Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
polie napisał(a):
wiesz co, jakoś tak wyszło że na wrześnióweczkach siedzę 😁 jakoś tak mi sie tu miło zrobilo 🙂


na sierpniowkach zle sie czulas? Wrzesnioweczki tez fajne i mile dziewczeta 🙂


Nie, po prostu tutaj jakoś raźniej 🙂 dziewczyny jak mija weekend?? Ja wczoraj z moim K znaleźliśmy małego królika!!! W ogródku w deszcz się schował!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poli widzialam na fb kroliczka slodki a jaki przemokniety byl...teraz jestem na silowni maz cwiczy a ja zajadam jogurty potem do centrum handlowego chcemy skoczyc...dzien jak codzien.Dzis sie wazylam i 58,6kg ale cos z ta waga chyba nie tak ostatnio jak bylam u gina i sie wazylam to bylo 1,5kg mniej niz wskazywala waga na silce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Po pierwsze - co to za różnica? 1,5kg to żadna różnica 😉 Porównać możesz na tej samej wadze i o podobnej porze dnia się ważąc. 1,5kg to nawet dobowo może się zmienić jak się postarasz 😉

U mnie po intensywnej sobocie leniwa niedziela. Teraz mąż zabrał chłopaków na rowery więc total luz. Obiad praktycznie mam. Do tego jest u nas moja mama. Z dnia na dzień plecy w lepszym stanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dudasia napisał(a):
Króliczek faktycznie przesłodki Polie! A ten Twój facet... taką urodę ma, że napatrzeć się nie mogę 😜


haha 😁 no Kubuś ma dość nietypową urodę 😁

jeju dziewczyny ale mam wysyfioną twarz, tzn nie rzuca się to w oczy tak bardzo, ale na brodzie mnie tak wysypało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka mamusie 🙂
ja juz w domku 🙂 jak milo znow miec swoje lozko 😁 ale ogolnie weekend bardzo udany i wracac sie nie chcialo 🙂zawsze jak tam jedziemy to wracac ciezko tak u nich milo 🙂 no i oni dzieciaki maja wiec ja mojej nie mialam bo caly czas sie z nimi bawila (piecioro z tego ostatnie to 6-letnie blizniaki a moja praktycznie tak samo duza jak oni 🙂) ale wszystko co dobre szybko sie konczy 🙂
Lagunka ale ci synus niespodzianke zrobil 🙂 ciesz sie ze sie dowiedzialas teraz a nie przy porodzie 🤪
Jezeli chodzi o spanie mojej cory to mniej wiecej okolo 20.30 juz idziemy spac a wstaje miedzy 7 a 8 i oczywiscie o drzemce w dzien nie ma mowy 🙂 wogole ona malo spala w dzien juz jako maluch...a wogole przestala spac w dzien jak miala 1,5 roku !!! wiec ja juz nie pamietam jak to jest jak dziecko spi przez dzien 🙂
Poli kroliczek swietny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry w ten pochmurny poranek.
Dziewczyny coś się dzieje z moją głową. Ja ciągle o czymś zapominam. Oczywiście zapomniałam zapytać gina o wypadanie włosów o to czy mogę z tego powodu przyjmować dodatkowo jakieś suplementy bo ja tylko zażywam femibion.
A jak z waszą pamięcią 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie,

moj weekend tez szybciutko zlecial. po sobotnim imprezowaniu cala niedziele przelezelismy w lozku i dopiero pod wieczor sandre od moich rodzicow odebralam 🙂
Ja zaczelam dopiero teraz brac witaminy - lekarz mi zalecil Pregna Plus i dodatkowo jeszcze biore zelazo z kwasem foliowym i witaminami z grupy B.
Wlosy moje maja sie teraz lepiej niz przed ciaza i cera mi sie zaczyna wyraznie poprawiac, tak wiec Antos nie zabiera ze mnie tyle dobrego co Sandra 😁

Co do pamieci...u mnie z tym tez nieco gorzej..ostatnio afere w domu zrobilam ze zgubilam klucze a tymczasem sprytnie je ukrylam w mini kieszonce w torebce, a juz ja wczesniej przeszukiwalam nawet hehe.
Osatnio pomylilam terminy platnosci karty kredytowej, ubzduralam sobie ze mam na 25 a juz od trzech miesiecy mam date na 20 tego 🙂 i mi karne odsetki naliczyli przez moja skleroze.
Na pamiec chyba jedyna recepta jest zapisywanie wszystkich kluczowych informacji w kajeciku ale ja jakos sie nie umiem tak zorganizowac.

Pogoda dzis straszna....
Dudasia nie mam jeszcze tej czarnej folii do zapakowania wiec wyjelam ciuszki z kartonow i narazie w duzej reklamowie reserved wszystko upchalam i maz ma jakis karton duzy dzis skombinowac na to a jak mu sie nie uda to popoludniu jeszcze po ta folie pojedziemy do castoramy.
I jutro najpozniej nadam pake - ale wysle Ci przesylka pocztowa - mysle ze priorytet powinien byc na srode a jak nie dotrze to zaraz po majowce bedziesz miala 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!
Karolina, wg moich obserwacji to właśnie przy chłopakach cera i paznokcie super a jak już wspominałam - dziewucha odbiera urodę 😉
Z pamięcią to u mnie problemy. Ostatnio seryjnie zapominałam o opłaconych zajęciach dodatkowych chłopaków i poprzepadało kilka z rzędu. Masakra!
Karolina, luzik! Do porodu daleko 😉
Dzisiaj zamierzam posegregować zabawki chłopaków i pozbyć się tych zagracających. Poprzeglądać muszę wiosenne ubrania po starszym, zrobić listę zakupów ubraniowych dla młodszego żeby na urlop już mieć. Do tego wciąż projektujemy zmiany w mieszkaniu. Muszę dobrać w Ikei trochę szafek żeby się pomieścić!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dudasia wiem ze czasu jeszcze ciut zostalo, ale jak wczesniej dostaniesz to spokojnie zdarzysz sie zorientowac czego Ci brakuje i w pore sobie skompletujesz wszystko 😉

Ja dzis same zdrowe pyszoty sobie kupilam 🙂 piekne szparagi zielone upolowalam, i ananasek swiezutki i do tego dwa soczki marchewkowe, same witaminki 🙂
Musze sie wziac wiecej za jedzenie ryb bo ostatnio malo ich w mojej diecie sie zrobilo a przeciez sa bardzo wazne dla maluchow. Planuje do makro podjechac jutro i kupic w wiekszej ilosci to pomroze i wtedy latwiej sie zmotywowac do ich pieczenia jak czekaja w zamrazalce.
A Wy jak z rybami jecie sporo?

P.S. a slyszalyscie dziewczyny o ananasie wlasnie ze podobno surowego nie powinno sie jesc bo moze wywolywac skurcze...ja w pierwszej ciazy sie o tym naczytalam i nie tknelam ananasa.
A teraz jakos mi strach minal i juz kilka razy w tej ciazy sobie pozwolilam na jego zjedzenie i nigdy nic mi nie bylo wiec to chyba sciema jakas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 ja też biorę pregna plus i tylko to 🙂 a z moją pamięcią.... oj różnie ratuje się dziennym kalendarzem i staram się codziennie tam zaglądać i zapisywać ważne wydarzenia czy rzeczy do zrobienia- średnio działa ale bez tego to bym chcyba o niczym nie pamiętała 😞 miłego dzionka mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny a ja mam w brzuchu chłopaka a moja cera jakaś super nie jest 😁 ale tak jak pisałam wcześniej że to pewnie przez to że duphaston biorę i moje hormony robią imprezę! A co do włosów to mi np się mniej przetłuszczają!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzis zakupilam fileta z mintaja i beda ziemniaczki plus salata ze smietana to moj zestaw obiadowy jakos dzis mialam ochote na rybke....odkad zainwestowalam w szampon serii kerastan plus odzywka moje wlosy sa lsniace i blyszcza wczesniej stosowalam loreal i byla lipa ale te szampony kerastane drogie sa ale coz....Paznokcie mi rosna szybko jakosc 3tyg temu je skrocilam ale juz mi odrosly i sa twarde..Moja Mia poki co mi urody nie zabiera tzn jedynie stosuje tusz do rzes zadnego pudru ani podkladu czasami cos mi wyskoczy na twarzy poki co przebarwien brak dzis na policzku jakies rozowe krostki mi wyskoczyly moze znikna 🙂Wczoraj bylismy na zakupach kupilam ciuchy dla siebie a dla Mii skarpetki.Na allegro znalazlam hustawke z mega bajerami uzgodnilam z mezem i ja zakupimy a do ikei bede chciala pojechac kupic szafke do pokoju dla malej ...A i na alkegro znalazlam o wiele taniej laktator,podgrzewacz czy sterylizatir niz w sklepach ....Noj dochodza zakupy dla mnie ale jeszcze mam czas....
Ps.Karolina pogniewalas sie na mnie ?Odpisalam Ci na smsa i liczylam ze odpiszesz ale cisza...pozdrawiam mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ja mam w brzuchu dziewczynke i nie mam wypryskow ani nie zbrzydlam (niby) w pierwszej ciazy z cora tez tak bylo, a mowia ze dziewczynki urode odbieraja a z tego co mi wiadomo to wlasnie z chlopcami tak jest bo niby inne hormony czy cos. Przynajmniej ja zauwazylam zmiany u kolezanek co maja chlopcow a u kolezanek z corkami nie zmienialy sie w ciazy. >Chyba nie ma reguly kazda inaczej przechodzi i na kazda inaczej dzialaja hormony ciazowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej! mam pytanie co do ruchów dziecka jestem dokładnie 20tydzien i 7 dzien , jak czujecie ruchy waszych maluszków bo mój Alanek chyba za mało ruchliwy niby od końca 18 tygodnia czuje ruchy (chyba to to bo to moja pierwsza ciąża) ale bardzo słabe i rzadko to takie jakies cykania u brzuchu i martwię się tym trochę czy wszystko jest ok. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej! mam pytanie co do ruchów dziecka jestem dokładnie 20tydzien i 7 dzien , jak czujecie ruchy waszych maluszków bo mój Alanek chyba za mało ruchliwy niby od końca 18 tygodnia czuje ruchy (chyba to to bo to moja pierwsza ciąża) ale bardzo słabe i rzadko to takie jakies cykania u brzuchu i martwię się tym trochę czy wszystko jest ok. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do ruchow dziecka to chyba kazda odczuwa inaczej...Pierwszy kopniak od mojej coreczki byl w 18t 4d i teraz czuje bardzo regularnie codziennie jesli odpoczyam to bardziej czuje jej ruchy juz nie musze przykladac reki by czuc lecz widze po brzuszku jak sie uwypukla a czasami czuje takie fale nie wiem co ona tam robi 🙂Wiec nic sie nie martw napewno nic nie jest twojej dzidzi po prostu jest moze mniej ruchliwa i na tym etapie powinnismy sie cieeszyc ze te kopniaki sa takie slabiutkie bo podobno pozniej sa bardziej odczuwalne i bolesne niekiedy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...