Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2014 | Forum dla mam


Julka85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
beatasz napisał(a):
http://www.mamaija.pl/feretti-baby-excellent-kolderka-i-poduszka,d3006.html
Taka mam kołderkę, jest super 🙂

A taka mam posciel: http://www.ceneo.pl/20167277

Ola patrzyłam teraz na stronie i nie widziałam tej pościeli ale to jest naprawdę bardzo duży sklep, wiec można napisać do nich maila z pyt czy by sprowadzili.

Aż tak mi nie zależy na niej, bo prawdę mówiąc Glucka miałam i wiem czego się mogę spodziewać no i też jest piękna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
[color=black]Bardzo podobają mi się te pościele Feretti i już byłam napalona na pościel Tropical Island tej firmy. Zaczęłam szukać i przeglądać i jedna rzecz mnie odstraszyła, na którą nie zwróciłabym uwagi. Zobaczcie jak zachowują się hafty na pościeli po wypraniu. Podejrzewam, że trzeba się trochę namęczyć, żeby to rozprasować.. No i nie wyobrażam sobie, żeby mi się dziecko odgniatało od haftu na poduszce - w ogóle nie przemyślane to jak dla mnie. Podusia musi być gładka, jeśli już w ogóle ma być. Dlatego szukam pościeli z gładką poduszką. Same oceńcie... A tak pięknie na zdjęciu wygląda nie? 🙂

Przed:

[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/88356882469634982621.jpg[/IMG][/URL]

Po:

[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/91827759734346926750.jpg[/IMG][/URL]

Dobrze, że coś mnie tknęło i zaczęłam grzebać, bo chyba bym stała przy desce i płakała 😉 [/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata8811 napisał(a):
Ola ok, już rozumiem. A ja sobie sama psikałam 😁
Co do pościeli to faktycznie piękna na pierwszym zdjęciu 🤪 Dobrze, że poszperałaś, bo wg mnie też haft na podusi to nie najlepszy pomysł 🤨 I prasowanie byłoby raczej nieprzyjemne 😜

No właśnie tak się tym zdjęciom przyglądam i stwierdzam, że te hafty to tylko na ochraniaczu i poszewce od kołdry (na zdjęciu złożona na pół) - ale mimo wszystko - nie podoba mi się wygląd po praniu, nie chciałoby mi się tego rozprasowywać, zwłaszcza że jest mnóstwo innych rzeczy do prasowania. A że jestem pedantką pewnie stałabym, klęła i prasowała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Posciel feretti faktycznie tak wyglada po praniu i to jedna z niewielu rzeczy, ktore trudniej sie prasuje.
Jestem szczęśliwa posiadaczka żelazka parowego, prasowanie jest o kilka razy krótsze, wiec akurat tak bardzo nie narzekam 😉
To Żelazko polecam każdemu, jednen z lepszych zakupów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziś byłam na dwóch długich spacerach i jak wracałam do domu to podbrzusze już bardzo bolało 🤨
Jak dobrze, ze wyprawka prawie skompletowana, gdybym teraz zaczynała chyba bym sie wściekła! 😮

Poza tym od tygodnia, moze nawet dwóch zajebiście mnie boli pod prawym żebrem. Jak siedzę to odrazu sie zaczyna, nie wiem czy to wątroba czy cośinnego ale czuje jak mam na maxa ściśnięte, boli i sie gniecie 🤢 a tu jeszcze 2 miechy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂

piękne te pościele są ale tak jak Ola napisała trzeba uważać bo na zdjęciu wygląda super a na żywo nie zawsze :/

ja dziś tak szukałam pościeli i trafiłam na http://allegro.pl/ochraniacz-do-lozeczka-tilda-kropki-chevron-roz-i4088574643.html , bardzo mi się podoba, pisałam do nich i szyją na zamówienie każdy rozmiar poszewki, i tak poszewka na kołdrę i podusię - 135 zł, przybornik z 3 kieszeniami 55 zł no i + ten ochraniacz trochę drogi ale chyba się skuszę 🙂 zobaczcie sobie u nich inne wzory, bardzo ładne mają i takie niespotykane 🙂

ja dziś zrobiłam sobie drugi dzień zakupów,kosmetyki kupione, pampersy, chusteczki nawilżone, i w tesco w F&F było mnóstwo ciuszków przecenionych o 30, 40 i 50 % super komplety z półśpioszkami i wiele innych - oczywiście nie mogłam się powstrzymać i znów "miliony" wydałam ... 😁

brakuje mi tylko przewijaka sztywnego i stanika do karmienia, chyba że o czymś zapomniałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
neverlosehope napisał(a):
hej dziewczyny 🙂

piękne te pościele są ale tak jak Ola napisała trzeba uważać bo na zdjęciu wygląda super a na żywo nie zawsze :/

ja dziś tak szukałam pościeli i trafiłam na http://allegro.pl/ochraniacz-do-lozeczka-tilda-kropki-chevron-roz-i4088574643.html , bardzo mi się podoba, pisałam do nich i szyją na zamówienie każdy rozmiar poszewki, i tak poszewka na kołdrę i podusię - 135 zł, przybornik z 3 kieszeniami 55 zł no i + ten ochraniacz trochę drogi ale chyba się skuszę 🙂 zobaczcie sobie u nich inne wzory, bardzo ładne mają i takie niespotykane 🙂

ja dziś zrobiłam sobie drugi dzień zakupów,kosmetyki kupione, pampersy, chusteczki nawilżone, i w tesco w F&F było mnóstwo ciuszków przecenionych o 30, 40 i 50 % super komplety z półśpioszkami i wiele innych - oczywiście nie mogłam się powstrzymać i znów \"miliony\" wydałam ... 😁

brakuje mi tylko przewijaka sztywnego i stanika do karmienia, chyba że o czymś zapomniałam 😉

Rzeczywiście bardzo ładne mają te rzeczy, tylko ten ochraniacz mnie zastanowił, bo 23 cm na wysokość to jakoś bardzo mało mi się wydaje.. Póki dziecko małe to ok, ale podrośnie, zacznie się przewracać i się poobija 🤨 Zapytaj może jaka jest cena wyższego ochraniacza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny,

Widzę, że ogarnął Was szał zakupów 🙂 Ja też się rozglądam właśnie za pościelą i łóżeczkiem, bo z grubszych rzeczy tego nam brakuje. Większość wyprawki już skompletowana 😉 Ostatnio widziałam na żywo pościel tej firmy http://www.mulliculli.com/ i dosyć fajnie wyglądała.

Daga przeglądałam przedmioty tego sprzedawcy co wrzuciłaś linka i też ładne mają te pościele. A tak btw super ta Twoja nowa fryzurka 🙂

My w zeszły piątek kupiliśmy wózek. Zdecydowaliśmy się na maxi cosi mura 3. Początkowo rozważaliśmy zakup nowego ale ostatecznie trafił się używany w ładnym stanie i nie żałuję zakupu, bo nowy kosztuje drugie tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
neverlosehope napisał(a):
hej dziewczyny 🙂

piękne te pościele są ale tak jak Ola napisała trzeba uważać bo na zdjęciu wygląda super a na żywo nie zawsze :/

ja dziś tak szukałam pościeli i trafiłam na http://allegro.pl/ochraniacz-do-lozeczka-tilda-kropki-chevron-roz-i4088574643.html , bardzo mi się podoba, pisałam do nich i szyją na zamówienie każdy rozmiar poszewki, i tak poszewka na kołdrę i podusię - 135 zł, przybornik z 3 kieszeniami 55 zł no i + ten ochraniacz trochę drogi ale chyba się skuszę 🙂 zobaczcie sobie u nich inne wzory, bardzo ładne mają i takie niespotykane 🙂

ja dziś zrobiłam sobie drugi dzień zakupów,kosmetyki kupione, pampersy, chusteczki nawilżone, i w tesco w F&F było mnóstwo ciuszków przecenionych o 30, 40 i 50 % super komplety z półśpioszkami i wiele innych - oczywiście nie mogłam się powstrzymać i znów \"miliony\" wydałam ... 😁

brakuje mi tylko przewijaka sztywnego i stanika do karmienia, chyba że o czymś zapomniałam 😉


Bardzo mi sie spodobała ich strona na fb!!!! Super, ze wrzuciłas link 🙂
Bardzo ładne pościele, jest w czym wybierać, cenowo podobnie do innych firm.... A marynarskie wzory.... Uwielbiam!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beata potwierdzam, że żelazko parowe jest świetne 🤪 – też je mam i nie narzekam aż tak na prasowanie jak przed jego zakupem 😉
Mnie pod żebrem nic nie boli, więc nic nie doradzę... A jak ogólnie z Twoim bólem w okolicy kości ogonowej? Bo mi od jakiegoś czasu jak ręką odjął 🙂 (obym nie zapeszyła).
Ja dzisiaj też kupiłam parę rzeczy do wyprawki – 2x body na krótki rękaw, podpaski, majtki siateczkowe, patyczki higieniczne (do noska), smoczki Lovi (takie jak Daga), waciki do buźki, mydło w płynie Biały Jeleń, płyn do płukania ubranek niemowlęcych, miękką szczoteczkę do włosków, niedrapki i skarpeteczki. Były biustonosze do karmienia, ale bez przymierzenia nic nie kupię, bo musi być dobry rozmiar i przede wszystkim, żeby nic nie uwierało, bo piersi będą wrażliwe... 🥴 A Wy gdzie kupujecie?
A wczoraj na allegro zamówiłam Oilatum Baby i sobie szlafrok – ciekawa jestem jak będzie się prezentował na żywo.
Iga wózki Maxi Cosi ładnie się prezentują – podobają mi się 😆

Ale z tymi pościelami szalejecie 😁

Orientujecie się czy pieluchy flanelowe sprzedają na sztuki czy tylko w paczkach? 🤔 (na razie w dwóch sklepach dziecięcych były tylko w paczkach...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No proszę, ten weekend chyba wyjątkowo udany jesli chodzi o zakupy 😆

Beatko śmieje sie, ze żelazka nie oddam za nic w świecie 😁 jak prasuje sie dla całej rodziny to jest ono zbawienne 🙂

Dżiekuje, ze pytasz o kręgosłup 🙂 mam takie napady bólu i przechodzi, na szczęście sa to napady, bo permanentny ból był nie do zniesienia 🤢
Fakt, ze czasem po ciężkim dniu bolą mnie Całe plecy ale konkretnie odcinek ledzwiowy narazie odpuścił 😉
wieczorem zazwyczaj leżę z nogami do góry dla lepszego krążenia 😜. I jak chce ruszyć noga to właśnie w takiej pozycji ledzwia straszliwie bolą ale jest to chwilowe całe szczęście.

Co do pieluszek flanelowych widzialm gdzieś na sztuki, a kiedyś na pewno tak kupowałam wiec na pewno gdzieś znajdziesz 🙂 a przez neta nie chcesz kupić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A właśnie! Biustonosze!!!
Mam takie mieszane myśli... Jaki? Jakiej firmy? Ile sztuk? I czy w ogóle kupować? 🤔

W pierwszej ciazy kupiłam sobie sportowy cienki, materiałowy, elastyczny biustonosz- był bardzo wygodny, cyca do karmienia po prostu wyjmowalam...bez odpinania, bez zbędnych czynności, szybko ibezproblemowo. Wykonany był jak wcześniej wspomniałam z materiału, wiec odpowiednio naciągnął sie do danego rozmiaru piersi...

Nie miałam ani jednego biustonosza do karmienia. Chwile pózniej zaczęłam nosić swoje biustonosze.
Zastanawiam sie wiec czy w ogóle kupować tym razem.. Oglądałam babyono - wyglądem odstraszały, postanowiłam później powrócić do tematu i chyba najwyższa pora...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂

Ja wypompowana na maksa, tyle gości się przewinęło,że od jedzenia aż biegunki dostałam... ☺️ 😮

Co do tego krocza to goiło się długo,ale nie ,,babrało", fakt faktem miałam założone tylko szwy rozpuszczalne (nie wiem czy to miało znaczenie),ale też bardzo dużo czasu spędzałam z gołym tyłkiem tylko na podkładzie, nie musiałam pryskać niczym, lekarz nie widział takiej potrzeby 🙂 Gdyby jednak zaszła taka konieczność zapewne maczałabym tyłek w spirytusie byleby tylko zapobiec infekcji 🙂 Bratowa używała tego specyfiku do pępuszka córci, ja Olusiowi przemywałam spirytusem tak jak robiły to kiedyś babcie, nie widziałam różnicy w szybszym gojeniu 🤨

Beatasz ja odczuwam bóle pod żebrami, a Sebuś sprawy nie ułatwia, bo gniecie nogą do oporu ☺️ Dodatkowo mam mocny ucisk na trzustkę, lekarz sprawdzał na USG, aby jeszcze 8 tygodni przetrzymać i będą pozdrówki z porodówki 😉

U mnie wyprawka w tyle,ale wszystko mam upatrzone,więc na początku maja zdążę 🙂 Dużo rzeczy mam po Olusiu 🙂
Ubranka odświeżę pod koniec, specyfiki do pielęgnacji uzupełniam na bieżąco, muszę dokupić maści do sutków, podpaski i moja torba gotowa. Biustonoszy do karmienia nie kupuję, przy Olusiu dałam sobie radę bez nich, zresztą przez internet nie zamówię,a te bez pikowanych miseczek mi nie odpowiadają ☺️
Wózek już czeka, maty i karuzela odkopane, nie wiem jak z łóżeczkiem, narazie i tak nie wstawię, żeby się nie kurzyło, pościel mam też po Małym, bo On korzysta już z tej 140/200, dokupię jakieś fajne poszewki i gra muzyka 😉
Pytałam już pediatrę Olusia czy weźmie pod opiekę naszego drugiego brzdąca, zgodziła się,więc jestem spokojna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beata chyba tą flanelkę przez neta będę musiała zamówić jak nic w sklepie nie znajdę 😉
Ja poprzednio miałam z 5 biustonoszy do karmienia, kupowałam w C&A. Teraz chciałabym kupić sobie inne, bo szczerze mówiąc nie były one za piękne 🤨 A o sportowych nie pomyślałam, może to dobry pomysł...? 🤔 Będę się musiała nad tym wariantem zastanowić, jeśli nie znajdę jakichś ładnych typowo do karmienia, czyli odpinanych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata8811 napisał(a):
Beata chyba tą flanelkę przez neta będę musiała zamówić jak nic w sklepie nie znajdę 😉
Ja poprzednio miałam z 5 biustonoszy do karmienia, kupowałam w C&A. Teraz chciałabym kupić sobie inne, bo szczerze mówiąc nie były one za piękne 🤨 A o sportowych nie pomyślałam, może to dobry pomysł...? 🤔 Będę się musiała nad tym wariantem zastanowić, jeśli nie znajdę jakichś ładnych typowo do karmienia, czyli odpinanych 🙂

Ja wczoraj widziałam pieluchy flanelowe w Smyk Megastore na Targówku - sprzedają na sztuki, ja z kolei marudziłam, że nie pakowane, bo każdy łazi, dotyka, przekłada... Wiem, wiem i tak się pierze, ale jakoś mnie to odstrasza, wolę żeby były w worku ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beata konkretnie chodzi mi o taki biustonosz http://www.ceneo.pl/19739176
Cena nie odstrasza, jest bardzo wygodny i co prawda sa rozmiary ale piersi i tak \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"sie dopasuja\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\", nie jest sztywny wiec nie uciska, żadnych drutów, jest bezszwowy i można wykorzystać później 😉
Chyba zostanę przy takich biustonoszach, ale jeszcze sie rozejrze 😉

Emilia ten ból tuż pod żebrami jest irytujący 🤢
Jak tylko siadam odrazu sie pojawia.. Zawsze cos jak nie urok to ...


Jeszcze uzupełnię posta, bo znalazłam cos na temat tego biustonosza http://naksi.pl/658,biustonosz-sportowy-bezszwowy-czarny.html
Jest napisane , ze nadaje sie rownież dla kobiet karmiących 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

aaaale się nie wyspałam, moja kruszyna od 21 do 24 urządziła sobie w brzuszku dyskotekę a mi się tak spać chciało i nie mogłam jej niczym uśpić, kołysałam, głaskałam i nic :/ o 4 rano byłam siusiu i zasnęłam chwile po 6 a o 6:30 budzik męża do pracy , wrrr :[ chyba zaraz pójdę spać 😁

pieluszki flanelowe i tetrowe są na sztuki na pewno w smyku (byłam w piątek) za ok 7,90 flanelka a tetra za ok 5 zł, ale zapomniałam Wam napisać , w smyku właśnie widziałam pieluszki BAMBUSOWE za 30 zł jedna sztuka ale jaka jakość - cud , miód i malina 🙂 oczywiście nie kupiłam , bo cena masakryczna za 1 szt. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

ja właśnie zrobiłam zamówienie w aptece DoZ, do zapłaty mam 265 zł - zobaczcie - wklejam listę tego, co kupiłam i ceny. Podejrzewam, że normalnie zapłaciłabym ok 350-400 zł

1. Always, podpaski sensitive ultra normal plus duo, 20 szt 11.25 1szt. 11.25
2. Always, podpaski sensitive ultra super plus duo, 16 szt 11.25 1szt. 11.25
3. Always, podpaski ultra super plus, 8 szt (duo) 12.22 1szt. 12.22
4. Bella, podkłady higieniczne, Mamma, 10 szt 5.09 2szt. 10.18
5. Canpol, szczotka + grzebień, miękka, 1 zestaw 5.57 1szt. 5.57
6. Canpol, zestaw do pielęgnacji paznokci 8.62 1szt. 8.62
7. Kompres! y gazowe jałowe, 17 nitkowe, 5x5 cm, (12 w) 5 szt. 0.69 10szt. 6.90
8. Leko, saszetki, 100 szt 24.59 1szt. 24.59
9. Linomag, maść, 30 g 5.49 1szt. 5.49
10. Majtki higieniczne, poporodowe rozmiar 38-40, 2 pary 6.69 3szt. 20.07
11. Nuk Rose & Blue, smoczek uspokajający silikonowy (0-6 miesięcy), blue, 1 szt 10.59 1szt. 10.59
12. Octenisept, płyn na skórę, 50ml (atomizer) 22.99 1szt. 22.99
13. Oilatum Baby (Oilatum Soft), emulsja, do kąpieli, 500 ml 51.37 1szt. 51.37
14. Oilatum Baby, krem,100 g 25.72 1szt. 25.72
15. Seni Soft, podkłady, higieniczne, 90cm x 60cm, 5 szt 6.95 2szt. 13.90
16. Tantum Rosa, proszek do sporządzenia roztworu, 500 mg, 10 saszetek 24.99 1szt. 24.99

Bepanthen kupiłam już osobno, no i przed chwilą na allegro zaopatrzyłam się w 2 butelki Aventa 125 ml. Matko - końca nie widać 😉 Dobrze, że za pobyt w szpitalu dostałam od PZU kartę apteczną na 250 zł to tylko w aptece 15 zł zapłacę 🙂
Jeszcze mi brakuje kilku rzeczy typu wanienka, pieluchy tetrowe i flanelowe, jeszcze jeden komplet pościeli, podkłady nieprzemakalne na materac, bo mam tylko jeden, rożki, gąbkę na przewijak, wypełnienie do pościeli, krem Sofeo do codziennej pielęgnacji pupki, pampersów i chusteczek nawilżanych do szpitala.. Pewnie jeszcze mi się sporo przypomni w trakcie, ale jeszcze mam 2 miesiące na uzupełnienie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Daga to faktycznie nocka z głowy...
Ja codziennie chodzę spać ok 24-1 w nocy a wstaje zazwyczaj o 7, zauważyłam ze coraz częściej budze sie rano \" połamana” 😁 pierwsze kroki jak wstaje z łóżka to jakbym miała z 70 lat heheh

Ola właśnie sie przymierzam do zakupów w tej aptece już sprawdziłam prawie każdy produkt ile kosztuje i co ciekawe płyn Oilatum 500ml kupiłam taniej w sklepie dla dzieci 🙂 chusteczki, pampersy maja ciut droższe a Oilatum tańsze... Wiec kupiłam odrazu.
Moze jutro zrealizuje listę, dziś mam niedużo czasu przed wyjściem do pracy a zamierzam zrobić:
http://www.mojewypieki.com/przepis/marchewkowe-muffinki-z-serowo---kokosowa-korona
😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatasz napisał(a):
Dzień dobry 🙂
Daga to faktycznie nocka z głowy...
Ja codziennie chodzę spać ok 24-1 w nocy a wstaje zazwyczaj o 7, zauważyłam ze coraz częściej budze sie rano \\\\\\\\\" połamana” 😁 pierwsze kroki jak wstaje z łóżka to jakbym miała z 70 lat heheh

Ola właśnie sie przymierzam do zakupów w tej aptece już sprawdziłam prawie każdy produkt ile kosztuje i co ciekawe płyn Oilatum 500ml kupiłam taniej w sklepie dla dzieci 🙂 chusteczki, pampersy maja ciut droższe a Oilatum tańsze... Wiec kupiłam odrazu.
Moze jutro zrealizuje listę, dziś mam niedużo czasu przed wyjściem do pracy a zamierzam zrobić:
http://www.mojewypieki.com/przepis/marchewkowe-muffinki-z-serowo---kokosowa-korona
😜

Wiesz, całkiem możliwe, że niektóre produkty są ciut droższe, ale jak analizujesz ceny w stacjonarnych aptekach to włos się na głowie jeży. 🤪 Na kremie na rozstępy AA Ja& Mama jest różnica ok 10 zł, Oilatum ok 20 zł, więc jak się zsumuje całość to wychodzi spora kwota. Pieluch u nich nie kupuję, zaopatrzę się w Almie, bo i tak robię tam zakupy 2-3 razy w miesiącu a mają po 49,90 zł. Zresztą akurat na pieluchy to zawsze jakąś promocję znajdę w Wawie 🙂 To samo z chusteczkami.
Co do babeczek to rzeczywiście wyglądają pięknie, myślę żeby córce na urodziny zrobić oprócz tortu 🙂

No i wlazłam znów na stronę Nexta i już mnie łapy świerzbią, żeby ten sweterek zamówić
http://pl.nextdirect.com/pl/g392638s1#650469
Ale może się wstrzymam, bo czekam właśnie na paczkę od nich, a zamawiałam na próbę t-sirt ciążowy za 34 zł - jak będzie fajny to zamówię jeszcze jeden wtedy razem ze sweterkiem ☺️
A jakby któraś chciała to tu są te bluzeczki 🙂


http://pl.nextdirect.com/pl/women-maternity/collection/collection/1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatasz napisał(a):
Dziś byłam na dwóch długich spacerach i jak wracałam do domu to podbrzusze już bardzo bolało 🤨
Jak dobrze, ze wyprawka prawie skompletowana, gdybym teraz zaczynała chyba bym sie wściekła! 😮

Poza tym od tygodnia, moze nawet dwóch zajebiście mnie boli pod prawym żebrem. Jak siedzę to odrazu sie zaczyna, nie wiem czy to wątroba czy cośinnego ale czuje jak mam na maxa ściśnięte, boli i sie gniecie 🤢 a tu jeszcze 2 miechy...


Beata całkiem możliwe, że masz kolke nerkową. Lekarzem nie jestem ale właśnie z takim paskudnym bólem pod prawym żebrem wylądowałam ostatnio na SOR. Pomaga paracetamol.To mi chirurg zalecił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sloneczna627 napisał(a):
beatasz napisał(a):
Dziś byłam na dwóch długich spacerach i jak wracałam do domu to podbrzusze już bardzo bolało 🤨
Jak dobrze, ze wyprawka prawie skompletowana, gdybym teraz zaczynała chyba bym sie wściekła! 😮

Poza tym od tygodnia, moze nawet dwóch zajebiście mnie boli pod prawym żebrem. Jak siedzę to odrazu sie zaczyna, nie wiem czy to wątroba czy cośinnego ale czuje jak mam na maxa ściśnięte, boli i sie gniecie 🤢 a tu jeszcze 2 miechy...



Beata całkiem możliwe, że masz kolke nerkową. Lekarzem nie jestem ale właśnie z takim paskudnym bólem pod prawym żebrem wylądowałam ostatnio na SOR. Pomaga paracetamol.To mi chirurg zalecił


O kurcze! W takim razie muszę powiedzieć o tym ginekologowi.
Z tego co wyczytałam w necie to ma toz wiązek z infekcjami uk. moczowego lub jest przez kamienie w nerkach i jest to ostry ból, atak.
A mnie boli za każdym razem jak spadam, tak jakbym zagniotła swoje narządy wewnętrzne 🤢
Nie jestem ostry ból przez ktory zwijam sie z bólu ale jest to bardzo nieprzyjmne, zwłaszcza jak jadę dłużej autem bo nie moge zmienić wtedy pozycji, po prostu wstać...

Ale dzięki wielkie za info, wspomnę o tym na wizycie w przyszły wtorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W tym roku pewnie ominą nas truskawki, wiec polecam ten koktajl, można zrobić już teraz z mrożonych truskawek 🙂 zajmuje 3 minuty pracy a smak w połączeniu z bananem.... 😜 pychaaa
Wczoraj zrobiłam i polecam ten zdrowy i smaczny koktajl 🙃
http://www.mojewypieki.com/przepis/smoothie-truskawkowo---bananowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...