Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Polie patrzę że Twoja mama ma dość dyktatorski charakter. Jak Ty się dzisiaj czujesz?? Napiszcie dziewczyny jak po wizytach 🙂
ja na siku wstawałam 5 razy, kolejnej nocy jest już coraz ciężej. Tak jak Karola mówi odliczamy dni 🙂. Karolciu widziałaś że 29 sierpnia imieniny ma Michał, Jan. Tak się zastanawiam czy nie dać Antosiowi drugiego imienia, Antoni Jan. Mój dziadek miał na imię Jan 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tlenek, no ja też mam wesele ale tylko jedno w sierpniu. Problem z sukienką spory, bo przecież teraz brzuch się zmienia... Ale nie odpuszczę, choćby dlatego że właśnie chcę się najeść a dwa poprzednie wesela w tym roku były kaszaną...
Z tymi doradcami to tak już jest - najlepiej im coś wkręcić, że np. ten kolor jest dużo droższy i mniej wydajny i ciężko to potem czymś innym przykryć, albo że całkowicie inaczej światło w mieszkaniu operuje i to czy tamto się nie sprawdzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny,
ja juz po fryzjerze. odswiezylam wloski i odrazu samopoczucie lepsze 🙂

Lagunka my Antosiowi dajemy na drugie Łukasz po moim mężu 🙂
Ale gdyby nie Łukasz to pewnie nad Janem tez bym sie zastanawiala. Bardzo ladne imie i w połączeniu z Antonim bardzo elegancko brzmi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juz po wizycie...malutka wazy 2222gram przypadaja jej rozmiary na 35tc luteine mam odstawic brac tylko magnez zrobila mi badanie na paciorkowce malo przyjemne badanie i coz ulozona miednicowo nic sie nie zmienilo...powiedziala ze do 37tc to ciaza donoszona zatem w 38tc powinna byc cc.....bylismy na madalinskiego brak kolejki i wizyta w poniedzialek na 13.30 u ordynatora Gawlak...wiec w poniedzialek bedzie to 36tc i zobaczymy na kiedy da termin cc....z pewnosia mala sie nie przekreci ma bardzo dlugie nogi i nie ma jak sie przekrecic oby z bioderkami problemu nie miala moj maz sie o to niepokoi po porodzie trzeba jej usg bioderek zrobic....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
super madzia że wizyta udana 🙂
mi na ktg wyszły jakieś skurcze, większe niż tydzień temu i w miarę regularne, doktor mnie zbadała i mówi że no trzeba czekać i żebym się nie stresowała.
cały dzień boli mnie głowa i jestem taka ospała.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poli to super ze wszystko ok ....znowu zaczal bolec miec brzuszek a raczej podbrzuszek ale nospy nie wezme leze na lewym boku wzielam magnez moze minie....ginka mowila zeby lepiej nie brac...jutro chyba do fryza wybiore sie Karolka niezly kolor...♥




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Polie ja sama to bym sie bala farbowac ze cos wyjdzie nie tak... 🙂
Moja fryzjerka to aniol, delikatny rozjasniacz mi polozyla, co chwile dogladala i w idealnym momencie zmyla dzieki czemu nie mam ani zoltych ani popalonych koncowek 🙂
Nastepne odswiezenie blondu bedzie w pierwszej polowie pazdziernika przed chrzcinami Antka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a to spoko, szamponetki na szczescie sie zmywaja wiec nie ma stresu o efekt 🙂
No to mow do Frania zeby zaczekal grzecznie az mama gniazdko dla synusia przygotuje - moze poslucha Cie 😉
Jej ni emoge uwierzyc ze zaraz rodzimy wszystkie..przeciez dopiero co styczen byl i sie poznawalysmy na forum po kolei 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry! Ja tam się nie wpisuję w kolejki sierpniowe ale jak tylko sie wrzesien zacznie....
Dzisiaj mam nadzieję spotkac sie ze swoją polozną. O ile nie bedzie miala 5 poridow naraz to sie z nami pewnie spotka..
Dzisiaj mialam spokojną noc, uff.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie termin wiadomy bedzie w poniedzialek moja ginka zrobila by po 38tc a ciekawe co powie dr G.moze 3wrzesien a moze 29.08 wowczas z Karolka bysmy lezaly na 1sali pooperacyjnej byloby niezle trzeba do poniedzialku zaczekac....Potem Karolka i Lagunka chyba ma tez cc na 29.08 potem Asia ma cc 1wrzesnia ....jutro na 12h mam fryza i przed cc tez pojde tak 2dni wczesniej a potem za msc bede z Mia ganiac po fryzach sklepach...w sumie doczekac sie nie moge juz zaczyna mi sie nudzic jak moj m w pracy siedzi a jak bedzie mala to cos sie bedzie dziac...Kocham ta kruszynke i jestem mega ciekawa jak ona wyglada juz mam dosc tych fotek z usg....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dudasia napisał(a):
Dzien dobry! Ja tam się nie wpisuję w kolejki sierpniowe ale jak tylko sie wrzesien zacznie....
Dzisiaj mam nadzieję spotkac sie ze swoją polozną. O ile nie bedzie miala 5 poridow naraz to sie z nami pewnie spotka..
Dzisiaj mialam spokojną noc, uff.


Ja również czekam na wrzesień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo 🙂
Gratuluje udanych wizyt 🙂
Meg jeszcze ci rocznicy nie gratulowalam wiec gratuluje i zazdraszczam (oczywiscie w dobrym tego slowa znaczeniu 🙂 ) pierscioneczka 😜 super prezent 🙂 no i ciekawe na kiedy ci ten termin wyznacza?? czy bedziesz przede mna czy nie 🙂 ?? ja na 100% dowiem sie 21 sierpnia na ostatniej wizycie ale wstepnie jednak nie 1 a 2 wrzesnia sie wybieram 🙂 no chyba ze synus zadecyduje inaczej 🙂
jezeli chodzi o spanie to u mnie tak srednio...jak sie nie obudze to spie...ale jak juz wstane na siku czy mnie cos obudzi to potem tez mam mega problem z zasnieciem i nie raz krece sie godzine i dluzej...ale w zasadzie dla mnie nie to najgorsze...mi najbardziej dokucza bol krocza 🤢 dzis w nocy jak sie przewracalam z boku na bok to myslalam ze mi sie kosci polamia 😞 a lzy same cisly sie do oczu 😞 masakra jak boli....jak trzeba wstac w ogole jak trzeba zmienic pozycje...juz nawet przy siedzeniu mnie boli 😞 jakos w pierwszej ciazy tego tak nie odczuwalam...ale byc moze dlatego ze brzuch mialam wysoko a teraz mam bardzo nisko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też na wrzesień czekam...... 🙂
Polie no u Ciebie to niezły ruch mieszkanie....i to najważniejsze lada moment finisz 🙂 super dobrze będzie szybko pójdzie 🙂

Pieluchy też 1 kupuję tylko tego mi brakuje a czekam na 4 przesyłki bo ja dopiero się szykuje......a ciuchy też dopiero będę szykować......ale wcześniej musimy trochę mieszkanie przemeblować.....bo lozeczko do sypialni musze dopasowac.....narazie chłopaki nie mogą mieć razem pokoju.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na fb też dołącze jak dam radę link wysłać.....bo na tel ciężko.....

Ps.póki co mam syndrom wicia gniazdka firanki zasłony wszystko piorę.....jeszcze okna pasuje umyć..... 🙂 a potem czas na kącik malenstwa 🙂

Idę spać......przynajmniej spróbuję.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry! Dzisiaj znow spoojna noc, uff. Z polozna spotkalismy sie wczoraj o 22, na sali gdzie dwa razy rodzilam - ale wspomnienia! Stwierdzila, ze nie będzie mnie badac bo u mnie pp badaniu akcja porodowa rusza - no i racja. Uspokoilo sie to niech tak sie nadal uspokaja. Kazala mi lezec przwz tydzien ile sie da - i jak to zrobic?? Stwierdzila, ze w trzeciej ciazy to farmakologicznie byloby trudno powstrzymac porod na tym etapie wiec meliska i lozko... Tak wiec dzisiaj z tej okazji Bart nie idzie do przedszkola zebym nie musiala spacerowac po niego - akurat nie mam auta. A wczoraj wcramach odpoczynku, po wizycie u poloznej pojechalismy do Tesco na zakupy, o polnocy w domu. Ale dzisiaj odpoczywam.... do 13 bo wtedy przychodzą kolezanki z 3 dzieci;-) Ale nie zamierzam nic specjalnego szykowac - muszą zrozumiec!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dziś się wyspałam 🙂 byłam chyba taka zmęczona lataniem po sklepach i wybieraniem farb.. do tego skurcz mnie w nocy złapał tak po lewej stronie z tyłu.. pewnie ze zmęczenia.
idę dziś na usg bo muszę się dowiedzieć ile ten mój okruszek waży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...