Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2014 | Forum dla mam


Julka85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 czyli wyniki glukozy okej? Jeśli tak, to się cieszę 🙂
sloneczna627 ja dzisiaj byłam w H&M po spodnie ciążowe jeansowe i są do bani! 😠 Nie wiem dla kogo oni to szyją, ale były ciążowe rurki tak bardzo opięte na nogach, że za miesiąc to pewnie by mi się podarły na udach, albo inne z kolei za luźne na łydkach (jakby dzwony...? 😮 ) i za długie 🤨 PORAŻKA 🤢 Patrzyłam tez na inne ciuchy ciążowe i też bez rewelacji, wręcz wszystko brzydkie 🥴 Muszę zajrzeć do C&A 😉
Poza tym byliśmy dzisiaj w hurtowni dziecięcej i zakupiłam parę rzeczy 😎 A mianowicie butelkę, kocyk, pieluchy tetrowe, pampersy, chusteczki, krem do pupy, gąbkę do wanienki, ręczniczek oraz proszek do prania dla niemowląt. Za jakiś czas przymierzam się do pościeli z poszewkami oraz do fasolki/kojca. Jakie przyjemne są takie zakupy dla Maleństwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej,

tak mam już wyniki - cukier w normie uffffffffffffffffffffff 🙃 123 (norma do 140)
Ale hemoglobina do bani jak zwykle - 10,5 🤢 Można się było tego spodziewać, więc jakoś się tym nie martwię. W środę mam hematologa, czekam jeszcze na wynik haptoglobiny 🙂 Ciekawe co mi powie, pewnie zwiększy dawkę żelaza...

beata8811 - to dla Ciebie do poczytania odnośnie gąbki, nam dokładnie to samo mówiono w szkole rodzenia 🙂


http://dziecko-info.rodzice.pl/archive/index.php/t-136651.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alexia_79 moja hemoglobina to 10,9 i mam zwiększony tardyferon do 2 tabletek dziennie (poprzednio brałam 1 i nie co dziennie więc dostałam burę od pani doktor :unsure 🙂. za miesiąc będę powtarzać te wszystkie badania z żelazem. No i oczywiście dieta, jak do znudzenia, buraki, nasiona, szpinak, żeby poprawić wyniki. Dziś zatem na obiad będzie barszcz i makaron ze szpinakiem 🙂
Nie przemęczaj z tym sprzątaniem, jak będzie trochę syfu w domu to nic się nie stanie, a ty powinnaś dużo odpoczywać.
Mnie energia rozpiera, przytyłam już 9 kg 🙂 ale wszystko mam w ogromnym brzuchu, już się przyzwyczaiłam to śmiesznych tekstów z tym związanych 🙂 Zabieramy się w końcu za szykowanie pokoju dla malucha. Mały w brzuchu szaleje, wczoraj na badaniu pani doktor sprzedał kopniaka w aparat do odsłuchiwania serca, aż podskoczyła z wrażenia 🙂
W piątek widziałam się też z dziewczyną, która kończy położnictwo i ma praktyki w szpitalach, w fajny sposób opowiedziała mi o porodzie, przygotowaniach, stanie po itp. Trochę też o szpitalach, bo miała praktyki w wielu warszawskich placówkach (z pozytywnymi wskazaniami na św. zofię, ale z opłaconą położną). Weźmiemy ją po porodzie, żeby pomogła nam ogarnąć małego, w Holandii np. po porodzie dostaje się państwowo swoją położną na 2 tygodnie, na 8 godzin dziennie, to dopiero luksus...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 fajnie, ze cukier w normie 🙂 a robisz już soczki z buraków? Na pewno jeśli będziesz pic regularnie, poprawia sie trochę wyniki.
Współczuje skurczy... Ja bym chyba oszalała ze strachu 🤨
Miewam skurcze, nawet takie dosyć bolesne ale to normalne od czasu do czasu.

beata8811 co do gąbek do wanienka, to faktycznie to siedlisko bakterii, z drugiej strony znam i takie mamy ktore używają i nic sie złego nie stało. Osobiście dmucham na zimne sama nie używam gąbki do mycia, nie mam w domu ani jednej, wiec i takowej do wanienki nie kupuje.
Na początku dziecko i tak trzyma sie dziecko w rękach a pózniej siedzi sobie wygodnie 🙂 ja mam taka wanienkę i bardzo polecam http://www.ceneo.pl/18645316
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatasz - soczki piję regularnie, przynajmniej jeden dziennie, jeszcze nie mam sokowirówki, ale kupuję te jednodniowe Martwitu burak-jabłko.. Jak widać niewielki mają wpływ na wynik hemoglobiny, ale może to wynika z tego że piję go zbyt mało - 250 ml...

Lippi
- no ja tak niestety mam, że mnie kłuje w oczy jak syf mam w chałupie... A co do tardyferonu to moja hematolog twierdzi, że jeszcze za wcześnie na 2 tabletki dziennie, że dopiero w 3 trymestrze można 🤔 Ja nie wiem, nie znam się, polegam na niej.. Widzisz, ja biorę sumiennie tabletkę dziennie i 10,5 to max jaki mam. Pocieszam się tym, że po 30 tc samo się zacznie regulować i skończy się moje wieczne zmęczenie, wypadanie włosów okrutne, kołatania serca etc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sloneczna627 szczerze mówiąc nie wiem, ja kupowałam kilka lat temu zwykle pieluszki w sklepach dla dzieci i ńie przywiązywałam Szczególnej uwagi co do jakości, cieżko mi powiedzieć czy były dobre czy nie. Za białe placilam ok 2zl a za takie z nadrukiem ok 5zl.
Wczoraj w smyku widziałam takie http://motherhood.pl/sklep/pieluszki-tetrowe-26. I wygladaly wyglądały ładnie, jednak były w opakowaniu i ńie mogłam ich dotknąć.
Moze alexia_79 ma więcej na ten temat do powiedzeńia 🙂

Wczoraj w smyku nabyłam łapki niedrapki 3 zestawy za 14,99zl, oraz słodkiego bodziaka 🤪
A dziś jeszcze kupiłam kojec do spania http://motherhood.pl/sklep/kojec-motherhood-2 i szczoteczka do masażu dziąseł http://www.babyono.com/produkty/pielegnacja/pielegnacja-jamy-ustnej/szczoteczka-do-masazu-dziasel.html. 🙂

W sb rano przez 2h byłam u fizjoterapeuty, jest trochę lepiej, nie mam już takich silnych boli, ogólnie boli mnie kręgosłup, szczególnie odcinek ledzwiowy. Dziś tak zle mi sie spalo, ze zdecydowałam sie na zakup kojca do spania, oby spełniły sie obietnice producenta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sloneczna627 napisał(a):
Dziewczyny gdzie kupic dobre pieluszki tetrowe? Ogladałam ostatnio w tesco, intermarche, pepco i sa takie strasznie cienkie - swiat mozna przez nie ogladac 🤢

Ja dziś właśnie kupiłam dobrej jakości w SMYKU, ale paczka niestety 50 zł 🤢 Do tego sweterek na zamek na wyjście ze szpitala, bo to nigdy nie wiadomo jaka pogoda będzie, jedne półśpiochy i rękawiczki do szpitala niedrapki, pewnie te same co beatasz 😉
Dla chłopca mam takie RĘKAWICZKI i taki SWETEREK
Bardzo mi się też podobała ta BLUZA ale już nie będę przesadzać, pewnie nie zdążę jej ubrać więcej niż 3 razy 🙂

A co do pieluch to znalazłam u nich na stronie - to są najprawdopodobniej TE tylko nie wiem dlaczego ja zapłaciłam 49,90 a tu są za 35,99 zł no ale i firma się zgadza i wszystko inne, więc to pewnie te same 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 dzięki za linka dot. gąbki, ale używałam jej przy synku, byłam bardzo zadowolona, bo dzięki niej bardzo wygodnie się dziecko kąpie i teraz też mam zamiar używać. Syn nie miał i nie ma nadal żadnych problemów zdrowotnych, moja siostra też gąbki używała i nic się nie działo. Zawsze staram się taka gąbkę dobrze wypłukać i bezpośrednio na niej nie kładę dziecka, tylko kładę na nią jeszcze pieluszkę tetrową. I nie używam jednej, tylko zmieniam co jakiś czas na nową. Jakby okazały się problemy z układem moczowym, jak piszą na tym forum, to pewnie ją wyrzucę. I tak jak ktoś tam na forum napisał (mam takie same zdanie) nie będę przesadzać jeśli chodzi o zarazki itp. bo zarazków w życiu nie da się uniknąć i nie chcę później mieć wrażliwego dziecka, że ktoś obok kichnie, a moje dziecko zaraz będzie chore. Także każdy robi jak uważa 😉
beatasz no właśnie ja jestem mamą, która używała gąbki i nic się nie działo. Ja wolę użyć czegoś wygodnego i dla mnie i dla dziecka, niż trzymać dziecko na ręku, wtedy dziecko lubi kąpiele i nie ma darcia się i płaczu przy tym. Wanienkę mam po synku, więc nowej nie zamierzam kupować.
sloneczna627 ja kupiłam tetrówki w hurtowni dziecięcej (mogłam dotknąć i zobaczyć jakiej są jakości) - są dość grube, płaciłam 2,50 zł za sztukę i też za paczkę wyszło mi 50 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata8811 tez mam wanienkę po synku, w kolorze niebieskim ale co tam przecież to nie jest zakazany kolor dla dziewczynek 😉

alexia_79 fajny sweterek, szkoda ze te ubranka takie śliczne a tylko kilka razy sie je założy 🙂
Korzystając z okazji odnalazłam swoje body, ktore zakupiłam 😉 http://www.smyk.com/cool-club-body-dziewczece-z-krotkim-rekawem-rozmiar-80,p1085715603,ubranka-dla-dzieci-p
Łapki niedrapki mam prawie takie same 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 faktycznie na strionie internetowej sa niższe ceny. Wczoraj oglądałam w smyku kojec dla mnie i kosztował 169zl a na stronie smyka jest za 149zl 😮 czyli opłaca sie bardziej robić zakupy przez ich stronę internetowa... Ciekawe ile za przesyłkę sobie życzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatasz napisał(a):
beata8811 tez mam wanienkę po synku, w kolorze niebieskim ale co tam przecież to nie jest zakazany kolor dla dziewczynek 😉

alexia_79 fajny sweterek, szkoda ze te ubranka takie śliczne a tylko kilka razy sie je założy 🙂
Korzystając z okazji odnalazłam swoje body, ktore zakupiłam 😉 http://www.smyk.com/cool-club-body-dziewczece-z-krotkim-rekawem-rozmiar-80,p1085715603,ubranka-dla-dzieci-p
Łapki niedrapki mam prawie takie same 🙂

Widziałam to body, też mi się podobało, ale nie mogłam kupić z 2 powodów:
1. będę mieć synka 😁
2. na początek tylko kopertowe body, więc póki co odpada 🙂 Niestety tylko jedno było kopertowe w Smyku i wyglądało średnio, więc nie brałam, w razie co podejdę jeszcze do Świata dziecka, oni tam mają Sofiję i inne marki, z których korzystałam w poprzedniej ciąży, tylko bardzo drogo mają niestety.. Cóż, mus to mus 🙂

beata8811 - oczywiście, że każda robi jak uważa - podałam linka tylko do wiadomości jakby któraś nie wiedziała, a wiedzieć chciała, poza tym dziewczynki mają inaczej zbudowany układ moczowy niż chłopcy i łatwiej u nich o infekcje - niestety.. 🤢


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 😆
Zauważyłam, ze w smyku maja mało kipertowych body (w ogóle cieżko mi je znaleźć), tak samo pajace- jakieś dziwne zapięcia tylko na jednej nóżce 🤨 ciekawe jak włożyć w to noworodka, żeby nie połamać mu nóżek, albo zmienić jak pieluche 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chyba w tup tupie jest wiećej body kopertowych, tak mi sie wydaje ale nie jestem pewna.

Dziewczynki już ńiedlugo zaczynamy 3trymestr 🤪 liczy sie od 27 tygodnia ciazy 😁

Któraś z Was sie orientuje ile dni przed wyznaczonym terminem z om robi sie cc?
Wiem, wiem muszę zapytać lekarza ale do wizyty jeszcze 1,5tyg a ciekawa jestem 😜
Moja ukochana kuzynka ma wesele 07.06. I tak sie zastanawiam... Ale raczej i tak ńie pójdziemy bo to ok. 120 km od mojego szpitala. A z domu do szpitala w którym chce rodzic mam ok 60km.
Jeśli sie zacznie wcześniej mam nadzieje, ze zdążę ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sloneczna627 napisał(a):
Dziewczyny gdzie kupic dobre pieluszki tetrowe? Ogladałam ostatnio w tesco, intermarche, pepco i sa takie strasznie cienkie - swiat mozna przez nie ogladac 🤢


pisałam kiedyś o pieluszkach i ja byłam baaardzo zadowolona z jakości tetrowych i flanelowych firmy motherhood 🙂 teraz też kilka dokupię - są na pewno w smyu i na allegro i w pati i max
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

u mnie remontów ciąg dalszy, na jutro planowany koniec - już się doczekać nie mogę 🙂
co do gąbki to ja też z synkiem tylko jej używałam, była mega pomocna w pierwszych kąpielach i tak jak pisze beata żadnych infekcji na szczęście syn nie miał, fakt, też zmieniałam ją bardzo często na nową 🙂
teraz też kupię taką gąbkę dla córy i mam nadzieje że również obędzie się bez infekcji, ale oczywiście jak pisze alexia u dziewczynek inaczej z tymi infekcjami
smyka internetowego bardzo lubię - kupiłam bardzo dużo rzeczy dla małej za niewielkie pieniądze, przy zamówieniu powyżej 129 zł przesyłka kurierem gratis, oprócz tego b.często mają tam promocję typu powyżej jakiejś kwoty zakupów dają rabat np. ostatnio miałam - 20 % od całości 🙂 a jeśli robię zakupy za mniejszą kwotę to zamawiam dostawę do empiku darmową - zawsze ktoś jest w mieście żeby mi przy okazji odebrać paczkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

Ja też dużo zamawiam przez internet 🙂 Mam chyba jeszcze jakieś linki sklepów, które sprawdziłam z córką, daję Wam tu jeden taki gdzie są same przecenione ubranka, sprawdziłam, działa, ubranka nowe z wyprzedaży - sklep nazywa się OLINEK Ładnie, prawda? 😉 Polecam ubranka Coccodrillo - bardzo je lubię, są dobre jakościowo 🙂
Coccodrillo też ma swój sklep internetowy i też jak się robi zakupy za 100 zł to wysyłka za free 🙂 Można trafić na fajne rzeczy z wyprzedaży. Akurat oglądałam małe słodkie butki, ale przełączcie sobie na body czy co tam chcecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć piękne kobietki 😁
ja jestem po teście na obciążenie glukozą i stwierdzam, że nie taki diabeł straszny 😁 jedyne co to siku mi się chciało, a tak to cacy 😁 teraz jedynie czekać na wyniki, oby były dobre :P pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uhasasa napisał(a):
cześć piękne kobietki 😁
ja jestem po teście na obciążenie glukozą i stwierdzam, że nie taki diabeł straszny 😁 jedyne co to siku mi się chciało, a tak to cacy 😁 teraz jedynie czekać na wyniki, oby były dobre :P pozdrawiam 🙂

No to super, ja też nie mam z tym problemu 🙂 Kiedy masz mieć wyniki? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Po całym dniu nareszcie w domu... Jak dobrze 🙂 właśnie robię sałatkę, a cały dzień chodziłam strasznie śpiąca, ostatnio w ciagu dnia chce mi sie spać- tez tak macie?

Fajnie, ze już macie glukozę za sobą, ja chyba zrobię jako ostatnia forumowiczka 😉 przymierzam sie do czwartku rano 🙂 ile sie czeka na wyniki??????

http://www.tuptup24.eu/component/jshopping/product/view/3/570.html?Itemid=0
To ubranka mi sie podoba 🙂 ale jednej rzeczy przez internet nie opłaca mi sie kupować.

Dziś kupiłam mustelle i trafiłam w naturze na fajna promocje dr Ireny Eris, bardzo lubię ich kosmetyki 🙂 do tego peeling piernikowy- zakończenie dnia udane 🙂

Któraś z Was pisała o pieluchach tetrowych z firmy motherhood, właśnie widziałam je w smyku, pakowane chyba po 5 sztuk, ładne wzory, cena 50 zł, uważam, ze dosyć drogo ale cena często odpowiada jakości...

Myślicie, ze używane pieluchy tetrowe bedą sie jeszcze do czegoś nadawały? Bo mam ich bardzo duzo i nie wiem czy kupować nowe czy ńie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatasz napisał(a):
Po całym dniu nareszcie w domu... Jak dobrze 🙂 właśnie robię sałatkę, a cały dzień chodziłam strasznie śpiąca, ostatnio w ciagu dnia chce mi sie spać- tez tak macie?

Fajnie, ze już macie glukozę za sobą, ja chyba zrobię jako ostatnia forumowiczka 😉 przymierzam sie do czwartku rano 🙂 ile sie czeka na wyniki??????

http://www.tuptup24.eu/component/jshopping/product/view/3/570.html?Itemid=0
To ubranka mi sie podoba 🙂 ale jednej rzeczy przez internet nie opłaca mi sie kupować.

Dziś kupiłam mustelle i trafiłam w naturze na fajna promocje dr Ireny Eris, bardzo lubię ich kosmetyki 🙂 do tego peeling piernikowy- zakończenie dnia udane 🙂

Któraś z Was pisała o pieluchach tetrowych z firmy motherhood, właśnie widziałam je w smyku, pakowane chyba po 5 sztuk, ładne wzory, cena 50 zł, uważam, ze dosyć drogo ale cena często odpowiada jakości...

Myślicie, ze używane pieluchy tetrowe bedą sie jeszcze do czegoś nadawały? Bo mam ich bardzo duzo i nie wiem czy kupować nowe czy ńie...

Ja wynik z glukozy miałam tego samego dnia, a co do pieluch to ja wszystkie wywaliłam po córce, różne rzeczy się z nimi działy i mimo, że prane i czyste to jakoś nie mogłam się przemóc..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny! 🙂
Napiszcie mi czy Wy też tak macie, że boli Was kość ogonowa? 😮
alexia_79 dobrze, że dałaś link na forum o tych gąbkach, bo jak z tymi infekcjami u dziewczynek jest inaczej, to jakby (odpukać) się coś przytrafiło, to będę wiedziała od czego może być 😉
beatasz ja też mam wanienkę niebieską hi hi 😜
Niedrapki muszę też kupić, bo sprawdzałam ubranka, które zostały mi po synku i niedrapki totalnie do wyrzucenia! 🤢
beatasz też kiedyś zauważyłam, że na stronie internetowej Smyka jest taniej niż w sklepie. Za przesyłkę może i wyjdzie na to samo, ale chyba też można odebrać osobiście, coś mi się wydaje... Ooo neverlosehope o tym wspomniała 😉
Dziewczyny, a uważacie, że body kopertowe będą wygodniejsze dla dzidzi? Ja pamiętam, że przy synku miałam jedną sztukę i mi się guziki rozpinały w nim i jakoś ogólnie średnio wygodnie się to zapinało… Ale też za bardzo nie pamiętam czy to wygodniej dla dziecka, czy co? Napiszcie, bo ja jeszcze nie kupiłam kopertowych, a jak warto, to kupię.
beatasz dobre pytanie z tym cc, bo też się nad tym zastanawiałam. Ale powiem Wam, że ostatnio widziałam się z koleżanką, która miała cc i po jej opisie czuję się przerażona tym jak się czuła po. Co prawda po sn też ze mną nie było najlepiej, ale już czuję, że obojętnie jaki poród mnie czeka, będzie to stres, cholera 🤨
uhasasa jakie piękne powitanie 😁
beatasz ja też jestem przed glukozą, chyba w środę zrobię. U mnie wyniki są następnego dnia do odbioru 🙂
Ja pieluch tetrowych po synku już nie mam, bo użyłam je jako ścierki 🙃 No i stwierdziłam, że lepiej dla nowej dzidzi nowe, świeże pieluszki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatasz napisał(a):
Któraś z Was sie orientuje ile dni przed wyznaczonym terminem z om robi sie cc?
Wiem, wiem muszę zapytać lekarza ale do wizyty jeszcze 1,5tyg a ciekawa jestem 😜
Moja ukochana kuzynka ma wesele 07.06. I tak sie zastanawiam... Ale raczej i tak ńie pójdziemy bo to ok. 120 km od mojego szpitala. A z domu do szpitala w którym chce rodzic mam ok 60km.
Jeśli sie zacznie wcześniej mam nadzieje, ze zdążę ....

Wyczytałam w necie, że cc robi się w 39 tyg. ciąży, czyli na ok. tydzień przed planowaną datą porodu z ostatniej miesiączki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.

tyle się napisałam i zamknęła mi się Mozilla 😠 WIęc teraz tylko po krótce:

beata8811 - większość moich koleżanek miała cc w 39 tc, niektóre w wyznaczonym dniu porodu, to zależy od widzimisię lekarza i od innych czynników tj. stanu zdrowia dziecka i mamy. Zdarzają się przypadki, że cc jest po terminie porodu - np ja nim jestem, ale u mnie to się w sumie okazało w ostatniej chwili, że będę mieć cc, bo lekarze stwierdzili, że dziecko jest za duże i sama go nie urodzę. Miałam mieć cc po świętach wielkanocnych we wtorek, ale moja córka zadecydowała, że urodzi się już w Wielki Piątek i tak oto z rozpoczętą akcją porodową, bólami, rozwarciem i sączącymi się wodami trafiłam na stół operacyjny 🙂 Rzeczywiście - ból po cc jest ogromny, przecięte powłoki brzuszne i mięśnie strasznie bolą, tylko modlisz się, żeby nie kichnąć czy nie kaszlnąć.. Jak leżysz czy już idziesz to jest w miarę ok - jeśli można tak powiedzieć, ale najgorzej wstać, ło matko jak sobie przypomnę.. brrrr no ale cóż 🙂
Co do kości ogonowej to mnie już tak nie boli jak wcześniej, ale nadal czasem odczuwam ból jak się za dużo w domu narobię albo dużo nachodzę 🙂
Odnośnie body kopertowych to ja ciągle o tym marudzę - ja zwykłych nie kupię dopóki dziecko samo nie będzie umiało trzymać głowy, nie wyobrażam sobie szarpać takim maleństwem i przekładać mu rączki czy tę maleńką, miękką przecież jeszcze główkę w otwory w normalnym body. Mi tam się nic nie rozpinało, mega wygoda i bezpieczeństwo wg mnie. Znów się powtórzę, że to też z rekomendacji szkoły rodzenia. Położne mówiły, że bezpieczniejsze są kopertowe od zwykłych. No i nawet jak sobie przypomnę stare czasy ( 😁) to pamiętam, że były kaftaniki też wiązane zaraz pod paszką, a nie zakładane na głowę.. U mnie się kopertowe sprawdziły, na te zwykłe przyjdzie czas później 🙂 Amen 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...