Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No to luzik Karolka. Do piątku dasz radę!
Ja po ktg, wsztsko prawidlowo. Karolinka kilka razy zasypiala po czym budzila się i szalala, ze tętno strasznie roslo. Przynajmniej nie bylo nudno;-)
Bylam tez u psychologa w związku z diagnostyką zespolu Aspergera u Bartka. Pani raczej wyklucza na podstawie szczegolowego wywiadu jakiekolwiek choroby. Dostalismy trochę sugestii jak radzic sobie z nsdwrazliiwością itp. 1,5h wizyta mnie wykonczyla :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jaka nadwrażliwość ma Twój syn czuciowa czy sluchowa? U nas w przedszkolu jest dużo dzieci z nadwrażliwością są to dzieci głównie z autyzmem i na nadwrażliwość dajemy im różne rzeczy nawet zwykłą szczotkę do paznokci aby się smyraly lub same je tak masujemy, dostają też piłki z kolcami woreczki z grochem lub różne maty z fakturami aby sobie dotykały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tlenek, u niego chodzi o emocjonalne aspekty. Wygorowane reakcje, nieadekwatne. Uzasadnienie - nieharmonijny rozwoj emocjonalny w stosunku do poznawczego co u niego wywoluje problemy w funkcjonowaniu spolecznym. Zawsze byl wrzucany do grupy starszych dzieci bo mądry i wyrośnięty a on jednak wciąż jest 4-latkiem i nie da się tego przeskoczyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzidziusiom sie nie spieszy za zimno by opuszczac mieszkanka 😜 mnie znowu zaczyna bolec podbrzusze widze ze mam tak w poniedzialki I piatki, jeszcze te kilka dni 3ba wytrwac...Mia nadal na gorze laskocze po bokach raczkami a na dole bombarduje nozkami.Mamusie w brzuszku mam 95cm rosnie , rosnie....stawiam 97cm przy cc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zonanagazie napisał(a):
Witam brzusie i dzidziusie.

Dziś mnie tak Mel kopała że masakra, może próbuje się przewrócić. Normalnie aż boję się że pomylę te kopniaki ze skurczami. hehe. Brzuch to mi chodził we wszystkie strony.



Zona ladne imie Mel 😉jest jakies zdrobnienie , skad takie imie, chyba nieznane nam....oryginalne 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meg27 napisał(a):
zonanagazie napisał(a):
Witam brzusie i dzidziusie.

Dziś mnie tak Mel kopała że masakra, może próbuje się przewrócić. Normalnie aż boję się że pomylę te kopniaki ze skurczami. hehe. Brzuch to mi chodził we wszystkie strony.



Zona ladne imie Mel 😉jest jakies zdrobnienie , skad takie imie, chyba nieznane nam....oryginalne 😆

Mel to skrót od Melisy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agucha, czekamy na wiesci. Ciekawe czy cos wskoralas tymi zakupami;-)
Jeeej, im blizej porodu - repertuar w TV mi się kurczy. Male dziecko w filmie, porod - nie mogę. Teraz widzę, ze nie jestem w stanie obejrzec Sekretów Chirurgii!!! Nie mogę patrzeć jak kroją ludzi, przecinają skórę. Brrrr...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie noc piekna....od 3 nie spie i nie zapowiada sie na szybki sen 😠 na dodatek tak cholernie mnie krocze i wszystko boli ze juz nawet lezec nie moge 🤢 normalnie masakra jakas...ja juz chce urodzic!!!jak pomysle ze moj termin dopiero na 7 wrzesnia to dziekuje Bogu ze mam cc juz 1 bo nie wiem jakbym dotrwala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja znów usnęłam późno i już wstałam. Bynajmniej nie latałam siku. Boli mnie prawy bok, pod żebrami. Mała niby spokojniejsza od 2dni co mnie martwi. Zawsze była żywiołowa, że brzuch latał jak szalony, żył swoim życiem. A tu dwa dni spokój. Wyczuwam więcej niż te 10 ruchów, ale są leniwe bardziej i więcej jakby się układała. Gdzieś w necie (głupia ja) naczytałam się, że się okręciła pępowiną i ją teraz poddusza. Jutro o 7:40 KTG i badania, więc dotrzymam 😉 najważniejsze, że się rusza.
Polie, wszystko będzie dobrze! Na pewno 🙂
Melisa- w życiu bym nie wpadła na takie imię, ale jest piękne ♥ i jak ładnie można zdrobnić, Mel 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Asia, witaj w klubie, też od 3 nie mogłam spać i tak do 5 :|
więc straciłam nadzieję na szybszy poród, tyle co ja wczoraj nachodziłam, zjadłam taco z ostrym sosem i w nocy nic kompletnie się nie działo 😁
a mój mały to mnie ostatnio tak gniecie, że chyba z 10 razy już kółka zrobił i cholera wie czy nie siedzi głową w górze bo ruchy trochę inaczej czuję...
Okaże się za jakieś 2 godziny na usg 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieciolka, zważaj na słowa, ostatnio też się dziwiłam, że moje młode w brzuchu takie grzeczne się zrobiło, ruszał się już tak delikatnie, że mówię, dziecko mi podmienili 😁 a tu jak po kilku dniach dał czadu to myślałam, że się porycze! I tak do dziś potrafi mamusi przywalić, że się w pół zgina :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...