Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ojej ból barku to coś strasznego bo to ani w tą ani we w tą :/
ja też się zastanawiałam jak będzie brzuch wyglądać po porodzie 😁 moja koleżanka która miała cesarkę ostatnio mówiła że trochę wolniej się zmniejsza niż po naturalnym, przez to że to właśnie operacja na brzuchu. ale Ty jesteś chudzina więc po miesiącu nic nie będzie widać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
och! agucha jak ja Cię dobrze rozumiem z tym bólem dla mnie prysznic to też mega wyzwanie bo mamy wysoki brodzik i włożyć do niego nogę a potem drugą masakra!!! na 3 piętro po schodach też ledwo się wdrapuje 🤢 dobrze że już bliżej jak dalej do porodu to wszystkie dolegliwości miną - mam nadzieje 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi się w pierwszej ciąży wcale brzuch nie obniżył, nawet przy 4cm :p
po cesarce miałam taki śmieszny brzuch, jak miękką podusię 😁 z dnia na dzień mi malał, po 1,5 tygodnia już go właściwie nie miałam wcale ale opuchniety wokół rany był przez jakiś miesiąc. No i obkurczanie macicy trochę piekło, jak mały cyca dostawał czułam najbardziej ale nie było tragedii.
Chcę już lelać mojego noworodka, nie pamiętam wcale jak to było z Kacprem, bo była taka jazda z tym budzeniem, kolkami, płaczem, że nie nacieszyłam się nim wcale 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzisiaj to się dopiero wyspałam 😁 wstałam o 9:30 !!!!
tylko znowu chodzić nie mogę i trzymam kompres z octu na nodze.. nie wiem czy jechać na pogotowie czy nie, ale co oni mi zrobią? powiedza bym oklady robila..,

jeśli chodzi o dłużenie się czasu to mi teraz też ten czas tak pooooowoli mija....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie zawsze osica boli gdy chce .....ke, mala naciska I bahhhhh mega bol I zawsze kiedy ide do wc to mam mega bol zawsze po lewej stronie.....masakra....Ja zastanawiam sie czy u pierworodek jest szansa by dziecko przekrecilo sie po 36tc?? Co sadzicie?

Poli a ty dzialaj z Kuba.... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no miałam niby urodzić do 15ego! to jeszcze pare dni jest ! zobaczymy 😁
madziu wiesz co, wątpie by sie przekręciła już. ma malutko miejsca, chociaż są jakieś ćwiczenia ponoć że ułatwiają dziecku obkręcenie sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj wpadł mi w ręce artykuł wlasnie o przekręceniu malucha i tam pisało ze jeśli samo się nie przekreci a ułożenie jest miednicowe to gin moze sprubowac przekręcić dzidziusia prze powłoki brzuszne.
Kurde też mam dosyc juz bola mnie nogi pod spodem strasznie ze chodzić nie moge :
Mógłby mały wyjść za dwa tygodnie bo wymiękam 🤢 chyba zabiorę się od 37tygodnia za mycie okien i podłogi na kolanach podobno przyspiesza poród
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zadnych cwiczen nie bede robic.Ginka mowila i polozna ze tych metod sie nie stosuje bo mozna uszkodzic dzidziusia poza tym nie wyrazilabym na to zgody na przekrecenie.Do 42tc to czekac nie bede.Mysle ze pod koniec 38tc powinna byc cc.Juz sie oswoilam z ta mysla.Wczesniej chcialam prywatnie miec cc...Nie chce by sie obrocila...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...