Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wiesz Meg, zeby teraz sama z siebie sie obrocila to graniczy z cudem wiec sie nie martw:-) Przy aktywnym trybie zycia to moze ale Tobie nie wróżę:-)
Wczoraj zrobilam zakupy w babymarket :-) Teraz czekam na przesylkę! Po raz kolejny obiecuję sobie, ze przygotuję łóżeczko dla Karoli, wypiorę wózek i fotelik. Moze w koncu dzisiaj sie uda... No i kesscze mi się uzbieralo na jedno prasowanie większe tyle, ze pogoda nie sprzyja :-/ duchota straszna więc się powstrzymam z wlaczaniem zelazka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja pitole...... nie puchnę krocze mnie nie boli ale w krzyżu albo tak jakby kość ogonowa to o matkooo.......i mi na dodatek nie kroi się jakiś dużo wcześniejszy porod......jeszcze min miesiąc nie wyobrażam sobie tego........musi mi to przejść bo masakra.......leżeć siedzieć mogę ale chodzenie porażka...... a jak tu nie chodzić przy dwulatku.....???

Przy pierwszej ciąży nie miałam czegoś takiego.......

Przemeblowalismy sypialnie miejsce na lozeczko już jest i to superowe 🙂 ale ciuchy jeszcze nic a nic nie prane szok.......ktoś jest jeszcze tak do tyłu???? Przynajmniej wszystkie paczki już mam torbę do szpitala mogę pakować....... 🙂 no i fotelik też do prania ........ojjjj czas się zabierać za to wszystko......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kobietki 🙂
Jestem wykończona - pokoik dla dzidzi prawie skończony. Robimy wszystko sami, mąż jak wraca z pracy, a ja, jak tylko mam siłę w ciągu dnia. Kupiłam kilka rzeczy dla malutkiej - leżaczek, matę i pluszaka - stwierdziłam, że teraz wybiorę na spokojnie i wykorzystałam info o promocji w sklepie.
Torbę dla siebie spakowałam, dla Polci muszę spakować w tygodniu. W czwartek mam wesele i nie mam w co się ubrać..., a dzisiaj czeka mnie impreza u znajomych, gdzie jest kilka toksycznych osób....wrrr!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marika wspolczuję. Ja cierpialam przez kilka miesiecy na taki bol ale w ostatnim czasie oszczedzalam sie na maksa i juz w obrębie miednicy żadnych bóli! Odpukac...
Ja mam dwie torby - jedna na porod - klapki, szlafrok, koszula jedna i wszystko tak zeby po porodzie sie wykąpac i oddac mężowi (czerwona torba z czerwonym ręcznikiem;-) nie pomyli się) a druga juz na oddzial po porodowy. Tak robilam przy wczesniejszych porodach i sie sprawdzilo. Polie i jak Ci po tym malowaniu? Myslę, ze jakbys sufity wymalowala to porod ruszylby z miejsca;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poli wez goraca kapiel w wannie podobno wywola skurcze, tak czytalam.Ja z sexem poczekam jezzcze bo jeszcze mala sie przekreci a moj m nie nalega ....ale Ty Poli dzialaj jestes w 37tc wiec huraaaaaaaaa po twoich przejsciach to super ze dotrwalas tak daleko 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dzisiaj 37 skończony i 38 się zaczyna!! Mój Kuba też nie nalega odkąd dowiedział się że moja szyjka jest już skrócona bo się boi że coś mi zrobi ale muszę go przekonać 😁
Dzisiaj pobiłam rekord obudzen w nocy na siku.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przyjzalam sie mojemu brzusiowi ī obniza sie w dol tak opadl lekko pytam sie mego m a on mowi nom troche opada...hmmm Ja poki co 2razy wstaje na siusiu ale jak opalam sie to w 2h wypijam ponad 2litry wody I wowczas siusiam co 10min...ale dzis nie wyspalam sie.Mia sis mega wierci kopie kurde chyba memu dziecku jest tam za ciasno bo od kilku dni daje niezle popalic....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry! U mnie dzisiaj noc bez siku!!! :-) Brzuch tez mi się obniża chociaz ja mam taki przy sobie, niewystający, więc nie nie widac tego jakos szczegolnie za to ja czuję, ze pod biustem mam więcej miejsca i łatwiej się oddycha.
Polie, gratulacje z okazji 37tc!! Super!!
U nas dzis aktywny dzien. Oby sie nie zakonczyl skurczami :-/
Milego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
U mnie dzis tez noc tragedia 🤢 wczoraj zasnelam po 22 i obudzilam sie o 2.30 i pospane...o 4.30 udalo mi sie zasnac...bo jak nie mega zgaga, to maly tak szalal ze myslalam ze mi brzuch potarga 😁 jak on zasnal to mi sie siku zachcialo....potem znow on mial czkawke 😁 i tak sie 2 godz meczylam...a o 5.30 przyszla mala i znow sie obudzilam...masakra...przyszlam z kosciola i padlam...musialam sie polozyc bo myslalam ze sie wykoncze...na szczescie mezulek mi obiad ugotowal i potem jakos doszlam do siebie i potem zabral mnie na wycieczke i pojechalismy nad jeziorko na rowerkach wodnych poplywac 😉
No i musze powiedziec ze mam juz wszystko poprane dla maluszka 🙂 przez te kilka dni udalo mi sie to wszystko ogarnac 🙂 jeszcze tylko torbe musze psakowac 😁
Poli gratuluje magicznego 37 tyg 🙂 teraz to juz na luzie mozesz rodzic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój mały to jak dostanie czkawki to ZAWSZE wtedy kiedy się kładę spać. i tak sobie czka przez 20 minut...
skorzystałam dzisiaj z ostatnich chwil wyprzedaży i kupiłam sobie sandałki 🙂 tak się nachodziłam i namęczyłam biedną nogę że teraz nie mogę nawet się do łazienki podnieść 😞

ochładza się !!!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tlenek, ja chyba też wparuję na porodówkę z walizką jak ciotka z Kanady. Ale pomysł 2 toreb - jednej na poród, a drugiej na oddział bardzo do mnie przemawia, więc jeszcze przemyślę sprawę.
Polie gratki - 37 tydz! Ja już nie maluję, nie prasuję, mam dość. Trochę popiszę pracy mgr nr 2 i tyle.
U mnie w Częstochowie sezon pielgrzymkowy w pełni.... Alleluja od 6 rano za oknem do 15 sierpnia.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Primadonna do 15to jeszcze sie nasłuchasz tego alleluja 🙂 teraz Częstochowa chyba najbardziej obleganym miejscem będzie. Co do torby to też spodobał mi sie pomysł z oddzielną torbą na porodówke i się przepakowałam. do małej torby schowałam koszule do porodu, klapki, ciapy, ręcznik, drobne kosmetyki podkłady i majtki siatkowe a pozostałe rzeczy mam walizce wraz z rzeczami dla niunia.
Mnie dzisiaj energia rozpiera od kąd się obudziłam -( chyba dla tego, że w końcu dzisiaj łóżeczko mi przywiezie kurier z całym wyposażeniem, aż się doczekać nie mogę ) już dawno tak długo nie spałam, oczywiście między 3-4 miałam przerwę bo Alanowi zachciało się fikołków w brzuszku ale ogólnie noc miałam spoko do tego stopnia że jak tylko się obudziłam zabrałam się za prasowanie które odkładałam 2 tygodnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂 ja po superowym weekendzie w Żywcu 🙂 pogodę mieliśmy cudną bo nie było upałów a nawet w niedzielę popadało 🙂 Kuba mocno się napina pewnie mój chłopczyk ma mało miejsca, w nocy chodzę milion razy sikać i tak mija mi każda noc 🙂 dzisiaj jakaś jestem słaba, nie mam siły na nic 😞 może jeszcze nabiorę siły do trochę do zrobienia jest 🙂 miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...