola - ja nie uważam, żebym miała pecha, wiele kobiet ma anemię w ciąży, najważniejsze żeby hemoglobina nie spadała mocno, w poprzedniej ciąży też miałam, ale teraz po prostu hematolog sprawdza skąd się ta anemia bierze i kontroluje - tyle. Fakt, ta salmonella była pechowa, no ale mam nadzieję, że na tym koniec 🙂
Co do imienia Aleksander/Aleksandra to radzę się dobrze zastanowić - wiem co mówię, bo jestem "nosicielką" tegoż właśnie imienia i nie znam ŻADNEJ Aleksandry, która byłaby "bezpłciowa" - wszystkie maja bardzo silne charaktery i lubią porządzić 😁 To samo tyczy się Aleksandrów 😉 Jak chcesz mieć w domu małego przywódcę - rządziciela to jest właściwe imię - piszę to oczywiście w formie żartu, ale faktem jest, że osoby z tym imieniem mają silne charaktery 🙂
A co do karmienia piersią -to ja już się wypowiadałam - łatwe to nie jest - tak jak całe macierzyństwo zresztą, ale wszystkiego można się nauczyć - natura będzie wiedziała co robić - głowa do góry, będzie dobrze 🙂

Dagmara - no właśnie jak ten kocyk, bo też się nad nim zastanawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do tego soku z buraka jeszcze to sama byłam zaskoczona i przyznam, że jestem w rozterce, bo skąd się wzięły te wszystkie artykuły o cudownych właściwościach buraków? 🤔 🤨 Hmm nie wiem sama, ale skoro kobieta jest doktorem nauk medycznych to chyba nie powiedziałaby mi czegoś tylko po to, bo jej się tak podoba? 🤔 Ja na razie odstawiłam sok w ogóle, pewnie jakieś małe ilości nie zaszkodzą, ale skoro to nie ma wpływu na wzrost hemoglobiny to ja na razie sobie odpuszczę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beata - dlaczego ja widzę tylko połowę każdego zdjęcia zdjęcia ? :/ Malutką widzę całą - słodkie fotki 🙂

czekam nadal na przesyłkę, wczoraj do nich pisałam i podobno dziś ma być...jak tylko dostanę i rozpakuję zaraz Wam napiszę, bo pościel też dziś ma być 🙂

nie wiem czy znacie tą stronkę, jak by któraś chciała firmowe buciki dla swoich pociech to mają fajne ceny, mało tego co jakiś czas robią meeega wyprzedaże 🙂 http://butydlamalucha.pl/
http://sportowysklep.pl/ - a to ich drugi sklep, mają byty dla kobiet i mężczyzn również 🙂 często u nich zamawiam i jestem bardzo zadowolona, przy zamówieniu za 100 zł kurier gratis 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beata śliczne fotki, śliczne maleństwo i piękne ubranka 😁 uwielbiam oglądać, trochę mi szkoda, że ja te wszystkie małe, cudowne, różowe muszę oddać, ale cóż... Tak chciał los 😁

Ola chyba coś w tym jest, co piszesz, przynajmniej tak pisze we wszystkich charakterystykach tego imienia 😁 aczkolwiek ja akurat żadnego Olka osobiscie nie znam, wiec cieżko mi sprawdzić, miałam jedną koleżankę Ole i faktycznie była typem hmmm przywódcy 😁 że tak powiem 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagmara - jeśli widzisz połowę zdjęcia to wystarczy odświeżyć stronę, też tak czasem mam 🙂

Jola - co do Olka to synowie moich dwóch koleżanek mają tak na imię i zgadza się to z tym co napisałam 😉
Może Emilia potwierdzi - w końcu też ma Olusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje 😆
Daga a przez jaki sprzęt wchodzisz ma forum? Zdjecia dodawalam przez laptopa i wtedy rownież widzę wszystko w normalnym wymiarze a zazwyczaj piszą z iPada i wtedy tez widzę tylko polowe zdjeć :/ chociaż nie wiem czy to tego przyczyna, zauważyłam przynajmniej taka zależność 🤔
Strony z butami bardzo fajne! Ceny przystępne 🙂
Ja zazwyczaj kupuje mu buty w Bartku, a sportowe new balance - bardzo lubię ich obuwie


Jola oj wiem, ze trochę szkoda, mi teraz tez by było szkoda tych piękności ale uwierz mi chłopaka można naprawdę fajnie ubrać. Mysle, ze pózniej jest problem jak ma jakieś 7-10 lat bo dla dziewczynek w każdym wieku sa fajne ubrania. 🙂

Ola ja bym nawet odważyła sie powiedzieć, ze niektóre Ole maja trudny charakterek 😜
Niektóre faktycznie maja przywódczy charakter ale czy to zle ? Wszystkiego sa zawsze plusy i minusy 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
neverlosehope napisał(a):
Beata - dlaczego ja widzę tylko połowę każdego zdjęcia zdjęcia ? :/ Malutką widzę całą - słodkie fotki 🙂

czekam nadal na przesyłkę, wczoraj do nich pisałam i podobno dziś ma być...jak tylko dostanę i rozpakuję zaraz Wam napiszę, bo pościel też dziś ma być 🙂

nie wiem czy znacie tą stronkę, jak by któraś chciała firmowe buciki dla swoich pociech to mają fajne ceny, mało tego co jakiś czas robią meeega wyprzedaże 🙂 http://butydlamalucha.pl/
http://sportowysklep.pl/ - a to ich drugi sklep, mają byty dla kobiet i mężczyzn również 🙂 często u nich zamawiam i jestem bardzo zadowolona, przy zamówieniu za 100 zł kurier gratis 🙂

Właśnie chciałam zamówić torbę i koszulkę łącznie za 179 zł i nie pokazuje mi darmowej wysyłki 🤔 Kurier 15 zł

Edit - już widzę w regulaminie - 200 zł musi być
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olka napisz do nich, bo coś jest nie tak, ja zawsze miałam darmową wysyłkę, a zamawiałam za jednym razem nigdy za wiecej jak 180 zł ...a może musisz być zarejestrowana u nich ? hmm...
teraz jestem na laptopie i tez widzę tylko połówki zdjęć i odświeżanie nic nie daje 😞
ale na tablecie też nie widzę a z telefonu znów nie mogę do Was pisać 😞 nie wiem o co chodzi ... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beata fotki są cudne !! Wszystkie !! Jak wczoraj łaziłam po sklepach z bratową to dla dziewczynek jest tyle pięnych ciuszków, a z chłopcami jest dużo gorzej 😞

Korzystała któraś z Was z ubranek firmy Makoma? Ja oststnio oglądałam ich katalog jesień-zima i to są takie śliczności, że aż strach !!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dla dziewczynek moze i sa ładne ale jak dotykam niektórych rzeczy a Zwłaszcza sukienek to aż uwierzyć nie moge! Sztywne badziewie, nie miałabym serca założyć tego dziecku. Szkoda bo niektóre naprawdę śliczne a z takich materiałów uszyte, ze szok.
Dlatego czasem sie boje zamawiać przez neta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
neverlosehope napisał(a):
Olka napisz do nich, bo coś jest nie tak, ja zawsze miałam darmową wysyłkę, a zamawiałam za jednym razem nigdy za wiecej jak 180 zł ...a może musisz być zarejestrowana u nich ? hmm...
teraz jestem na laptopie i tez widzę tylko połówki zdjęć i odświeżanie nic nie daje 😞
ale na tablecie też nie widzę a z telefonu znów nie mogę do Was pisać 😞 nie wiem o co chodzi ... :/

Nieee, pewnie zmienili regulamin, bo jest napisane jak byk że darmowa wysyłka od 200 zł. Zarejestrowałam się wcześniej więc to nie to...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dostałam pościel - 100% bawełna i jakość na prawdę bardzo dobra , jedyne co to myślałam że ten przybornik http://allegro.pl/przybornik-serca-na-zabawki-i-kosmetyki-nowosc-i4009143475.html będzie jakoś zamykany (zamek lub napy, albo chociaż guziki) a on nie jest 😞 ale najwyżej wszyję zameczek żeby rzeczy w nim się nie kurzyły 🙂
ogólnie jestem zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...