Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Polie ja nie bede miala pokarmu bo mialam przecinane przewody mleczne podczas plastyki piersi.
Takze zaraz po porodzie moge odplynac z winem 😉
Moja Sandrucha jest z polowy pazdziernika 2011 roku takze wlasnie niedawno skonczyla 2,5 roku.
Teraz dopiero zaczyna do niej docierac ze tam w brzuszku ktos mieszka i chetnie sie wita z maluchem, a te jej calowanie i glaskanie brzuszka to mnie doprowadza do łez wzruszenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dzis na obiadek robie grillowanego kurczaka i dotego surowka z wloskiej kapusty, kukurydzy i papryki chilli mniam mniam 😁 ide sie brac powoli za gotowanko.
Pozniej mam misje kierunek makro i kupienie wkoncu tej ryby w wiekszej ilosci, i wracajac zajade na poczte nadac pake dla Dudasi 😉

milego dzionka wszystkim mamom.
Cmok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KarlositaBB napisał(a):
a ja bym wiele oddala za butelke wytrwanego winka czerwonego 🙂 i pierwsze co zrobie po porodzie to uczcze narodzinki syna zaraz po powrocie do domu butla winka 🙂
ja jestem fanka tego typu trunkow, wino w polączeniu z woda pol na pol rewelacja do obiadu np.
We Wloszech tak mnie nauczyli pic bo wtedy nie wali tak w glowe i super orzeźwia 🙂

piwko bezalkoholowe Bavaria traktuje jako substytut wina, ale to tylko z braku laku 🙂 po porodzie nie tkne bavarii bo ogolnie za piwem nie przepadam az tak bardzo 🙂

Moj Antoś tez szaleje juz bardzo...z ranca tak sie cudownie wita ze mna ze hohoh i na wieczor daje coraz mocniej.
A dzis rano Sandrusia sama podniosla mi bluzke do gory i zaczela pierwszy raz calowac brzuszek i mowila moj moj to braciszka 😁


cudnie Karlosita ja jak wczoraj chodziłam w koszulce nocnej to już brzuszek mocno widać 🙂i jak zaczął mu tłumaczyć że tam mieszka braciszek to Michałek mówi " mama am am dzidzi 🤪 😁 😁" i sam wchodzi mi pod koszulkę i mówi "Mimi tam nie dzidzi....."malutki zazdrośnik słodkie to choć troszkę obawy mam jak przywita braciszka..... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
quote] cudnie Karlosita ja jak wczoraj chodziłam w koszulce nocnej to już brzuszek mocno widać 🙂i jak zaczął mu tłumaczyć że tam mieszka braciszek to Michałek mówi \" mama am am dzidzi 🤪 😁 😁\" i sam wchodzi mi pod koszulkę i mówi \"Mimi tam nie dzidzi.....\"malutki zazdrośnik słodkie to choć troszkę obawy mam jak przywita braciszka..... 😜


no powiem Wam dziewczyny ze mnie Sandi zaskoczyla pozytywnie taka reakcja na moj rosnacy brzuszek. Dla niej to chyba dopiero teraz staje sie bardziej realne ze tam ktos mieszka, bo poki brzucha nie mialam to mialam wrazenie ze Sandrucha nie kuma ze bedzie miala rodzenstwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was Kochane!
Chłopaki dość regularnie molestują mój brzuch, przepychają się żeby poprzytulać i ucałować Karolinkę. Bartek mi jęczy regularnie, że juz się nie może doczekać siostry, kiedy ona wyjdzie itp. Już mieliśmy etap rozmów "a skąd ona się tam wzięła" i "którędy wyjdzie". Właśnie robi babci wykład skąd się biorą dzieci podpierając się encyklopedia dla dzieci 😉 Hubert przynosi mi grzechotki dla Kalolinki i muszę sobie wkładać je za spodnie albo pod bluzkę bo inaczej nie odpuści 😉 Wydaje mi się, że Hubiś będzie mocno zazdrosny.. Bartek nie był w ogóle zazdrosny. Opiekował się braciszkiem i całował ciągle. Mam nadzieję, że tym razem będzie podobnie 😉

Bavaria to najlepsze bezalkoholowe piwo! Jak najdzie Was ochota to poszukajcie. Ja nie przepadam za smakowymi ale jak mnie najdzie ochota na piwo w gorący dzień to zwykła Bavaria jest wybawieniem. Odkryłam w ciąży z Hubisiem. Karmi na pokarm?? W to nie uwierzę nigdy 😉 Chyba, że matki czuja się zrelaksowane po wypiciu Karmi i dzięki temu relaksowi mleczko płynie lepiej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słucham właśnie o pochwie, macicy i jajnikach, jak plemnik dociera do jajeczka...
Nie to żebym ja uczyła wcześniej 4-latka takich szczegółów... Pokazałam mu tylko w tej encyklopedii jak wygląda dziecko w brzuchu, jak rośnie. A że on sam czyta już od dawna to bez problemu wyczytał i przyswoił sobie to co go interesowało najbardziej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja ostatnio z moją 10letnią siostrą rozmawiałam na temat porodu. Michasia wiedziała, że dziecko wychodzi przez TYŁEK ale zastanawiała się czy tylni czy przedni aż w końcu doszła do wniosku, że chyba przez przedni. Ale żeby na przyrodzie nic a nic nie uczyli o tym jak się rodzą dzieci?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas sie wypogodzilo i cale popoludnie bylam z moja na polku i dopiero niedawno wrocilam 🙂
Co do stosunku mojej do brata to jest to trudny temat niestety 😞 tzn ogolnie cieszy sie ze bedzie dzidzius i przytula sie do brzuszka i caluje i slucha go tylko problem tkwi w tym ze to nie siostra 🤨 ale juz jestesmy na dobrej drodze bo jej tlumacze ze to bocian nam braciszka przyniosl i ze nikt na to wplywu nie ma, ze nie mozna sobie tak wybrac i teraz jest etap: "no to niech bedzie ten braciszek...ale nastepna bedzie siostrzyczka 😁" za to moj o rok starszy od niej chrzesniak jak mnie zobaczy to zawsze sie pyta czy bede miec jeszcze wiekszy brzuch i od razu siada kolo mnie i daje reke na brzuch i tak nieraz pewnie z pol godz siedzimy 😁 ale ogolnie to mysle ze moja bedzie dobra siostrzyczka i opiekunka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Poli zgrabniutki brzusio 🙂mnie kilka dni temu klulo dosc intensywnie na dole w brzuchu nie wiem od czego jak wstawalam to bolalo wzielam nospe i minelo...poki co cisza i bez bolu...moze nospa Ci pomoze choc nie wiem co ci poradzic...
PS.Mia w moim mieszkanku 21tc 🙂
http://i1158.photobucket.com/albums/p620/magdakrysiak4/21tc_zpsf291ed6e.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
polie napisał(a):
dziewczyny kurde strasznie mnie coś kłuje na dole w brzuchu i tak jakby w pochwie. i nie wiem czy to przez to że się rozciąga wszystko czy o co chodzi 😞 do szpitala nie będę jechać no bo bez przesady


tez tak czasem mam i wtedy sie smieje ze chyba mala w pipke mnie kopie. Nie wiem czym to spowodowane chyba maluch jakis nerw uciska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pokazałam mojemu mężowi wasze brzuszki z komentarzem jakie fajowe brzuszki że mój to chyba trochę mniejszy jest a mój mi mówi: kochanie twój jest większy.... więc chyba mam jakieś zaburzenie rzeczywistości 🙂 hahaha dzisiaj byłam na wizycie 🙂 i więc Kubuś waży 365g i jest cały i zdrowy od czubka głowy do pupki ma 15,5 cm 🙂 kopie mocno już Go nawet czuje w dzień a nie tylko wieczorem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diestel napisał(a):
pokazałam mojemu mężowi wasze brzuszki z komentarzem jakie fajowe brzuszki że mój to chyba trochę mniejszy jest a mój mi mówi: kochanie twój jest większy.... więc chyba mam jakieś zaburzenie rzeczywistości 🙂 hahaha dzisiaj byłam na wizycie 🙂 i więc Kubuś waży 365g i jest cały i zdrowy od czubka głowy do pupki ma 15,5 cm 🙂 kopie mocno już Go nawet czuje w dzień a nie tylko wieczorem 🙂


O to twoj synek duzy chlopiec moja w 20tc miala 300g ale chlopcy z reguly chyba sa wieksi prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diestel super ze wizyta udana i ze z malenstwem wszytsko ok 🙂
ja nie wiem czy plec ma jakies znaczenie co do wagi...moja cora miala 4kg jak sie urodzila 🙂
Meg ty tez masz sliczny brzusio 🙂 i tez moim zdaniem malutki i zgrabniutki 🙂 obawiam sie ze moj przy was to juz jest mega 🤪 wlasnie....musze mojego namowic na jakas sesje to jak mi sie uda to wam wstawie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Polie, wg mnie kłucia są ok. Bóle, skurcze to niepokój ale też bez paniki jak umiarkowane nasilenie. Myślę, że rozpoznałabyś jakby się działo coś nieprawidłowego. Nie mniej jednak czujnym warto być 🙂
Ja w ostatnich dniach jak coś dźwignę czuję coś w rodzaju bolesnego kopniaka w brzuch. Ale jest to tak silne, że aż mi się nie chce wierzyć, że to Karolka 😉 Mam jednak nadzieję, że to ona na mnie tupie nóżką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brzuszki urocze - muszę przyznać 🙂 Ja przybieram na wadze znacznie szybciej niż w poprzednich ciążach więc brzuchol większy i inny w kształcie. Najważniejsze, żeby zawartość brzucha była zgrabna 😉 Za tydzień usg połówkowe, dowiem się jakie rozmiary ma malutka (a może już nie taka malutka 😉 ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...