Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ciekawe Karolina co sie dzieje. Ja taki bol juz mialam kilka razy. Trzymalo z dobę. Tez trzymalam brzuch i ledwo chodzilam, maz panikowal. Na to wszystko przychodzily skurcze, maz panikowal ale sie uspokajalo. Ciekawe jak u Ciebie. Trzymam kciuki zebys jednak dotrwala do piatku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie ja wczoraj polozylam sie dosc wczesnie dpac i o 6h juz wstalam wyspana.Wczoraj chodzilam oo centrum h.z dobre 4h i juz na sam koniec ledwo szlam brzuch stwardnial ledwo sie doczolgalam do samochodu,przecholowalam troche a rano jeszcze odkurzylam dol...Skurczy brak poki co jest ok...Karolka daj znac czy sie uspokoilo....Ciekawa jestem na kogo teraz padnie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj mam ktg ale tak jak pisalam - nie spodziewam się zadnych rewelacji. Co innego wieczorem.
Ja slabo wyspana bo przysnelam przed TV, o 1 wstalam, wykąpalam się i po spaniu :-( Nad ranem Hubis pierwszy raz od 2 mies (czyli odkad spi bez pieluchy) zasikal sibie lozko. Zrobil to tak skutecznie, ze mokre bylo WSZYSTKO. Koldra, poduszka, przytulanka i oczywiscie przescieradlo, podklad i materac tez!!! Zalamka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi wieczorem doszly lekkie skurcze i poleciała mi krew z nosa.. Nie pamiętam, żebym kiedykolwiek miała krew z nosa.. Ale Maleńko, więc poszłam lulać 😉 usnęłam koło pierwszej a wstałam przed 6, razem z moim jak szedł do pracy... codziennie go budzę, godzinkę się męczę i usypiam do 11. A dziś nic 😞 Pora coś zjeść 😉
Wam też apetyt zmalał?? Ja jem coraz mniej, a całą ciążę się opychałam 🙂 Miały być wrześniowe Maluchy, a połowa to z sierpnia będzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O kurczę, to ktoś miał niewesołą noc 😞 współczuję. Ja muszę teź się zaraz umyć, a wieczorem podjechać do sklepu jakiegoś kupić z dwie pary dresików i jakieś bluzki, bo w szpitalu nie lażą w piżamkach tylko dresach. Muszę wziąć jakieś mniejsze, bo po porodzie też będę nosić trochę. Myślę, że po porodzie szybko wejdę w swój rozmiar, bo tylko brzuszek przytył 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny jak tak chłodno to mam lepszy sen. Nawet jak wstaję w nocy to nie śnią mi się koszmary. Przedwczoraj o 3 obudziłam się i do męża, że miałam przepiękny sen: śniło mi się, że zamiast choinki w tym roku w salonie stanęła wielka świecąca butelka coca-coli... i poszłam spać dalej. Śmiał się ze mnie cały weekend 🙂 Nie muszę chyba wspominać, że jestem uzależniona od coli, ale teraz się ograniczam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze nie wiem co robic...nie chce panikowac...ani dzis jechac do szpitala..wole juz w piatek na spokojnie tak jak wszystko jest zaplanowane, ale brzuchol boli dalej.
Wymoczylam sie w wannie w dosc cieplej wodzie i troche poczulam ulgi ale zaraz po kapieli znowu boli, choc moze troche mniej ..sama nie wiem.
Narazie nic nie dzwonie i meza nie bede stresowac..poczekam co bedzie do wieczora..
Na dodatek dzis snilo mi sie ze podali mi znieczulenie na sali operacyjnej i po wkłuciu przestalam cokolwiek slyszec 😞 masakra
Juz chyba do porodu zostane w takim dziwnym nastroju..stracilam na wszystko ochote...chce juz tylko piatku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nospy juz nawet nie mam w domu a do apteki sama sie boje wyjsc...poczekam az maz z pracy wroci i powiem zeby mi kupil po drodze nospe.
i faktycznie wezme sobie na wieczor i zobacze czy sie brzuch uspokoi..a jak nie to zawieziemy Sandrusie do dziadkow i pojedziemy na izbe.
Do gina mojego nie chce dzwonic bo na pewno bedzie mi juz kazal przyjechac a teraz Sandra w przedszkolu, maz w pracy..wole poczekac chociaz do wieczora zeby nie bylo na wariata wszystko.

Tlenek mnie tez bola plecy. W dolnym odcinku wlasnie, najgorzej jest jak wstaje na siku w nocy to ledwo z lozka daje rade sie sama uniesc jak sie wszystko zastoi. Dzis jak sie obudzilam o polnocy to dopiero o 3.30 zasnelam dalej :/ a ten moj sen jeszcze rozbil mnie juz totalnie.Paranoje zaczynam miec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka jak Ci nie przejdzie to jedz do szpitala bo to nie ma co, szczególnie ze masz zaplanowana cesarke!!!!

Co do krwi z nosa to mi też leciała w ostatnich tygodniach i apetyt tez straciłam ale dzień przed porodem mi przybył!!!

Dziewczyny mi się coś stało. Stałam się taka wyczulona.. Martwię się cały czas o maluszka... Np od czwartku zrobił trzy kupki tylko a tak to sika tylko. Położne mi powiedziały ze skoro mi nie marudzi to nic się nie dzieje. A ja paranoja....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiem wiem jak do wieczora tak bedzie to juz nie planuje dluzej przeciagac i pojade do szpitala, ale licze ze moze takjak Dudasia pisala przejdzie niebawem.

Polie kazda mama martwi sie o swojego maluszka to normalne 😉 zwlaszcza przy pierwszym dziecku. Ja teraz pewnie nieco wiecej luzu bede miala ale przy Sandrze tez mialam caly czas jakies leki ze cos jej jest albo ze jestem nie wystarcajaco dobra mama :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na bole podbrzusza jak na okres niezawodna jest nospa.W piatek mnie tak zaczelo bolec ze myslalam ze dam rade bez nospy ale bol sie nasilal wiec nospa lewy boczek i po 40minutach minelo,nie wiem czy Karolka masz takie bole na tym etapie to wszystko jest mozliwe jak i czeste bole...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola to czekamy do wieczora, oby Ci przeszło, żebyś spokojnie do piątku doczekała 🙂 u mnie nic nie zapowiada wcześniejszego porodu, żadnych skurczy, żadnego śluzu, bólu itp itd więc pewno jako nieliczna z nas dotrzymam do września... a już mi tak ciężko z brzuchem funkcjonować. Wizytę u gina mam w czwartek , mój mężulek przewiduje że wtedy lekarz powie, że mamy jechać po torbę do domu i na porodówkę... ja tak nie przewiduje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diestel to obie mamy w czwartek wizyte.Ja tez jestem ciekawa po zbadaniu co powie ginka zazwyczaj slowa brzmia cytuje brzuszek miekki wszystko pozamykane szyjka dluga zamknieta prosze sie ubrac.Gdyby nie termin cc pewnie tez bym czekala do 10wrzesnia albo i dalej no chyba ze mnie raz przycisnie i pojdzie ale watpie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki dzwonila do mnie Karolka dzwonila do swojego lekarza kazal jej przyjechac nuebawem rusza z mezem do szpitala mozliwe ze Antos dzis sie urodzi.Bede z nia w kontakcie i bede zdawac wam informacje co u Karolci.Trzymajmy kciuki.Jestesmy z Toba 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny wracam do domu już. Gin mój mnie zbadał i powiedział ze szyjka zamknięta a ten ból to ucisk główka małego. Zszedł sobie juz Antek nisko i ten dyskomfort juz mi tak zostanie do porodu. Dziś zamieszania sporo na oddziale wiec na sile nie zostałam. Spokojnie do piątku czekamy 🙂 Mam być na godz.15 a cięcie kolo godz.18-19 będę miała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...