Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asiuniu zawsze po dwóch godzinach jest więcej niż po jednej 🙂 bo tak to się wchłania 🙂 ale fakt, nie musisz się martwić wszystko dobrze !

Meg ja słyszałam, że ten test obciążenia glukozą można robić do 28 tygodnia. Ja zrobie kolejne podejście w ten czwartek.

Anmysza super, kolejna dziewczynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie pomoge w odczytaniu wyniku bo nie znam norm zielona jestem w temacie.
Poli tylko ja 11czerwca mam kolejna wizyte a to bedzie 27tc.A pidobno od przyszlego wtorku kolejna fala upalow no jak na zlosc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie się cieszę ze mam tak dobry cukier he pewnie dla tego ze go wcale nie używam wynik niemal idealny 😜 co do progesteronu to nic takiego mój gin nie kazał mi robić, zlecił tylko krew mocz i glukozę. Juz się nie moge doczekać jutrzejszej wizyty bo bardzo się nie pokoje ze mojego dzidziusia prawie nie czuje mało się rusza, w dzień prawie wcale a wieczorem trosze tylko ale mam nadzieję ze jest wszystko dobrze 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie się cieszę ze mam tak dobry cukier he pewnie dla tego ze go wcale nie używam wynik niemal idealny 😜 co do progesteronu to nic takiego mój gin nie kazał mi robić, zlecił tylko krew mocz i glukozę. Juz się nie moge doczekać jutrzejszej wizyty bo bardzo się nie pokoje ze mojego dzidziusia prawie nie czuje mało się rusza, w dzień prawie wcale a wieczorem trosze tylko ale mam nadzieję ze jest wszystko dobrze 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka mamusie,

ja dzis mialam wizyte u gina.
Antek wazy prawie 700 gram, ruszal sie fajnie podczas badania i w kolko buzie otwieral 🙂
puciunio juz taki fajny jest.
Wszystkie pomiary zgodne z wiekiem ciazy, a szyjka dluga bo znacznie ponad 4 cm.
Generalnie wszystko git, nastepna wizyta 1 lipca bo moj gin jedzie na urlop w miedzyczasie.
W ciagu najblizszych dwoch tygodni mam zrobic test na glukoze, dostalam tez skierowanie na toxo, morfologie i mocz.
Ciesze sie ze wszystko ze mna i z Antkiem w porzadku.

Pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To gratki iz wizyta udana 🙂ja jutro ide po odbior posiewu szyjki macicy ciekawe jaki wynik dzis godzine zajelo mi by dodzwonic sie na inflandzka masakra 🙂I jutro po 19h wizyta u lekarki zobaczymy co ona powie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 ja po dzisiejszej wizycie, Kubulek waży 717g, wszystkie pomiary zgodne z tyg ciąży 🙂 mam skierowanie na glukozę, mocz i morfologię a toksoplazmozę miałam przy okazji ostatniej wizyty. Kuba szalony, raz czuję go bardzo nisko a raz ciut nad pępkiem 🙂 ja na szczęście glukozę i zresztą każde badanie które wymaga pobranie krwi mam robione w domu na łóżku 🙂 moja mamcia jest pigułą więc mam ten luksus 🙂 więc Asia możliwe że moja mamuśka już kiedyś pobierała ci krew 🙂 w ostatnich dniach akurat nie była na pobieraniu ale może wcześniej 🙂 kto to wie? 🙂
pozdro dzewczyny 🙂 no i witam nowa mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ja witam nową mamę. Napisz w jakim wieku masz dzieci:-)
Kurcze, po urlopie i diecie gofrowej robię glukozę - strach sie bac!;-) Pamietam jak w pierwszej ciazy poszlam na glukoze z cytryna to mnoe pielegnoara opieprzyla, ze absolutnie nie można. W drugiej nie wzięłam to usłyszałam, ze szkoda, ze nie przynioslam cytryny... W obu przypadkach musialam siedzieć na tyłku w przychodni :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oczywiście Gratuluję pomyślnych wizyt i duzych dzieci!;-)
Meg, Mia sie rusza kiedy odpoczywasz wiec jak sppro maaz odpoczynku to czesto ja czujes. U mnie za to ruchy na zawolanie jak zdarzy mi sie polpzyc w ciagu dnia to momentalnie bombaedowanie. Generalnie jestem w ruchu wiec Karolcia ululana;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂


jak tam laseczki 🙂 ja jutro mam połówkowe 3d no ciekawe któż to w końcu u mnie mieszka 😁

na glukoze mam skierowanie ale nie wiem kiedy jeszcze pójdę.....wizytę u prowadzącego mam 20.06. dopiero ale to dlatego że to połówkowe mi wypada w tym tygodniu 🙂

dzieciaczki już niezłe macie 🙂 🤪 🤪 🤪 glukozy zazdraszczam 🙃 że już jesteście po..... 😜 😜 😜 😜

ciekawe ile moje maleństwo już waży 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie 🙂
Ja właśnie zjadłam śniadanko. Przeżyłam glukozę ale za przyjemne to nie było. Dzisiaj nie tknę nic słodkiego tak mnie mdli. Asiunia zazdroszczę wyniku cukru ja to jestem taki cukierek przed ciążą cukier miałam już blisko granicy normy więc obawiam się jak jest teraz.
Wizytę u gina mam w poniedziałek, jestem ciekawa ile to moje maleństwo już waży 🙂
Gratuluję udanych wizyt 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie brzuszki 🙂 mój mały po glukozie spokojny był troche się buntował na początku ale szybko mu przeszło, on ogólnie grzeczny jest. Dzisiaj wizyta juz się nie moge 18doczekac Alan zresztą chyba tez bo ruchliwy dzisiaj jak nigdy. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂
co tu taka cisza dzisiaj?
U nas dzis pogoda masakra...co chwile deszcz...burza...zaraz sloce i upal...co na pole z mala wyszlam to zaraz nas deszcz zlapal i trzeba bylo biec do domu 😠
Meg super ze wyniki dobre 🙂 teraz na wiesci od gina czekamy 🙂
Lagunka moj mlody wiercil sie ale nie zauwazylam zeby jakos szczegolnie go ta slodycz ruszyla 🙂
Diestel ale sie masz fajnie z mama 🙂 bez stersu i kolejek 🙂 super 🙂 pewnie nie wykluczone ze juz mialam okazje sie z twoja mama spotkac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My juz po wizycie...progesteron za niski i mam brac luteine 3raxy dziennie inne wyniki ok najwidoczniej stad te bole brzucha.Szyjka dluga 4,2cm wszystko jest ok.Za 2tyg kolejna wizyta i mam sprawdzic sobie progesteron.Mamy fajne zdjecie malej widac jej buzke bez jezyka i z wystawionym.slodziak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meg super ze posiew czysty..szyjka dluga jak u mnie 🙂
Mam nadzieje ze po tej luteinie wszystko sie unormuje i dlugo nie bedziesz musiala jej brac.

Diestel mama pielęgniarka to skarb - zazdroszcze bardzo 😉
choc z drugiej strony pewnie w kólko bym swojej glowe zawracala gdyby i ona nią była.

Dziewczynki ja na glukoze planuje sobie isc pod koniec nastepnego tygodnia wowczas bedzie skonczone 26 tygodni wiec jeszcze mam chwilke.
Zrobie tez toxo za jednym zamachem a morfo i mocz na koniec czerwca tuz przed wizyta u gina.

Wczoraj bylam na dniu mamy w przedszkolu mojej córci.
Bylo tak wzruszająco ze poplakalam sie jak bober - moja Sandi taka dzielna panienka juz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...