Skocz do zawartości

listopad | Forum dla mam


aniutka102

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 928
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Justa współczuję sytuacji z teściową, na Twoim miejscu też bym się okropnie wkurzyła.. ;/
Ja nie rozumiem tych wszystkich nadgorliwych matek, które w momencie gdy ich dziecko zamierza wstąpić w związek stają się zazdrosne, przecież to nienormalne.. szkoda nerwów.
Ja już jestem po wizycie. Ogólnie wszystko okej prócz jednego- mojego ciśnienia. Jest za wysokie i mam codziennie mierzyć i zapisywać a na następną wizytę przynieść wyniki. Czuję się dzis okropnie, głowa mnie boli, spać mi się chce a nauka czeka ehhh..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalie ,oby te cisnienie to byl chwilowy skok z nerwow zwiazanych z wizyta.ja jak bymam wczesniej na wizycie i tez u mnie pokazalo wyzsze cisnienie,powiedzialam ze nie mozliwe ja takiego cisnienia nie mam.po chwili polozna zmierzyla ponownie i juz bylo takie jak powinno byc.
Justa wspolczuje calej tej sytuacji.jak ja bralam slub to u mnie tez byla taka sytuacja ze tesciowka we wszystko sie wtracala,a moja mama nie ingerowala w te sprawy bo to juz bylo trzecie wesele.teraz jak byl slub siostry meza to tesciowka spokojna nie ingerowala za to rodzice mlodego siostry meza panikowali i przezywali.chyba poprostu musi to przezyc.ale z kiecka to ostro pocisnela.matka mlodych jest zazwyczaj jasno ubrana ale nie w bieli jest tyle innych kolorow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalie moze to tylko chwilowe i wszystko sie ustabilizuje. Temperatury tez robia swoje. Wazne, ze dzidzia zdrowa 🙂
Genova ona wlasnie sie nie wtraca jako tako w przygotowania. Ale z tym strojem to mnie naprawde wkurzyla. Jak nigdy chyba. Moja mama ma dwie sukienki. Jedna jasnoniebieska ze srebrnymi niteczkami, a druga pudrowy roz z fioletowo zlota wstawka. Czyli da sie byc ubranym na jasno, ale w odpowiednich kolorach. Do zdjecia na pewno z tym babiszczem nie stane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna mama piekny brzuszek 🙂 moj jest podobnej wielkosci.
Ja za bardzo nie czuje ruchow dziecka.albo mi sie wczesniej wydawalo ze je czuje albo dziecko jest spokojne.jak przyloze reke do brzucha to mam wrazenie ze cos tam sie ruszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 Ewela Twoj brzuszek jest większy. Ty jesteś ogólnie szczuplejsza jak ja więc ładniej to u Ciebie wygląda. Ale ja jak na pierwsza ciążę to mam już bęben 😉 ja też mam dziś wizytę 🙂 popołudniu. Teraz małe słodkie 2wu letnie dzidzi nie daje mi spokojnie dopisać posta to odezwe sie później 🙂 miłego dnia dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna mama brzuszek naprawdę imponujący !!! Mój jeszcze się nie ustabilizował, raz mniejszy, raz wiekszy 🙂
Ewela życzę Ci dziś powodzenia na wizycie, mam nadzieje, że uda się zobaczyć płeć dzidziusia 😉

Nie mogę wkleić tu linka, ale dla chętnych wystarczy w wyszukiwarce wpisać: benc.pl cenne rady dla swiezej mamy
Super forum, dziewczyny piszą co warte było zakupu, a z czego nie korzystały, bo okazało się być zbędne.

Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny.... Ewela... uroczyście oświadczam że będziemy mieć CÓRCIE 🙂 jestem w szoku bo przeczucia mieliśmy na syna, ale cieszymy sie baaardzo!! Córcia zdrowa i ma dłuuuugie nogi 🙂 badania i wszystkie wyniki mam ok i jak to pani doktor powiedziala "idealna ciąża" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny.... Ewela... uroczyście oświadczam że będziemy mieć CÓRCIE 🙂 jestem w szoku bo przeczucia mieliśmy na syna, ale cieszymy sie baaardzo!! Córcia zdrowa i ma dłuuuugie nogi 🙂 badania i wszystkie wyniki mam ok i jak to pani doktor powiedziala "idealna ciąża" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 Ewela, Czarna mama - serdeczne gratulacje 🙂 Ja tez dzis mialam wizyte, pani doktor chciala tylko doslownie na sekunde przystawic glowice, zeby sprawdzic jak tam dzidzi, ale uprosilam specjalnie dla narzeczonego nieco dluzsze, bo on po slubie ma jechac za granice i nie wiadomo czy na jakims usg da rade jeszcze byc. Tyle ze ja nic nie widzialam, bo monitor byl w ich strone odwrocony :/ Nawet zdjecia nie mam 😞 Chcielismy poznac plec, ale najpierw dzidzi bylo zwiniete w precel, a potem nozka zaslonilo. Tyle tylko jestem zadowolona, ze wiem, ze wszystko w porzadku i moj mial okazje po raz pierwszy, i byc moze po raz ostatni, podejrzec potomka na usg. Nastepna wizyta 16.07.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalie bardzo niskie cisnienie, chociaz i ja mam zazwyczaj podobne. Jesli jest to dla Ciebie typowe, gdyż nalezysz do grupy "niskociśnieniowców" nie powinnaś się martwić. Natomiast jesli zwykle miałas wyzsze to skontaktuj sie z lekarzem.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalie bardzo niskie cisnienie, chociaz i ja mam zazwyczaj podobne. Jesli jest to dla Ciebie typowe, gdyż nalezysz do grupy "niskociśnieniowców" nie powinnaś się martwić. Natomiast jesli zwykle miałas wyzsze to skontaktuj sie z lekarzem.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalie bardzo niskie cisnienie, chociaz i ja mam zazwyczaj podobne. Jesli jest to dla Ciebie typowe, gdyż nalezysz do grupy "niskociśnieniowców" nie powinnaś się martwić. Natomiast jesli zwykle miałas wyzsze to skontaktuj sie z lekarzem.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie, jestem i ja... Dopiero dziś mam czas siąść do komputera. Natalie ja też mam niskie ciśnienie teraz w ciąży. I nie wiem czy to przez upały tak słabo czy co jest grane bo zawsze ciśnienie miałam w normie. Ale Twoje jest mega niskie i może by warto to skonsultować z lekarzem.

Nasza córcia na ostatnim badaniu odwróciła się do nas ładnie 4ema literkami, wypięła pupe na tatusia i nie chciała buzi pokazać... Pani doktor twierdzi że jest pewna że dziewczynka, nawet mi pokazała dokładnie wszystko. Gdzieś za 6 tyg jedziemy na połówkowe to będziemy podglądać dalej 😁
Ewela Aleksander - ładne imię 🙂 U nas będzie Lenka 🙂 chyba że nagle jej coś między nogami wyrośnie to zmienimy imię 🙂
Ja za godzinę mam egzamin i szczerze mówiąc ani zeszytu nie otworzyłam. Zdam albo nie, z takim podejściem jadę. Najwyżej w tygodniu pojadę poprawiać... Miłej upalnej soboty Wam życzę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie! Pozniej poczytam bo naskrobałyscie dużo.
My siedzimy z synkiem na dworze. Młody czeka az woda w baseniku mu się nagrzeje. Skwar nieziemski. Korzystam i pranie robie.:-)
U nas jeszcze płeć niexnana. Więc dziewczynki gratuluje .Moze w czwartek mój dzidzius sie pokaze jak trzeba.
Wczoraj mialam gości i w prezencie od kuzyna balsam dla cięzarnych z Tołpy. Hmmm...a wielu osobom jeszcze nic nie mówiłam a tu okazało siè że poczta pantoflowa działa i już wszyscy wiedza.....ech..
Miłej soboty Kochane :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...