Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2014 | Forum dla mam


Donna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Zuziek - ja wczoraj przyjechałam na IP, bo bolało mnie podbrzusze i brzuch mi się stawiał, położyli mnie na oddział, podlaczyli pompę z fenotrenolem i mam leżeć. U mnie też mały zdrowiutki, szyjka bez zmian - zrobisz, jak uważasz, ale wydaje mi się, że ryzykujesz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Xandi- dobrze,że pojechałaś i jesteś pod dobrą opieką. Cóż ciąża rządzi się swoimi prawami, śmiechem żartem to cieszmy sie,że jesteśmy w Polsce. Moja przyjaciółka mieszka teraz w Szwecji i boi się tam zajść w ciążę i jej tam prowadzić. Usg jedno na całą ciążę (i to nawet prywatnie !) w razie komplikacji,skracania szyjki to do 26 tyg nic absolutnie nie robia,tłumacząc \"natura tak chciała\"... Najpierw zanim zajdzie w tą ciążę to musi wyleczyć mega nadżerkę,robiła w Polsce cytologie i wyszła jej trójka,więc nieciekawie. Poszła prywatnie do lekarza w Szwecji to stwierdził,że nic się nie dzieje... 😮 Więc wiecie- cieszmy się,że chcą brać do szpitala w ciąży, nawet z niewinnym bólem w dole pleców.
Polie- ja wyprawkę też będę szykować w lipcu,wcześniej uważam,że to bez sensu.
Czarna- gratuluję chłopca 🙂 Imię się samo znajdzie a jak nie to może sam sobie \"wybierze\" 😉 ?
Powiem Wam,że ja dzisiaj miałam akcję. Po zakupach \"na mieście\" strasznie zaczęło mi sie krecic w głwoie,taka karuzela- nigdy czegos takiego nie miałam. T musiał zatrzymac samochód,wymiotowałam na środku miasta na poboczu :/ Od razu pojechalismy do domu,leżę od południa bo dalej ammdelikatne zawroty głowy. Dzwoniłam do lekarza i kazał leżeć,pic duzo wody i nie wstawać.W poniedziałek sie tak widzimy na wizycie,mam przyjsc z wynikami z labo. Cisnienie niby mam normalne,nie wiem o co chodzi,czy sie czyms zatrułam 🤢 ?
mikuss, bylismy dzisiaj z tomkiem i alkiem kupować mu fotelik do drugiego auta i oglądałam ten abc3tec wózek- strasznie ciężki. fakt fanie wyglada,ale widziałam kilka innych wartych uwagi. po obejrzeniu zdecydowalismy sie,że kupujemy tylko i wyłącznie używany. Z reszta ja tak planuje korzystac tylko z gondoli i nosidełka. na spacerówke od razu przesadzam do tej lekkiej co alek jeździ, nie wyobrażam sobie znowu jeździć takim \"koromysłem\" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tylko na szybko- po wizycie wszystko w porzadku. leniuszek jest na 100% dziewczynka- potwierdzone. wazy 250g i termin porodu om pokrywa sie z usg czyli na 27 sierpn. pozdr

czarna-gratki siurka. to niespodzianka
dziewcyzny- lepiej w szpitalu jak potrzeba niz w domu, lepiej dmuchac na zimno
basia- jak wyniki? sa czy w pon?
polie- widzialam w tabelce ze chlopczyk bedzie? 🙂 2 dziewcyznki i same chlopaki poki co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂

Mph gratuluje potwierdzonej dziewczynki 😉

dzisiaj tfu tfu brzuch nie boli i mam w planie posiedzieć na ogródku bo ładna pogoda...
ja nie wiem jeszcze kiedy zacznę szykować wyprawkę... pewnie tak jak przy Zuzi koło 7 miesiąca... tylko gdybym miała gdzie... (dalej szukamy mieszkania) 🤢 a nie chce wyciągać ciuchów jechać po wózek i przewozić z miejsca na miejsce... także na dzień dzisiejszy nie wiem kiedy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph no jak leżałam w szpitalu w 16 tyg i robili mi usg to zapytałam się czy widać coś i pan doktor powiedział- noo widać, synek. a potem powiedział że na 100 procent będę wiedziała w 20 tygodniu ale potem dwa razy dodał- no widać, że chłopak.
i kurde moja mama teraz lata po ciuchach i mi chłopięce ubranka przynosi, ale nie chcę sie nastawiać narazie jakos 😁

PAMIĘTAŁYŚCIE O ZMIANIE CZASU?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek bardzo prawdopodobne. Tez miałam bóle przez zaparcia ale u mnie to było 2 dni i przeszło. 🙂 No a te bóle to bardziej skurcze były,bałam się że to coś z dzieckiem nie tak no ale jednak zawsze po skorzystaniu z toalety przechodziło. 😜 Teraz pije kawe inkie z blonnikiem i nie ma problemu. Bo błonnik dobrze wpływa. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widzisz nie wiedziałam że jest taka inka i na takie dolegliwości 😉 dzisiaj o niebo lepiej nic nie boli...

my w planie dziś mini grilla odmroziłam karkówke i pałki z ostatniego grilla bo zostało... ale czekam aż Wojtek wróci z pomiaru... a se też dziś na huśtawce posiedziałam pamiętam z Zuzią to cały czas na niej siedziałam jak byłam w ciąży podejrzewam że teraz też tak będzie... 🙂

a i kupiłam dziś żel do higieny intymnej Teva Pliva Fem https://www.google.pl/search?q=teva+pliva+fem&client=firefox-a&hs=sme&rls=org.mozilla:pl:official&channel=sb&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=tkM4U6HwIOuy7AaU6oHADw&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1024&bih=629#facrc=_&imgrc=DpSTUJdUmiiRuM%253A%3Bmi0psSINSx3bjM%3Bhttp%253A%252F%252Fwizaz.pl%252Fkosmetyki%252Ffoto%252F48128_250.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwizaz.pl%252Fkosmetyki%252Fprodukt.php%253Fprodukt%253D48128%3B250%3B250 słyszałam dobre opinie i na tego mojego grzybka co nie chce się wyleczyć i wraca do mnie jak bumerang... troche drogi bo 30zł jak na 100ml ale zrobie już wszystko żeby se go wyleczyć... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek dobrze ze już lepiej ....mi się tez chce grilla chyba cosik trzeba zrobić
Co do wypróżniania ja chyba po tej dodatkowej dawce zelaza ...po 5 razy na dzień !!!!
Mph po tych witaminach nie odbija się rybami ?ja mam te zwykłe , super ze wszystko ok z Helenką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MIAŁ BYĆ GRILL NIE MA GRILLA.... 😠 😠 😠 😠
wku*wiłam się na Wojtka masakra jakaś czekam na niego a on przyjechał przebrał się i do mnie "pa" a ja a ty gdzie on no Dawid się przeprowadza ide mu pomóc a ja przecież grilla mamy robić a on "ojjj zapomniałem" i poszedł noż ku*wa mać!!! Jak wróci mam nadzieje że bede już spać a rano jak bedzie chciał kawy to mu powiem niech ci Dawid zrobi!!!! :/ Jeden dzień wolnego a ten musi gdzieś pocisnąć... normalnie nosi mnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie po ciezkim weekendzie- normalnie juz nie mam sily- w piatek bylismy u lekarza z Olga z tym czyms co sie zrobilo po szczepieniu bo zrobilo sie nagle wieksze no i okazalo sie ze szczepionka zostala zle- tzn za szybko podana, kazali okladac roztworem sody i juz prawie nie ma sladu, za to wczoraj kolejne przygody- bylismy u znajomych w Pszczynie, Olga zadlawila sie jedzeniem i nie mogla odkrztusic, robilismy wszystko zeby sie udalo ale zaczelo jej cos charczec w gardle a ze miewszkaja kolo pogotowia to tam pobieglismy, ona cala czerwona i spoconma z placzu a tam ponad 10cioro dzieciakow i kazali nam czekac w kolejce 😮 zebralismy sie z tamtad i pojechalismy do nas do miasta na pogotowie, tam akurat nie bylo kolejki, osluchali powiedzieli ze pluca niby czyste ale dali skierowanie do szpitala, pojechalismy tam i pech chcial ze na dyzuze byla doktorka od ktorej sie wypialismy 😮 oczywiscie nic nie slyszala, kazala robic inhalacje z soli i odeslala nas do domu. W nocy coraz bardziej kaszlala, zadzwonilismy do naszej nowej lekarki ze moze by posluchala ja a ona mowi ze trzeba z powrotem do szpitala bo trzeba zrobic przeswietlenie pluc. Pojechalismy-tam juz jakas inna lekarka osluchala nic nie slychac, zrobili zdjecie a tam obrzek pluc, czyli jakby zachlystowe zapalenie pluc. Powiedzieli ze moze zostac w szpitalu ale nie radzi bo sale sa 3 osobowe i jest pelno dzieci chorych na choroby zakazne 😲 wiec zdecydowalismy sie na dom, dali znowu antybiotyk, sterdy wziewne, i leki wykrztusne. Jutro ide do rodzinnego po zwolnienie do srody na siebie, a potem wec srode mam wizyte u gina to juz wezme i zostaje na nim do konca. Jestem ledwo zywa.
Mam nadzieje,ze Wam lepiej minal weekend?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
Wynikow jak nie bylo tak nadal nie ma. Bylam u lekarza w piatek powiedzial ze wszytsko dobrze. Z om bylam w 19 tygodniu i 2 dni z USG 18 tydzien i 6 dni, wiec mowi ze super 🙂 Anatomicznie tez nie widzi nic zlego, serce dobrze wyglada, wiec troche sie uspokoilam.
Weekend u mnie pracowity 🙂 w sobote umylam dwa samochody 😉 cale wewnatrz i na zewnatrz oraz upieklam babeczki sernikowo-kakowe. A niedziela to byla tez pod znakiem kuchni. Na obiadek pizza (domowej roboty) i sernik z mango. Z racji ladnej pogody rozlozylismy trampoline i w sumie popoludnie bylo spedzone na dworze, skladajac trampoline i skaczac po niej. Suuuper sprawa 🙂
Danusia straszny ten weekend mialas. Dobrze ze mala w domku 🙂
zuziek ciesze sie ze juz lepiej
czarna gratulacje chlopczyka
xandi obys szybko wyszla ze szpitala
essence jka sie dzis czujesz? przyszly Ci juz zawroty glowy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek 😉

Basiu strasznie cię przetrzymują z tymi wynikami... 🤢 ale wyniki będą dobre ja ci to mówie 😉
Danusia jak mała się czuje?

eeehhh nie chce mi się ruszyć dupki muszę jechać odebrać dowód i złożyć wniosek do NFZ o wymiane karty do banku do Orange a wszystko przez zmiane nazwiska po rozwodzie koniecznie chciałam wrócić do panieńskiego nazwiska... 😉 ale nie wiem czy mam dziś siłę i energie żeby chodzić i użerać się z urzędnikami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Zuziek Kawa inka dobra niby również na pokarm. No i oczywiście ten błonnik. Odkąd ją pije nie mam juz takich problemów z zaparciami.

Danusia z mała juz lepiej. Współczuje tak strasznego weekendu,naprawde.

U mnie w porządku weekend minał w miare fajnie.W sobote piekna pogoda więc wybraliśmy się na spacerek nad wisłe z pieskiem. Potem zakupy w galeri i wypragnione lody miętowo-czekoladowe mmm. Zjadłam duża porcje. Później postanowilismy zrobić wspólna kolacje ahh fajnie tak razem gotować. 🙂 Niedziela spokojna bardziej łożkowa + spacerek 🙂 Dziś hmm nie mam pojęcia co robić. Jak i co zjeść na ten obiad. Brak pomysłow. dziewczyny pomóżcie. .. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mikusss ja na pokarm piłam herbate na laktacje i bawarke 😉 tylko w czasie karmienia się skusiłam :P potem już nigdy hehe 😉 a w ogóle to powoli mi się siara pokazuje jeszcze nie na ubraniach mokre placki ale jeden ślad na staniku widziałam a potem przy kąpieli jak smarowałam cycki... 🤪 masakra :P

ja mam z wczoraj kluski i sos 😉 no i z rosołu pomidorówke...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...