Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MEG!!!!!!!!!!! Poczekaj do porodu, zobaczysz jak się będzie zachowywał. Wtedy podejmiesz decyzję!!!! Serio. Ja stwierdziłam że nie będę się przejmować bo to szkodzi i mi i przede wszystkim dziecku!! A jak się denerwuje to ono się bardzo pobudza. Miejmy wyj.ebane a będzie nam dane!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poli na sutki wiem ze jest masc maltan dosc dobra.ale ja jej uzywalam jak mnie przy karmieniu bolaly a tak to nie wiem czy ona cos pomoze ale w aptece pewnie cos doradza.
Meg tak mi przykro...naprawde nie wiem jak ci pomoc 😞 chyba bym tez radzila zaczekac do porodu i a noz sie zmieni...ale z tego co mowisz to ciezka sprawa 😞 ale dzieci dzialaja cuda i zmieniaja ludzi wiec trzeba byc dobrej mysli...moj co prawda tez za ta pilka by latal jak tylko by mogl ale ojcem jest znakomitym i mezem tez zreszta...no nigdy tak sie tak do mnie nie zwraca a jak teraz jestem w ciazy to jest bardzo pomocny bo mimo ze przyjdzie z pracy to jeszcze mi sie mala zajmie albo na spacer ja zabierze zebym mogla odpoczac....a jak masz mozliwosc wyjazdu to mysle ze to dobry pomysl...odpoczniesz psychicznie, nabierzesz dystansu...a i on bedzie mial mozliwosc zastanowienia sie nad soba i swoim zachowaniem...oby to cos dalo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje dziewczynki za slowa otuchy...jesli po porodzie bedzie tak samo to bedziemy musieli sie rozstac ja juz nie daje rady....wiem ze dziecko nic nie zmieni jestesmy 8msc po slubie a traktuje mnie jak wroga....Uzmyslowilam sobie ze rozwod to jedyne wyjscie.Zawsze mi powtarza ze on sie nie zmieni taki juz jest wiec cudu nie bedzie a mi juz sil brak na ratowanie zwiazku bo nie widze sensu milosc juz dawno wygasla jedyne co czuje to niechec....A co do wyjazdu to rozmawialm z siostra i ona pisze prace obrone doktoratu ma i czasu brak...Najchetniej zakopalabym sie pod ziemia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie mamusie 🙂
Z Karolinka wczoraj spedzilam mile popoludnie, humor mi sie poprawil...
Ale wczoraj wrocilam do domu ok 21h mego M.nie bylo jeszcze w domu..przyszedl usiadl i zapytal jak spedzilam dzien...potem oznajmil iz tesknil za mna bo przez caly dzien sie nie widzielismy i nie kontaktowalismy...potem przytulil sie...Powiedzial ze ubranka od Karolinki sa urocze i on rowniez Ci dziekuje 🙂
Wczoraj mialam problem z zasnieciem, wiercilam sie mega a Mia tez dawala popis no nie wiem co ona robila, fikolki ale kopniaki dawala solidne , potem otworzylam okno bo mi duszno bylo i zasnelam moze przed 1....a wstalam o 9h..wlasnie jem sniadanko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie!

Meg fajnie, że masz już lepszy humor i mąż przemówił ludzkim głosem 😉
Polie dobrze, że chociaż spać możesz w szpitalu bo ja oka zmrużyć nie mogłam jak kiedyś byłam.

A mnie wczoraj odwiedziła koleżanka z 6-miesięczną Aurelką 🙂 Jeju ja już naprawdę zapomniałam jakie są takie maluchy słodkie 🤪 Wybawiłyśmy się.
Później mąż wrócił z pracy z córą i wmurowało mnie w drzwiach. Przyjechał z dużym bukietem tulipanów i zrobionymi zakupami 🤪 Zastanawiam się czy wczoraj był jakiś dzień dobroci czy co... 😉
Teraz już po śniadanku ja siedzę a mąż sprząta. Pogoda też jak na razie dopisuje, więc mam nadzieję na obiadek na powietrzu 🙂 Żyć nie umierać!

Ahaa no i przyszły wczoraj wszystkie rzeczy, które zamówiłam. Niby nic a cieszy strasznie 🙂

Udanego weekendu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello jest tu ktos...co tu taka cisza?? mamusie gdzie wy sie podzialyście...Marrtini super ze Twoj maz tak dba o Ciebie i potrafi Cie zaskoczyc..Dzis pojechalismy na Marywilska i tam zakupilam reczniki i 2kocyki do wozka dla Mii, czapeczke i opaske z kwiatuszkami 🙂a i prezent dla Karolinki synka 🙂 ceny sa o wiele nizsze niz w smyku a towar ten sam...ludzi tlumy.
Potem pojechalismy na fontanny i tam oczywiscie glod mnie dopadl wiec zjadlam gofra z bita smietana i truskawkami, mniam mniam...dobrze ze pogoda sie poprawila jak jechalismy na zakupy to w strugach deszczu...
A wam jak mija weekend?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meg farciaro te gofry i inne slodkosci wcinasz bezkarnie a figura super laski nawet w szostym miesiacu 😉 No chyba tez sie przejade niebawem na ta Marywilska zeby pokupowac troche 🙂 A i ciekaea jestem co dla Antka upolowalas 🙂
ja dzis na obiad jadlam z mezem zajebiste pierozki i obzarlam sie za bardzo.
Teraz Lukasz wzial jeszcze Sandi na godzinke szalensrw na sali zabaw a ja juz relax w lozeczku i czekam na voice\'a bo za pol godziny sie zaczyna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolinko niebawem zobaczysz co zakupilam..Mam nadzieje ze nasz czwartek aktualny, juz sprawdzilam sobie dojazd do Ciebie..Ja tez czekam na vica...a M.pobiegl po parowki bo ma chcice na hotdoga bulki kupilismy a parowek nie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzis tez colke ale zero opierdzielilam 😉 Madzia ja stawiam na Aleksandre Weglarczyk i jak nie wygra tej edycji to nastepnej juz nie ogladam 🙂 ma takie brzmienie ze wow, uwielbiam jej sluchac. A Ty n kogo stawiasz ? 🙂

Sorka chyba nazwisko mojej faworyty zle napisalam bo ona jest Weglanowicz 😉 a nie weglarczyk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...