Skocz do zawartości

Sierpień 2009 :) | Forum dla mam


marta-lion_m

Rekomendowane odpowiedzi

no ale jakbym go nie zawiozła to musiałby wziąć auto (taksówka się nie opłaca:P) a ja potem zadupczać tam na nogach:P to wolę już się ubrać i pojechać z nim 🙂

Jak się Sandra czujesz?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hehehe, no to tak 😉

Ogolnie si.. cycki mi pekaja, nudnosci mnie mecza, ale nie ma tragedii.. Za tydzien ide na "USG, bo niestety nie wytrzymam 4 tygodni niepewnosci..
Ogolnie sie boje, jak to bedzie jak pojde do pracy na oddzial, bo teraz siedze w biurze... 🙂) no ale coz jak bedzie zle pojde na L4 🙂 i juz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na oddział? a Ty nie w żłobku pracowałaś? coś mi się popierniczyło czy jak???? 😮
musi być dobrze! 🙂

no ja wolę już w samochód się wsadzić bo nie chodzę w czapce a mam sporo kolczyków w uszach i jak przymarzną to masakra jak mnie boli:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAAAaaaaaaaaaaaaaa 😁 a ja już myślałam, że przerzuciłaś się na bycie położną :P

muszę się zbierać powoli bo zawożę Kubę do babci praby i dziadka 🙂 a ja na usg... a chce mi się jak cholera:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
-27 stopni u Ciebie Gosia2? wow... w zyciu takiej temperatury nie czułam 😮 u nas max. -18 kiedyś było, a teraz to -12.

No i po spotkaniu z Marzeną - odkryłysmy się niczym na randce w ciemno 😁 było bardzo miło, chłopaki pobawili się pod koniec, bo na poczatku mój nie miał smiałości ( ale tupet miał żeby położyć się w Kacperka łóżku 😁 ), a Michał standard - zacieszał się non stop 🙂

foty robiła Marzena, chciała uwiecznić różnicę wzrostu między chłopakami, ale sie nie dało ( mój jest pół głowy wyższy z tego co zaobserwowalyśmy )

miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czekam na zdj 🙂
Ile Grześ ma wzrostu? Bo Kacperek tyle chyba co Kubek z tego co kojarzę:P

Byłąm dziś na obiedzie u taty:P zrobił Kaszę z gulaszem i ogórkiem kiszonym - najprostsze i najpyszniejsze:P Najadłam się a teraz mnie brzuch boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandra mam wrażenie, że zjadłam więcej niż "aż tyle":P
Usg robiłam bo mi gin kazał chirurgiczne zrobić.. bo ja do niego poszłam bo mnie podbrzusze często boli.. no i wydawało mi się, że jajniki.. a do tego boli też podczas stosunku.. Tylko, że przebadał mnie ile mógł i stwierdził ,że ginekologicznie wsio ok..
a teraz na usg na wyniku lek mi napisał, że w obu nerkach mam hyperechogeniczne i poszerzone echo miąższu i kazał się zgłosić na konsultację w Por Nefrologicznej 🥴 w ogóle nie rozumiem tego zdania ale liczę, że to tylko jakiś stan zapalny nerek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się nie wystraszaj :P

Boże ja jadłam o 14.00 a jeszcze mnie boli z przepełnienia 😞 przez to ledwo poćwiczyłam tak mi ciężko było... :P

Dziewczyny gdzie jesteście????
Żadna nie zagląda a potem narzekanie, że wątek zamiera :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
melduje sie 🙂
no super bylo na spotkaniu 🙂 no chlopaki sie czaili, ale jak sie poznaja lepiej to nam dopiero pokaza, hehe 🙂 moj Kacperek szybko sie odnajduje 🙂 a Michalek jaki fajny smieszek 🙂
Sandra, a powiedz mi twoja Nadia normalnie codziennie chodzi do przedszkola czy zlobka??
Gosia mniam mniam gulasz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
Marzena zdjęcia wrzuć! :P
ALe Wam fajnie, że się możecie spotkac! Kiedyś wygram na loterii to pojadę na wakacje do Szczecina 🙂


zapraszamy 🙂 pokój u mnie się znajdzie 😜

marzena, wrzuć fotki przez imageshack.us

ja sie wycwaniłam i wzięłam lapka do sypialni 😜 jeszcze mam 20 minut baterii, więc chwilke posiedze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Laski jest opcja ukrycia historii swoich postów.

zakładka profil - forum - historia postów - ukryj.

ja ukryłam dla wszystkich bo gdy ta opcja była włączona to każdy wpis na forum można znaleźć, a tak to nie jest pokazane gdzie się człowiek udziela 🙂

mykam, bateria siada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
Laski jest opcja ukrycia historii swoich postów.

zakładka profil - forum - historia postów - ukryj.

ja ukryłam dla wszystkich bo gdy ta opcja była włączona to każdy wpis na forum można znaleźć, a tak to nie jest pokazane gdzie się człowiek udziela 🙂

mykam, bateria siada

potwierdzam, potwierdzam 🙂
Dziewczynki, takich opcji jest tu więcej — można zdefiniować co z naszych danych ma być dostępne dla kogo — czy dla znajomych, czy tylko dla zarejestrowanych, czy też dla nikogo… na prawdę zachęcam do looknięcia w swoje profile — od początku dbam o to, by każda z Was tu czuła się BEZPIECZNIE !
Niebawem wprowadzę również podobne zabezpieczenia dla zdjęć.
Każdego chyba zbulwersowała sprawa porwanej Madzi — myślę, że każdego z nas to czegoś nauczyło.

Z drugiej strony, nie możemy popadać w paranoje — zamykać się, tworzyć nowe, zamknięte społeczności tylko po to, by nikt nas nie zauważył. Popadanie w skrajności ukrywania się przed światem również nie przynosi niczego dobrego (nie wspomnę tu już o ekstremalnych przypadkach zakładania własnych grup na darmowych forach, narażonych na ataki hakerów, w o niebo bardziej większym stopniu, niż fora autorskie — tę kwestię pozostawiam do rozstrzygnięcia samym zainteresowanym [powodzenia ;-)]).

Z drugiej strony wielu z Was uważa, że znajomość określana często „jak łyse konie”, bo znamy się na forum od kilkunastu miesięcy, gwarantuje pewność, że ta osoba z którą znamy się jest godna zaufania — zwłaszcza w mojej grupie. A właśnie, że przeciwnie! Im bardziej zamknięta grupa, tym łatwiej ZMANIPULOWAĆ człowieka. Jak można ocenić kogoś, z kim znamy się zaledwie ROK — czymże jest rok na forum — ile to jest godzin rozmowy z daną osobą ?

No a teraz pora na mój APEL

Tworząc zamknięte społeczności, izolujemy się od reszty świata, przekładając 100% swojego zaufania do grupki osób, które znamy zaledwie od roku.

Warto to przemyśleć, zważając na to, że tutaj mamcie po pierwsze BEZPIECZNE miejsce do rozmów, po drugie przejrzyste zasady, po trzecie możliwość integracji z innymi, potencjalnymi przyjaciółkami. (jak się wszystkie poznałyście ? Czyż właśnie nie tak ?)

Więc do cholery, szlag mnie trafia, gdy czytam na forum, że nie macie prywatności i wynosicie się stąd ze swoimi znajomymi.

Piotrek (tata 3-letniej Martynki)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Swieta prawda Pana Admina 🙂)

Ehhh, no sie wsytrachalam 🙂

Nie, Nadia nie chodzi na codzien do zloba, na szczescie mamy taka instytucję jak babcia Małgosia 🙂) Mialam miejsce od stycznia, ale w sumie szkoda mi kasy bylo.. 😞(
Wczoraj mowie do mlodej: ale jestes madra, a Nadia : Jestem, madra, no i zgrabna i powabna mamo... no i samochwala jestem 🙂 ahhaha

Kurde wlasnie mowia, ze jakiegos noworodka matka podrzucila do piwnicy.. idiotka w ten mroz.. 😞( Zamiast komus na wycieraczke polozyc i zadzwonic do drzwi.. 😞(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...