Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2014 | Forum dla mam


Donna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
a ja też zgłupiałam :/
na czczo 83 a po śniadaniu ciemny chleb sałata wędlina i rzodkiewka 176 noż ku**a mać

No nic czekam na kolejna wizyte u diabetologa i zobaczymy co powie dietetyk.
Moze on cos wyjasni 😉 ale troche dla mnie jest to niezrozumiale 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Basieńka mnie koleżanka która choruje już 13 lat na cukrzyce powiedziała że cukier najbardziej wychodzi później np. wieczorem albo na następny dzień... :/ nie godzine po...

a specjalnie zmierzyłam teraz 2h po śniadaniu i miałam 91 jakaś masakra 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola- ja tez przejrzalam co dostalam i polowe wyrzucilam bo sprana albo z plamami a takich rzeczy nie zaloze dziecku, potem pojechalam do szmateksu- takiego ogromnego w starej fabryce i wyszlam z worem ubranek, zaplacilam 100 zl z groszem i juz wszystko mam na pierwsze miesiace no i w supr stanie, bodziakow na dlugi i krotki po 20 szt, mnostwo pajacy, polspiochow itp, wiadomo cos tam pewnie nowego Maluszkowi kupie ale w razie W juz wszystko jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.
Ja odebrałam wyniki i cukier na czczo mam 79. Dzwoniłam do doktorka i kazał dać sobie spokój z czwartym podejściem i szczerze mówiąc mi ulżyło.Mialam jeszcze robić toksoplazmozę igM i też ok.
Kupiłam moskitiery do brakujących okien i właśnie założyłam ufff... Teraz jadę do kosmetyczki- robię sobie dzień dziecka 🙂
Olu, Danusia ma rację. wystarczy 100 zl,ciuchland i sie obładujesz. skup sie tylko na tych malutkich rzeczach a będziesz zaskoczona ile kupisz. oprzyj sie chęci kupowania sukieneczek na pól roku i wiecej- dziecko dużo dostanie. To jest duza oszczednosc.
Ja miałam sie dzisiaj brac za ubranka,ale chyba jeszcze za wczesnie. w końcu 2 miesiace do rozpakowania 😉 Zrobię to pod koniec czerwca najwczesniej.
Kasia co u was? Jak twoja Ania po tych atrkacjach żołądkowych?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
Basieńka mnie koleżanka która choruje już 13 lat na cukrzyce powiedziała że cukier najbardziej wychodzi później np. wieczorem albo na następny dzień... :/ nie godzine po...

a specjalnie zmierzyłam teraz 2h po śniadaniu i miałam 91 jakaś masakra 🤢

Czyli co jak budze sie rano i mam w normie i ide spac i tez mam w normie to jest ok?
Bez wzgledu na to ile mam w ciagu dnia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
Ogólnie w normie powinien być cały czas ale np. zjadlam kawałek torcika od Zuzi w pon. I cukier dopiero rano wyszedł duży... A jednego dnia po obiedzie zjadłam biszkopty i miałam wieczorem 151

to ja mam podwyzszone jakby po posilku. Rano zawsze mam w przedziale: 71 - 85 a wieczorem zawsze: 94 - 124.
Przy czym 124 mialam po zjedzieniu truskawek ze smietana i cukrem i raz 121 po zjedzieniu torta i ciast .

W ciagu dnia najwyzszy mam po obiedzie w szczegolnosci ja zjem Mc Donalda albo Hot Doga z BP 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
Mikusss magneB6 polecam

Basienka to ty masz ludzkie ja mam wieczorem np.151 albo 169pa rano 176 czy 148 nie zawsze ale się zdaza na czczo jest ok raz tylko 99 miałam ... Już nie wiem czy mam się glodzic czy jeść mało... :/

Moze lepiej przejsc sie do tego dietetyka. Chyba ze wytrzymasz tydzien jeszcze. Ja we wtorek mam dietetyka na 19:00 jak cos konkretnego powie, da jakas diete to Ci podesle.

Po sniadaniu mialam najwyzszy 145 w poniedzialek po zjedzieniu calej bulki bialej, a juz jak na obiad zjadlam pol to mialam 103 😉
Reszta zawsze w normie czyli do 120, wiekszosc nawet ponizej 100 mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, byłam u kosmetyczki ale zamiast mojej sprawdzonej robiła mi brwi praktykantka 🤢 Wyglądam jak klaun. taką mi hennę szurnęła :| Dobrze,że chociaż ksztalt mam ładny, naturalny a nie wyskubane bo bym całkiem sie załamała 😁
Byłam u koleżanki i mam kolejną sukienkę ciążową -> http://olx.pl/oferta/sukienka-ciazowa-h-m-serduszka-CID87-ID52QA9.html Będzie chyba na obronę i wesela 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Essence napewno nie jest tak źle. 😜 Nie podoba Ci się kolor henny czy jak ?
Ja sama miałam 5lat praktyki na kosmetyczkę w Uk gdzie mieszkałam 😜
Jeśli chodzi o kolor to jest sposób na to by były bledsze.. troche popiołu od papierosa na zmoczony płatek kosmetyczny i lekko ścieramy. Ale leciutko by nie podrażnić skóry 🙂
Głupie i troche obrzydliwe ale skuteczne. 🙂


Sukienka fajowa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Essence napisał(a):
Kasia co u was? Jak twoja Ania po tych atrkacjach żołądkowych?


Hej Moja Ania to juz calkowicie zdrowa ale niedobra sie zrobila zaczela niesluchac i przez to ma kary i siedzi w kacie a wczoraj mielismy jechac na plac zabaw ale ze byla niegrzeczna to juz w drzwiach sie cofnelismy i miala kare i nie pojechalismy. Placz byl ale nie ustapilismy.
Za to ja cala sobote i niedz przespalam bo naprawde sie zle czulam. Mialam mdlosci i slaba ze noga ruszyc nie mialam sil. Ale juz jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Znowu podjelam probe odsmoczkowania Ani i dzis caly dzien bez smoka i poszla spac bez dyndi troche pokrzyczala ale spoko myslalam ze bedzie gorzej zobaczymy ile razy w nocy bede wstawac. Ostatnio ladnie przesypia nocki wiec mysle ze nadszedl ten okres ze juz mi spi bez pobudek. Mimo wszystko ja i tak sie budze i maszeruje do niej i ja przykryc bo sie odkopuje i marznie.

A ja znowu zaczelam cierpiec na calodobowa zgage A i jutro wybieram sie na glukoze i juz na sama mysl mi nie dobrze sie robi. W koncu trzeba ja zrobic bo juz 28tydz u nas leci...

Co sądzicie o imieniu Blanka tak usłyszałam i mi się spodobało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mikusss ja też polecam magneB6, bezpieczny dla kobiet w ciąży 🙂 na początku brałam 3x dziennie po 2, teraz 2x1. Skurcze ustąpiły 🙂

Essence współczuję - może wypróbuj sposób Dominiki, a nóż pomoże 😁

Katia, Blanka to bardzo ładne imię 🙂 też się nad nim zastanawiałam ale mąż się nie zgodził
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Essence ja dziś zrobiłam maraton po sklepach i się załamałam... Nie mam w czym iść na to wesele!!! Wyć mi się chce z tego wszystkiego. Wyglądam jak smok... Zazdroszczę że sobie znalazłaś coś. Ja chyba kupię coś dużego i taniego na allegro i niech mnie mama maszyną ratuje bo gotowa jestem nie iść. Po co ja potwierdzałam że idziemy to nie wiem.........

Katia moje dziecię też daje popalić. Zawsze taka grzeczna a teraz różki pokazuje. Przykro mi jak muszę ją karać aż się łza w oku kręci ale wiem też że tak trzeba :-(

Zuziek, Basia kurcze kiepsko z tymi pomiarami ale przynajmniej działacie w temacie. Sporo osób olewa. Zazdroszcze wam jednak diety przymusowej... Bo ja jestem kulka a będzie jeszcze gorzej. A wy szybko po ciąży zrzucicie. Zresztą Basia ja kojarze że u ciebie waga w miejscu stoi??? To nic nie bedziesz musiała zrzucać. Ach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wkońcu udało mi się wyciągnąć mojego do biedronki ostatni dzień promocji :P i tak chciałam jechać zrobić duże zakupy więc auto było niezbędne... cwaniak podwiózł mnie i pojechał do gościa pomierzyć na remont... przyjechał i zdziwiony pyta czy ja dźwigałam zgrzewkę wody czy mleka a ja z sarkazmem nie ptaszki mi to przeniosły... trzeba było ze mną iść wiedział po co idę... ale zadowolona kupiłam pampersy do szpitala chusteczki z plastikowym pudełkiem oliwkę i płyn do kąpieli... także kolejne odhaczone...

Kacha czy ja wiem czy bede miała mało do zrzucenia? 🤔 już mam chyba 12kg na plusie a gdzie koniec... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek niezła jesteś z tymi zakupami .....trochę duży masz ten cukier .....ja takiego nie miałam mi rósł 5-10 wyżej .....
Dominika nigdy nie słyszałam że tak szybko można zmyć henne .....Justyna jak sprawdzisz daj znać co i jak
Kasia 84 a jaki Ty masz rozmiar i kiedy masz to wesele może ja ci cosik pożycze ....
Kasia 85 dobrze , że wszystko wróciło do normy po chorobie , małej przejdzie niedługo ja też miałam niezłe loty po tej grypie żołądkowej.....
Basia zrobiłaś mi chęć na kiełbasę smażoną i ketchup ....jutro musze sobie zrobić ....
Dziewczyny moja mała po tej chorobie dostala uczulenia i walczę cały czas z tym , drobne krosteczki ....co mam zrobić byłam u lekarza dostaliśmy syrop i nic nie pomaga, zmieniłam proszek w ostatnim czasie ale już go odstawiłam, a to nic nie pomaga, raz jest więcej tych krostek , po jakimś czasie się zmniejsza , ze prawie nic nie ma , w czym ją umyć macie jakieś sposoby , a i nie drapie tego ....


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...