Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2014 | Forum dla mam


Julka85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Lippi ja miałam w łazience wannę i początkowo małego kąpaliśmy w jego wanience, a potem w naszej wannie. A teraz tymczasowo mieszkamy u mojej mamy, która ma kabinę prysznicową, ale z trochę głębszym brodzikiem i aktualnie Aleksowi służy to jako wanna 😉
Co do wózków, to ja mam aż trzy 😜 , ale tak bardzo mi się podobają wózki X-lander, że szok... choruję na te wózki, super wyglądają i wydają się być wygodne, no ale też drogie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem cała w kropki 😞 🤨 wyglądam jak muchomor
stosuje rozne kremy, maseczki, płyny micelarne, przemywam twarz cytryna, mlekiem, a teraz maseczki antybakteryjne cynamonowe… juz nie wiem co jeszcze. zadnego kremu wybielajacego na bazie kwasów nie mozemy teraz uzywać, na tradzik nic konkretnego tez nie, a te masci, ktore mam nic nie daja… ehh jakos sie przemecze ale z gładkiej, ładnej cery przemieniłam sie w muchomora, mogłabym wystraszyc kogos porzadnie jakbym wyszla bez tony tapety ☺️
jak jestem tylko w domu to odrazu zmywam makijaz zeby skóra oddychala
do tego mam ślady po wypryskach ehh juz nie pisze bo bedziecie mialy koszmary w nocy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lippi czyli polecasz ubrania z tej firmy? 🙂 szkoda tylko, ze sa cholernie drogie, moze sa niektore rzeczy ktore mozna byłoby nosic po porodzie?

my mamy tylko prysznic. na poczatku myłam synka w wanience, a jak miał ok roku, jak chodzil i stał to kąpał sie ze mna pod prysznicem.
uwielbia wanne, kapie sie w niej tylko u dzidkow i cały czas prosi mnie zebysmy zdemontowali prysznic i zamontowali wanne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emiliaeem napisał(a):
Beatasz z tego co mi lekarz tłumaczyła to połowa biedy jak kanału nie dopełni, gorzej jeśli go przepełni... 🤨 Szczerze to się na tym nie znam i mam takie pojęcie jak małpa o filozofii... Co 4 tygodnie mam wymieniany opatrunek... Te dwie pozostałe metody w moim mieście są cholernie drogie, koszt od 600zł niestety 🥴 Tyle doczytałam sama. Mam nadzieję,że jeśli byłaby tragedia to sama by mi zasugerowała... 🤨 Sama już nie wiem, do czerwca jeszcze trochę czasu...
Chodzę do niej i na NFZ i prywatnie, i powiedziała mi tak ,,Pani Emilio, poprowadzę pani tego zęba tak, jakbym chciała,żeby mi go poprowadzono, tym bardziej,że jest pani w ciąży\"... Weź tu bądź mądry ☺️

Ja jestem posiadaczką cery bez większych problemów skórnych 🙃 🙂 Jedynie jest bardzo reaktywna na mocniejsze kosmetyki,ale i z tym sobie radzę 🙂
Co trzy dni funduję sobie maseczkę odświeżającą lub dotleniającą, a po niej maseczkę algową w zależności od potrzeb, ostatnio była cudownie chłodząca 🤪 🙃
No i codziennie krem- podstawa 🙂
Beatasz mojej koleżance bardzo pomaga maseczka oczyszczająca z zieloną glinką z Bielendy, z tym,że ta z serii wyłącznie dla salonów kosmetycznych 🙂 Z domowych sposobów to picie naparu z nagietka 🙂 Ja mam gorszy problem z włosami 😮 Suche, cienkie i wypadają ☺️ Byłam na badaniu skóry głowy, okolice okołomieszkowe trochę przesuszone, cebulki osłabione po wieloletnim farbowaniu ☺️ Podobno rewelacyjne są płukanki z własnego moczu,ale niestety bardzo się tego brzydzę 🤢 Póki co moczę końcówki w mleku prosto od krowy 😁 Proteiny mleczne mają niby uzupełniać ubytki we włosach... 😉


Kochana ja nie mam zamiaru robić Ci mętliku w głowie i nie chcę sie mądrzyć, jednak z jedynką nie ma żartów, naprawde, i wiem ze kazda z Was o tym wie ale nie kazda z Was wie jakie mogą byc powazne problemy w razie zle wyleczonych kanałow 😞

nie chce tutaj nic szczegółowo opisywać, bo to forum głównie o naszych brzuszkach 🙂
ale wiem, ze wiekszosc nie potrafi dobrze wyleczyc, jest to trudne a bez dobrego sprzetu i wprawnej reki jest bardzo trudne. wiem jak leczą stomatolodzy i czym to sie czesto konczy, czasami po wielu latach dopiero ale do rzeczy, czasem konsekwencja jest ekstrakcja a racji tego ze to jedynka w gre wchodzi implant a znalezc lekarza, ktory zachowa brodawki w odcinku przednim tez nie jest łatwą sprawą..
jesli masz 100% zaufanie to najwazniejsze
ja bym wydała naprawde te 600zł i znalazła konkretnie ednodontę ktory tylko i wylacznie siedzi w kanałach i robi to perfekcyjnie.
jest to droga impreza ale w tyle to kosztuje.
Przepraszam, ze tak mecze temat ale mam dobre intencje 🙂 i wybacz mi prosze 🙂 juz nie bede nic wiecej pisac i sie "wymądrzać" 😉
po prostu wiem jak to zazwyczaj sie kończy.
a co do stanu ciazy juz nie mi oceniac czy warto czekac czy nie, moze skonsultuj to jeszcze. a endometr pozwala na ustalenie długości kanału, tak zeby opracować kanał do konca, wiec i na upartego bez zdjecia mozna to zrobic, choc kazdy lekarz wolalby miec przed oczami dodatkowo zdjecie 🙂

PRZEPRASZAM, JUZ SIE ZAMYKAM I WIECEJ NIE MECZE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatasz krem dała mi kosmetyczna jak byłam przed ciążą u niej na hennie i zobaczyła, że mam bardzo wrażliwą cerę (przebarwienia itp. 🤢 ). Więc krem jest ogólnie nawilżający, ale do wrażliwej cery o słabych naczynkach. Innych specyfików nie stosuję, bo myślę, że po ciąży okropna cera minie, a zostanie mi taka jak sprzed ciąży, tzn. też nie idealna, ale o niebo lepsza 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatasz solidaryzuje się z Tobą w pełni, wypryski to mój chleb powszedni, dziś byłam u dermatologa, chodzę od paru miesięcy na wizyty bo mi się buzia bardzo popsuła jak przestałam brać pigułki. Pocieszenie jest takie że jak urodzimy to nam może to zupełnie zniknąć 🙂 i będziemy mieć twarze jak pupcie naszych pociech 🙂 na razie to niewiele można z tym zrobić 😠 mi poleciła używać żelu do twarzy, toniku i kremu do cery trądzikowej oraz przepisała maść: najpierw miałam Davercin (efekty takie sobie), teraz mi przepisała maść Zineryt i jeszcze mam sobie kupić Sudocrem to jest też dla noworodków, bardzo wysusza chyba na pupę, nie leczy ale jak się ma jakiś mega wyprysk to go szybko wysuszy, zamierzam spróbować, maseczki średnio dają, pomaga za to złuszczanie buzi pilingami tylko żeby nie było zmian ropnych bo można roznieść po twarzy. Ja od dziecka miałam problem z buzią, ale mam mega pocieszenie że na takiej cerze późno pojawiają się zmarszczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i jeszcze o ubraniach to te z happymum mam niedługo, ale koszulę, która kupiłam http://www.happymum.pl/sklep3/b780,do_karmienia,920-morgan_shirt.html chodzę w niej teraz maskuje brzuszek, a jest w sumie na po porodzie do karmienia, tylko zobaczymy czy wytrwa. Widziałam w necie że dziewczyny sprzedają ubrania z tej firmy, więc jak się już znajdzie swój rozmiar można kupić w necie, albo iść do sklepu zmierzyć i kupić w necie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emiliaem widzisz Ty masz ładną skórę a włosy przesuszone za to ja mam paskudną cerę a włosy super 😁 😁
z dwojga złego i tak 100 bardziej wolałabym być na Twoim miejscu 🙂

ja z kolei nigdy nie farbowałam włosów(raz kilka cieniutkich pasemek), moze 3 razy w zyciu uzyłam saszetki koloryzujacej, do tego mam ich strasznie duzo na głowie co mnie denerwuje i sa grube. kazdy fryzjer sie podnieca a ja, za bardzo ich nie lubie bo sa proste, sztywne i ciezkie, zadnej fryzury nie ułoze. 🤨

musze poszukac w takim razie tej glinki. takie zwykle maseczki z glinki zielonej dostepne w drogeriach na mnie nie działają 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lippi napisał(a):
beatasz solidaryzuje się z Tobą w pełni, wypryski to mój chleb powszedni, dziś byłam u dermatologa, chodzę od paru miesięcy na wizyty bo mi się buzia bardzo popsuła jak przestałam brać pigułki. Pocieszenie jest takie że jak urodzimy to nam może to zupełnie zniknąć 🙂 i będziemy mieć twarze jak pupcie naszych pociech 🙂 na razie to niewiele można z tym zrobić 😠 mi poleciła używać żelu do twarzy, toniku i kremu do cery trądzikowej oraz przepisała maść: najpierw miałam Davercin (efekty takie sobie), teraz mi przepisała maść Zineryt i jeszcze mam sobie kupić Sudocrem to jest też dla noworodków, bardzo wysusza chyba na pupę, nie leczy ale jak się ma jakiś mega wyprysk to go szybko wysuszy, zamierzam spróbować, maseczki średnio dają, pomaga za to złuszczanie buzi pilingami tylko żeby nie było zmian ropnych bo można roznieść po twarzy. Ja od dziecka miałam problem z buzią, ale mam mega pocieszenie że na takiej cerze późno pojawiają się zmarszczki 🙂


dobrze, ze ktos jest na tym foum, bo juz myslalam, ze sama ze soba pisze 😁

no wlasnie pilingi jak uwielbialam, tak teraz stosuje główne na nogach i na brzuchu.
a mozesz podac w wolnej chwili nazwy tych tonikow i kremow? byłabym wdzieczna 🙂

ja byłam raz u dermatologa na poczatku ciazy, dostalam jakas masc chyba cynkowa- nic nie pomaga, oraz krem na bazie chlorchinaldinu- nic nie pomaga.
napisal mi jeszze recepte na jakas masc z antybiotykiem ale jak pokazalam to mojemu gin to stwierdzil, ze lepiej tego nie brac i nie wykupilam tej recepty. masc niby punktowo na zmiany ale jak powiedzial, ze nie to nie bede robic odwrotnie.
a na plecach tez masz?
ja mam mnóstwo małych czerwonych grudek i na dekoldzie tez 🤢
z szymonem w ciazy mialam dokładnie to samo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lippi napisał(a):
i jeszcze o ubraniach to te z happymum mam niedługo, ale koszulę, która kupiłam http://www.happymum.pl/sklep3/b780,do_karmienia,920-morgan_shirt.html chodzę w niej teraz maskuje brzuszek, a jest w sumie na po porodzie do karmienia, tylko zobaczymy czy wytrwa. Widziałam w necie że dziewczyny sprzedają ubrania z tej firmy, więc jak się już znajdzie swój rozmiar można kupić w necie, albo iść do sklepu zmierzyć i kupić w necie

dobry pomysł 🙂
a koszula fajna, uwelbiam koszule
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatasz 😆 na ten temat to mogę książkę napisać, firmy to takie apteczne la roche posay, vichy seria normaderm, pharmaceris, iwostin (z tego miałam fajny tonik), czasem vichy ma takie promocje typu żel do twarzy a tonik 50% taniej. Maści które stosuje można stosować w ciąży. Na plecach i dekolcie mam niewiele ale od jakiś dwóch miesięcy używam do ciała olejku bio oil a można używać to na problemy ze skórą, więc może to jego zasługa 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wracajac do stanu mojej cery jest to utrapienie dla mnie nie tylko ze względów estetycznych ale równiez dlatego, ze mnie to boli! przewalone jednym słowem..

beata8811 jestem szczesliwa posiadaczką X-landera w kolorze zielonym 🙂 nie znalazłam zadnych minusów, wózek bardzo fajny, dobrze sie go prowadzi, jedynie w gondoli mógłby miec daszek taki jak w spacerówce, tzn. mógłby sie bardziej rozwijac. wtedy rodziłam w listopadzie wiec na mroźne, wietrzne spacery taki daszek by sie przydał, ale o tej porze co teraz bedziemy rodzic chyba nie bedzie az tak bardzo potrzebny. w kazdym razie POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lippi napisał(a):
beatasz 😆 na ten temat to mogę książkę napisać, firmy to takie apteczne la roche posay, vichy seria normaderm, pharmaceris, iwostin (z tego miałam fajny tonik), czasem vichy ma takie promocje typu żel do twarzy a tonik 50% taniej. Maści które stosuje można stosować w ciąży. Na plecach i dekolcie mam niewiele ale od jakiś dwóch miesięcy używam do ciała olejku bio oil a można używać to na problemy ze skórą, więc może to jego zasługa 🥴


no dobrze ale z jakiej serii la roche posay?bo wiem ze sa rozne.

pharmaceris co konkretnie? jak pyalam w aptece to rozkładają ręce i proszą zebym przyszla jak urodze. pytalam o vichy i nic nie mieli. bio oil mi pokazala ale ze nie znalam, nie kojarzylam to podziekowalam- to jest na tradzik czy na przebarwienia? chyba na to drugie?

słyszalam ze z iwostinu jestjakas seria dla ciezarnych na przebarwienia ale tez nie mieli, łacznie byłam w kilku aptekach i wlasciwie nigdzie nic…

o rany chyba młoda mi sie rusza w brzuchu 🤪 🤪 no nareszcie, juz myslalam, ze w sen zimowy zapadła 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatasz super ze poczułaś ruchy 🙂
Te kosmetyki nie są tylko dla kobiet ciężarnych ale na problemy z cera dla wszystkich
la roche porsay seria Effaclar http://www.laroche-posay.pl/produkty-do-zabieg%C3%B3w-piel%C4%99gnacyjnych/Effaclar/Effaclar-oczyszczaj%C4%85cy-%C5%BCel-do-sk%C3%B3ry-t%C5%82ustej-i-wra%C5%BCliwej-p4141.aspx
Vichy seria http://www.vichy.pl/normaderm/zakres/r520.aspx idz do innej apteki, to chyba najbardziej rozpowszechniona marka w aptekach
Pharmaceris mam emulsję matującą pod makijaż, krótko używam ale na razie jestem zadowolona, dobra pod makijaż http://www.pharmaceris.pl/pl/pielegnacja-twarzy-3/58/intensywnie-matujaca-emulsja-do-twarzy-sebostatic-matt/419
Iwostin ja miałam taki http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=42922
BIO OIL poczytaj sobie w necie opinie, jest na rozstępy (na razie nie mam ale chyba za wcześnie na to, ale robi skórę bardzo miękką), blizny, problemy z cerą (jak pisałam mi raczej pomaga), poprawę kolorytu skóry (tu mega poprawa u mnie) ale nie każdemu olejek podchodzi
dobranoc brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziękuję Lippi 🙂

sprawdzilam, krem nazywa sie ance mat, moim zdaniem nic nie daje i śmierdzi na dodatek

a z serii la roche-posay znalazlam kartke od detrmatyologa, poleca mi serie effaclar H, czyli nie stricte na niedoskonalosci ale na wysuszona skore… hmm

musze na wizazu jeszcze poczytac, ale z reguly to co jest OK, nie mozna stosowac w ciazy. bardzo chwala sobie wizazystki krem neostrata 130zł tubka, podobno jest rewelacyjny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lippi napisał(a):
beatasz 😆 na ten temat to mogę książkę napisać, firmy to takie apteczne la roche posay, vichy seria normaderm, pharmaceris, iwostin (z tego miałam fajny tonik), czasem vichy ma takie promocje typu żel do twarzy a tonik 50% taniej. Maści które stosuje można stosować w ciąży. Na plecach i dekolcie mam niewiele ale od jakiś dwóch miesięcy używam do ciała olejku bio oil a można używać to na problemy ze skórą, więc może to jego zasługa 🥴


hey laski 🙂 ja wczoraj już o 21 spałam 🙂 od rana czytam Was i podziwiam że tak długo możecie wytrzymać na nogach :p
co do cery to przez pierwsze 3 mc ciąży miałam straszne problemy...byłam załamana jak patrzyłam w lustro, tym bardziej że z synkiem to miałam tak piękną cerę że mogłabym grać w reklamach bez żadnego makijażu 🙂 stoswałam tylko serie garniera na przemian z vichy i raz było lepiej raz gorzej. Po 3 mc samo przeszło, teraz czasem też mi coś wyjdzie na twarzy lub plecach, ale to takie pojedyncze, z tym że ja zauważyłam u siebie że jak jem dużo czekolady to jest wysyp, więc się ograniczam do 2 kosteczek ptasiego mleczka dziennie bo mnie tak ssie na słodkie 🙂
Lippi własnie ostatnio czytałam o tym olejku Bio Oli i podobno działa cuda, może rzeczywiście to jego zasługa, jak tylko przeczytałam Twoją wypowiedź o nim szybko napisałam do mamy żeby mi go kupiła (ja niestety jeszcze nie mogę wychodzić z domu) i jestem ciekawa jak na mnie podziała 🙂

miłego dnia :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata8811 napisał(a):
alexia_79 pewnie faktycznie patrzysz przez pryzmat córki, bo jak ja byłam w I ciąży to z kolei ciągle patrzyłam tylko na chłopięce ubranka 😉 Ze względu na siostrzeńców 😜 Właśnie na allegro patrzę ubranka dla chłopców, żeby Ci pokazać 🙂 http://allegro.pl/bajeczna-wyprawka-dla-synka-0-3-6m-same-perelki-i3865180541.html

Tylko ja nie kupuję ani sobie ani dziecku ubrań używanych... Ja wiem że są ładne ubranka dla chłopców, chodziło mi o to, że "od zawsze" mam córkę i przyzwyczaiłam się do oglądania ubranek dziewczęcych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata8811 napisał(a):
sloneczna627 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
sloneczna627 napisał(a):
beatasz - jest taka siec sklepów happymum oglądałam ostatnio ich katalog i bardzo podobały mi się te ciuchy. Z tego co jest napisane na ich www to są tak uszyte by rosnąc razem z brzuszkiem. Mi osobiście wydały się ciekawą alternatywą. Nie wiem jak z jakością, bo nie mialam okazji jeszcze nic takiego kupować.

No i po co to napisałaś? 😁 Już myślę, żeby sobie to kupić 😁
☺️

http://www.happymum.pl/sklep3/b886,bluzki,3510-fantasia_glitter_top.html


😜 ja z kolei choruję na http://www.happymum.pl/sklep3/B871,bluzki,0-aspen_tunic.html ale jeszcze nie podjęłam decyzji

A mi z tej stronki żadna bluzka się nie podoba, za to podoba mi się baaaaardzo to 🤪 http://www.happymum.pl/sklep3/u012,bielizna,2929-sweet_nursing_gown.html
Chyba mąż mi zafunduje, będzie dobra do karmienia 😉 (uuu, nie zafunduje, bo widzę tylko rozmiar L 😞 )

Piękna, ale chyba szkoda by mi jej było na obciekające mlekiem cycki ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lippi napisał(a):
Odnośnie biustonoszy, to dobiłam do rozmiaru 70G ☺️ i tu znalazłam jedną firmę co robi ładną bieliznę w takich rozmiarach Chantelle i cena mnie zabiła ale kupiłam dwa cielisty i czarny i chodzę w nich naprzemian, może wytrwam do czerwca 🙂


🤪 🤪 🤪
Matko jedyna, nie wiem czy Ci gratulować czy współczuć ☺️ Plecy Cię nie bolą od ciężaru? To co Ty zrobisz jak będziesz karmiła? 🙃 To się nazywa Big Cyc 😉 ☺️

Odnośnie wanny to ja sobie bez niej życia nie wyobrażam, zwłaszcza przy dziecku, młoda teraz codziennie się pluska z zabawkami.. Jak czasem gdzieś wyjeżdżaliśmy i był brodzik to ani ona nie chciała tam się myć ani ja za bardzo dojścia do niej nie miałam.. Twój wybór 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Odnośnie koszulek do spania i karmienia to zaczęłam szperać i chyba sobie później kupię o TAKĄ, ewentualnie TAKĄ do szpitala się nada, nie jest za bardzo sexy ale też nie jest \"zwykłą bawełną\" jakie noszą babcie 😉, no i cena do zaakceptowania 🙂 Muszę mięć przynajmniej 1 na dzień w razie zaplamienia 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
neverlosthope wczoraj wstałam przed 5 rano a poszlam spac o pólnocy 🙃

dziewczęta moje cycki w tej ciazy praktycznie nie urosły, z czego sie bardzo ciesze 🙂
za to w pierwszej ciazy duzo urosły i bolały i w sumie taki mniej wiecej rozmiar mi został po dzien dzisiejszy.

alexia_79 ta druga koszula bardziej mi sie podoba, bo ja nie lubie nic odpinać/ zapinac a tak to sekunda i cyc na wierzchu 😉
zreszta sama ma bardzo podobne, krój ten sam i mi odpowiadały.
to lejace sie mleko na poczatku do szału mnie doprowadzało 🙃
zastanawiam sie czy nie miec 3 koszul do karmienia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
neverlosthope nie mozesz wychodzic z domu ale nie musisz lezec cały czas?
a wiadomo jak długo musisz tak bardzo sie oszczedzac??
dobrze, ze jest lepiej a nie gorzej 😉
i wyprawke mozesz robic przez neta 🙂

Lippi pojechałam z rana do apteki po la roche posay i oczywiscie nie mieli tego co chcialam 😠 rajstop uciskowych dla ciezarnych tez nigdzie nie moge znaleźć... 🤨

czytałam, ze bio oil zawiera parafine i nie powinny go uzywac osoby z tradzikiem, bo zapycha, kurcze juz sama nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Lippi napisał(a):
Odnośnie biustonoszy, to dobiłam do rozmiaru 70G ☺️ i tu znalazłam jedną firmę co robi ładną bieliznę w takich rozmiarach Chantelle i cena mnie zabiła ale kupiłam dwa cielisty i czarny i chodzę w nich naprzemian, może wytrwam do czerwca 🙂


🤪 🤪 🤪
[color=black]Matko jedyna, nie wiem czy Ci gratulować czy współczuć ☺️ Plecy Cię nie bolą od ciężaru? To co Ty zrobisz jak będziesz karmiła? 🙃 To się nazywa Big Cyc 😉 ☺️]

Niekoniecznie 😉 Ja mam dość mały biust, ale jak kupuję w porządnym sklepie, to mam rozmiar 65E - i to brzmi jakbym nie wiem jakie wielkie miała 😁
alexia_79 a co do tych ubranek chłopięcych, to mi nie chodziło o to czy używane czy nowe, tylko o to, że są też ładne!!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...