Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2014 | Forum dla mam


Julka85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nie wiem od czego zacząć tyle stron nastukalyscie 🙂 a wiec postaram sie zacząć od początku 😉

Emilia kobieto wpędziłaś mnie w prawdziwe kompleksy 😲 🤪
Figura modelki! Po ciazy! Jesteś przykładem, ze chcieć to móc, nie ma narzekania tylko trzeba sie wziąć dobrze za siebie 🙂
Ja do pączusi nie należę ale 59 kg zazwyczaj wazylam wiec troszkę mi brakuje do Ciebie.. 🤪
Twój synek fajny szkrab, trochę mi mojego przypomina 😉 a jeśli to ubrania z lumpa, to chyba muszę zajrzeć do jakiegoś w poszukiwaniu takich ciuszków 🙃 😉 🙂 naprawdę fajne zestawienie ubrań, wyglądają jak nówki nieśmigane 😉

Co do początków przewijania malucha, tojest bardzo dobry pomysł zeby myć woda a nie odrazu mokrymi chusteczkami. Ja tak zaczęłam robić jak pojawiły sie odparzenia ☺️ pózniej kiedy mogłam to mylam tak pupala, moze nawet wystawie fotkę, często cały lądował w umywalce 😁 😁
Już sie zaopatrzylam w takie większe płatki higieniczne do przemywańia pupci.

Współczuje przejść w rodzinie 🤨, ehhh na takie sytuacje nie mamy wpływu, ja zawsze bardzo sie boje o męża jak musi gdzieś jechać, na tym punkcie mam fijoła ☺️ strasznie sie boje o kazda podróż, nawet taka niedaleką ...


Beatka zapytaj lekarza czy można nagrzac plecy, jak byłam u fizjoterapeuty, to właśnie stwierdził ze nie będzie mi naklejal plastra rozgrzewajacego a zawsze na koniec naszych spotkań to robił. Wolał być ostrożny ale lekarz już Ci powie na 100%

daga słodki maluszek 🙂 brzuszek super! Zgrabniutki 🙂
A synek ma włosy kręcone pewnie po tacie 😆 chyba, ze prostujesz 🙂

Co do ospy, to słyszałam, ze niebezpieczna jak przechodzi się w ciazy ale jeśli już przechodzilas to najwyżej dostaniesz półpaśca 😉
Masz racje, po co sie dołować jak jesteś zdrowa 🙂 oczywiscie to takie cholerstwo, roznosi sie droga kropelkową wiec jak masz dostać to dostaniesz, musisz poczekać i obserwować sie bacznie.
Słyszałam tez, ze jeśli przechodzi ospę osoba dorosła to zazwyczaj przechodzi ja cieżko, ja przechodziłam w wieku 20lat i spoko 😉
Mój syn przechodził mając 10msc i jeszcze lżej ode mnie przeszedł, wtedy tez mnie nie zaraził, nie miałam polpasca. Także nie ma co sie martwić na zapas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teraz tak po krotce co u mnie...
Na wizycie wszystko w porządku, córka wazy już 1kg 🤪 i jak powiedział pan dr ma długie nogi 🙂 pewnie po mężu, bo ten ma ponad 190cm 😜

Anemia cały czas ale nie ma tragedii, wiec nie dostałam żadnych leków.

U mnie zatoki w stanie beznadziejnym, do tego sie rozchorowalam, czuje sie jak na grypę, łamie w plecach, duży katar, oczy, głowa, uszy, gardło, wszystko boli 😞. Skończyło sie tak, ze biorę od dzisiaj antybiotyk... 😞

Pytałam o cc, kiedy sie wykonuje planowane, powiedział, ze ok 10dni przed terminem, wiec wychodzi u mnie 06.06.14 lub 07.06.14

Wczoraj jak jeszcze czułam sie w miarę względnie pojechałam na zakupy 🤪 dwie duże torby, a w sumie z listy niewiele wykreslilam...
Mam jednego bodziaka z Sofiji, bo polecalas Ola i faktycznie dobre gatunkowo. Ale mam tylko jedna rzecz, bo inne tej firmy jakoś nie podobały mi sie wizualnie.
Sklep wyprzedawal do końca odzież firmy gluck, no to zaszalałam 😜 😁
Widząc piękne ubranka za 13 zł, za 9, za 15zl po prostu nie mogłam sie oprzeć. Zdecydowanie więcej ciuszków było dla chłopca,trochę szkoda.

Mam pytanie do Was polecacie jakieś smoczki???
Mój synek tylko przez dwa tyg ssał smoka firmy avent, nie moge sie wypowiedzieć. Jak stanęłam przed gablota ze smoczkami to zawrotu głowy dostałam!!! I w końcu żadnego nie kupiłam. Dynamiczny, ortodontyczny itd..... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do smoczków to synek tolerował tylko LOVI i to zarówno te od butelki i te do uspokajania , gdzieś wyczytałam że właśnie tylko Lovi te do butelek mają tak jak sutek kobiety że podczas ssania się "wyciągają" i maluch nie czuje różnicy czy to z piersi czy z butli i tak właśnie było w naszym przypadku. Przed porodem kupiłam butelki Aventu - nie było mowy żeby z nich pił, póżniej Tommee Tippee - i też nic z tego , dopiero jak kupiłam Lovi nie było problemu

ale oczywiście każde dzieciątko jest inne , dlatego pierworódką polecam kupić na początek tylko 1 butelkę i jak maluszek będzie z niej zadowolony to wtedy dokupić więcej 🙂

Beatka - zdrówka dużo !!!! A dlaczego będziesz miała planowaną cc, tak chcesz po prostu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej !!!!

Emilia
Ale masz atrakcje 😞. Fotki piękne!!! Jaka Ty chuda jestes!!!!!!!
Daga - uroczy synuś przypomina mi mojego znajomego, który jest już dorosłym facetem i nie ukrywam, że jest na czym oko zawiesić 😁 - także pewnie i Twój syn nie jednej pannie w głowie zawróci 🙂
A ja odebralam wyniki glukozy i są jakies dziwne bo cukier na czczo jest zabyt wysoki 103 a po 2h już w normie - i zupełnie nie wiem co o tym myśleć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzwoniłam przed chwilą do mojego ginekologa i też powiedział to samo co położna że nie mam się czym martwić, izolować syna nie muszę 🙂
co innego gdybym ospy nigdy nie miała, ale nawet wtedy największe zagrożenie jest w I trymetrze i tuż przed porodem - więc luzik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagmara - no to bardzo się cieszę, że ta Ci lekarz powiedział 🙂 Najważniejsze to żeby wszystko było w porządku z dzieciątkiem 🙂 I synuś rzeczywiście mały słodziak. A ja przy wzroście 162 mam już 103 cm w brzuchu ☺️

Co do smoczków - to trzeba próbować - moja Lenka od początku miała Nuk\\\\\\\'a tego uspokajającego i tak zostało jej do 2,5 roku życia ☺️ Z butelkami to przyznam szczerze, że nie próbowałam - mieliśmy Aventa i było ok, ale tak jak piszecie - każde dziecko jest inne, jest na rynku tyle tego, że na pewno coś dobierzecie 🙂

Ewa - nie martw się, w najgorszym wypadku lekarz każe powtórzyć badanie. A nic wczoraj nie jadłaś ciężkiego albo w ogóle słodkiego? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słoneczna chuda to ja byłam 😁 Teraz mam perkusję przed sobą, plus taki,że przynajmniej spodni nie brudzę, bo jedzenie spada na brzuch 😁 Co do glukozy to chyba trzeba się powstrzymać od jedzenia min. 12h przed badaniem, tak wyczytałam w jakiejś instrukcji na drzwiach gabinetu. 🤨 Ja tam ledwie utrzymałam wstrzemięźliwość 10h ☺️ 😁 Cukiery z Wedla Mąż kupił i tak się uśmiechały do mnie... 😉

Beatasz z tym odchudzaniem to trzeba racjonalnie, ja miałam i początki anoreksji i bulimii... Wpadałam ze skrajności w skrajność ☺️ Ale mam bardzo silną wolę,więc walczę ze swoją niemocą! Na początku bardzo się głodziłam, aczkolwiek nadwagi nie miałam nigdy... Wszystko siedziało w mojej głowie... I nadal siedzi ☺️ W ciąży z Olusiem wstydziłam się wychodzić na ulicę, bo myślałam,że ludzie patrzą na mnie jak na godzillę... Czułam się gruba i brzydka! Do tego stopnia,ze nawet seks nie sprawiał mi satysfakcji, gdyż wbiłam sobie,że Mąż się ze mną kocha z litości! (Do dziś nie wiem jak ze mną wytrzymał 😁) A teraz wiem,że ciąża to nie wyrok kilogramowy i odrobina samozaparcia pomoże 🙂 Akceptuję wszystko co mi ,,ponadto\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" daje Sebuś, bo wiem,że dla Niego to bardzo ważne 🙂
No i super,że z Maleńką wszystko w porządku 🙃 Oby tak dalej!

Neverlosehope ale masz piekną karnację! 🙂 A Syn jak mały Arabek wygląda na tej fotce! 🤪 I te oczyska 🤪

W kwestii smoczków nie pomogę, bo moje Dziecię nawet chwili w buzi go nie trzymało 🙂 To typ ssaka typowo cyckowego 😉 Dlatego teraz mam sutki jak wentylki od koła rowerowego! 🤪 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ochh Emilia - jak ja Cię kochana rozumiem z tym odchudzaniem i postrzeganiem siebie ☺️ Już zapowiedziałam, że pieniądze z ubezpieczenia, które dostanę (2500 zł) za urodzenie dziecka pójdą na naprawę brzucha i masaże odchudzające - 1500 zł już odłożyłam na ten cel ☺️ Wiem, wiem - grzeszę, ale tak jak napisałaś - to siedzi gdzieś z tyłu głowy i nic nie poradzę... Oprócz diety i ćwiczeń jeszcze muszę się wspomóc kosmetyczką tudzież dermatologiem.
A to foto z mojego ślubu kościelnego w czerwcu ubiegłego roku, ważyłam 53 kg, wiele nie widać bo sukienka zasłania, ale ogólny pogląd będziecie miały 🙂
.....................................

Standardowo, proszę o niecytowanie posta z linkami bo będę je chciała usunąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
neverlosehope napisał(a):
[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/14124124849931666158.jpg[/IMG][/URL]

a to mój urwisek w kąpieli 🙂


zakochałam się 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
neverlosehope napisał(a):
[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/14124124849931666158.jpg[/IMG][/URL]

a to mój urwisek w kąpieli 🙂


zakochałam się 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to ja też pokaże wam kochane moje zdjęcia ze ślubu 😎
mam nadzieję, że się wkleiło 🙃
[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/85313194762606796423.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/87462608963226405393.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wszystkie kobietki piękne jesteście ale co się dziwić - w końcu Polki najpiękniejsze są 😁

synuś karnację, oczka i dziurkę w brodzie ma po mnie - a reszta to czysty tata 🙂 nawet gesty, sposób siadania i chodzenia ten sam - normalnie klon 😁
i wierzcie mi lub nie ale ja na solarium ostatni raz byłam przed moim ślubem czyli w październiku będzie 5 lat temu - karnacja to zasługa zdecydowanie mojej mamci i jej taty 🙂 jak cyganie wyglądają i ja jak byłam mała to każdy myślał że dziecko cygana lub murzyna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny piękne fotki !!!!!!! Zdjęcia jak z magazynów ślubnych 🙂
Lidka czy goździki miałaś w bukiecie? 😁 😁 Ja miałam różowe 🙂 Badzo lubię te kwiatki :)
Jolka
śliczny brzuszek 😁 😁 i spory się wydaje. Właśnie się zorientowałam, ze mamy termin dzień po dniu, ale coś mi się wydaje, że jeśli dotrwamy to ja i tak rozpakuję się później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...