Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cieszę się, że pomysł torbowy się przyjął 🙂 U mnie stoją dwie na widoku w salonie, a co 😉
Dzisiaj pogoda super, szaro buro ale za to przyjemny chłodek 😉 Do tego starszy syn w przedszkolu a młodszy ma dwie nianie 🤪 Po południu przyjadą moi rodzice więc pozostaje mi tylko ugotować obiad. Przy braku dzieci pod opieką to prawdziwa przyjemność 🙂
Ps. Dzisiaj noc znowu bez siku!!! Coś Karola musiała wykombinować w brzuszku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was mamusie 🙂u nas w wawce jeszcze skwar po poludniu maja byc burze czekam jak kania na deszcz....o 13jade do szpitala nom ciekawe czego sie dowiem.Wiem jedno mala nadal glowka w gorze 🙂chlodze sie przy wiatraku....milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
polie napisał(a):
Jeju ale masakra, męczyłam się z zaśnięciem bo non stop chciało mi się siku. Ja nie wiem czy sobie przeziebilam pęcherz czy niunio jest tak nisko i mnie naciska na niego.
W ogóle to dzień dobry i miłego dnia 🙂


A ja spać nie mogłam bo mi się głupoty śniły, masakra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeju, byłam dzisiaj na ktg. nic, zero, nic sie nie rusza. ale mnie to już wkurwia, moja prowadząca tak mi gadała, że do 15ego NAPEWNO urodzę a tak to kurde nic, nawet nie ma czasu by mi zwolnienie wypisać tylko mówi- proszę przyjść jutro........ tak to jest jak się bierze ordynatorkę na prowadzącą.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poli 15 za 4 dni wiec nie sadze skoro piszesz że nic się nie dzieje, twojemu małemu widac tak dobrze w brzuszku że nie chce zmieniać mieszkania, albo czeka aż skończysz urządzać mieszkanie i dopiero się bedzie pchał na swiat ;-)
Dziewczyny a ile koszul bierzecie do szpitala?bo ja zapakowałam jedna gorsza do porodu i 4 juz takie na oddział ale teraz sie zastanawiam czy nie za dużo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w koncu w domu, jaka burza przeszla gigantyczna masakra.....bylam dzis w szpitalu lekarz mnie zbadal ocenil iz dziecko jest ulozone miednicowo .Niestety nie bylo ordynatora tylko zastepowal go I ny lekarz jak dla mnie nawiedzony.Zaczal mowic iz najlepszy porod dla kobiety to sn a cc niesie ze soba duze ryzyko , powiklania etc....zaczal namawiac mnie bym zgodzila sie na obrot dziecka powiedzialam ze nie wyrazam zgody, zapisal mnie w kajet na cc na 1wrzesien.Powiedzial iz istnieje duza szansa ze dziecko sie przewroci, watpie to juz 36tc I rozmawialam dzis z polozna I szanse daje mi marne...na 28.08zapisalam sie do swojej ginki by zrobic usg dzidziusia a s piatek musze miec swieza morfologie, mocz I te pozostale badania co pisalyscie...Mam nadzieje ze on nie bedzie mi wykonywal mi cc bo naprawde odnioslam wrazenie ze nawiedzony jest....ehhhh Ten ordynator jest starszy I ma bardzo dobre opinie a ten jakby z choinki sie urwal....a naczekalam sie oczywiscie bez klimatyzacji myslalm ze nie wyrobie...kurde wypilam 1,5litra wody w przeciagu 1,5h boze co za warunki....masakra A co do koszul to na cc dostaje koszule a potem mam 3koszule 2z krotkim rekawkiem I 2 z dlugim.Zapytalam sie poloznej o przebieg cc ...wezme sobie opieke poloznej po cc I sale 1osobowa mozs po 3dniach wyjdziemy zobaczymy jak sie bede czuc po cc I jak mala bedzie sie czuc.Dzis widzialam jak mamusie wychodzily ze szpitala to takie kruszynki te dzieci nie wiem czy wczesniaki ale malenstwa a jedna mamusia niosla tort z pieluszek I balonik duza stopa I napisa It, s a girl......♥
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry.
kurde dziewczyny, ale dziś orła wywinęłam w biedronie, rozjechałam się na jakimś rozdeptanym owocu i odwaliłam takiego szpagata, że hej! ledwo się podniosłam a ludzie się patrzyli jak szpaki w dupę za przeproszeniem 😠 ale się tam naklnęłam, teraz śmiać mi się chce 🙃 wszystko mnie przez to boli, piczę prawie na pół rozerwałam, mam nadzieję, że nie zacznę przez to rodzić wcześniej bo remont daleko w czarnej dupie(sory ale już mam dziś takie nerwy)
w dodatku nocami ryczę. Najpierw nie mogę zasnąć bo mnie mały kopie, jak już się łaskawie uspokoi to nie mogę znaleźć sobie miejsca i mi gorąco a jak już zasnę to za godzinę się budzę na siku. i tak w kółko. Aż około 3 w nocy przychodzi ten czas, gdzie siadam na łóżku i szeptem krzyczę K*RWA MAĆ 😠
dość dość dość
aaaaale za to zamówiłam dziś łóżeczko dla starszego i pośćiel dla młodszego allegro.pl/show_item.php?item=4494763801, z turkusowym cicikiem i słonikam ☺️
więć humor lekko poszedł do przodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O kurcze Aga wspolczuje....kurcze nikt Ci nie pomogl ze wstaniem ??Gdybym ja sie tak rozjechala to pewnie pipa by mi sie naderwala .....boze...A boli Cie cosik???Ja tez czasami rycze do poduchy bo mam dosc juz tego ale juz niedlugo...Aga a twoj smyk nadal miednicowo ulozony czy sie obrocil???W koncu jest czym oddychac.....ufffff 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie że teraz wstałam z kanapy i ledwo chodzę, strasznie boli mnie w okolicy prawej pachwiny... Trochę mam stracha czy to tylko naciagniecie czy blizna po cc mi się nie zmechaciła...
A najlepsze, że 2 dni temu też miałam incydent, a mianowicie zarwał się pode mną leżak.
Nie no ja już nie mam siły 😞
mój mały jest główką w dół (niestety 🥴 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tlenek4 napisał(a):
Poli 15 za 4 dni wiec nie sadze skoro piszesz że nic się nie dzieje, twojemu małemu widac tak dobrze w brzuszku że nie chce zmieniać mieszkania, albo czeka aż skończysz urządzać mieszkanie i dopiero się bedzie pchał na swiat ;-)
Dziewczyny a ile koszul bierzecie do szpitala?bo ja zapakowałam jedna gorsza do porodu i 4 juz takie na oddział ale teraz sie zastanawiam czy nie za dużo....


Jedną gorszą i dwie na oddział mam zamiar po 2 dobach wyjść :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie tez poki co rozstepow nie widac i oby tak zostalo 🙂!dzis z rana mierzylam sie i mam 92cm brzuszek opada Dziewczyny za 3tyg nasza Mia juz bedzie z nami nie mozemy sie doczekac moze uda sie po 3dniach wyjsc do domu.Na sobote fryza umowie dokupie kilka niezbednych kosmetykow zrobie zapasy sobie choc po tygodniu chcemy wyjsc na pierwszy spacer z malutka 🙂 🙂coraz blizej.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rozstepow też nie mam póki co, tylko 2 malutkie na cycu ale praktycznie ich nie widać więc się nie przejęłam 🙂
zgagi to mam takie, jakby mnie serce bolało albo w gardle nóż, także nie ciekawie.
Meg jeśli będzie ok to w trzeciej dobie po cc wyjdziesz.
A mi się dziś dobrze spalo. To chyba przez tą glebę, te nerwy i bieganie po sklepach. Wieczorem padłam niewiem nawet kiedy. Ale za to synuś u nas zawitał o 5.30 żeby nie było za dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry!
Noc w miarę, jedno siku i najgorsze - jedna upierdliwa mucha:-( Ale pobudka o 8 wiec luz., byl czas na wyspanie się.
Za tydzien mam wizytę. Moze juz ostatnia to będzie?:-) Zastanawiam się co trzeba na ostatnie wizycie ustalic - nie pamietam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Mamuśki! ja dzisiaj też przespałam prawie całą noc, tylko dwa razy siku 🙂 dzisiaj po południu jedziemy na sesję brzuszkową jak będę mieć już fotki to się pochwalę 🙂 ja biorę do szpitala 3 koszule jedną gorszą starą do porodu i dwie na potem na przebranie. Agucha bidulka, ale miałaś przygodę, a te ludziska to powinni po razie dostać, że nie pomogli kobiecie w ciąży. U mnie pogoda sprzyjająca więć zbieram się i jadę na zakupy 🙂 pa pa miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Efektywny poranek. Uprana gondola, fotelik, leżaczek, mata edukacyjna, łóżeczko przygotowane. Jakiegoś speeda dostałam. Pewnie to dzięki odciążeniu w opiece nad chłopakami. Mam ich z głowy więc szaleję w domu 😉
Odpukać - czuję się świetnie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamy.
Nie wiem od czego zacząć. 07.08.2014 o godzinie 1:55 przyszedł na świat Antoś. Mały waży 2700g i mierzy 53 cm. Przepraszam że nie pisałam ale nie miałam zbytnio dostępu do neta i byłam rozbita.
Dzisiaj wypisali nas do domu. Drogie mamy może doradzicie coś na potówki. W szpitalu którym byłam nie kąpią dzieci. Antoś jest cały w potówkach. Położna mówiła żeby wykąpać w mące ziemniaczanej i eż nią dupkę zasypywać. Póki skóra się nie unormuje. Co wy na to??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dla mnie to jest też szok. Ale staram się być twarda i nie myśleć o tym co było. Bepanthen mam. Ale on te potówki ma na całym ciałku. Do wczoraj nie miał nic. Ale wczorajszy dzień był tak upalny w Białym, że wszytskie dzieci na sali dostały tych krostek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...