Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Diestel napisał(a):
🙂 hhahaha to bądź pierwsza i powiesz jak było 🙂 ja dzisiaj spoko, nawet poranne moje słabości minęły w miarę szybko 🙂


no wiesz co Diestel...mi sie tak bardzo nie spieszy :p jakby co moge byc spokojnie po Tobie 😉 c
hoc jesli jednak zdecyduje sie na cesarke to i tak na poczatku wrzesnia juz bede po rozwiazaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
O ja... Totalnie zapomnialam, ze dzis scisly post... Juz kurczaka zakupilam i co?? No nic, uświadomię męża i sam zadecyduje czy jesc czy nie;-) Ja pewnie i tak nie tknę:-( Dzisiaj wymyslilam sobie sok pomidorowy. Strzsl w dziesiatke byl! Ale po 5min juz zalowalam bo niestety zemdlilo strasznie. Na szczescie szybko zapilam kefirem i bylo juz w miare ok.
Zona, gratuluję ruchliwego "olbrzyma";-)
Pozdrawiam wszystkie brzuszki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marrrtini napisał(a):
KarlositaBB Czyli można przyjąć, że skoro dzieciom wolno jeść mięso to ciężarne - noszące przecież dzieci małe, które się żywią tym co mama - też mogą jeść mięso. Czyli nadal mam obiad i mogę leżeć dalej 🤪


marrrtini ja bym na Twoim miejscu zajadala sie tym miesem dzis bez zadnych wyrzutow 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marrrtini napisał(a):
KarlositaBB Czyli można przyjąć, że skoro dzieciom wolno jeść mięso to ciężarne - noszące przecież dzieci małe, które się żywią tym co mama - też mogą jeść mięso. Czyli nadal mam obiad i mogę leżeć dalej 🤪


z tego co mi wiadomo to ciezarne nie postuja tak samo dzieci do 4 roku chyba. Tez zjadlam dzis kanapke z wedlina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie przyszłe i obecne mamusie 🙂
kefir i sok nawet do siebie pasują niektóre kobietki mają takie smaczki ja dzisiaj naleśnik z dżemem brzoskwiniowym po czym odrazu zjadłam sobie śledzika po wiejsku (na kwaśno) hehe i szczerze miałam ochotę na więcej 🙂
Pozdrawiam Wszystkie serdecznie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KarlositaBB napisał(a):
dudasia jak Ty dajesz rade bez sensjacji zolądkowym sok pomidorowy plus kefir ? 🙂 ja bym pewnie z toalety nie wyszla do wieczora po tym polaczeniu hehe

Kefir byl spontanicznym odruchem obrony przed rewolucją po soku pomidorowym. W ostatnim czasie kefir ratuje mnie z większości opresji mdłościowych. Pozniej w jelitach wszystko buzuje ale dzięki temu nie mam zaparć;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zosiaczek2008 napisał(a):
Witam wszystkie przyszłe i obecne mamusie 🙂
kefir i sok nawet do siebie pasują niektóre kobietki mają takie smaczki ja dzisiaj naleśnik z dżemem brzoskwiniowym po czym odrazu zjadłam sobie śledzika po wiejsku (na kwaśno) hehe i szczerze miałam ochotę na więcej 🙂
Pozdrawiam Wszystkie serdecznie 😘


Noo:-)
W normalnych warunkach to by mnie to wzdrygalo ale jakby mi strzelilo do glowy zjesc nalesnika z dzemem... to musialoby sie to skonczyc przegryzieniem czyms ostrym, kwasnym lub pikantnym. Ale dzemu to nie wyobrazam sobie zjesc... Sok pomidorowy nawet dla mnie za slodki :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 😁 ja dzis co prawda postowalam bo stwierdzilam ze jeden dzien bez miesa i wedliny mnie nie zbawi ale hmmm...na sniadanie zjadlam salatke ze sledzi i przez caly dzien mi sie nimi odbijalo 🤪 wiec czy to takie dobre bylo to nie wiem 🙂
Zona gratki po udanej wizycie 🙂 super ze dzidzia juz taka duza i ruchliwa 🙂
Ja jutro ale tez tak jak Diestel dopiero na 17.30 wizyta wiec dopiero wieczorem dam znac co i jak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Śledzie?? NA to kefir by mi nie pomógł nawet 😉 Mam złe doświadczenia ze śledziami w tej ciąży 😞
Właśnie testuję kawę zbożową Anatol, ciekawe czy się przyjmie... Dzisiaj otworzyłam lodówkę i pomimo przepełnienia nie znalazłam w niej niczego co bym mogła przełknąć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj dziewczyny szalejecie z tym swoim menu 🙂
mi odkad ustapily mdlosci to jjem racjonalne posilki i nawet regularne 🙂
owoce i warzywa to podstawa, pozniej nabial, duzo nabialu 🙂 troche pieczywa i kasz, no i co trzeci dzien mieso, a czasem ryba.
jadlospis mam wzorowy jak na ciezarna 🙂 ale w kolko mi po glowie chodzi valbone brie ktorego uwielbiam a w ciazy niestety nie wolno..ostatnio nawet na kabanosy sie chcialam rzucic jak maz sobie kupil ale tego podobno tez lepiej unikac bo to surowe suszone mieso wiec lipa :/

Wiem juz na pewno ze po porodzie odrazu zjem Valbone, zagryze kabanosem a na koniec popije wszystko czerwonym winem 🙂 szkoda tylko ze jeszcze pol roku musze czekac 🙂
Mamuśki piszcie co i jak po dzisiejszych usg.
Ja mam badanie dokladnie za tydzien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karlosita, zakładasz, że nie będziesz karmić? 🙂 Ja o winie nie marzę... Za to o kabanosach nie słyszałam i zawsze jadłam...

Za to mam pytanie do dziewczyn z mdłościami, co odkryłyście do jedzenia po czym nie ma mdłości?? Bo oszaleję niedługo!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaa, Anatol się nie przyjął. Po nim przez godzinę nie mogłam dojść do siebie. Wybawił mnie przymusowy spacer do przedszkola. Teraz mogę chociaż siedzieć choć posmak w ustach tragiczny. Nawet śliny swojej nie mogę przełknąć tylko pluję ciągle do kibelka. Zbieram siły bo za godzinę zaczynam maraton basenowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzusie 🙂 ja juz po wizycie...wszystko w jak najlepszym pozadku 😁 dzdzius rozwija sie prawidlowo i ma juz ok 8cm 😁 kolejna wizyta 27.03...
Zona...pytalam lekarza o te ruchy ale powiedzial mi ze to jeszcze za wczas ze to napewno ruchy jelit byly....juz sama nie wiem...
Dudasia ja mdlosci nie mialam chyba tylko po bialym serze 🤪 a teraz jak juz duzo lepiej sie czuje i nie meczy mnie tak calymi dniami to tez nie wszystko moge jesc...zero pieczonego...i slodkiego...i tlustego (czyt. wieksza ilosc masla na kanapce czy za duzo polane ziemniaki, bo tlustego miesa to ja nigdy nie jadlam ) o cebuli juz nie wspomne....czyli w zasadzie to nic nie moge jesc 🤪
Diestel a ty jak po wizycie?
Co tu dzisiaj taka cisza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie dziś dopadła kiszona kapusta.....mhmmm pysznosci mąż mi jeszcze kapuśniaczki dowiózł ....książkowe objawy 😉 🙂
a najlepiej mi robią pomarańcze ostatnio trafiłam na pyszną dostawę 😉

Gratulacje udanych wizyt 🙂 niezłe już FASOLINKI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no już po! dzidzia zdrowa! ma 5,6 cm jestem o tydzień do tyłu ze względu na długie cykle czyli nie 13 tydzień a tak jakby 12 tydzień 🙂 dzidzia ruchliwa, widziałam wszystko! główkę, oczka, nosek, rączki , paluszki, stópki brzuszek! cuuuuuudo 🙂 wspaniałe uczucie aż się popłakałam 🙂 jestem zachwycona 🙂 kolejna wizyta 03.04 no i mam L4! ołjeaaa jadę jutro do pracy zawieźć L4 ! ale będą mieć miny.... haha
Asia cieszę się że u Ciebie też poszło dobrze 🙂 oby tak dalej, trzymam kciuki za kolejne wizyty! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...