Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A Wasze Maluchy też mają tak, że walą cały dzień i noc też? Teraz Mała jest spokojna, ale normalnie to aktywna jest od rana do wieczora i nawet w nocy buszuje czym mnie budzi. Żeby po porodzie tak nie szalała 😮 Zastanawiam sie czy jakiegoś Wampira nie urodzę, jak w Zmierzchu. Tam chyba wampiry nie spały.
Boże, pletę 3po3. 🤪 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzieciolka moja tez jest szatanem wali w brzuszek od rana w nocy tez ja czuje niesforne dziecko i tez mam obawy jak bedzie po porodzie czy da zyc czy bedzie beksa ktora wierci sie 24h.
Termin cc mam na poniedzialek za 6dni...obym dotrwala.Nospy juz nie wezme...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieciolka moja tez jest szatanem wali w brzuszek od rana w nocy tez ja czuje niesforne dziecko i tez mam obawy jak bedzie po porodzie czy da zyc czy bedzie beksa ktora wierci sie 24h.
Termin cc mam na poniedzialek za 6dni...obym dotrwala.Nospy juz nie wezme...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez noc do dupy...spalam od 22 do 1.30 a pozniej dopiero od 4 do 7.30 w miedzy czasie co poltorej godziny pobudki na siusiu :/

Polie ja juz nie chce wczesniej rodzic..mam w planie do piatku wytrzymac, aby wszystko odbylo sie zgodnie ze scenariuszem 🙂 Wczoraj moj gin mnie podniosl na duchu i juz troszke mniej sie boje cesarki.

Agucha lepiej walnij sobie hybryde na stoperki a dlonie chyba bezpieczniej zostawic sote 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Polie co do tej zoltaczki to lepiej dzien dluzej posiedziec z malym w szpitalu niz wyjsc a pozniejw r azie co wracac na naswietlanie jak sie okarze ze nie schodzi jak trzeba.
Pociesze Cie ze ja z Sandra lezalam w szpitalu 9 nocy zanim nam wypisali takze u Ciebie jeszcze nie ma tragedii 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ufff, myslalam, że to tylko moja taki Szogun. Może po porodzie będą odsypiać 😉
Kurcze, fajnie znać tak termin porodu dokładnie. Komfort psgxhiczny jest.

Ja mam nadzieję, że uda mi się podobnie jak Polie- że po badaniu powiedzą, że to już i mam iść się kłaść.

Chcę już jutro... przyda mi się ta wizyta, bo w szpitalu USG nie zrobili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niewiem czy naprawdę jest to jakaś zależność ale Kacper tak jak wariował w brzuchu, tak do teraz jest bardzo żywy 🙂 a po porodzie beczał 24h ale to była kwestia kolek, skończyły się kolki skończył się problem 🙂 teraz już wiem co i jak i myślę, że obędzie się bez tych męczarni z brzuszkiem bo nikomu nie życzę tego co my z młodym mieliśmy... Jak dobrze, że to moje drugie dziecko i mam wszystko obcykane w miarę na świeżo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
popieram aguche..raczej jak zwiercone dziecko w brzuchu to i po drugiej stronie brzucha rowniez 🙂
Moja Sandra wariowala tez non stop i nieraz myslalam ze mi brzuch eksploduje przez nia..
Noi po porodzie dalej szalenstwo...w nocy pobudki co poltorej do dwoch godzin...od 19 do 24 walczylismy zeby w ogole zasnela...i tak codziennie do pol roku..pozniej troche lepiej ale generalnie do dzis nie przespi zadnej nocy bez chociaz jednej pobudki. Do tego jest bardzo zywa i trudno za nia nadazyc 🙂
A Antek jest znacznie grzeczniejszy w brzuszku i licze na to ze jak wyjdzie to dalej bedzie aniolkiem i nie bedzie problemow ze spaniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂 u mnie noc w miarę... jakoś przeszła. Ja dzisiaj jadę do kosmetyczki na pazury, od lat robię żele i zrobię też dzisiaj, z tym, że takie bez koloru tak więc płytka będzie widoczna 🙂 w nogach mam i nie ściągam z okazji porodu ponieważ położna powiedziała, że ważne jest aby w rękach było widać płytkę paznokcia 🙂 w razie w niech sobie spiłują jednego paznokcia w stopie... 😉 Zona śliczne imię wybrałaś :|) Więc statystyki są takie, że w piątek rodzi Karolina, a w poniedziałek Meg i Asia, która nastęna? 🙂 Poli nie martw się wszytsko będzie dobrze, lepiej sobie zostać dzień dłużej w szpitalu niż później tam wracać... trzymam kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agucha napisał(a):
Dzieciolka, zważaj na słowa, ostatnio też się dziwiłam, że moje młode w brzuchu takie grzeczne się zrobiło, ruszał się już tak delikatnie, że mówię, dziecko mi podmienili 😁 a tu jak po kilku dniach dał czadu to myślałam, że się porycze! I tak do dziś potrafi mamusi przywalić, że się w pół zgina :|

To tak jak u mnie jak mnie walnie to w pół się zginam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zgadzam się z dziewczynami, ze jakie dziecko w brzuchu takie na zewnatrz. Tylko u mnie dzici tskie do byly przez ok 4 mies a pozniej calkowita odmiana, ktora trwa do dzis;-) Karolka tez zywa w brzuchu wiec spodziewam sie kilku ciezkich miesiecy a pozniej ma byc aniolem i kropka ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Osobiście uważam, że lepiej jak dziecko daje czasem popalić i pokazuje charakterek niż takie gamgolowate, tak sobie od Kacpra urodzenia mówiłam i to mnie trzymało przy życiu 😁
jestem po wizycie, skurczy na ktg brak ale uwaga! JEST ROZWARCIE NA 1 CM 😁 haha gin powiedział, że mogę urodzić nawet jutro ale on prognozuje koniec przyszłego tygodnia. Tak więc jestem zmuszona przepuścić kilka z Was w kolejce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agucha super nowina..
W przyszlym tygodniu czesc z nas sie rozpakuje a Karolka za 3dni...U mnie gdyby nie termin cc to pewnie bym po terminie urodzila a no i jakby mala byla glowka w dol to kto wie ona tak mocno napiera ze co by bylo na dole.....Diestel nieflugo masz wizyte u gina moze jakies dobre wiesci beda 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tez chciałam.zrobic sobie hybrydy teraz bo w sobotę wesele mamy w ppznokcie krótkie mam ale każdy mi odradza bo będzie krzyk w szpitalu!! Wiec zrobię sobie po porodzie. Kurde ja dopiero na 9.09 termin mam a tak bym chciała wcześniej się rozpakować a tu się nic nie dzieje 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wasze bobaski szaleją a mój grzeczniutki jak aniolek delikatnie tylko się rozciąga ale ostatnio bardo mało go czuje ... Kole,Anka mi mówiła ze też miała tak grzecznego syna w brzuszku a jak się urodził to taki wredny jest śmieje się ze nadrabia. 😁 mam nadzieje ze mój będzie dalej taki spokojny jak się urodzi, tesciowa mi mówiła ze mój maz też był bardzo grzeczny jak był mały tylko jadł spal wcale nie płakał, ja podobno też byłam grzeczna ale do czasu he he
Polus pewnie ze lepiej zostać jeden czy dwa dni dlozej w szpitalu i wyjść ze spokojna glowa ze wszystko ok niz wracać do szpitala z nerwami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam od kosmetyczki z zrobionymi pazurami, zgadałam się z kosmetyczką i ona też rodziła w tym samym szpitalu i miała też tak paznokcie zrobione i nikt jej nic nie powiedział, więc dodatkowo mnie uspokoiła. potem pojechałam do rossmana na małe zakupy i wymyśliłam sobie że podjadę do szpitala na ktg, ale oczywiście mi nie zrobili bo przychodnia gin czynna dzisiaj była od 8-10 a, że byłam ok 12:20 to już musztarda po obiedzie... dopiero w czwartek i też od 8-10 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...